Registracija
Stranica 135 od 135 PrviPrvi ... 3585125133134135
Pokazuje rezultate 1,341 do 1,346 od 1346
    Pepsi Goran avatar
    GJDG

Datum pristupanja
    Jun 2019

Teme
    31
    CHB
    326
    Spomenut(a)
    1 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    508
    Like (dobivenih)
    174
    Rep
    Igral neko Fm20 imal neku dobru napadacku taktiku,idem u Evropu pa moram nove taktike...
    Kalleyon imao sam isti problem samo sam reinstalirao ceo gta sa i resen problem,ako ti to ne pomogne potrazi na internetu

Kalleyon Gomez avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015

Teme
    101
    CHB
    0
    Spomenut(a)
    18 post(ova)
    Označen(a)
    2 tema
    Like (kliknutih)
    440
    Like (dobivenih)
    478
    Rep
    Citiraj Prvotno napisano od Pepsi Goran Vidi poruku
    Igral neko Fm20 imal neku dobru napadacku taktiku,idem u Evropu pa moram nove taktike...
    Kalleyon imao sam isti problem samo sam reinstalirao ceo gta sa i resen problem,ako ti to ne pomogne potrazi na internetu
    Rijesio sam probleem, hvala u svakom slucaju
    KALLE GOSPODAR VREMENA !

3. Like Pepsi Goran se sviđa ovaj post
    Kalleyon Gomez avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015

Teme
    101
    CHB
    0
    Spomenut(a)
    18 post(ova)
    Označen(a)
    2 tema
    Like (kliknutih)
    440
    Like (dobivenih)
    478
    Rep
    Jel ima neko da prodaje Epic Games acc sa GTA V? Iskljucivo u obzir dolazi raje iz BiH?
    KALLE GOSPODAR VREMENA !

Tatta avatar
    Ponovno sam tu da vam
    zagorcavam zivote ... (:

Datum pristupanja
    Jan 2012

Teme
    514
    CHB
    295
    Spomenut(a)
    769 post(ova)
    Označen(a)
    19 tema
    Like (kliknutih)
    4259
    Like (dobivenih)
    8414
    Rep
    Evo da vam opisem malo moja dojam o jednoj igri koja je izasla za PC jos u Mart-u 2018. godine ali je za PS4 dostupna tek dva mjeseca .

Supraland

Simpaticno-sarena ( rekao bi ) i istrazivacka igra sa puno humora . Igra koja ti prica jednu jako smijesnu pricu na jedan cudan nacin .
    U igri morate rijesavati svakakve smijesne i jako dobro dizajnirane zadatke kako bi nastavili igru .
    Rijec je o igri koja vas tjera na istrazivanje . Igra ne oklijeva da vam dozvoli da za neke zadatke ne morate raditi onako kako su gamedesing-eri to smislili . Stovise , itekako prihvaca da Vi na neki Vas cudni nacin rijesite neki zadatak .
    Ima tu i platformiranja i mozganja kako neki zadatak rijesiti . Znao sam do sada cak dosta vremena mozgat kako da rijesim neki zadatak a onda bi iz dosade pokusao rijesiti taj zadatak kako bi ga ja rijesio u privatnom zivotu ( na najjednostavniji i najgluplji nacin ) i to bi cak i upalilo . To mi se svidja kod igre .
    Ne moras se striktno drzati onoga sto su desing-eri planirali , sve sto bi po tebi moglu " upaliti " , upali .
    Igra je puna Easter Eggs-a koji su povezani iz razlicitih poznatih filmova i serija ... ali da vam ne spoilam sve , probajte ju .

Do sada sam proveo u igri svega 5h sati ali mi se itekako dopala i svakako bi ju preporucio .
    Ja bi igru ukratko opisao sa ; " Sareni platformer za razmisljanjem sa smijesnim sadrzajem " .

Igra je trenutno u PlayStation Store na popustu tako da ju mozete sada kupiti za svega 15.99€ . Moja preporuka za ovu igru !
    Sve u vezi vasih forum racuna , prijedloga za forum ili opcenito pitanja oko foruma , mozete mi se obratiti preko privatne poruke .

6. Like Michael West, Jackson, Ark0 se sviđa ovaj post
    Kalu_Pajevic avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2020

Teme
    4
    CHB
    10
    Spomenut(a)
    1 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    5
    Like (dobivenih)
    16
    Rep
    Vredi li kupiti Fall Guys sa steama,hitno?

Tatta avatar
    Ponovno sam tu da vam
    zagorcavam zivote ... (:

Datum pristupanja
    Jan 2012

Teme
    514
    CHB
    295
    Spomenut(a)
    769 post(ova)
    Označen(a)
    19 tema
    Like (kliknutih)
    4259
    Like (dobivenih)
    8414
    Rep
    Citiraj Prvotno napisano od Kalu_Pajevic Vidi poruku
    Vredi li kupiti Fall Guys sa steama,hitno?
    Pa iskreno , Steam kao Steam bi uvijek preporucio kao takvu platformu za gaming , a sada Fall Guys ... hmmm .

Sam sam pisao o toj igri ovdje i sam ju imam . Doduse , igrao sam je mozda 7 dana i nisam je vise u upalio .
    Ok , sve je to stvar ukusa ali mislim da bi ti moglo isto kao i u mom slucaju jako brzo dosaditi . Tj . prvih par dana sam imao interesa ali jako brzo je to nestalo .

Posto Fall Gays trenutno na Steam-u kosta 20€ , radije bi ti preporucio ovu igru u gornjem postu sto sam pisao . Trenutno na Steam-u kosta svega 8€ .

Ja sam danas zavrsio " glavnu pricu " igre sa nekih 19 h igranja i 67% igre . I ne , nije dosadna niti nakon sto zavrsis glavnu pricu . Ja cu je sigurno nastaviti igrati i probati dodji do 100% jer igra zaista ima simpatican i smijesan sadrzaj .
    Sve u vezi vasih forum racuna , prijedloga za forum ili opcenito pitanja oko foruma , mozete mi se obratiti preko privatne poruke .

• Stranica 135 od 135 PrviPrvi ... 3585125133134135

Pravila pisanja poruke

• Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •