Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 76 od 105 PrviPrvi ... 2666747576777886 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 751 do 760 od 1041
    1. #751
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od TSC4Life Vidi poruku
      kad ce ? Nesto me strah, vecinom serije i filmovi iz igrica su prica za sebe, imo je netflix fula, vidjet cemo, dobro izgleda
      Nisam siguran, mislim da je sredinom 2020.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. #752
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      1:29

      rhaegar targaryen
      blood makes you related, loyalty makes you family



    3. #753

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Eto poceo sam gledati Attack on Titan, iako imam problema sa prevodom, imam prevod za japansku verziju, al gledam englesku, jer japanski stvarno mi para usi.
      Serija je super, iako me sokiralo par stvari.

      SPOILERI


      Ako ko nije gledo a oce da gleda nek ne cita dalje.........




      Sokiran sam sta se desilo sa glavnim likom, mnogo mi je legao, cak sam vidio i sebe malo u toj naglosti njegovoj, sto cesto ne razmislja vec samo ide pa sta god bilo. Zavolio sam ga vrlo kratko, a onda, mrtav, sokiran sam, znam da je serija kao GoT al da umre odma na pocetku lik glavni, pa **** te, nadam se da ce se vratit nekako, iako se pojavio Titan sto lici na njega, tu sam i stao, vrlo zanimljiva serija, volim ove misterije, gdje jednostavno nista ne znas, ko su opste ovi Titani, zasto jedu ljude iako nemaju potrebe, i sta je opste sakriveno u podrumu oca od Erena. Super je serija, emocije bolje prikazuje nego ijedna, posto mi je prva anime serija, vjerovatno je to normalno, da se naglase emocije
      Posljednje uređivanje od TSC4Life : 23-07-19 at 15:36

    4. #754

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od TSC4Life Vidi poruku
      Eto poceo sam gledati Attack on Titan, iako imam problema sa prevodom, imam prevod za japansku verziju, al gledam englesku, jer japanski stvarno mi para usi.
      Serija je super, iako me sokiralo par stvari.

      SPOILERI


      Ako ko nije gledo a oce da gleda nek ne cita dalje.........




      Sokiran sam sta se desilo sa glavnim likom, mnogo mi je legao, cak sam vidio i sebe malo u toj naglosti njegovoj, sto cesto ne razmislja vec samo ide pa sta god bilo. Zavolio sam ga vrlo kratko, a onda, mrtav, sokiran sam, znam da je serija kao GoT al da umre odma na pocetku lik glavni, pa **** te, nadam se da ce se vratit nekako, iako se pojavio Titan sto lici na njega, tu sam i stao, vrlo zanimljiva serija, volim ove misterije, gdje jednostavno nista ne znas, ko su opste ovi Titani, zasto jedu ljude iako nemaju potrebe, i sta je opste sakriveno u podrumu oca od Erena. Super je serija, emocije bolje prikazuje nego ijedna, posto mi je prva anime serija, vjerovatno je to normalno, da se naglase emocije
      Dobro je bilo bi glupo da je poginuo na pocetku, znao sam da ima veze sa titanom sto ubija druge titane, dobra je serija, mada me nekad nervira ponasanje ljudi neki, narucito kako se ponasaju prem Eronu, nekako se ne ponasaju kako bi se trebali ponasat, al ok je. Kad pogledam prvu sezonu pa odo onda na Money Heist sezonu 3

    5. #755
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,119
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od TSC4Life Vidi poruku
      Eto poceo sam gledati Attack on Titan, iako imam problema sa prevodom, imam prevod za japansku verziju, al gledam englesku, jer japanski stvarno mi para usi.
      Serija je super, iako me sokiralo par stvari.

      SPOILERI


      Ako ko nije gledo a oce da gleda nek ne cita dalje.........




      Sokiran sam sta se desilo sa glavnim likom, mnogo mi je legao, cak sam vidio i sebe malo u toj naglosti njegovoj, sto cesto ne razmislja vec samo ide pa sta god bilo. Zavolio sam ga vrlo kratko, a onda, mrtav, sokiran sam, znam da je serija kao GoT al da umre odma na pocetku lik glavni, pa **** te, nadam se da ce se vratit nekako, iako se pojavio Titan sto lici na njega, tu sam i stao, vrlo zanimljiva serija, volim ove misterije, gdje jednostavno nista ne znas, ko su opste ovi Titani, zasto jedu ljude iako nemaju potrebe, i sta je opste sakriveno u podrumu oca od Erena. Super je serija, emocije bolje prikazuje nego ijedna, posto mi je prva anime serija, vjerovatno je to normalno, da se naglase emocije
      Dosta anime serijala mozes da gledas na "Anime srbija" sve je sa prevodom, preporucio bi ti: Fairy Tail, One Punch Man, Hunter x Hunter, Black Clover, Bleach, One Piece, Dragon Ball Z.

    6. #756

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Od ovog dijela sam zavolio ovu seriju, scenu ovakvu napravit ludjacki, emotivni tornado, od muzike do reakcije, tek sad kontam zasto raja tolko voli anime
      Posljednje uređivanje od TSC4Life : 26-07-19 at 23:12

    7. #757
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od TSC4Life Vidi poruku
      Od ovog dijela sam zavolio ovu seriju, scenu ovakvu napravit ludjacki, emotivni tornado, od muzike do reakcije, tek sad kontam zasto raja tolko voli anime
      Ja sam posle ove scene postao emotivno nestabilan i kad god vidim da neko maltretira svog kera dodje mi da mu propucam mozak
      https://www.youtube.com/watch?v=eG8LUT9Jc8M

      Anime: Elfen Lied, epizoda 8. - Scena u najbrutalnijem smislu objasnjava ljude i covecanstvo. Treba nas istrebiti.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    8. Like TSC4Life, Fiesta se sviđa ovaj post
    9. #758

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od praetorian Vidi poruku
      Ja sam posle ove scene postao emotivno nestabilan i kad god vidim da neko maltretira svog kera dodje mi da mu propucam mozak
      https://www.youtube.com/watch?v=eG8LUT9Jc8M

      Anime: Elfen Lied, epizoda 8. - Scena u najbrutalnijem smislu objasnjava ljude i covecanstvo. Treba nas istrebiti.
      To mi je jednostavno ne gledljivo, obozacam macke i pse općenito zivotinje kada vidim tako nesto nemam komentara danas na instagramu policajci se deru za covjekom koji seta psa i pogode ga tazerom u leda pas se okrene lajati na njih ovi ga pistoljon 5 metaka u njega...kako smo mi ljudi pokvareni...

    10. Like Archer se sviđa ovaj post
    11. #759

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od praetorian Vidi poruku
      Ja sam posle ove scene postao emotivno nestabilan i kad god vidim da neko maltretira svog kera dodje mi da mu propucam mozak
      https://www.youtube.com/watch?v=eG8LUT9Jc8M

      Anime: Elfen Lied, epizoda 8. - Scena u najbrutalnijem smislu objasnjava ljude i covecanstvo. Treba nas istrebiti.
      Ljudi su cudni, pedofilija, nekrofilija, genocid, ratovi sve je to covjek stvorio, ubistvo, mucenje radi koristi, i onda neko da me ubjedi da smo mi nesto vece od zivotinja, eto mi imamo svjest, oni instikt, vecina zla na svijetu je ljudsko, kako god ima dobri ljudi, al sta je covjek u stanju uradit covjeku, to ni jedna zivotinja ne bi mogla

    12. Like Fiesta, Archer se sviđa ovaj post
    13. #760

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Evo skidam upravo zadnju epizodu sezone 3 Attack on Titan, sezona 4 ce za neki godinu dana, opet cekanje neceg sto mi se mnogo svijedjelo, i bit ce posljednja.

      Naravno SPOILERI ce bit u ovome sto napise, tako ko nije gledo nek ne cita

      Prvi put gledam anime, nisam od onih koji kontaju da je to za djecu, vec ne volim japanski jezik i prije svega nisam ljubitelj crtani i animacija. Nasao sam na engleskom verziju, posluso sam kratko i japansku, al engleska mi je bolja, nekako su mi bolji glasovi. Drago mi je sto sam poceo gledat anime bas uz ovu serija, hajmo rec ova serija me kupila. Na poceku se cinilo dosadno, kosto mi se cesto cinilo npr sa GoT ili The Expanse, al kad se zakuhalo nisam mogao da prestanem gledati.

      Obozavam sivilo u serijama, mrzim i filmove i serije gdje je glavni glumac svetac, tako da cijenim serije gdje nema tog cistog zla i cistog dobra. Glavni lik Eren je genijalan karakter, svako ko ima tu neku stranu koja u bijesu ne razmislja i ide naprijed bez obzira na sve moze se nac u njemu. Svaki veci dogadjaj ga je promjenio, od bijesnog djecaka koji zivi samo da se osveti ne gledajuci na ostalo do momka koji suradjuje, kontrolise bijes, razmislja u bitkama. Karakter je genijalan, i da su koga drugog stavili u ulogu glavnu bila bi fula, zato sam se sokiro kad je na pocetku bio pojeden od titana. Kad smo vec kod poginulih likova, i to cijenim u serijama, zato sam GoT zavolio, znas da niko nije siguran, tako da se vise vezes za likove, napeto gledas i molis se da se nekako izvuku. Sto JJ Martin kaze Ako stavis likove u bezizlaznu situaciju, nevjerovatno tesku, svi se bore za zivot, i na kraju svi prezive, koja je pojenta scene te, ako znamo vec da ce se svi izvuc, i mnoge serije imaju sa tim problem. I koju god su bitku krenuli, cijenis epizode prije bitke jer si svjestan da vecina likova gine, mozda i najdrazi lik nece bit ziv sutra, e tako se pravi napetost. Klishea nema, barem po meni u ovoj seriji, nekako uvjek mogu predvidjet slijedeci potez, sta ce bit u serijama, al ovdje vecinu nisam mogao.

      Kad sam vidio Titana da ubija druge na pocetku, znao sam da je Eren, al nisam skontao da je Anie zenski titan iako je izgledao poput nje, skroz sam zaboravio na njenu facu, a sigurno nisam znao za Kolosalnog i Armora ko su, Rainer mi je bio jedan od drazih likova, nekako sam osjecao da je stariji brat Erenu. Armin je postao od lika koji mi je bas smetao, do jednog od najdrazih, kad sam vidio da gine, suze sam pustio. Bio je slabic, cinio se bas bespotreban, smetnja, narucito kad nije nista uradio kad je Eren umirao, al s vremenom sam vidiio njegovu pravu snagu, i na kraju je skoro poginuo za covjecanstvo i svoje drugove. I on je imao bas putovanje ko Eren, od slabica koji se ukoci pred titanom, do momka koji se drzi za Kolosalnog titana iako mu koza otpada od vatre samo da bi uspjeli ubit istog. Mikasa, u pocetku hladna, s vremenom skontas sta je sve prezivjela, i naravno da voli Erena, iako mi se idalje to cini cudno, znam da nisu brat i sestra, al opet bi mi bilo cudno da budu zajedno, i smjeso mi je kako je ljubomorna na ostale djevojke kad su u blizini Erena, al njena volja da spasi Erena je nesto nevjerovatno, i njen lik je odlican. Sto se tice likova nemam zamjerke, mozda mi je najdrazi Levi, pravi vojnik, a o njegovim sposobnostima da ne pricam, Ervin itd itd.

      Jos nisam nasao Plot Hol sto bi se reklo, sve je bukvalno dobilo svoju smisao kako se kockice slazu, najmanji detalj je bitan, sve je napravilo puni krug. Od pocetka sam znao da je otac njegov titan, mislio sam da je on onaj dlakavi, al to je brzo palo u vodu. Znao sam da su titani ljudi takodjer, imalo mi je logike, al ono sto nisam znao da su titani i ljudi ista rasa, a pravi neprijatelj je preko mora. Sve ima smisao, nisu napravili nikakvu glupost. Sokiralo me kad sam skonto ko je titan koji je pojeo Eronovu majku, i Rainer i onaj drugi nmg se sjetit imena isto su me ufatili ne spremne, i sve neke sitnice su se nadopunile s vremenom, kosto reko svaki detalj.

      Serija je emotivna, mora bit kad je poginulo do sad sigurno 200 ma i vise likova iz serije, al muzika to pravi vecim. Kod mene muzika budi emocije, ako je muzika snazna i scena, par puta sam suzu pustio, a rijetko se to bas desi u drugim serijama gotovo nikad. Scena kad moraju odlucit ocel Ervina i Armina ozivjet je nevjerovatno teska za gledat, jer znas kolko Leviu znaci Ervin a kolko Erenu Armin, no znao sam da ce onaj nekako ozivjet na tren i rec da se Armin ozivi, puno scena emotivnih ima, da ne duzim previse pisem fakat, al eto cim sam se tolko napiso znate kolko mi se svijedla serija, i bas mi je drago sto me ovakva uvela u taj svijet anime, nakon ovoga cekat cu Sezonu 4 i naci neki anime na engleskom da pocnem gledat.

      Sezona 1 je OK
      Sezona 2 je dobra
      Sezona 3 je odlicna

      Kad skontas kako je pocelo, a kako je sad, kako se prica odvijala i sta se sve otkrilo, kad serija ima otkrice da promjeni zanr kompletne serije, mora bit dobra, a posto sam cuo, da ova cak nije ni najbolja anime serija, mogu mislit kakve su te "bolje"
      Posljednje uređivanje od TSC4Life : 27-07-19 at 12:02

     

     
  • Stranica 76 od 105 PrviPrvi ... 2666747576777886 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •