Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 80 od 105 PrviPrvi ... 3070787980818290 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 791 do 800 od 1041
    1. #791
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Ne volim da gledam 2 serije odjednom, moram prvo da zavrsim Mentalista pa cu posle da razmislim sta dalje, koliko vidim anime svakako idu brzo jer epizode nisu duge
      Tako i ja, uvjek gledam samo jedno, da ostanem u elementu, zavisi Attack on Titan ima 3 sezona, 1 sezona 23 epizoda ja mislim, 2 sezona 12 epizoda, 3 sezona po dva dijela od 12 epizoda, i 4 sezona ce sad nekd u 2020 sto ce bit i zadnja sezona, a Tokyo Ghoul, 4 sezone po 12 epizoda. Ako hoces odi na kissanime . ru i nadjes dub il sub verziju, odaberes m4upload kako se vec zove i skines epizodu na komp, kvalitet je u HD kad skines, bolje gledat sigurno. Ako ti se ne svidi neka od preporucenih ima ih vala za svakoga da nesto dobro nadje. Attack on Titan je osnova ono bukvalno, al mnogo je slican GoTu, narucito sto se tice likova, prije svake akcije napada odbrane od titana znas da se pola likova nece vratit, vjerovatno je do sad poginulo 200 i vise karaktera, suludo, al dobro je jer znas da niko nije siguran. Prica je jednostavna na pocetku dok se istina ne pocne okrivat, ljudi zive iza zidina 4 zida okruzuju taj dio gdje ljudi zive, sa druge strane zidina su Titani, ljudi veliki, koji opste nemaju razlog da ubijaju ljude jer opste nemaju organa za probavu i ne trebaju da jedu al ipak ih ubijaju. Jedan dan se pojavi Titan veci od Zida visok sigurno 100 i nesto metara, nakon 100 godina su zidovi probijeni, i tu pocinje prica, super je serija, plot twist je tolko jak da promjeni zanr kompletne serije, naravno glavni twist, i ostalih ima mnogo, uvjek sam mogo predvidjet te twisotve, al ovdje rijetko bas rijetko, iako kad se otkrive dodje onaj momenat Ahaaaa kad ti se sve sabere u glavi, mada mi je Tokyo Ghoul drazi al ne vjerujem da je po tvom ukusu.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 01-08-19 at 15:46
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    2. #792
      Dominic Black avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      STARI GRAD
      Poruke
      394
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      468
      Like (dobivenih)
      392
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Afraidof.myself Vidi poruku
      sta ti znas **** ti djete, pogledaj koju pa reci nesto, i ja sam konto da je retardirano nesto, dok mi alfo nije koju preporucio, bolje su od ijednog holivudskog filma il od ijedne zapadne serije
      koji si ti bogalj vidi se da nije niko cuo za tebe

    3. #793
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Pogledao sam Tokyo Ghoul, ne mogu rec da je masterpiece ne mogu rec da je shit, al sigurno do sad najdrazi glavni lik Ken Kaneki.

      SPOJLERI NARAVNO

      SEZONA 1 - Odlicna, upoznajemo se sa tim svjetom ljudozdera, upoznajemo glavnog lika Kena, prve 4 epizode su nevjerovatne, negdje na sredini sam naletio na dvije epizode koje su me bas iznervirale, al drago mi je sto sam se nakanio preko njih, jer poslije toga je odlicna sezona. Borbe, sama borba Kena u sebi, pa zavrsetak sezone super.

      SEZONA 2 - NAJBOLJA, Season 2 is the best, fuck you, fight me ! Najbolji glavni lik, najbolje borbe, ljudi ginu, sa Kenom sam se osjeco ko da ste mene stavili u anime, zbog ove sezone sam tolko i zavolio Kena i zavolio seriju. Kraj sezone, uff, plako sam ko malo djete. Mozda da su dodali jos par epizoda prije zavrsnog cina, mozda su ovdje trebali zavrsit seriju, bila bi kratka, al bi bila bolja. I nakon tolkog srceparanja na kraju, oni poslije tog istog lika vrate, pa sto smo svi plakali kad smo gledali, ebo te. Sezona 2 je najtamnija i najvise prilici seriji od ljudozderima.

      SEZONA 3 - Kad je pocela bio sam sokiran, al sokiran, Ken se bori na strani neprijatelja, i izgubio je pamcenje. Al nakon pocetkog hejta, sezona 3 nije losa, svaki momenat kad bi se sreo sa starom "rajom" svaki put bi se najezio, a da ne govorim o momentu kad je Toku sreo. Osjecala se ta neka familijarnost izmedju likova, tj od Kena ekipa, mislim na CCG ekipu. I kad je vratio memoriju, vjerujem da svi sto su gledali, da su presretni bili, vratio se Ken, napokon.

      SEZONA 4 - E Bog vas ****, pa zasto, kako, ima dobri momenata ipak, al... Imal ko da nije se vratio iz mrtvi, jos je samo falio moj Branko mrtvi da se vrati ko SS rejted ghoul. Tolko brz pejsing da jedva ista pohvatas, i na sve to Hide se vratio, eee, lik zbog kojeg smo plakali ko djeca, onaka emotivna scena se usrala, vjerovali ili ne zato sto je frajer ziv. O dobrim momentima, bukvalno su to momenti, najdrazi mi je bio pocetak epizode 8 ja mislim, i cista mira Toka pita Kena dali je djevac, i on prosu kafu od soka, a i ja sam bio ono iznenadjen pitanjem, fin momenat, fino je sto su se i skontali, jedino sto valja je ta njihova veza u ovoj Sezoni, znaju se od prve epizode, u prvoj epizodi je njemu Toka pomogla, i da su par, jesu, hemija se osjetila na pocetku serije, al tu pejsing ebe, prvi sex, pa odma trudna, pa odma vjecanje. Hajd dobro, kazem da su dvije sezone strpali u jednu. Sto se tice kraja, svi sretni svi zadovoljni, serija je takva, da bi trebala imat tragican kraj, tako se predstavila, ne mora tragican, al ne mora ni presretan, jest to sve fino i lijepo, glavnog lika grli djete njegovo i tu zavrsava, al opet....

      Serija koju cu volit zauvjek, i glavni lik naravno.

      Fan fakt

      Ken, glavni protagonist je trebao biti homoseksualac. Da je bio homo umjesto strejt/bi ( sta vec ), nikad ne bi izaso na dejt sa Rizom, nikad ne bi postao ghoul, i ne bi bilo Tokyo Ghoula. Takodjer je trebalo da mu Suzuja bude zaboravljeni brat. Takodjer mnogi karakteri imaju poveznicu sa tarot kartama, tako Ken se cesto povezuje sa brojem 12 sto predstavlja "Hanging man" objeseni covjek, a Suzujini oziljci predstavljaju kartu The World
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 03-08-19 at 07:26
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    4. #794
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Poceo sam gledati FA Brotherhood, i iznenadjen sam, narucito humorom, prva serija kojoj dajem 10/10 i to vec nakon 3 epizode, TG mi ostaje najdraza, al ova je za sad najbolja
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    5. #795
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      When people ask you what happened here, tell them the North remembers. Tell them winter came..

      blood makes you related, loyalty makes you family



    6. #796
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      When people ask you what happened here, tell them the North remembers. Tell them winter came..

      Stop with that damned house agenda please.

      "They should know whom to blame when the sky falls down upon them."
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. #797
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od praetorian Vidi poruku
      Stop with that damned house agenda please.

      "They should know whom to blame when the sky falls down upon them."
      blood makes you related, loyalty makes you family



    8. #798
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Da nije tog prokletog cupavog kopileta i njegove seljacke severnjacke familije ona bi sad vladala Westerosom u miru.

      #FireAndBlood
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    9. #799
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od praetorian Vidi poruku
      Da nije tog prokletog cupavog kopileta i njegove seljacke severnjacke familije ona bi sad vladala Westerosom u miru.

      #FireAndBlood
      Stark's blood broke the wheel
      blood makes you related, loyalty makes you family



    10. #800
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Ostala bez roditelja, ostala bez doma, prodata na drugom kontinentu nekom divljaku na konju, silovana od stane istog, ostala trudna s njim, zavolela ga, ostala bez rodjenog brata, ostala bez deteta, ostala bez voljenog muza divljaka, izdao ju je njen savetnik, ostala bez lojalnog savetnika(Ser Barristan Selmy). Vraca se nazad na Westeros sa ogromnom vojskom i tri odrasla zmaja. Upoznaje cupavo kopile. Ostaje bez jednog zmaja jer pomaze cupavom kopiletu iza zida da se bori protiv mrtvih, ostaje bez pola svoje vojske u borbi koja nije bila njena, ostaje bez svog lojalnog savetnika i prijatelja (Jorah Mormont), ostaje bez svog drugog zmaja, najbolja prijateljica joj biva obezglavljena pred njenim ocima od strane osobe koju najvise mrzi, ostaje bez podrske najblizih osoba i cupavog kopileta, ostaje bez grada koji je pokusala da osvoji, ostaje bez zdravog uma jer je pogubila sve sto joj je drago. Ostaje bez zivota jer ju je cupavo kopile ubio.

      Yeah, Stark's blood broke the wheel.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

     

     
  • Stranica 80 od 105 PrviPrvi ... 3070787980818290 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •