Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 10 od 1041

    Threaded View

    1. #20
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Sinoc sam naletio na nesto "Zlatno". A ime serije je "Form", zasto vise ljudi ne prica o istom? Ne znam, ovo je jedna od napetijih i misterioznijih serija koje sam pogledao u zadnjih par godina.



      Dosta me podsjeca na Lost, popularnu seriju, a ima i razlog, zato sto su kreatori Lost-a takodjer kreatori From-a. Mislim da svako ko voli horor, dobru misteriju, treba dati sansu ovoj seriji. Od prve epizode ce vas navuci ukoliko je za vas, jer cete postavljati pitanja zajedno sa likovima i trazit odgovore.

      Koncept cudovista se cini malo jeftin na prvu, narucito sa ovom bakicom, al poslije postaje dosta bolje. Stvorenja spadaju u neki unkeni valej, jer lice na ljude, ali jednostavno im nesto fali. Volim i pravila u vezi istih, naravno inspiracija je mit skinwalkera, al tu je i dosta jos mitologije u nastavku. Naravno najstrasnije od svega je znanje da samo jedna greska, samo jedan covjek koji ce podleci pritisku je dovoljan da citava porodica nastrada, to cini ovaj tv show istinski strasnim.

      A tu je i dio socializacije, kako su ljudi napravili nesto sto podsjeca na normalan zivot, makar preko dana u ovom okrutnom mjestu gdje su zarobljeni. Imamo dva klana, i dva odlicna lidera istih, meni je Dona omiljena, ovako treba da izgleda Jako Zensko!

      Likovi su vecinom kao pravi ljudi koje mozemo naci iz svih svera zivota, najbolji je Jade, koji je upocetku samo budala koja misli da je ovo neka napredna skrivena kamera neki tim park horrora. Al ubrzo saznaje istinu, al postane opsjednut sa tim da nadje odgovore i nema nikakvih granica u trazenju istih, sto je odlicna komedija ujedno.

      Tragedija bi bila da ovo ne dobije novu sezonu, jer ovo je prica za makar 4 Sezone, ne bih volio da ostanem bez odgovora na pitanja iz prve sezone a ima ih mnogo..
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 23-04-22 at 13:35
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •