Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 739 od 741 PrviPrvi ... 239639689729737738739740741 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,381 do 7,390 od 7405
    1. #7381
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,222
      Teme
      253
      CHB
      714
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 4 min
      Like (kliknutih)
      765
      Like (dobivenih)
      1149
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Nerko' Vidi poruku
      Zamislite da je situacija obrnuta, da je Messi osvojio treble i skinuo skoro sve individualne nagrade a da je Haaland osvojio svjetsko tako što je postigao 4-5 penala. Ko bi osvojio ballon dor?
      Pa eto ti situacije iz 2010 kada je Iniesta dao najvazniji go u svom zivotu i ne samo svom,nego svih Spanaca, pa je Messi opet osvojio jer je dao "najvise" golova tokom sezone.

      Isto tako se desava sad, opet akter Messi i Haaland. Ovaj put Messi kao igrac sa svjetskog prvenstva i gol masina Haaland.


      Mesi je, vjerovatno, najbolji igrac ikada, ali ovo je kradja.. Nema smisla nikakvog, treba bojkotovati nagradu
      RP Head Administrator || UnderGround Racer || ex FR Administrator || Drift Boys legenda

      ex Marketing Team voditelj || ex FanArt voditelj || ex Film Production voditelj || Forum Global Moderator​

    2. #7382
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bozic Vidi poruku
      Pa eto ti situacije iz 2010 kada je Iniesta dao najvazniji go u svom zivotu i ne samo svom,nego svih Spanaca, pa je Messi opet osvojio jer je dao "najvise" golova tokom sezone.

      Isto tako se desava sad, opet akter Messi i Haaland. Ovaj put Messi kao igrac sa svjetskog prvenstva i gol masina Haaland.


      Mesi je, vjerovatno, najbolji igrac ikada, ali ovo je kradja.. Nema smisla nikakvog, treba bojkotovati nagradu
      Ma po meni je sve pocelo od Modrićeve zlatne lopte. Igracina je, ali ono je Ronaldova zlatna lopta. Van Dijk, Snajder, Lewa, Neymar, Iniesta, Suarez su po meni igrači koji su trebali imati zlatnu loptu.

      Svjetsko prvenstvo nije nikakvo mjerilo, turnir od mjesec dana da odluci osvajaca prestižne nagrade, smiješno.
      leave me here

    3. #7383
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,115
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Nerko' Vidi poruku
      Niko Ronalda nije spomenuo, govorim općenito da je ove sezone Ballon Dor pokraden i da ga Messi ni u bilo kojem svijetu nije zaslužio. Ne poričem ja Messijev legacy i sve što je uradio u karijeri, samo sam mišljenja da je ovo bila čista krađa i tjt.


      Ronalda sam iskoristio kao primjer. Gdje se uvjek trazi novi razlog da je on bolji.



      Citiraj Prvotno napisano od A n e s Vidi poruku
      Jesi ti gledao svjetsko uopste?

      Penale kakve je dobio,pogotovo onaj protiv Hrvatske

      https://www.youtube.com/watch?v=RZsIzVoFsEk


      Samo protiv Poljske nije cist penal. I zavisilo bi od sudije do sudije, jer niko nema isti kriterijum. Livakovic je toliko ocigledno postavio ispruzenu nogu da je sramota ista reci. Alvarez je prvi pipno loptu, a ovaj ga sapleo. Da je Livakovic rukama kreno na loptu da je uhvati pa makar malo pipno, nebi bio faul.

      Kad vidis utakmicu Reala i Bajerna ovo je nista.







      Po statistici Jokic bi trebao osvojiti MVP prosle sezone. Ali je onaj crncuga dobio. Kako? Pa na sve strane je kukao, plakao, dero se, pricao da on zasluzuje nagradu. A kad uzmes u obzir da novinari i ocjenjuju, ima smisla sto je on dobio nagradu.

      Da objasnim, kad cigan prosi pa krene kukat i plakat kako je tezak zivot, kako ima djecu.... ti mu dadnes marku samo da prestane.

      Ko je pametan, skontace dalje.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    4. #7384
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,160
      Teme
      567
      CHB
      29
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      30 min
      Like (kliknutih)
      1773
      Like (dobivenih)
      689
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Ronalda sam iskoristio kao primjer. Gdje se uvjek trazi novi razlog da je on bolji.







      Samo protiv Poljske nije cist penal. I zavisilo bi od sudije do sudije, jer niko nema isti kriterijum. Livakovic je toliko ocigledno postavio ispruzenu nogu da je sramota ista reci. Alvarez je prvi pipno loptu, a ovaj ga sapleo. Da je Livakovic rukama kreno na loptu da je uhvati pa makar malo pipno, nebi bio faul.

      Kad vidis utakmicu Reala i Bajerna ovo je nista.







      Po statistici Jokic bi trebao osvojiti MVP prosle sezone. Ali je onaj crncuga dobio. Kako? Pa na sve strane je kukao, plakao, dero se, pricao da on zasluzuje nagradu. A kad uzmes u obzir da novinari i ocjenjuju, ima smisla sto je on dobio nagradu.

      Da objasnim, kad cigan prosi pa krene kukat i plakat kako je tezak zivot, kako ima djecu.... ti mu dadnes marku samo da prestane.

      Ko je pametan, skontace dalje.
      Pogledaj bolje Livakovic je stao ovaj se zabio u njega i pomjerio njegovu desnu nogu

      https://youtu.be/BAlPWj5is3k?si=Ut9M-UVwfszXhUJI
      ××× Yakuza Marketing Moderator ×××
      ​​

    5. #7385
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,115
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od A n e s Vidi poruku
      Pogledaj bolje Livakovic je stao ovaj se zabio u njega i pomjerio njegovu desnu nogu

      https://youtu.be/BAlPWj5is3k?si=Ut9M-UVwfszXhUJI

      Znaci u prevodu ti ne moras pipnuti loptu nego samo noge imat na zemlji. Da je Livakovic ovde sakom udario Alvareza, to nebi trebao biti faul jer je ovaj nogama prije bio na zemlji.

      Ovo ti nije kosarka.

      On da je bio pametan isao bi direktno na loptu jer je bio dovoljno blizu. Vidio je gdje lopta ide, vidio je kretanje Alvareza, znao je da ce krenuti u tom smjeru i namjerno je nogu tako postavio.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    6. #7386
      Pepsi Goran avatar
      Dule Savanović jedan je od
      nas! 3112!
       
      Datum pristupanja
      Jun 2019
      Poruke
      1,897
      Teme
      96
      CHB
      330
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      25 min
      Like (kliknutih)
      1109
      Like (dobivenih)
      558
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od A n e s Vidi poruku
      Pogledaj bolje Livakovic je stao ovaj se zabio u njega i pomjerio njegovu desnu nogu

      https://youtu.be/BAlPWj5is3k?si=Ut9M-UVwfszXhUJI
      penal je.
      jel golman imao kontakt sa loptom?ne.
      sve je jasno.

      Messi ove godine nije zaslusio zlatnu loptu to je svima jasno.

    7. #7387
      PfeiffeR avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      10,545
      Teme
      294
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      505
      Like (dobivenih)
      2788
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Nerko' Vidi poruku
      Ma po meni je sve pocelo od Modrićeve zlatne lopte. Igracina je, ali ono je Ronaldova zlatna lopta. Van Dijk, Snajder, Lewa, Neymar, Iniesta, Suarez su po meni igrači koji su trebali imati zlatnu loptu.

      Svjetsko prvenstvo nije nikakvo mjerilo, turnir od mjesec dana da odluci osvajaca prestižne nagrade, smiješno.
      nebi bas reko da je ronaldova 2018, dovest tako malu zemlju do tako velikog uspijeha nije mala stvar...a te iste godine je takodjer sa Realnom u osvajanju lige prvaka igrao jako vaznu ulogu

    8. #7388
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od PfeiffeR Vidi poruku
      nebi bas reko da je ronaldova 2018, dovest tako malu zemlju do tako velikog uspijeha nije mala stvar...a te iste godine je takodjer sa Realnom u osvajanju lige prvaka igrao jako vaznu ulogu
      Nije nju Modrić sam doveo do velikog uspjeha, čitava ekipa je imala ogroman utjecaj. A i da ju je sam doveo do finala, opet nije imao bolju sezonu od Ronalda. Ballon Dor je individualan trofej, pa se tako treba gledati individualna statistika u kojoj je Ronaldo pomeo Modrića u svakom segmentu.
      leave me here

    9. #7389
      flacco avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      San Fijero / توزلا
      Poruke
      248
      Teme
      14
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      78
      Like (dobivenih)
      57
      Rep
      Zidane 98 Ronaldo r9 2002 Kanavaro 2006. Isto ko i u NBA niko ne gleda statistiku bez trofeja tako i ovdje jbg.


    10. #7390
      PfeiffeR avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      10,545
      Teme
      294
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      505
      Like (dobivenih)
      2788
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Nerko' Vidi poruku
      Nije nju Modrić sam doveo do velikog uspjeha, čitava ekipa je imala ogroman utjecaj. A i da ju je sam doveo do finala, opet nije imao bolju sezonu od Ronalda. Ballon Dor je individualan trofej, pa se tako treba gledati individualna statistika u kojoj je Ronaldo pomeo Modrića u svakom segmentu.
      nije nogomet individualan sport da to tako mozes gledat, nije ga pomeo nego je po statistici bio bolji, a znas sta kazu za statistiku

      a i mislim da bi svima trebalo bit drago da barem neko sa nasih prostora ima zlatnu loptu...

     

     
  • Stranica 739 od 741 PrviPrvi ... 239639689729737738739740741 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •