Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 2 od 105 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11 do 20 od 1041
    1. #11
      gh0st avatar
      Datum pristupanja
      May 2011
      Poruke
      4,188
      Teme
      359
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      850
      Like (dobivenih)
      1671
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hellberg Vidi poruku
      Uh @The Lost Hero; pretekao si me u vezi True Detectivea, tko nije pogledao prvu sezonu neka požuri dok nije počela druga koja kreće za manje od 2 tjedna. Inače jedna od najboljih dramskih serija koje sam gledao, barem sudeći po prvoj sezoni. Druga će biti nova priča i novi glumci, pa ćemo vidjeti kako će to izgledati, unatoč tome što neki imaju sumnje, ja mislim da će biti odlični. Ne na razini prve sezone, ali opet nešto što ćemo rado gledati i jedva čekati iduću epizodu.



      Naravno moram staviti preporuku i za seriju Vikings odakle je i moj trenutni avatar, serija je spoj nordijskih legendi i stvarnih povijesnih događaja, vrhunska serija za ljubitelje takvih stvari, posebice za fanove nordijske mitologije poput mene. Počeo sam ju gledati pred cca mjesec dana kad me je pitao kolega s faksa dali se po frizuri i bradi furam na glavnog lika za kojeg do tad nisam ni čuo, pa me tako zainteresirao. All hail [spoiler] Ragnar!

      Sto se tice Vikings ja sam je malo samo pogledao,nisam bas ljubitelj takvih serija

      Vise me dojmila Black Sails serija

      Odlicna tko je ljubitelj pirata i bitki i avantura na moru odlicna je

      No u zadnje vrijeme sam postao ljubitelj kriminalistickih serija pa nekad pogledam seriju tipa
      Unforgettable i Criminal Minds

    2. #12
      Karlo Tancredi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      25,852
      Teme
      618
      CHB
      236
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      144
      Like (dobivenih)
      2386
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Rorschach Vidi poruku
      No u zadnje vrijeme sam postao ljubitelj kriminalistickih serija pa nekad pogledam seriju tipa
      Unforgettable i Criminal Minds
      Čim sam pročitao Unforgettable, moram se javiti hahah.

      Inače meni je stvarno super serija, i način na koji se rješavaju zločin. Žao mi je što su se odmakli od prve sezone , na slučaj na koji su se bili (Carrie) usredotočivali više.

      I što je dobra stvar, iako su je bili otkazali poslje treće sezone, opet su je obnovili i kreće se sa snimanjem 4. sezone
      Možda će eto, tu biti prilika da saznamo o ubojstvo njezine sestre, a ako ne, opet će mi bit ljepo vidjeti nju i Burnsa skupa
      I definitivno , bolja je bila ekipa u prvoj sezoni, nego sada..
      Moderator Team || LSPD Legenda || CHRP GameSage level 1 || Portal Team Voditelj

    3. #13
      Young Caesar avatar
      A da nije Knegnacijus?
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Valhalla
      Poruke
      6,632
      Teme
      334
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      80 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      6070
      Like (dobivenih)
      3092
      Rep
      Vikinzi su top isto kao i Daredevil ( po meni najvece iznenađenje s obzirom da je "heroj" jedan od nepopularnih)

      predlažem ;

      - Arrow
      - Power 2014
      - Flash
      - Gotham

      "How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered"
      LLK - Long Live Keny

    4. #14
      vento avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      158
      Teme
      52
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      35
      Like (dobivenih)
      46
      Rep
      Vikinzi po meni najbolja serija, gledam jos Game of Thrones, Vampire diaries (pocne dosadjivat poslije nekog vremena) kao i Originals (na isti su fazon)...

    5. #15
      gh0st avatar
      Datum pristupanja
      May 2011
      Poruke
      4,188
      Teme
      359
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      850
      Like (dobivenih)
      1671
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Karlo(tAn) Vidi poruku
      Čim sam pročitao Unforgettable, moram se javiti hahah.

      Inače meni je stvarno super serija, i način na koji se rješavaju zločin. Žao mi je što su se odmakli od prve sezone , na slučaj na koji su se bili (Carrie) usredotočivali više.

      I što je dobra stvar, iako su je bili otkazali poslje treće sezone, opet su je obnovili i kreće se sa snimanjem 4. sezone
      Možda će eto, tu biti prilika da saznamo o ubojstvo njezine sestre, a ako ne, opet će mi bit ljepo vidjeti nju i Burnsa skupa
      I definitivno , bolja je bila ekipa u prvoj sezoni, nego sada..
      slazem se s time

      Slucaj u vezi njezine sestre sve sto nastavili se daljne sezone (a pogotovo u 3. je to ocito) nemaju vise nikakve veze s njom
      U pocetku uvijek ju je 2. ili 3. slucaj vodio opet do nekog traga do njene sestre
      Ali sada nista
      Mada mi se zato svidja sto (ne znam sada je li drugima to vidljivo) ima vise akcije,manje je obicne price a vise se desava nesto,trce tamo,ganjaju nekoga,pucnjava, uglavnom to sam primjetio jer je uvijek skoro bilo da na kraju desi se samo neka mala pucnjava,ili oce on/ona nekog ubiti,kada saznaju da je on ubojica i to je to

    6. #16
      Karlo Tancredi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      25,852
      Teme
      618
      CHB
      236
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      144
      Like (dobivenih)
      2386
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Rorschach Vidi poruku
      slazem se s time

      Slucaj u vezi njezine sestre sve sto nastavili se daljne sezone (a pogotovo u 3. je to ocito) nemaju vise nikakve veze s njom
      U pocetku uvijek ju je 2. ili 3. slucaj vodio opet do nekog traga do njene sestre
      Ali sada nista
      Mada mi se zato svidja sto (ne znam sada je li drugima to vidljivo) ima vise akcije,manje je obicne price a vise se desava nesto,trce tamo,ganjaju nekoga,pucnjava, uglavnom to sam primjetio jer je uvijek skoro bilo da na kraju desi se samo neka mala pucnjava,ili oce on/ona nekog ubiti,kada saznaju da je on ubojica i to je to
      Zapravo, jedina svrha bi mi bila da kad već vraćaju opet seriju, da bar razrješe slučaj njezine sestre, ipak su s razlogom ubacivali flashbackove kroz cjelu prvu sezonu..
      Nisam inače sve nove epizode pregledao, to ću morati kad - tad

      i posebno mi je bila super jedna epizoda, još pri početku negdje od 5-8. kad je zapravo bilo pucnjave na jednom mjestu, a bilo je sto ljudi doslovno tu, i ona je sve sama skužila odakle dolazi pucnjava, tko je imao pištolj, što je obukao .. I baš me ta epizoda privukla na gledanje


      A što se tiče preporuke serije, ja bih predložio jednu krimi seriju The Mentalist

      Imaju određen slučaj koje rješavaju kroz 6 sezone, a već od toga serija postaje kao obična serija

      Tu mi je posebno također kako jedan plavušan uvijek on rješava slučajeve, sa svojim mislima, donosi zaključke, a uopće nije, policajac, da ima uopće s ičim iskustvima. Samo zna manipulirati misli drugih ljudi
      Posljednje uređivanje od Karlo Tancredi : 11-06-15 at 08:10
      Moderator Team || LSPD Legenda || CHRP GameSage level 1 || Portal Team Voditelj

    7. #17
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3153
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Valar dohaeris @Hellberg;

      Trenutno najbolje serije koje sam pogledao su Vikinzi (koje još uvijek gledam, ima materijala još dosta) i Game of Thrones (kojeg svaki ponedjeljak sad gledam, a onda ide ona suša do iduće godine :$ )

      Sad čekam ovu zadnju epizodu 5. sezone GoT-a i čini mi se da ću biti podosta razočaran s onim što piše u knjizi. No, opet bit će nekih obrata. Ne smijem ništa govoriti da ne bi osvanula opomena na mom profilu


      Svakako preporučam i True Detective. Počeo sam nešto gledati i onda sam stao zbog Vikinga. Sviđaju mi se glumci dosad i sama serija
       
      HEHE

    8. #18
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Požuri da dovršiš prvu sezonu True Detectivea jer eto za 10 dana kreće druga.

      I ponavljam ekipa probajte sa što manje spoilera, nemojte pisati šta je kad bilo u nekoj seriji jer tak onda možete ubit čar onima koji još nisu pogledali a možda bi htjeli..

      Victoria Concordia Crescit

    9. #19
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3153
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hellberg Vidi poruku
      Požuri da dovršiš prvu sezonu True Detectivea jer eto za 10 dana kreće druga.

      I ponavljam ekipa probajte sa što manje spoilera, nemojte pisati šta je kad bilo u nekoj seriji jer tak onda možete ubit čar onima koji još nisu pogledali a možda bi htjeli..
      Ma prvo Vikinge da odgledam do kraja pa ću onda to.. Pomalo ja to kad uhvatim vremena ovako navečer, zavalim se i gledam
       
      HEHE

    10. #20
      Lothbrok avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Zagreb, Croatia
      Poruke
      13,355
      Teme
      408
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      271 post(ova)
      Označen(a)
      18 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      8342
      Like (dobivenih)
      5824
      Rep
      Evo da i ja preporucim tri najbolje serije koje sam do sada gledao


      Prva je svakako Sopranos, pogledao sam sve sezone, i nemogu rec koja je zanimljivija, tko voli mafijaske obracune, Talijansku mafiju i sl, svidjet ce mu se ova serija, preporucujem je svakako












      Druga je True Detective, vidim da ju je vec dosta ljudi preporucilo, a znam i zasto, prva sezone je stvarno odlicna i vrijedi je pogledat
      Vidim pise @Hellberg da ce u drugoj sezoni doci novi glumci, ako budu upola dobri kao ovi, bit ce dobro










      I secer na kraju, The Walking Dead! Tko vozi zombije i slicno, svidjet ce mu se serija! Serija se snima od 2010. ako se ne varam











      Jos bih se nadovezao na komentar od Hellberga

      Citiraj Prvotno napisano od Hellberg Vidi poruku
      Ma Vaughna samo treba pravilno uputiti, definitivno izgleda kao tip za ovakvu vrstu serije. Loš je komičar, ovo bi mu možda moglo sjesti, kao što kažeš ista stvar sa McConaugheyem kojeg se ismijavalo zbog onih starih komedija, da bi u zadnjih par godina postao jedan od najboljih glumaca, po meni sve je počelo od Muda, pa je došao i taj Oscar za Dallas Buyers Club i onda ta nevjerovatno odrađena uloga Rusta Cohlea u True Detectiveu...

      Pogledaj obavezno, svidjet će ti se.

      Slazem se sto si rekao za McConaugheya, film Mud mu je jedan od boljih bio, ali sa interstellar je pokidao znaci...
      Par mjeseci sam gledo taj film po stranicama, i na prvi pogled mi se nije svidio i nisam ga ni planiro gledat, sve dok mi jednu vecer nije bilo ocajno dosadno pa sam ga pogledao i iznenadio se kako je film dobar

      Cini se da je istina ono: "Ne sudi knjigu po koricama"

     

     
  • Stranica 2 od 105 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •