Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 10 od 1204

    Threaded View

    1. #11
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,915
      Teme
      628
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Kod nas su u Cinema City karte za premijeru bukvalno planule 2 sedmice prije, tako da sam bio prisiljen zadovoljiti se sa danom poslije premijere. Što se filma tiče i ja sam poprilično zadovoljan. Više sam zadovoljan time što nisu usrali prethodne dijelove, nego samim filmom. To za humor je istina, na par mjesta sam se baš ismijao. Razočarenje mi je novi Sith lik, nekako sam očekivao nekoga izgledom zajebanijeg, a ne Bena haha, isto Maksim Mrvica sa dužom kosom haha. Nastavak jedva čekam, kao i većina ljubitelja Star Warsa. Nekako je, il se bar meni čini, feminizam provučen kroz kompletan film. Ali u svakom filmu, crnac mora biti brat neki ludi, bilo je i s njim dobrih scena. Šteta što je teška sudbina zadesila jednog od omiljenih likova iz ovog serijala, dosta, reći ću puno, uglavnom samo preporuke od mene, što prije pregledajte, 3D po mogućnosti
      Kod nas u Rijeci su napunili 5 dvorana samo na pretpremijeri minutu do ponoći 16.12., ja sam svoju kupio pred 2 mjeseca u najvećoj dvorani, skoro pa najbolje mjesto (E15 u toj eXtreme 3D dvorani smatram najboljim mjestom, ja sam imao E14), ništa nisam prepuštao slučaju već na vrijeme kupio, odmah čim je pušteno u prodaju.

      Kylo Ren nije Sith, već član reda "Vitezovi Rena", da je Sith ime bi mu sigurno bilo Darth nešto Ali da slažem se s tvojim mišljenjem, na njega se odnosilo ono što sam napisao o blagom razočarenju, al' haj ima još vremena da se iskupi. Za feminizam ne znam, J.J. Abramsa se inače proziva seksistom, ponajviše zbog Star Trek filmova, moguće da je ovo bilo iskupljenje. Ali nemam ništa protiv toga, također moram reći i da sam bio sumnjičav što se tiče novih glumaca prije nego sam pogledao film, bojao sam se da mi se možda neće svidjeti ta nova generacija likova, ali ugodno su me iznenadili, skoro od samog pojavljivanja svidjeli su mi se Poe, Finn, Rey i naravno BB-8, jedva čekam u ep. VIII combo njega i R2-D2-a, bit će smijeha sigurno, jadan C-3PO s njima.

      Može li novi Star Wars prestići Avatara i postati novi broj 1 po zaradi? Ja mislim da je gotovo sigurno da je Titanicu odzvonilo i da pada s 2. mjesta, a mogao bi pasti i Avatar...vidjet ćemo
      Posljednje uređivanje od Mar$el : 19-12-15 at 03:30

      Victoria Concordia Crescit

    2. Like z3k0 se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •