Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 6 od 121 PrviPrvi ... 456781656106 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 51 do 60 od 1204
    1. #51
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barney Gallegos Vidi poruku
      ima netko da voli komedije i da mi moze preporucit par dobrih iz 2014. i 2015. .. malo da pobjegnem od ucenja i faksa

      dosta sam komedija pogledao pa sad ako ko zna neke dobre moze bit i iz 2012., 2013.
      Da nadodam neke novije koje mi padaju na pamet da su mi bile dobre a da ih Kićo nije nabrojao;

      A Million Ways to Die in the West (2014) (Dve riječi, Seth MacFarlane)
      Neighbors (2014) (Iz nekog razloga volim Rogena kao komičara, mnogima se ne sviđa ali meni je baš njegova 'glupa' komedija super)
      Anchorman 2 (2013) (Ako ti se sviđa prvi dio, drugi dio neće biti tako dobar ali nastavak klasika je nastavak klasika)
      Kingsman: The Secret Service (2014) (Akcijska komedija, poprilično zabavan film za pogledati)
      What We Do in the Shadows (2014) ('Horor' komedija, ne znam kad sam se toliko smijao na takvu vrstu filma, odličan)
      The Voices (2014) (Triler komedija, možda više triler ali dosta zabavan film, barem meni bio)

      Victoria Concordia Crescit

    2. Like Capke se sviđa ovaj post
    3. #52
      The Lost Hero avatar
      Old & tired
       
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      17,420
      Teme
      107
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      368
      Like (dobivenih)
      909
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barney Gallegos Vidi poruku
      ima netko da voli komedije i da mi moze preporucit par dobrih iz 2014. i 2015. .. malo da pobjegnem od ucenja i faksa


      dosta sam komedija pogledao pa sad ako ko zna neke dobre moze bit i iz 2012., 2013.

      Vidim da su ljudi većinom pokrili što se tiče komedija (osobito što se tiče novijih komedija), ali ću ipak pokušati nešto nadodati koliko se sjetim. Također ću navesti komedije koje nisu čiste komedije nego su miješano komedija-drama i slično, pošto su mi takvi filmovi čak i bolji.


      2012.
      A Fantastic Fear of Everything - nedovoljno prepoznat film, a odličan je + vrhunska gluma Simona Pegga
      Silver Linings Playbook - nije tipična komedija (još ima drame i romantike)
      21 Jump Street - svidjela mi se kombinacija Channing Tatum i Jonah Hill
      Project X - tipičan film za mlade, meni je bio samo okey, no vidio sam da ga hvale ljudi koje znam
      Seven Psychopaths - fora film, crna komedija/drama, oni koji ga ne razumiju im je dosadan
      Here Comes the Boom - Kevin James u akcijskoj komediji, sasvim zadovoljavajuć film


      2013.
      The Wolf of Wall Street - Leo izdominirao, šteta ne pogledati
      Despicable Me 2 - nastavak odličnog prvog dijela
      The World's End - još jedan kvalitetan film od Simona Pegga
      The Secret Life of Walter Mitty - Stiller u mješavini komedije/drame, ugodan film
      Filth - zabavan film i standardno dobar McAvoy (podcijenjen glumac)
      The Hangover Part III - ni izbliza nije dobar kao jedinica, ali ok za pogledati
      Kick-Ass 2 - jedinica je bila odlična, dvica ipak nešto slabija
      Posljednje uređivanje od The Lost Hero : 13-06-15 at 12:33

    4. Like Capke se sviđa ovaj post
    5. #53
      Capke avatar
      nosim dva telefona
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      13,181
      Teme
      675
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      799 post(ova)
      Označen(a)
      26 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      6101
      Like (dobivenih)
      5916
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hellberg Vidi poruku
      Da nadodam neke novije koje mi padaju na pamet da su mi bile dobre a da ih Kićo nije nabrojao;

      A Million Ways to Die in the West (2014) (Dve riječi, Seth MacFarlane)
      Neighbors (2014) (Iz nekog razloga volim Rogena kao komičara, mnogima se ne sviđa ali meni je baš njegova 'glupa' komedija super)
      Anchorman 2 (2013) (Ako ti se sviđa prvi dio, drugi dio neće biti tako dobar ali nastavak klasika je nastavak klasika)
      Kingsman: The Secret Service (2014) (Akcijska komedija, poprilično zabavan film za pogledati)
      What We Do in the Shadows (2014) ('Horor' komedija, ne znam kad sam se toliko smijao na takvu vrstu filma, odličan)
      The Voices (2014) (Triler komedija, možda više triler ali dosta zabavan film, barem meni bio)
      Neighbors sam gledao .. dobar mi je film
      hvala za ove druge

      Citiraj Prvotno napisano od The Lost Hero Vidi poruku
      Vidim da su ljudi većinom pokrili što se tiče komedija (osobito što se tiče novijih komedija), ali ću ipak pokušati nešto nadodati koliko se sjetim. Također ću navesti komedije koje nisu čiste komedije nego su miješano komedija-drama i slično, pošto su mi takvi filmovi čak i bolji.


      2012.
      A Fantastic Fear of Everything - nedovoljno prepoznat film, a odličan je + vrhunska gluma Simona Pegga
      Silver Linings Playbook - nije tipična komedija (još ima drame i romantike)
      21 Jump Street - svidjela mi se kombinacija Channing Tatum i Jonah Hill
      Project X - tipičan film za mlade, meni se je bio samo okey, no vidio sam da ga hvale ljudi koje znam
      Seven Psychopaths - fora film, crna komedija/drama, oni koji ga ne razumiju im je dosadan
      Here Comes the Boom - Kevin James u akcijskoj komediji, sasvim zadovoljavajuć film


      2013.
      The Wolf of Wall Street - Leo izdominirao, šteta ne pogledati
      Despicable Me 2 - nastavak odličnog prvog dijela
      The World's End - još jedan kvalitetan film od Simona Pegga
      The Secret Life of Walter Mitty - Stiller u mješavini komedije/drame, ugodan film
      Filth - zabavan film i standardno dobar McAvoy (podcijenjen glumac)
      The Hangover Part III - ni izbliza nije dobar kao jedinica, ali ok za pogledati
      Kick-Ass 2 - jedinica je bila odlična, dvica ipak nešto slabija

      gledo sam 21 jump street i 22 .. i moram priznat da mi je nekako bolji 21 .. ovo mi je kopija al se da pogledat ..
      isti slucaj i kod mamurluka .. jedinica mi je naj ..ostalo moze proc
      kickass sam gledo i 1 i 2 ..
      project x sam gledao i dobar mi je
      vuka sa wall streeta sam pogledao i preodlican mi je film .. stvarno ako to neko nije pogledao preporucam


      hvala za filmove .. jaoo sad necu moc ni ucit samo cu gledat filmove po cijeli dan hahaha ..
      Ex.: Forum Admin × FR Voditelj × RP 1337 Admin × TS Manager × C&R Head Admin
       

    6. #54
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barney Gallegos Vidi poruku

      gledo sam 21 jump street i 22 .. i moram priznat da mi je nekako bolji 21 .. ovo mi je kopija al se da pogledat ..
      isti slucaj i kod mamurluka .. jedinica mi je naj ..ostalo moze proc
      kickass sam gledo i 1 i 2 ..
      project x sam gledao i dobar mi je
      vuka sa wall streeta sam pogledao i preodlican mi je film .. stvarno ako to neko nije pogledao preporucam



      Ja se nebi složio, meni je 22 JS duplo bolji od 21, a što se Hangovera tiče, jedinica ubjedljivo najbolja!

      Inače, jučer sam po tko zna koji put pogledao Fast and Furious 7, i po tko zna koji put sam uživao u odličnom filmu.

    7. #55
      Capke avatar
      nosim dva telefona
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      13,181
      Teme
      675
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      799 post(ova)
      Označen(a)
      26 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      6101
      Like (dobivenih)
      5916
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andres Vidi poruku
      Ja se nebi složio, meni je 22 JS duplo bolji od 21, a što se Hangovera tiče, jedinica ubjedljivo najbolja!

      Inače, jučer sam po tko zna koji put pogledao Fast and Furious 7, i po tko zna koji put sam uživao u odličnom filmu.
      FAF 7 mi je jedino kraj dobar tj ona posveta ... od filma s autima su napravili ratni film .. samo oruzje ovo ono .. nerealnosti puna prica .. tak da mi se ne svida to sto su se vise na to bazirali a ne na aute ..al dobro .. gledo sam ga samo da vidim kak su napravili paula ..


      jel tko gledo Slagalicu strave .. svaki nastavak mi je dobar ..svaki donosi nesto novo i prica mi je odlicna..
      ne znam jel istina da ce doc i 8. nastaavak .. jel netko mozda zna vise to tome ?
      Ex.: Forum Admin × FR Voditelj × RP 1337 Admin × TS Manager × C&R Head Admin
       

    8. #56
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barney Gallegos Vidi poruku
      FAF 7 mi je jedino kraj dobar tj ona posveta ... od filma s autima su napravili ratni film .. samo oruzje ovo ono .. nerealnosti puna prica .. tak da mi se ne svida to sto su se vise na to bazirali a ne na aute ..al dobro .. gledo sam ga samo da vidim kak su napravili paula ..


      jel tko gledo Slagalicu strave .. svaki nastavak mi je dobar ..svaki donosi nesto novo i prica mi je odlicna..
      ne znam jel istina da ce doc i 8. nastaavak .. jel netko mozda zna vise to tome ?
      Uspoređujuću sve FAF-ove, definitivno je sedmica najmanje trkački, a najviše akcijski film. Ali opet mi je dobar.

      Od SAW-a sam samo 6 gledao, i nikad više. Hahahha

    9. #57
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,877
      Teme
      382
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      ja vam preporučujem Broj 55, film je super, Hrvatski film je, snimljen po istinitom događaju, to mi je među najboljim filmovima koji sam ikada gledao.

    10. #58
      Ivan Kedy avatar
      Mia San Mia
       
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Sendling-Westpark, München
      Poruke
      1,557
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      969
      Like (dobivenih)
      572
      Rep
      Preporučio bih film "Hobit" koji je snimljen u tri dijela(1. dio-Neočekivano putovanje, 2. dio Smaugova pustoš i 3. dio Bitka pet vojski).Zadnji je dio prikazan u kinima zimus.Smatram kako je film odličan izvor zabave, prije svega za istinske ljubitelje avanturističkih filmova.Također ima i dosta elemenata iz mitologije.Radnja filma se inače zbiva prije radnje filma Gospodar prstenova, koji je snimljen ima već 15 godina.Svako ko je gledo Gospodara prstenova, preporučam mu da pogleda i film Hobbit (sva 3 dijela) i puno stvari će mu postati jasno, pogotovo ako se pitate što je prethodilo zlatnom prstenu oko kojeg se sve vrti u filmu Gospodar prstenova.Uživajte...

    11. Like KatarinaWolf se sviđa ovaj post
    12. #59

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andres Vidi poruku
      Ja se nebi složio, meni je 22 JS duplo bolji od 21, a što se Hangovera tiče, jedinica ubjedljivo najbolja!

      Inače, jučer sam po tko zna koji put pogledao Fast and Furious 7, i po tko zna koji put sam uživao u odličnom filmu.
      gledah 21 i mogu reći da je to jedan od najretardiranijih filmova koje pregledah, poslije par španskih horora i druida
      ja ne razumijem šta je ondje nekome smiješno, odavno se zna da amerikanci i humor su nebo i zemlja

      dajte ba šta domaće, bolja je naša produkcija od njihove bar duplo

    13. Like KatarinaWolf se sviđa ovaj post
    14. #60
      Capke avatar
      nosim dva telefona
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      13,181
      Teme
      675
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      799 post(ova)
      Označen(a)
      26 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      6101
      Like (dobivenih)
      5916
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      gledah 21 i mogu reći da je to jedan od najretardiranijih filmova koje pregledah, poslije par španskih horora i druida
      ja ne razumijem šta je ondje nekome smiješno, odavno se zna da amerikanci i humor su nebo i zemlja

      dajte ba šta domaće, bolja je naša produkcija od njihove bar duplo
      Citulja za Eskobara ... dobar srpski film
      Ex.: Forum Admin × FR Voditelj × RP 1337 Admin × TS Manager × C&R Head Admin
       

     

     
  • Stranica 6 od 121 PrviPrvi ... 456781656106 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •