Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 734 od 741 PrviPrvi ... 234634684724732733734735736 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,331 do 7,340 od 7405
    1. #7331
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,043
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7280
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Francesco Carozza Vidi poruku
      "Kad pride nedeja zapolne.."

       

    2. Like Capke se sviđa ovaj post
    3. #7332
      Francesco Carozza avatar
      Fiume sempre sara' sotto la
      mia pelle
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Bribir
      Poruke
      1,271
      Teme
      122
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      570
      Like (dobivenih)
      348
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Robert Kumerle Vidi poruku
      Zebec. Mario Zebec. To je sve sta cu rec..
      NAJDRAŽA RIJEKO TVOJA SMO SJENA,
      JER NAM BEZ TEBE ŽIVOTA NEMA!










    4. #7333
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Točno to, Pep je kralj mind gamesa, a Klopp to puši jače.




      Nego što očekujete od sutra kada ćemo saznati prve polufinaliste Lige Prvaka, hoće li Bayern uspjeti preokrenuti, ima li Chelsea šanse u Madridu, tko bi mogao biti čovjek za prevagu u obe utakmice?
      Ko ima muda moze igrat na prolaz Chelseaja veceras, nesto se kuha tamo a na nama je da uzivamo.

      ¼ finala je mal zalogaj za velike klubove i ne vidim sigurnog ucesnika posebno jer daljnje ucestvovanje u ligi sampiona moze znacit kiks u prvenstvu i u samoj LŠ logicno jer je sve kocka nadalje.

      Sa plave stanke gledista city je klub kojeg ne mogu zamisliti kao osvajac i gade mi se, naredni liverpool pa benfica. Real(?) Ili bayern bi jeeedino pasali, ali trenutno oni nazalost imaju najmanje sanse

    5. #7334
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,043
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7280
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Pervez Musharraf Vidi poruku
      Jel te El Klasiko uvjerio u nešto a? Real Madrid je najveći klub svih vremena, ovim klubovima osnovanim 2003. nikad nećemo bit jednostavan protivnik.

      I ako mislite da Karim Benzema nije najbolji igrač na svijetu, dame i gospodo, upucajte se.
      Kako glup post, da te ne znam pomislio bi da imas 14 godina, da pratis Real i nogomet opcenito od 2018. godine i da kad zabijes gol na skolskom igralistu govoris SIUUUUUU

      Inace svi ovi veliki klubovi koji su osvajali ligu prvaka i velika natjecanja, nisu trosili velike pare na pojacanja i transfere, nego su osvajali sve sa igracima iz omladinske skole, a novac koji bi dali za velike transfere su donirali u humanitarne svrhe. I to da neki klubovi (znam na koji mislis) postoje od 2003. dovoljno govori koliko poznajes i koliko si upucen u povijest klubova koji se ne zovu Real Madrid (za kojeg ti navijas), nego takve stvari citas na nekim instagram stranicama

      U svakom slucaju, odlican dvomec, cestitke Realu na prolasku dalje, a Modric bi svojim centarsutom pronasao prijatelja kojeg sam izgubio u cetvrtom osnovne

    6. Like Fiesta, Mate Zito, Raul Hernandez, On je Carr se sviđa ovaj post
    7. #7335

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Robert Kumerle Vidi poruku
      Kako glup post, da te ne znam pomislio bi da imas 14 godina, da pratis Real i nogomet opcenito od 2018. godine i da kad zabijes gol na skolskom igralistu govoris SIUUUUUU

      Inace svi ovi veliki klubovi koji su osvajali ligu prvaka i velika natjecanja, nisu trosili velike pare na pojacanja i transfere, nego su osvajali sve sa igracima iz omladinske skole, a novac koji bi dali za velike transfere su donirali u humanitarne svrhe. I to da neki klubovi (znam na koji mislis) postoje od 2003. dovoljno govori koliko poznajes i koliko si upucen u povijest klubova koji se ne zovu Real Madrid (za kojeg ti navijas), nego takve stvari citas na nekim instagram stranicama

      U svakom slucaju, odlican dvomec, cestitke Realu na prolasku dalje, a Modric bi svojim centarsutom pronasao prijatelja kojeg sam izgubio u cetvrtom osnovne
      Izgleda kume da svaki klub koji nije Real Madrid, osnovan kad je i on rodjen..

    8. #7336
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Robert Kumerle Vidi poruku
      Kako glup post, da te ne znam pomislio bi da imas 14 godina, da pratis Real i nogomet opcenito od 2018. godine i da kad zabijes gol na skolskom igralistu govoris SIUUUUUU

      Inace svi ovi veliki klubovi koji su osvajali ligu prvaka i velika natjecanja, nisu trosili velike pare na pojacanja i transfere, nego su osvajali sve sa igracima iz omladinske skole, a novac koji bi dali za velike transfere su donirali u humanitarne svrhe. I to da neki klubovi (znam na koji mislis) postoje od 2003. dovoljno govori koliko poznajes i koliko si upucen u povijest klubova koji se ne zovu Real Madrid (za kojeg ti navijas), nego takve stvari citas na nekim instagram stranicama

      U svakom slucaju, odlican dvomec, cestitke Realu na prolasku dalje, a Modric bi svojim centarsutom pronasao prijatelja kojeg sam izgubio u cetvrtom osnovne
      Pratim ja Real Madrid od 2003. šta ti treba?
      Odličan dvomeč da. Ne pamtim kad sam gledao ovako dvije dobre tekme.
      Modrić tata svog zanata. Ne brini se, našao si i ti mene, odnosno ja tebe. Budi sretan hehe.
      Benzema zlatna lopta, Hala Madrid!


      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Newcastle je jučer postao tek 6. klub koji je zabilježio 250 pobjeda u Premier ligi na jednom stadionu, nakon:

      Man United (400 pobjeda na Old Traffordu)
      Liverpool (360 pobjeda na Anfieldu)
      Chelsea (352 pobjede na Stamford Bridgeu)
      Everton (264 pobjede na Goodison Parku)
      Tottenham (251 pobjeda na White Hart Laneu)
      @Fiesta; kume, mene zanima hoće li Arsenal prije doći do 250 pobjeda na svome stadionu ili ipak "sjajni" Brighton?


    9. Like Fiesta, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    10. #7337
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,166
      Teme
      567
      CHB
      29
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      30 min
      Like (kliknutih)
      1773
      Like (dobivenih)
      689
      Rep
      Ubi Villareal Bayern
      ××× Yakuza Marketing Moderator ×××
      ​​

    11. #7338
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Gud ebening u Minhenu. Emery specijalist za europske kupove. Sad zbog tog prolaza i loše forme Arsenala provlači se kroz medije što ga je Arsenal odbacio, ali ja i dalje stojim da je dobro za obe strane što je otišao, gubio je i on protiv Palacea i Brightona i time prokockao top4, za njega je definitivno više La Liga nego Premiership. Arsenal nakon duge veze s Wengerom je trebao poznato lice, Emery je od prvog dana bio prevelik stranac, a Arsenalu i fanovima treba više vremena da se dovode u takav neki ciklus izmjena trenera kakav imaju neki drugi klubovi, prvo preko lica poznatih klubu poput Artete, kojem želim da uspije nešto osvojiti s klubom prije nego bude vrijeme za ići dalje, moju podršku ima i dalje.

      Real - Chelsea definitivno odličan dvomeč, zasluženo produžeci i onda Benz presudan. Tuchel je dobar, ali je kiksao u završnici s vađenjem Wernera i uvođenjem Pulišića i Jorginha. Zbog ovog drugog što je bio na klupi i jest Chelsea dominirao utakmicu kako jest. On je za mene najveća prevara u plavom dijelu Londona.

      O Modriću više što reći, znamo što može napraviti, pa nas opet iznenadi. Zbog njega nitko ne može reći da Tuchel mora radit takve izmjene zbog umora igrača, kad vidiš kako Modrić u 37. godini trči u 118. minuti.

      Victoria Concordia Crescit

    12. Like Fiesta se sviđa ovaj post
    13. #7339
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Gud ebening u Minhenu. Emery specijalist za europske kupove. Sad zbog tog prolaza i loše forme Arsenala provlači se kroz medije što ga je Arsenal odbacio, ali ja i dalje stojim da je dobro za obe strane što je otišao, gubio je i on protiv Palacea i Brightona i time prokockao top4, za njega je definitivno više La Liga nego Premiership. Arsenal nakon duge veze s Wengerom je trebao poznato lice, Emery je od prvog dana bio prevelik stranac, a Arsenalu i fanovima treba više vremena da se dovode u takav neki ciklus izmjena trenera kakav imaju neki drugi klubovi, prvo preko lica poznatih klubu poput Artete, kojem želim da uspije nešto osvojiti s klubom prije nego bude vrijeme za ići dalje, moju podršku ima i dalje.

      Real - Chelsea definitivno odličan dvomeč, zasluženo produžeci i onda Benz presudan. Tuchel je dobar, ali je kiksao u završnici s vađenjem Wernera i uvođenjem Pulišića i Jorginha. Zbog ovog drugog što je bio na klupi i jest Chelsea dominirao utakmicu kako jest. On je za mene najveća prevara u plavom dijelu Londona.

      O Modriću više što reći, znamo što može napraviti, pa nas opet iznenadi. Zbog njega nitko ne može reći da Tuchel mora radit takve izmjene zbog umora igrača, kad vidiš kako Modrić u 37. godini trči u 118. minuti.
      Samo se nadam da će ljudi shvatit koliki je kloc Kroos, bez Modrica i Casemira reko bi da je njemački Xhaka. Tuchel je morao reagirat na Realove izmjene gdje ne bi doslo do produzetaka.


      al svejedno veliki respect za tuhela sa ovoliko zmija da izbori i ovo sto je izborio. gorio u paklu lukaku i ostali koji svoje nezadovoljstvo iskaljuju iste sekunde kad imaju priliku.

    14. #7340
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Prilično nevjerojatna, ali istinita činjenica, Savić u obe utakmice protiv Cityja nije napravio niti jedan faul. Toliko o sucima.

      Victoria Concordia Crescit

     

     
  • Stranica 734 od 741 PrviPrvi ... 234634684724732733734735736 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •