Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 78 od 105 PrviPrvi ... 2868767778798088 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 771 do 780 od 1041
    1. #771

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep


      Kako dobra muzika iz serije, puna emocija, a i opening prve sezone je super

      Osim TG preporucio bi Berserk iz 1997, iako me na prvi mah starost animacije odbila, nekako sam "gadljiv" na te stare animacije, serija je unikatna, a i brutalna u jednu ruku
      Posljednje uređivanje od TSC4Life : 29-07-19 at 09:22

    2. #772

      Datum pristupanja
      Apr 2019
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      22
      Teme
      1
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      15
      Like (dobivenih)
      52
      Rep
      SPOILER ALERT za sve sto nisu gledali sezonu dva Tokyo Ghoula

      Al me sjeba kraj sezone, svo vrijeme kontam Kaneki krvari, iako se ne vidi fino od scene, ono kontam dat ce mu Nagachika dat da ga ujede ovaj da moze doc sebi, al pafff zapravo Nagachika umire, jos kad je Kaneki reko Lets Go Home, tu nisam vise mogo izdrzat, mada su ostavili velik hanger na kraju sezone sad moram pocet gledat sezonu 3 makar da vidim sta se desilo

    3. #773
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od dokoljenko Vidi poruku
      SPOILER ALERT za sve sto nisu gledali sezonu dva Tokyo Ghoula

      Al me sjeba kraj sezone, svo vrijeme kontam Kaneki krvari, iako se ne vidi fino od scene, ono kontam dat ce mu Nagachika dat da ga ujede ovaj da moze doc sebi, al pafff zapravo Nagachika umire, jos kad je Kaneki reko Lets Go Home, tu nisam vise mogo izdrzat, mada su ostavili velik hanger na kraju sezone sad moram pocet gledat sezonu 3 makar da vidim sta se desilo
      Pogledaj trecu i cetvrtu sezonu
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    4. #774

      Datum pristupanja
      Apr 2019
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      22
      Teme
      1
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      15
      Like (dobivenih)
      52
      Rep
      Mislim da je Sezona 3 odlicno smisljena, iako sam na pocetku poludio sto ne prepoznajem glavnog lika, al fazon je dobar. Kome se nije svidjela sezona 1/2, svidjet cese sezona 3, vjerovatno, jer drugi pogled na seriju skroz ima, kome sve svidjela sezona 1/2, oni momenti kad Suzuki sretne stare drugove, il kad se bori sa starim sobom izazvat ce ogromne emocije, svaki put sam se najezio. No ipak, meni se ne svidja sezona, ne mogu rec da je dobra, al u svakoj sezoni sam nasao sebe u Kenu, prva sezona sam se nasao ko klinac, i s vremenom njegovu borbu sam prepozno ko svoju, sezona 2 sam prepozno sebe u ovim malo novijim godinama, ne volim pricat da serije imaju duboka znacenja, jer vecinom nemaju, Tokyo Ghoul i ne mora imat, al za mene ima, ne radi se o ljudozderima, vec o psihickim bolestima, neko ko je "normalan" sigurno ne moze vidjet u nekim likovima to sto ja vidim, jer nisu prosli kroz to, nadam se da nece nikad, a mi koji jesmo mozemo se naci barem malo u tom prelazu Kena iz obicnog djecaka u "cudoviste", shvataju oni koji su prosli taj prelaz

    5. #775

      Datum pristupanja
      Apr 2019
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      22
      Teme
      1
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      15
      Like (dobivenih)
      52
      Rep
      Pogledao sezonu 3 Tokyo Ghoula, solidna je, sezona 1 i 2 su mnogo bolje, a sezona 4 obecava. Kad zavrsim Tokyo Ghoul, to ce mi bit druga anime koja sam pogledao, prva je AoT, iako neki ce rec da je AoT najbolja, sigurno bolja od TG, ja bih reko da je TG bolji. Vise sam se vezao za karaktere i vise mi se svidja glavni lik u TG, kosto sam reko nalazim sebe u njemu, narucito sezona 1 i 2. Iz dosade sam poceo gledat anime, nisam to nikad gledao kao nesto za djecu, vise sam gledao kao nesto nastrano, zbog cestog usmjeravanja na grudi, guz, cak i pedofilije, no sad sam uvidio da je to rijetkost, stvarno ima nevjerovatnih anime, vec na listi sam stavio 5 dugackih koje planiram pogledat poslije TG. Serije zapadne ne mogu prikazati nesto kosto anime prikaze, svijetove, borbe, likove, jednostavno to samo moze animacija, da sam znao da su ovako dobre gledo bi ih ranije, al eto sad su mi postale omiljena zanimacija. Tolko ih ima da ce svako moci naci nesto sto mu se svidja, neke koje imaju odlican skor meni se ne svidaju, neke koje slabe svidjaju mi se, svi smo razliciti, svako ima svoj ukus, najvise volim da nadjem sebe u glavnom liku, a naravno onda glavni lik ne moze bit dobar covjek.

    6. #776
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od dokoljenko Vidi poruku
      Pogledao sezonu 3 Tokyo Ghoula, solidna je, sezona 1 i 2 su mnogo bolje, a sezona 4 obecava. Kad zavrsim Tokyo Ghoul, to ce mi bit druga anime koja sam pogledao, prva je AoT, iako neki ce rec da je AoT najbolja, sigurno bolja od TG, ja bih reko da je TG bolji. Vise sam se vezao za karaktere i vise mi se svidja glavni lik u TG, kosto sam reko nalazim sebe u njemu, narucito sezona 1 i 2. Iz dosade sam poceo gledat anime, nisam to nikad gledao kao nesto za djecu, vise sam gledao kao nesto nastrano, zbog cestog usmjeravanja na grudi, guz, cak i pedofilije, no sad sam uvidio da je to rijetkost, stvarno ima nevjerovatnih anime, vec na listi sam stavio 5 dugackih koje planiram pogledat poslije TG. Serije zapadne ne mogu prikazati nesto kosto anime prikaze, svijetove, borbe, likove, jednostavno to samo moze animacija, da sam znao da su ovako dobre gledo bi ih ranije, al eto sad su mi postale omiljena zanimacija. Tolko ih ima da ce svako moci naci nesto sto mu se svidja, neke koje imaju odlican skor meni se ne svidaju, neke koje slabe svidjaju mi se, svi smo razliciti, svako ima svoj ukus, najvise volim da nadjem sebe u glavnom liku, a naravno onda glavni lik ne moze bit dobar covjek.
      K'o sto rece neko pametan nedavno: "aNiMe Je Za DeCu" a kad bi pogledao jednu epizodu npr. Berserka promenio bi misljenje haha

      Malo sam sredio onu svoju listu, pa baci pogled kasnije Bole. Nekim debilnim naslovima koje sam pogledao sam smanjio ocenu drasticno hahah.

      Tokyo Ghoul je mogao da bude jedan od klasika anime industrije da je pratio desvanja mange, a ovako ce proci kao prosecna adaptacija.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. Like dokoljenko se sviđa ovaj post
    8. #777

      Datum pristupanja
      Apr 2019
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      22
      Teme
      1
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      15
      Like (dobivenih)
      52
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od praetorian Vidi poruku
      K'o sto rece neko pametan nedavno: "aNiMe Je Za DeCu" a kad bi pogledao jednu epizodu npr. Berserka promenio bi misljenje haha

      Malo sam sredio onu svoju listu, pa baci pogled kasnije Bole. Nekim debilnim naslovima koje sam pogledao sam smanjio ocenu drasticno hahah.

      Tokyo Ghoul je mogao da bude jedan od klasika anime industrije da je pratio desvanja mange, a ovako ce proci kao prosecna adaptacija.
      Tim sto im je za djecu kad bi pogledali epizodu Berserka ne bi mogli zaspat danima od soka za njihov mozak

      Pogledat cu, naisao sam na Psyho Pass i njega cu pogledat, mozda cak odma poslije TG

      Nisam citao mangu, al mozda cak i procitam ako je nadjem, al i ovako se vidi da su u dosta stvari zajebali, kolko ima stvari koje mi se ne svidjaju tolko ima stvari koje mi se pravo svidjaju. Animacija izgleda prelijepo nocu, a muzika je prejaka. Psyho Pass izgleda odlicno na pogled, animacija, a vidim ima i dobre ocjene a ima i dosta sezona. Takodjer Neon Genesis kako se pise vec planiram ubrzo pogledat, jedino mi smeta sto je stara animacija, al pogledo sam starije, ono nema veze ako je sve ostalo odlicno.
      Posljednje uređivanje od dokoljenko : 31-07-19 at 03:14

    9. #778
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od dokoljenko Vidi poruku
      Tim sto im je za djecu kad bi pogledali epizodu Berserka ne bi mogli zaspat danima od soka za njihov mozak

      Pogledat cu, naisao sam na Psyho Pass i njega cu pogledat, mozda cak odma poslije TG

      Nisam citao mangu, al mozda cak i procitam ako je nadjem, al i ovako se vidi da su u dosta stvari zajebali, kolko ima stvari koje mi se ne svidjaju tolko ima stvari koje mi se pravo svidjaju. Animacija izgleda prelijepo nocu, a muzika je prejaka. Psyho Pass izgleda odlicno na pogled, animacija, a vidim ima i dobre ocjene a ima i dosta sezona. Takodjer Neon Genesis kako se pise vec planiram ubrzo pogledat, jedino mi smeta sto je stara animacija, al pogledo sam starije, ono nema veze ako je sve ostalo odlicno.
      Elfen Lied, Erased, Seraph of the End, eto ti jos nekoliko mnogo dobrih naslova
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    10. #779
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Koutetsujou no Kabaneri, ne znam jesil gledao ? Osvojio je dosta nagrada, iako sezone 2 jos nema, kazu da ce ove godine valjda izac, to il Pshyo Pass cu slijedeci pogledat, vjerovatno ovaj cu pogledat dok sam u zombie/ghoul elementu

      te gore sto si naveo nmg da nadjem na myanime, de boga ti ako ti se da orginalan naziv
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    11. #780
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Psychedelic ! Vidi poruku
      Koutetsujou no Kabaneri, ne znam jesil gledao ? Osvojio je dosta nagrada, iako sezone 2 jos nema, kazu da ce ove godine valjda izac, to il Pshyo Pass cu slijedeci pogledat, vjerovatno ovaj cu pogledat dok sam u zombie/ghoul elementu

      te gore sto si naveo nmg da nadjem na myanime, de boga ti ako ti se da orginalan naziv
      gledaj na kissanime jer tu ima skoro sve
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

     

     
  • Stranica 78 od 105 PrviPrvi ... 2868767778798088 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •