Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 71 od 121 PrviPrvi ... 2161697071727381 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 701 do 710 od 1204
    1. #701
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Kod nas su u Cinema City karte za premijeru bukvalno planule 2 sedmice prije, tako da sam bio prisiljen zadovoljiti se sa danom poslije premijere. Što se filma tiče i ja sam poprilično zadovoljan. Više sam zadovoljan time što nisu usrali prethodne dijelove, nego samim filmom. To za humor je istina, na par mjesta sam se baš ismijao. Razočarenje mi je novi Sith lik, nekako sam očekivao nekoga izgledom zajebanijeg, a ne Bena haha, isto Maksim Mrvica sa dužom kosom haha. Nastavak jedva čekam, kao i većina ljubitelja Star Warsa. Nekako je, il se bar meni čini, feminizam provučen kroz kompletan film. Ali u svakom filmu, crnac mora biti brat neki ludi, bilo je i s njim dobrih scena. Šteta što je teška sudbina zadesila jednog od omiljenih likova iz ovog serijala, dosta, reći ću puno, uglavnom samo preporuke od mene, što prije pregledajte, 3D po mogućnosti
      Kod nas u Rijeci su napunili 5 dvorana samo na pretpremijeri minutu do ponoći 16.12., ja sam svoju kupio pred 2 mjeseca u najvećoj dvorani, skoro pa najbolje mjesto (E15 u toj eXtreme 3D dvorani smatram najboljim mjestom, ja sam imao E14), ništa nisam prepuštao slučaju već na vrijeme kupio, odmah čim je pušteno u prodaju.

      Kylo Ren nije Sith, već član reda "Vitezovi Rena", da je Sith ime bi mu sigurno bilo Darth nešto Ali da slažem se s tvojim mišljenjem, na njega se odnosilo ono što sam napisao o blagom razočarenju, al' haj ima još vremena da se iskupi. Za feminizam ne znam, J.J. Abramsa se inače proziva seksistom, ponajviše zbog Star Trek filmova, moguće da je ovo bilo iskupljenje. Ali nemam ništa protiv toga, također moram reći i da sam bio sumnjičav što se tiče novih glumaca prije nego sam pogledao film, bojao sam se da mi se možda neće svidjeti ta nova generacija likova, ali ugodno su me iznenadili, skoro od samog pojavljivanja svidjeli su mi se Poe, Finn, Rey i naravno BB-8, jedva čekam u ep. VIII combo njega i R2-D2-a, bit će smijeha sigurno, jadan C-3PO s njima.

      Može li novi Star Wars prestići Avatara i postati novi broj 1 po zaradi? Ja mislim da je gotovo sigurno da je Titanicu odzvonilo i da pada s 2. mjesta, a mogao bi pasti i Avatar...vidjet ćemo
      Posljednje uređivanje od Mar$el : 19-12-15 at 03:30

      Victoria Concordia Crescit

    2. Like z3k0 se sviđa ovaj post
    3. #702
      z3k0 avatar
      11-12-21 (10 godina s Vama!)
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Clouds, Sky
      Poruke
      2,972
      Teme
      175
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2920
      Like (dobivenih)
      1218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od #23 Vidi poruku
      Kod nas u Rijeci su napunili 5 dvorana samo na pretpremijeri minutu do ponoći 16.12., ja sam svoju kupio pred 2 mjeseca u najvećoj dvorani, skoro pa najbolje mjesto (E15 u toj eXtreme 3D dvorani smatram najboljim mjestom, ja sam imao E14), ništa nisam prepuštao slučaju već na vrijeme kupio, odmah čim je pušteno u prodaju.

      Kylo Ren nije Sith, već član reda "Vitezovi Rena", da je Sith ime bi mu sigurno bilo Darth nešto Ali da slažem se s tvojim mišljenjem, na njega se odnosilo ono što sam napisao o blagom razočarenju, al' haj ima još vremena da se iskupi. Za feminizam ne znam, J.J. Abramsa se inače proziva seksistom, ponajviše zbog Star Trek filmova, moguće da je ovo bilo iskupljenje. Ali nemam ništa protiv toga, također moram reći i da sam bio sumnjičav što se tiče novih glumaca prije nego sam pogledao film, bojao sam se da mi se možda neće svidjeti ta nova generacija likova, ali ugodno su me iznenadili, skoro od samog pojavljivanja svidjeli su mi se Poe, Finn, Rey i naravno BB-8, jedva čekam u ep. VIII combo njega i R2-D2-a, bit će smijeha sigurno, jadan C-3PO s njima.

      Može li novi Star Wars prestići Avatara i postati novi broj 1 po zaradi? Ja mislim da je gotovo sigurno da je Titanicu odzvonilo i da pada s 2. mjesta, a mogao bi pasti i Avatar...vidjet ćemo
      Mh, tesko da ce biti Star Wars broj 1 po zaradi, kad pogledas sve filmove koji su izasli iako sporo izlaze, al opet moguce je...
      Iako ja bas ne volim Star Wars, nije mi nesto zanimljivo ta Fantastika to je meni glupo, drazi su mi realni filmovi...
      Ali jedno je sigurno Star Wars, ce biti manje popularan nego Justin Bieber u Hrvatskoj xDDD

      Hell with PlayStation, I'm still on my first man on some Zelda.
      Nintendo, bitch!


    4. #703
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od z3k0 Vidi poruku
      Mh, tesko da ce biti Star Wars broj 1 po zaradi, kad pogledas sve filmove koji su izasli iako sporo izlaze, al opet moguce je...
      Iako ja bas ne volim Star Wars, nije mi nesto zanimljivo ta Fantastika to je meni glupo, drazi su mi realni filmovi...
      Ali jedno je sigurno Star Wars, ce biti manje popularan nego Justin Bieber u Hrvatskoj xDDD
      Krenuo je fenomenalno, u prvom danu zaradio 120.5 milijuna dolara, srušio rekord po zaradi petkom, rekord po zaradi u jednom danu i rekord po zaradi na premijeri, zadnja dva rekorda dosad je držao zadnji nastavak Harryja Pottera sa zaradom od 91 milijun dolara. Također srušio je već rekord po zaradi tokom vikenda u prosincu (i to samo u jednom danu!) koji je dosad držao prvi nastavak Hobbita sa zaradom od 84.6 milijuna dolara, ako već idemo usporedit jednako ta dva filma po zaradi u prvom danu, SW je dakle zaradio 120.5 milijuna, dok je Hobbit prvi dan zaradio 37.1 milijun dolara, pa eto malo perspektive koliko je već razliku napravio, ako tako nastavi, rušit će sve pred sobom.

      Također kad već Hrvatsku spominješ, nedavno je objavljeno da je Star Wars srušio naš rekord u broju ulaznica prodanih prije same premijere, ne znam točan broj ali premašili su 25000, srušit će i kod nas sve kino rekorde...

      Victoria Concordia Crescit

    5. #704

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od #23 Vidi poruku
      Krenuo je fenomenalno, u prvom danu zaradio 120.5 milijuna dolara, srušio rekord po zaradi petkom, rekord po zaradi u jednom danu i rekord po zaradi na premijeri, zadnja dva rekorda dosad je držao zadnji nastavak Harryja Pottera sa zaradom od 91 milijun dolara. Također srušio je već rekord po zaradi tokom vikenda u prosincu (i to samo u jednom danu!) koji je dosad držao prvi nastavak Hobbita sa zaradom od 84.6 milijuna dolara, ako već idemo usporedit jednako ta dva filma po zaradi u prvom danu, SW je dakle zaradio 120.5 milijuna, dok je Hobbit prvi dan zaradio 37.1 milijun dolara, pa eto malo perspektive koliko je već razliku napravio, ako tako nastavi, rušit će sve pred sobom.

      Također kad već Hrvatsku spominješ, nedavno je objavljeno da je Star Wars srušio naš rekord u broju ulaznica prodanih prije same premijere, ne znam točan broj ali premašili su 25000, srušit će i kod nas sve kino rekorde...
      Danas baš gledam na dnevniku reportaže iz ostalih zemalja, Kine, Južne Koreje, Kanade i Brazila konkretno za premijeru, to je ludilo opšte. Ja ne znam kakve oni imaju sale pa stani toliki broj ljudi. Ovaj dio ima sve potrebno da prestigne Avatara. Samo evo u Sa su dolazili u prva 3 dana ljudi iz Zenice, Tuzle i ostalih obližnjih gradova, nisu mogli čekati kad će doći kod njih. Nije to neka značajna brojka, ali se sve računa, 9 po 9 KM, nakupi se.
      Brzinska preporuka, ako volite rep, film Notorious (biografski o Christopher Wallaceu aka The Notorious B.I.G. aka Biggie Smalls)

    6. #705
      RIKI avatar
      Datum pristupanja
      May 2009
      Lokacija
      Los Angeles
      Poruke
      19,527
      Teme
      735
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      668 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4607
      Like (dobivenih)
      8998
      Rep
      Par filmova kojih sam izlistao, pa odlučio preporučiti vama, nadam se da ćete uživati.
      Spisak:


      1. http://www.imdb.com/title/tt1924435/ - već pomenuta komedija, doista dobra gluma i uz smijeha, dosta i akcije.
      2.
      http://www.imdb.com/title/tt2231253/ - Wild Card, Jason Statham - meni jedan od dražih glumaca, ima glavnu ulogu, možda malo i dosadan film, ali svakako vrijedi pogledati
      3. http://www.imdb.com/title/tt2312718/ - već ranije preporučen, da ne duljim tu, izvrstan
      4. http://www.imdb.com/title/tt3276924/ - Robert De Niro, puno akcije, emocija
      5. http://www.imdb.com/title/tt2719848/ - ekspedicije u borbi za osvajanje vrha, mnogi ne uspiju, čak i oni od kojih se to najviše očekuje
      6. http://www.imdb.com/title/tt1798684/ - za ljubitelje boksa, pazite da ne zaplačete
      7. http://www.imdb.com/title/tt3079380/ - Jason Statham ima doista čudnu ulogu u odnosu na njegove ostale, film sa dosta akcije i komičnih stvari
      8. http://www.imdb.com/title/tt0417433/ - mornarica, ulazak, obuka, kraj i nije baš kakvim smo ga mnogi očekivali, vrijedi pogledati
      9. I'm soldier - za vojnike i one što vole takve filmove
      10. Creed - fantastičan bokserski film
      Posljednje uređivanje od RIKI : 21-12-15 at 23:48

    7. #706
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Danas baš gledam na dnevniku reportaže iz ostalih zemalja, Kine, Južne Koreje, Kanade i Brazila konkretno za premijeru, to je ludilo opšte. Ja ne znam kakve oni imaju sale pa stani toliki broj ljudi. Ovaj dio ima sve potrebno da prestigne Avatara. Samo evo u Sa su dolazili u prva 3 dana ljudi iz Zenice, Tuzle i ostalih obližnjih gradova, nisu mogli čekati kad će doći kod njih. Nije to neka značajna brojka, ali se sve računa, 9 po 9 KM, nakupi se.
      Bliži se i rušenje internacionalnih rekorda koje je postavio Jurassic World ovo ljeto (koji je na kraju završio kao 3. film svih vremena po zaradi), s tim da se mora napomenuti da Star Wars možda to uspije i bez Kine koja je najveće kino tržište nakon SAD-a, imaju oko 30k dvorana dok SAD ima oko 40k. U Kini Star Wars izlazi tek 9.1. zbog toga što Kina vjerovatno sad ima neke svoje filmove koji izlaze a poznati su po tom njegovanju domaće kinematografije, ne žele da ljudi odu radije na Star Wars sad nego na te njihove pa će Kinezi pričekati, a vjerovatno ćemo nakon njih tek i moći predviđati kolike su stvarne šanse Star Warsa ep. VII da postane najveći film svih vremena, iako i već sad pokazuje naznake da mu je minimalno top 3 osiguran.

      Victoria Concordia Crescit

    8. #707
      sabit_iztarcina avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      1,835
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      82
      Like (dobivenih)
      273
      Rep
      Jel ko od vas možda gledao Noc u muzeju ,prvi dio ostale nisam
      preporuke za film ,nije loš

    9. Like Dock Brown se sviđa ovaj post
    10. #708

      Datum pristupanja
      Sep 2015
      Lokacija
      Zenica
      Poruke
      655
      Teme
      52
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      300
      Like (dobivenih)
      474
      Rep
      Dajte mi preporuku za neki dobar film.. Da se glavna radnja odvija u zatvoru,nesto kao zatvorske tuce, droga i to..

      [IMG][/IMG]





    11. #709
      Jack_Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Slavonski Brod, Hrvatska
      Poruke
      260
      Teme
      115
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      71
      Rep
      Sinoć bio u kinu, ostavio 38kn, gledao film Krampus. Bolje da sam za tih 38kn uzeo vrecu cementa i zabetoniro se u pod nego sto sam pogledao taj fil. Katastrofa!

    12. #710
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od eaglewolf Vidi poruku
      Sinoć bio u kinu, ostavio 38kn, gledao film Krampus. Bolje da sam za tih 38kn uzeo vrecu cementa i zabetoniro se u pod nego sto sam pogledao taj fil. Katastrofa!
      Ja sam nedavno trebao ići pogledati to ali nisam jer draga nije bila od volje nakon teretane, mislim ni ne očekujem od njega da bude neka kvaliteta već neki film niže kvalitete jer ipak vidjeh i po traileru o kakvom tipu horor-komedije se radi, ali da je tako loš da dobije takav komentar nisam očekivao hahaha, što je najgore sad ga još više želim pogledati.

      Victoria Concordia Crescit

     

     
  • Stranica 71 od 121 PrviPrvi ... 2161697071727381 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •