Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 102 od 105 PrviPrvi ... 25292100101102103104 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,011 do 1,020 od 1041
    1. #1011

      Datum pristupanja
      Dec 2021
      Poruke
      22
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      9
      Like (dobivenih)
      6
      Rep
      Gdje su one stare spanske sapunice, odrasli na njimaaa

    2. #1012
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Preporučujem Ozark. Obitelj pod prisilom od strane meksičkog narko kartela seli u jezero Ozark radi pranja novca. 29.4. izlazi drugi dio 4.sezone što je i ujedno kraj serije.

    3. #1013
      Y a v u z z' avatar
      Vjera je stvar srca,a domovina
      stvar duše.
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina Cazin
      Poruke
      3,981
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      1199
      Like (dobivenih)
      1404
      Rep
      peaky fucking blinders, i cekanje 2 epizode 6.3 koliko sam vidio izlazi
      koja serija

      pola pola sam izmedju blindersa i gameoft,po vama kojoj dajete prednost i zašto?

      * | Ertugrul Yavuzz | ex: Esmir Civic a.k.a El Fatih' | *

    4. #1014
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Y a v u z z' Vidi poruku
      peaky fucking blinders, i cekanje 2 epizode 6.3 koliko sam vidio izlazi
      koja serija

      pola pola sam izmedju blindersa i gameoft,po vama kojoj dajete prednost i zašto?
      Po meni je igru prijestolja teško nadmašiti. Zabrljali su sa zadnjom sezonom, ali koliko sam serija odgledo i nijednu ne mogu uspoređivati sa gotom. Odlično mi je to što ne znaš ko je glavni lik i svakog lika upoznaš (od Khal Droga do Jon Snowa) i ne možeš predvidjeti radnju a ovdje u peaky blinders uvijek znaš da će Thomas za svaki problem naći rješenje i da će izaći živ na kraju.

      Pogledao sam na Netflixu Nevini, preporučujem.
      Posljednje uređivanje od toMa : 09-03-22 at 08:34

    5. #1015
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Američko društvo skladatelja i tekstopisaca imalo je prije nekoliko dana 3. godišnje dodjele nagrada, jedna od kategorija bila je nagrada za najbolju orginalnu glazbu u seriji za prošlu godinu, ovo su bili nominirani;




      Meni nimalo iznenađujuće, nagradu je odnio genijalni Cristo čiji sam velik fan, s očaravajućom glazbom za The White Lotus koji usput preporučam ovdje, klasična HBO serija s vrhunskom glumačkom postavom, interesantnom radnjom, no glazba radi barem 50% kvalitete i bez nje niti radnja ne bi napredovala iz epizode u epizodu tako dobro, slijepac može osjetiti rast tenzije kroz vrijeme. Na trenutke zbog glazbe čovjek pomisli da gleda havajskog Hitchcocka, a ne satiru današnjeg društva, komediju s elementima crnog humora.

      Evo samo uvodna špica, nema spojlera nikakvih;


      Na temu serije, stvarno mi je bilo drago vidjeti opet Stevea Zahna, oduvijek mi dragog glumca, nisam imao priliku dugo ga negdje gledati, isto tako Jennifer Coolidge (poznata kao prva MILF ikad, iz Američke Pite naravno) napokon opet u ozbiljnijoj ulozi, te za mene otkriće Murray Bartlett, koji izgledom u seriji totalno baca na Magnuma. Serija je inače snimana tokom pandemije kada su mjere bile ultra stroge, pa je tako i Four Seasons na Havajima bio praktički zatvoren i HBO je imao odličnu priliku iskoristiti čitav hotel kao ogroman set bez gotovo ikakvih restrikcija, osim covid naravno.




      Nazad na temu glazbe, ako želi netko slušati Cristobalovo remek djelo od glazbe skupa s remek djelom od serije, onda preporučam seriju Utopia iz 2013. i Utopia sezona 2 iz 2014., nemojte slučajno niti trailer od Amazonove, američke verzije gledati što su izbacili u 2020., smeće obično. Ova orginal verzija britanska iz 2013. i 2014. je apsolutno remek djelo, prvo glazba Cristobala, zatim čista umjetnost od načina snimanja, igranja s bojama, te radnje radi koje možda pomislite da sad živite u 3. sezoni serije Pravi TV puristi koji imaju visoke kriterije kvalitete likova i glume teško da će ostati razočarani jer nisu podijeljeni na klasične crne i bijele, dobre i zle, sve je više manje u sivoj zoni i zapravo serija te sama potiče da razmisliš sam o svojim moralnim i etičkim uvjerenjima, kao i u stvarnom životu, happy end ne postoji ako nešto ne žrtvuješ. Isto tako serija vam može otvoriti oči koliko Mr. Rabbita je oko nas, pa treba paziti koga slušate i koga slijedite.



      U obe uvodne špice može se čuti da se radi o istom skladatelju, Cristobal svojom glazbom djeluje gotovo hipnotično na slušatelja i uvuče te u svijet serije. Jedva čekam i iduće njegove projekte.

      Victoria Concordia Crescit

    6. Like Lightning se sviđa ovaj post
    7. #1016
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Američko društvo skladatelja i tekstopisaca imalo je prije nekoliko dana 3. godišnje dodjele nagrada, jedna od kategorija bila je nagrada za najbolju orginalnu glazbu u seriji za prošlu godinu, ovo su bili nominirani;




      Meni nimalo iznenađujuće, nagradu je odnio genijalni Cristo čiji sam velik fan, s očaravajućom glazbom za The White Lotus koji usput preporučam ovdje, klasična HBO serija s vrhunskom glumačkom postavom, interesantnom radnjom, no glazba radi barem 50% kvalitete i bez nje niti radnja ne bi napredovala iz epizode u epizodu tako dobro, slijepac može osjetiti rast tenzije kroz vrijeme. Na trenutke zbog glazbe čovjek pomisli da gleda havajskog Hitchcocka, a ne satiru današnjeg društva, komediju s elementima crnog humora.

      Evo samo uvodna špica, nema spojlera nikakvih;


      Na temu serije, stvarno mi je bilo drago vidjeti opet Stevea Zahna, oduvijek mi dragog glumca, nisam imao priliku dugo ga negdje gledati, isto tako Jennifer Coolidge (poznata kao prva MILF ikad, iz Američke Pite naravno) napokon opet u ozbiljnijoj ulozi, te za mene otkriće Murray Bartlett, koji izgledom u seriji totalno baca na Magnuma. Serija je inače snimana tokom pandemije kada su mjere bile ultra stroge, pa je tako i Four Seasons na Havajima bio praktički zatvoren i HBO je imao odličnu priliku iskoristiti čitav hotel kao ogroman set bez gotovo ikakvih restrikcija, osim covid naravno.




      Nazad na temu glazbe, ako želi netko slušati Cristobalovo remek djelo od glazbe skupa s remek djelom od serije, onda preporučam seriju Utopia iz 2013. i Utopia sezona 2 iz 2014., nemojte slučajno niti trailer od Amazonove, američke verzije gledati što su izbacili u 2020., smeće obično. Ova orginal verzija britanska iz 2013. i 2014. je apsolutno remek djelo, prvo glazba Cristobala, zatim čista umjetnost od načina snimanja, igranja s bojama, te radnje radi koje možda pomislite da sad živite u 3. sezoni serije Pravi TV puristi koji imaju visoke kriterije kvalitete likova i glume teško da će ostati razočarani jer nisu podijeljeni na klasične crne i bijele, dobre i zle, sve je više manje u sivoj zoni i zapravo serija te sama potiče da razmisliš sam o svojim moralnim i etičkim uvjerenjima, kao i u stvarnom životu, happy end ne postoji ako nešto ne žrtvuješ. Isto tako serija vam može otvoriti oči koliko Mr. Rabbita je oko nas, pa treba paziti koga slušate i koga slijedite.



      U obe uvodne špice može se čuti da se radi o istom skladatelju, Cristobal svojom glazbom djeluje gotovo hipnotično na slušatelja i uvuče te u svijet serije. Jedva čekam i iduće njegove projekte.
      Utopia je jedna od boljih serija koje sam pogledao, vizuelno i muzikom je remekdijelo, a i prica je odlicna i nisam mogao predvidit istu.

      Sve preporuke za Utopiju! Jedna od najboljih serija ikada, samo sto je slabo ljudi culo za istu, naravno Utopia orginalna, britanska.

      Meni je ovaj soundtrack Utopije uvjek podsjecao na neko gledanje i pracenje iz sjene, ritam, nesto polako prilazi, sve dok ne ovlada citavim soundtrackom, tako da je ovo odlicna kompozicija za Utopiju, bukvalno prica pricu Serije.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    8. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    9. #1017
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Oscar Isaac zasad stvarno odličan kao Steven Grant/Marc Spector/Moon Knight/Mr. Knight, još jedan glumac koji je dobio drugu priliku od Marvela kao i Chris Evans, Michael B. Jordan i Ryan Reynolds prije njega.

      Isto tako sam Moon Knight je još jedna interesantna Marvelova mini-serija, ovaj put bez ijednog Avengera (zasad) što praktički od Disney+ Marvelovih serija još nismo imali priliku vidjeti, pa je i malo osvježenje za nas i teži posao za kreatore i glumce serije jer je fokus na njima, a stvarno bez tako dobrog glavnog glumca teško da bi mogla serija imati kompleksnost mentalnog stanja glavnog lika kakvu ima.

      Dvije epizode gotove, još četiri. Nadam se i barem još jednoj sezoni, makar je možda prerano za reći, ali vjerujem u izvedbe Oscara Isaaca, 6 epizoda nije dovoljno.



      Serija me također navukla na egipatske cajke/reggaeton/rap, s čime bi već usporedio taj njihov žanr koji se zove mahraganat.

      Victoria Concordia Crescit

    10. Like Lightning, Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    11. #1018
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Oscar Isaac zasad stvarno odličan kao Steven Grant/Marc Spector/Moon Knight/Mr. Knight, još jedan glumac koji je dobio drugu priliku od Marvela kao i Chris Evans, Michael B. Jordan i Ryan Reynolds prije njega.

      Isto tako sam Moon Knight je još jedna interesantna Marvelova mini-serija, ovaj put bez ijednog Avengera (zasad) što praktički od Disney+ Marvelovih serija još nismo imali priliku vidjeti, pa je i malo osvježenje za nas i teži posao za kreatore i glumce serije jer je fokus na njima, a stvarno bez tako dobrog glavnog glumca teško da bi mogla serija imati kompleksnost mentalnog stanja glavnog lika kakvu ima.

      Dvije epizode gotove, još četiri. Nadam se i barem još jednoj sezoni, makar je možda prerano za reći, ali vjerujem u izvedbe Oscara Isaaca, 6 epizoda nije dovoljno.



      Serija me također navukla na egipatske cajke/reggaeton/rap, s čime bi već usporedio taj njihov žanr koji se zove mahraganat.
      Volim kada iz medija sa Zapada ili Japana ubace muziku koja nije sa toga podrucja, u ovome slucaju Egipat, no nazalost mi ne lezi pjesma. Mozda da znam sta stoji iza iste, al ne gledam takve serije, o "Superherojima". Tematika mi je previse blaga

      Al do sada najgenijalnije nesto sto sam dozivio je Islandska muzika u Japanskoj animaciji.





      Muzika meni licno je najbitnija komponenta u mediju bilo kome. Emotivna scena je jedno, al emotivna scena sa genijalnom emotivnom muzikom je remekdijelo. Par kompozicija me odmah cim ih upalim natjera na suze, velika je tezina iza tih nota, jer znas u kojim je scenama svirala.

      Ima par serija sa Zapada koji imaju odlicnu muziku, al te tezine emotivne ne mogu naci, da je dovoljno da cujem tri note i odma me hoce plac da uhvati. Izdvojio bih Game of Thrones, Lannister temu, jedna od najboljih kompozicija, jeza me odmah uhvati.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 07-04-22 at 22:31
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    12. #1019
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kyūketsuki Vidi poruku

      Muzika meni licno je najbitnija komponenta u mediju bilo kome. Emotivna scena je jedno, al emotivna scena sa genijalnom emotivnom muzikom je remekdijelo. Par kompozicija me odmah cim ih upalim natjera na suze, velika je tezina iza tih nota, jer znas u kojim je scenama svirala.

      Ima par serija sa Zapada koji imaju odlicnu muziku, al te tezine emotivne ne mogu naci, da je dovoljno da cujem tri note i odma me hoce plac da uhvati. Izdvojio bih Game of Thrones, Lannister temu, jedna od najboljih kompozicija, jeza me odmah uhvati.

      The Rains of Castamere mi je definitivno najmemorabilnija pjesma Game of Thronesa, a ni sam se ne mogu odlučiti koja mi je od ove dvije verzije bolja, jer svaka se veže za drugu emociju i korištena je u drugačijim prilikama, ali obje u vjerojatno dvije ponajbolje epizode čitave serije, prva verzija američkog benda koja je svirala nakon odlične epizode bitke Stannisovih snaga i obrane King's Landinga, te druga verzija islandskog benda kojeg sam počeo pratiti nakon što sam čuo ovu njihovu verziju, koja je svirala u trenucima sreće za gledatelje nakon Joffreyevog vjenčanja.




      Victoria Concordia Crescit

    13. #1020
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      The Rains of Castamere mi je definitivno najmemorabilnija pjesma Game of Thronesa, a ni sam se ne mogu odlučiti koja mi je od ove dvije verzije bolja, jer svaka se veže za drugu emociju i korištena je u drugačijim prilikama, ali obje u vjerojatno dvije ponajbolje epizode čitave serije, prva verzija američkog benda koja je svirala nakon odlične epizode bitke Stannisovih snaga i obrane King's Landinga, te druga verzija islandskog benda kojeg sam počeo pratiti nakon što sam čuo ovu njihovu verziju, koja je svirala u trenucima sreće za gledatelje nakon Joffreyevog vjenčanja.



      Nalegendarnije je sigurno kada ista pocne svirati na Robovom vjencanju, i oni i mi gledaoci shvatimo zbog par nota da ce se desit izdaja.

      Ima neki "Sinister" ton ova violina sto svira, ali u isto vrijeme i osjecaj ponosa, bas pristaje.



      Steta u sta se GoT pretvorio u nastavku, ali 2,3,4 sezona su vrhunac serijski.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    14. Like Mar$el se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 102 od 105 PrviPrvi ... 25292100101102103104 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •