Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 10 od 1041

    Threaded View

    1. #33
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,351
      Teme
      261
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      36 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kyūketsuki Vidi poruku
      Ocekivano, ali eto unistili su i LoTR, filmove koje i dan danas obozavam, mozda su ti filmovi najvise uticali na moju mastu i ljubav prema fantazi svijetu jer sam te filmove pogledao kao djete.
      @Ocelot; ,bas me zanima sta ti mislis na ovaj uzas od bilion dolara. Hvala Bezosu, ja se samo pitam koja je franciza naredna za unistit?
      Naravno pregledao sam prve dvije epizode, sačekat ću da izađe još nekoliko epizoda, pa ću onda dat svoje mišljenje. Najviše me zanima Sauron koji je po meni najbolji villain ikad izmišljen i karakter o kojem sam najviše istraživao i čitao. Zbog njega ovo i gledam. To ako useru, usrali su sve. U prve dvije epizode se nisu neke konkretne stvari dešavale i nadam se da su samo najobičniji buildup za ovo što slijedi i da će se konkretnije stvari dešavati. Ponovit ću, čekam pojavu Saurona. Mogu pretpostavit kako, u kojem obliku zahvaljujući knjizi, ali neću da spoilam, zanima me kako su to ovi uradili. Saurona ako urade kako treba ovo će biti zanimljivo i lijepo gledati, imaju najboljeg villaina u historiji knjiga, filmova i serija i ako to ne iskoriste neka se odmah predstave baviti ovim poslom.
      Posljednje uređivanje od Ocelot : 09-09-22 at 01:10

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •