Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 79 od 105 PrviPrvi ... 2969777879808189 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 781 do 790 od 1041
    1. #781
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Imate previse slobodnog vremena
      blood makes you related, loyalty makes you family



    2. #782
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Sezona 4 TG, imam osjecaj da su ovo 2 sezona u jednoj, pozurili su da zavrse, naravno nije katastrofa tolka ko npr GoT, gdje su 2 sezona u 6 epizoda spakovali, al opet pejsing je prebrz u nekim epizodama, pa ne znas vise ko se vratio iz mrtvih, ko je bio ziv svo vrijeme, ko umire, ko je koga izdo, ko se skim bori, ko je pravi neprijatelj, jedva sam sve pohvato, al jedva, vjerujem da pola raja nista nije skontalo, al opet mi je najdraza serija do sad, ne mogu rec da je losa, al pozurili su, nadam se dobro zavrsetku, i nekom preklu, il mozda sezoni 5, al tesko ako se sve rijesi sad u sezoni 4.

      ****SPOILER****

      Takodjer previse prejakih ghoula ima, u prvim sezonama je bio samo jedan, znas kad se ono pojavi, da ko ne pobjegne rahmetli je, one eye owl, i super su odradili za tog lika, znao sam ko je prvi, a nisam skonto da ima sina/kcerku/transdjender sta je vec, koji je zapravo "prava" one eye owl, znao sam da je spisateljica ona ghoul neki opasan al je nisam povezo sa tim, povezo sam je sa onom curicom sa takarom sto se vrti, al nisam znao da je ona ta. No u ovoj sezoni svi su prejaki naki, malo su pretjerali, al opet je anime, zar se moze pretjerat opste tu
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 01-08-19 at 01:12
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    3. #783
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Imate previse slobodnog vremena
      Pogledaj Tokyo Ghoul, gledo si Death Note, tako da znas sta su anime. Posto volis GoT, volis fantazije, volit ces i ovo, iako je smjesteno u modernom Tokiju. U svijetu postoje ljudi i ghoulsi, to jest ljudi koji jedu ljude, i mnogo su jaci od ljudi. Ken Kaneki nas glavni lik, voli citat knjige, povucen djecak izlazi na dejt. No nakon dejta djevojka ga upita da je oprati do kuce jer se boji tih cudovista. No kako prolaze kroz tamni pasaž, djevojka napadne Kena, naravno ona je ghoul, no taman kad ga treba ubit, srusi se dio gradjevisnkog objekta na nju i Ken se budi u bolnici. Kada je izaso i dosao kuci shvata da mu se gadi hrana, i svjestan je istine al nece da je prizna, da je postao ghoul. Nakon toga ide njegova borba jer je pola covjek pola ghoul, izrod, i jedni i drugi ga gledaju kao cudoviste. Mora da jede ljude da bi prezivio al dio covjeka u njemu nece, jer ako pojede covjeka vise nece bit covjek. Poslije toga ulazi u svijet ghoula i upoznaje se sa njima ( naravno mnog ga gledaju ko izroda idalje ), i shvata s vremenom ko su prava cudovista. I naravno ovo ti je ono epizoda 1 da ti neke spojlere dalje ne pricam, odlicna je metafora za mnoge stvari njegova borba, i svak se moze naci u njoj. Glavni lik mi je udjedljivo najdrazi lik od svih filmova i serija, jer se u svemu nalazim sa njim, osim sto naravno ne jedem ljude, jos.

      Il pogledaj Attack on Titan, slican je mnogo GoTu, ne trebam ti previse pricat, tolko je poznata da i da nikad nisi vidio znas o cemu se radi.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 01-08-19 at 01:36
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    4. #784
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Psychedelic ! Vidi poruku
      Pogledaj Tokyo Ghoul, gledo si Death Note, tako da znas sta su anime. Posto volis GoT, volis fantazije, volit ces i ovo, iako je smjesteno u modernom Tokiju. U svijetu postoje ljudi i ghoulsi, to jest ljudi koji jedu ljude, i mnogo su jaci od ljudi. Ken Kaneki nas glavni lik, voli citat knjige, povucen djecak izlazi na dejt. No nakon dejta djevojka ga upita da je oprati do kuce jer se boji tih cudovista. No kako prolaze kroz tamni pasaž, djevojka napadne Kena, naravno ona je ghoul, no taman kad ga treba ubit, srusi se dio gradjevisnkog objekta na nju i Ken se budi u bolnici. Kada je izaso i dosao kuci shvata da mu se gadi hrana, i svjestan je istine al nece da je prizna, da je postao ghoul. Nakon toga ide njegova borba jer je pola covjek pola ghoul, izrod, i jedni i drugi ga gledaju kao cudoviste. Mora da jede ljude da bi prezivio al dio covjeka u njemu nece, jer ako pojede covjeka vise nece bit covjek. Poslije toga ulazi u svijet ghoula i upoznaje se sa njima ( naravno mnog ga gledaju ko izroda idalje ), i shvata s vremenom ko su prava cudovista. I naravno ovo ti je ono epizoda 1 da ti neke spojlere dalje ne pricam, odlicna je metafora za mnoge stvari njegova borba, i svak se moze naci u njoj. Glavni lik mi je udjedljivo najdrazi lik od svih filmova i serija, jer se u svemu nalazim sa njim, osim sto naravno ne jedem ljude, jos.

      Il pogledaj Attack on Titan, slican je mnogo GoTu, ne trebam ti previse pricat, tolko je poznata da i da nikad nisi vidio znas o cemu se radi.
      One eyed owl ti je Yoshimura Eto, ćerka od matorog Yoshimure koji je držao Anteiku kafić. Eto je zaslužila više vremena na ekranu nego što je dobila. Ona i Suzuya Juuzou su mi dva najjaca lika.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    5. #785
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od praetorian Vidi poruku
      One eyed owl ti je Yoshimura Eto, ćerka od matorog Yoshimure koji je držao Anteiku kafić. Eto je zaslužila više vremena na ekranu nego što je dobila. Ona i Suzuya Juuzou su mi dva najjaca lika.
      Pa ja to ti i pokusavam rec, problem je sto ne pamtim japanska imena, a ovdje puno likova puno imena, zapamtim neka unikatna tipa Toka, Takara. Al zar ne kaze matori Kenu spasi mi sina, svo vrijeme prica o njoj ko o sinu, barem je dub verzija, zato i ne znam koji je rod. Suzuya je isto djecak bio, sta je sad blage ti nemam, al ne bitno, koda me to zanima, dobar je lik Suzuya, dobro je sto svim tim "ludim" likovima ubace malo da pogledamo proslost i zasto su opste takvi, jbg ubijo je da bi dobio bodove "good boy" da bi smanjio mucenje. Dobila je dosta vremena u prvim sezonama, u ovim novijim malo manje, a Eto je trebala malo vise dobit jer je ipak legendarni ghoul. Meni je dobar i Tokin brat, vazda se pravi ozbiljan i zajeban i da ga boli k za sve, al opste nije takav kakav se predstavlja.

      I ospte koju si verziju gledo dub il sub. Ja moro jednu epizodu japansku skinut i u dvije scene cenzurisana krv, a dub verzija nema nigdje cenzure, iako vecinom se cenzurisu neke stvari za zapadno trziste, valjda sto je ovo pustano poslije 12 na Adult Swimu, bas je glupo sto cenzurisu
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 01-08-19 at 11:49
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    6. #786
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Afraidof.myself Vidi poruku
      Pa ja to ti i pokusavam rec, problem je sto ne pamtim japanska imena, a ovdje puno likova puno imena, zapamtim neka unikatna tipa Toka, Takara. Al zar ne kaze matori Kenu spasi mi sina, svo vrijeme prica o njoj ko o sinu, barem je dub verzija, zato i ne znam koji je rod. Suzuya je isto djecak bio, sta je sad blage ti nemam, al ne bitno, koda me to zanima, dobar je lik Suzuya, dobro je sto svim tim "ludim" likovima ubace malo da pogledamo proslost i zasto su opste takvi, jbg ubijo je da bi dobio bodove "good boy" da bi smanjio mucenje. Dobila je dosta vremena u prvim sezonama, u ovim novijim malo manje, a Eto je trebala malo vise dobit jer je ipak legendarni ghoul. Meni je dobar i Tokin brat, vazda se pravi ozbiljan i zajeban i da ga boli k za sve, al opste nije takav kakav se predstavlja.

      I ospte koju si verziju gledo dub il sub. Ja moro jednu epizodu japansku skinut i u dvije scene cenzurisana krv, a dub verzija nema nigdje cenzure, iako vecinom se cenzurisu neke stvari za zapadno trziste, valjda sto je ovo pustano poslije 12 na Adult Swimu, bas je glupo sto cenzurisu
      Ja to gledam na japanskom sa engleskim titlovima. Bas zato jer dub ume da bude veoma loseg kvaliteta i ne sinhronizovan.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. #787
      Dominic Black avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      STARI GRAD
      Poruke
      394
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      468
      Like (dobivenih)
      392
      Rep
      oj ovih anime mozgova

    8. #788
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od praetorian Vidi poruku
      Ja to gledam na japanskom sa engleskim titlovima. Bas zato jer dub ume da bude veoma loseg kvaliteta i ne sinhronizovan.
      Meni smeta japanski, ne znam para mi usi, za sad sto sam gledo dobar je dub npr mnogo mi se vise svidja glas Kena u dubu nego na japanskom, takodjer u Attack on Titan glas Levija na japanskom mi nigdje veze dok je na engleskom dobar, mada znaju sjebat sa par rijeci lika, ko npr Eto, na engleskom cisto kaze hiljadu puta da je to njegov sin, a ustvari zensko, kao i Suzuya da je djecak, al vjerovatno jest i u japanskoj verziji. Pa u jednoj seriji bas sam gledo na youtube, umjesto da je prica o dva homoseksualca, nmg se sjetit il lezbenka il gay, oni su na engleskom preveli da je jedan musko i jedan zensko i da su brat i sestra, a serija o njihovoj ljubavi, ljudi incest napravili, valjda u americi normalnije ebat sestru nego bit gay
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    9. #789
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od La Dominic Vidi poruku
      oj ovih anime mozgova
      sta ti znas **** ti djete, pogledaj koju pa reci nesto, i ja sam konto da je retardirano nesto, dok mi alfo nije koju preporucio, bolje su od ijednog holivudskog filma il od ijedne zapadne serije
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    10. #790
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Afraidof.myself Vidi poruku
      Pogledaj Tokyo Ghoul, gledo si Death Note, tako da znas sta su anime. Posto volis GoT, volis fantazije, volit ces i ovo, iako je smjesteno u modernom Tokiju. U svijetu postoje ljudi i ghoulsi, to jest ljudi koji jedu ljude, i mnogo su jaci od ljudi. Ken Kaneki nas glavni lik, voli citat knjige, povucen djecak izlazi na dejt. No nakon dejta djevojka ga upita da je oprati do kuce jer se boji tih cudovista. No kako prolaze kroz tamni pasaž, djevojka napadne Kena, naravno ona je ghoul, no taman kad ga treba ubit, srusi se dio gradjevisnkog objekta na nju i Ken se budi u bolnici. Kada je izaso i dosao kuci shvata da mu se gadi hrana, i svjestan je istine al nece da je prizna, da je postao ghoul. Nakon toga ide njegova borba jer je pola covjek pola ghoul, izrod, i jedni i drugi ga gledaju kao cudoviste. Mora da jede ljude da bi prezivio al dio covjeka u njemu nece, jer ako pojede covjeka vise nece bit covjek. Poslije toga ulazi u svijet ghoula i upoznaje se sa njima ( naravno mnog ga gledaju ko izroda idalje ), i shvata s vremenom ko su prava cudovista. I naravno ovo ti je ono epizoda 1 da ti neke spojlere dalje ne pricam, odlicna je metafora za mnoge stvari njegova borba, i svak se moze naci u njoj. Glavni lik mi je udjedljivo najdrazi lik od svih filmova i serija, jer se u svemu nalazim sa njim, osim sto naravno ne jedem ljude, jos.

      Il pogledaj Attack on Titan, slican je mnogo GoTu, ne trebam ti previse pricat, tolko je poznata da i da nikad nisi vidio znas o cemu se radi.
      Ne volim da gledam 2 serije odjednom, moram prvo da zavrsim Mentalista pa cu posle da razmislim sta dalje, koliko vidim anime svakako idu brzo jer epizode nisu duge
      blood makes you related, loyalty makes you family



     

     
  • Stranica 79 od 105 PrviPrvi ... 2969777879808189 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •