Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 119 od 121 PrviPrvi ... 1969109117118119120121 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,181 do 1,190 od 1204
    1. #1181
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Ukoliko vam se gleda neka "Light" drama, sa malo komedije, sa odlicnim glumcima.

      "The Pursuit of Happyness", o tom filmu mozda napisem recenziju, ali prvo imam nekih filmova koje cu sigurno opisati u Recenziji. Trebao bih mozda i pogledati opet ovaj film, preporuka svakome.

      Mislim da je Film po istinitom dogadjaju. Da djeciji glumac je Jaden Smith, ali po meni, i vjerovatno svi tako misle, ovo je njegova najbolja uloga, odlican je u njoj.

      Ovaj film je zasluzio Oscara.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 19-03-22 at 00:59
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    2. #1182
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kyūketsuki Vidi poruku
      Ukoliko vam se gleda neka "Light" drama, sa malo komedije, sa odlicnim glumcima.

      "The Pursuit of Happyness", o tom filmu mozda napisem recenziju, ali prvo imam nekih filmova koje cu sigurno opisati u Recenziji. Trebao bih mozda i pogledati opet ovaj film, preporuka svakome.

      Mislim da je Film po istinitom dogadjaju. Da djeciji glumac je Jaden Smith, ali po meni, i vjerovatno svi tako misle, ovo je njegova najbolja uloga, odlican je u njoj.

      Ovaj film je zasluzio Oscara.
      Jedan od boljih filmova što sam gledao. Borba jednog sasvim običnog čovjeka

    3. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    4. #1183
      Stefan4 avatar
      Bice bolje ali samo nama
       
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Feb 2022
      Poruke
      49
      Teme
      7
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      5
      Like (dobivenih)
      2
      Rep
      Pogledao sam film i bas je dobar

    5. #1184
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Harrison Ford snima 5. dio serijala filmova o Indiani Jonesu, film izlazi iduće godine.

      Ne znam na što će ličiti film o velikom avanturistu s 80 godina, ali teško da može biti gori od 4. dijela (kristalna lubanja), a opet teško da će biti dobar kao orginalna trilogija iz 80.-ih, mislim logički samo zbog njegovih godina nema šanse da bude.


      Uz svo razmišljanje zašto uopće snimaju 5. dio, veći mi je misterij što je Harrison pristao da sudjeluje u tome u tim godinama...


      Ali da ću gledati u kinu, naravno da hoću, to je jasno svima koji su vidjeli moj post ovdje - link

      smsaCjU.jpg

      Victoria Concordia Crescit

    6. #1185
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Harrison Ford snima 5. dio serijala filmova o Indiani Jonesu, film izlazi iduće godine.

      Ne znam na što će ličiti film o velikom avanturistu s 80 godina, ali teško da može biti gori od 4. dijela (kristalna lubanja), a opet teško da će biti dobar kao orginalna trilogija iz 80.-ih, mislim logički samo zbog njegovih godina nema šanse da bude.


      Uz svo razmišljanje zašto uopće snimaju 5. dio, veći mi je misterij što je Harrison pristao da sudjeluje u tome u tim godinama...


      Ali da ću gledati u kinu, naravno da hoću, to je jasno svima koji su vidjeli moj post ovdje - link

      smsaCjU.jpg
      Mislim da je Ford prestar za ovakvog filma, ali vjerovatno ce vecinu stvari duplikat obavljati, makar ono teze.

      Iskreno nije mi nesto posebno ova franciza filmova, vjerovatno ce peti dio biti samo cashgrab na racun imena. Jos jedan bezdusni nastavak nekog popularnog naslova, da ogade prijasnje filmove onima koji ih vole..
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    7. #1186
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kyūketsuki Vidi poruku
      Mislim da je Ford prestar za ovakvog filma, ali vjerovatno ce vecinu stvari duplikat obavljati, makar ono teze.

      Iskreno nije mi nesto posebno ova franciza filmova, vjerovatno ce peti dio biti samo cashgrab na racun imena. Jos jedan bezdusni nastavak nekog popularnog naslova, da ogade prijasnje filmove onima koji ih vole..
      Možda su mu rekli, čuj stari ako ti nećeš glumiti, uzet ćemo nekog klinca i udri remake, a to ja ne želim vidjeti za svog života, mogu mislit kako je onda Fordu.

      star-wars-han-solo.gif


      Ma 1. i 3. dio su kultni akcijski filmovi, 2. isto dobar naravno ali ne na toj razini, 4. dio zajebancija Spielberga, cashgrab čisti, sad s novim redateljem se radi 5. dio, tip koji je čak i pravio neke dobre filmove, baš s nestrpljenjem iščekujem više informacija o ovom nastavku, pa nije valjda da planiraju kiksati sa dva dijela zaredom.
      Bilo bi lijepo kad bi popravili gorčinu nakon Kristalne lubanje, za koju se svakako pravim kao da se nije dogodila.

      Victoria Concordia Crescit

    8. #1187
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Možda su mu rekli, čuj stari ako ti nećeš glumiti, uzet ćemo nekog klinca i udri remake, a to ja ne želim vidjeti za svog života, mogu mislit kako je onda Fordu.

      star-wars-han-solo.gif


      Ma 1. i 3. dio su kultni akcijski filmovi, 2. isto dobar naravno ali ne na toj razini, 4. dio zajebancija Spielberga, cashgrab čisti, sad s novim redateljem se radi 5. dio, tip koji je čak i pravio neke dobre filmove, baš s nestrpljenjem iščekujem više informacija o ovom nastavku, pa nije valjda da planiraju kiksati sa dva dijela zaredom.
      Bilo bi lijepo kad bi popravili gorčinu nakon Kristalne lubanje, za koju se svakako pravim kao da se nije dogodila.
      Da, slazem se.. Ne bi bilo isto bez Forda.

      Uvjek se tako obradujem nekom nastavku. I uvjek se razocaram, zato sada ocekujem da ce biti nesto lose, tako da se ne mogu razocarati poslije.

      Neke naslove treba ostaviti na miru. A ono sto je najzalosnije je, i da petica bude losa, ona ce zaradit milione, zbog imena. A novac je najbitniji, niko ne brine od njih o kritikama, o ocjenama publike, samo brinu koliko je donjelo novca u box officu.

      Evo sta sada rade od LoTR, jedna od mojih omiljenih triologija.. Prave naku bezumnu seriju sa woke agendom. Prvo su Star Wars unistili za sva vremena, sada ce i LoTR. Svaki nas omiljeni naslov, svaki naslov cu unistit sa ovom woke kulturom i bezumnom pricom zarad finansija. Evo i jedan od mojih omiljenih Horrora, Teksaski masakr motornom pilom su ukaljali ovim neki remakeom. Ovo je jedan od razloga zasto sam se okrenuo Japanskoj industriji. Ne razumijem, jel to nedostaje ideja za filmove? Pa se mora svaki dobar naslov star par decenija dobit neki redizajn, remake ili nasatavak.

      Ne bi se cudio da docekam Citizen Kean 2024. Il da Kubrickova dijela pocnu kaljati, ovi bezdusnici nemaju granice.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    9. #1188
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kyūketsuki Vidi poruku
      Da, slazem se.. Ne bi bilo isto bez Forda.

      Uvjek se tako obradujem nekom nastavku. I uvjek se razocaram, zato sada ocekujem da ce biti nesto lose, tako da se ne mogu razocarati poslije.

      Neke naslove treba ostaviti na miru. A ono sto je najzalosnije je, i da petica bude losa, ona ce zaradit milione, zbog imena. A novac je najbitniji, niko ne brine od njih o kritikama, o ocjenama publike, samo brinu koliko je donjelo novca u box officu.

      Evo sta sada rade od LoTR, jedna od mojih omiljenih triologija.. Prave naku bezumnu seriju sa woke agendom. Prvo su Star Wars unistili za sva vremena, sada ce i LoTR. Svaki nas omiljeni naslov, svaki naslov cu unistit sa ovom woke kulturom i bezumnom pricom zarad finansija. Evo i jedan od mojih omiljenih Horrora, Teksaski masakr motornom pilom su ukaljali ovim neki remakeom. Ovo je jedan od razloga zasto sam se okrenuo Japanskoj industriji. Ne razumijem, jel to nedostaje ideja za filmove? Pa se mora svaki dobar naslov star par decenija dobit neki redizajn, remake ili nasatavak.

      Ne bi se cudio da docekam Citizen Kean 2024. Il da Kubrickova dijela pocnu kaljati, ovi bezdusnici nemaju granice.

      A nije da im nedostaje ideja, već je stvar u tome što si i sam rekao, zbog imena zarađuju milijune, pa i milijarde. Tu i tamo neki studio izbaci orginalni film, pa ni blizu ne doživi uspjeh kao remake ili nastavak. Mi, generalna populacija, sami biramo što ćemo gledati, jer ne bi oni radili remakeove i nastavke da im se ne isplati, stanje mainstream filmova ogledalo je gledatelja. I sam sam suučesnik u tome.

      Victoria Concordia Crescit

    10. #1189
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,113
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Prijedlog za film? Neka akcija/avantura/dokumentarac
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    11. #1190
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,595
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Prijedlog za film? Neka akcija/avantura/dokumentarac
      Hmm, pa evo ti par filmova koje sam pogledao a koji bi mogli zadovoljiti kriteriji:
      Eraser: Reborn
      Dr.Strange Multiverse of madness
      Uncharted
      Sonic 2

      I jednu komediju: The Hating Game, simpa je

      Svi navedeni su mi se koliko toliko svidjeli, stoga ti ih preporučujem.

     

     
  • Stranica 119 od 121 PrviPrvi ... 1969109117118119120121 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •