Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 732 od 741 PrviPrvi ... 232632682722730731732733734 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,311 do 7,320 od 7405
    1. #7311
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,168
      Teme
      567
      CHB
      29
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      30 min
      Like (kliknutih)
      1773
      Like (dobivenih)
      689
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ricci Vidi poruku
      Šta mislite ko uzima ove godine LP i ko prolazi u polufinale ?

      Neminovno je da je derbi ovog kola Chelsea - Real Madrid. Mislio sam da će čelziju bit težak posao, ali me el classico uvjerio u suprotno...
      Realno najveće šanse po meni imaju Manchester City ili Bayern možda čak i Liverpool

      Što se tice Chelsea ja mislim da neće moći doć u Madrid s obzirom u kakvoj su situaciji
      ××× Yakuza Marketing Moderator ×××
      ​​

    2. #7312
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ricci Vidi poruku
      Za neke stvari se slažem, za neke ne... Upravu si što se lige i titule tiče, ali opet je posebna utakmica u pitanju. Realno, 4:0 za takav derbi je previše, a ni Barcelona nije trenutno jedan od najjačih timova svijeta (među koje bih možda i svrstao Real) pa da bude neko opravdanje. Da je duplo manja razlika bila, opravdalo bi neke stvari.

      Prošle godine se također odmah u startu otpisivao Chelsea kad je igrao protiv Reala, ali je Real obe utakmice ostao nadigran u svakom segmentu. Mislim da bi se moglo desit isto i ove godine. Chelsea, ako zanemarimo penale protiv Liverpoola, nije izgubio utakmicu od 15.1. i to 1-0 od Citya u ligi. A svi smo upoznati da realno niti jedna liga ne može biti poređena sa Engleskom, koliko god polemike bilo oko individualnih klubova, liga je takva kakva jeste i to je neka realna činjenica. Biti treći u ovakvoj Engleskoj ligi je ogromna stvar.

      Mislim da su manje šanse Realu, ali eto. Vidjet ćemo šta će bit.

      Mislim da ćemo u polufinalu vidjet: Liverpool, Bayern, Atletico i Chelsea. Volio bih da osvoji Chelsea, ali realno najviše šanse ima Bayern.

      Bilo kako bilo, nadam se da neće biti mrtvi mečevi i da ćemo uživat u svakoj minuti

      Bilo 2:0 ili 4:0 ista je stvar, jer kad ideš nešto probati prvi put, iako si Real šanse su ti 50-50. Da su derbi shvatili ozbiljno čisto radi derbija, teško da bi prvi put testirali novu taktiku, koju zasigurno neće ponavljati protiv Chelsea jer te utakmice imaju veći značaj. Prošle godine Real je imao velik pritisak u ligi koju na kraju nije uspio niti osvojiti, ove sezone tamo mogu sigurno nastaviti s intenzitetom lakog treninga jer gotovo je nemoguće da ju ne osvoje, dok svi preostali engleski klubovi u LP imaju još puno posla u domaćem prvenstvu, Liverpool i City u sve vrelijoj borbi za titulu, a Chelsea da zadrži treće mjesto mora tamo nastaviti s jakim intenzitetom zbog Arsenalovog približavanja. Baš zato što je engleska liga tako kompetativna i teška, klubovi iz drugih zemalja imaju prednost u završnici sezone u jednom ovakvom natjecanju, imaju veći luksuz rotacija. Kad se zvijezde poslože, to može biti i presudno.

      Victoria Concordia Crescit

    3. #7313
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,934
      Teme
      319
      CHB
      64
      Spomenut(a)
      238 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4617
      Like (dobivenih)
      2721
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Bilo 2:0 ili 4:0 ista je stvar, jer kad ideš nešto probati prvi put, iako si Real šanse su ti 50-50. Da su derbi shvatili ozbiljno čisto radi derbija, teško da bi prvi put testirali novu taktiku, koju zasigurno neće ponavljati protiv Chelsea jer te utakmice imaju veći značaj. Prošle godine Real je imao velik pritisak u ligi koju na kraju nije uspio niti osvojiti, ove sezone tamo mogu sigurno nastaviti s intenzitetom lakog treninga jer gotovo je nemoguće da ju ne osvoje, dok svi preostali engleski klubovi u LP imaju još puno posla u domaćem prvenstvu, Liverpool i City u sve vrelijoj borbi za titulu, a Chelsea da zadrži treće mjesto mora tamo nastaviti s jakim intenzitetom zbog Arsenalovog približavanja. Baš zato što je engleska liga tako kompetativna i teška, klubovi iz drugih zemalja imaju prednost u završnici sezone u jednom ovakvom natjecanju, imaju veći luksuz rotacija. Kad se zvijezde poslože, to može biti i presudno.

      Baš zbog te priče vezane za engleski premjeršip i smanjujem šansu za LP Liverpoolu i Cityu. Taj City je svake godine konkurent i za ligu i za LP, a svake godine nekim pehom izgube. Imam neki osjećaj da će ove sezone izgubiti i ligu i ispast iz LP. Liverpool je trenutno u boljoj formi, bar po mom mišljenju. 10.4. će bit sve jasno što se premjeršipa tiče.

      Kada je Chelsea u pitanju, mislim da je na nama nekako najmanji pritisak. Bježimo Arsenalu 5 bodova, a imamo međusobni okršaj i to smo domaćini 20.4. Spursi su 5 sa utakmicom više, a bježimo 7-8 bodova. Chelsea i Arsenal imaju haman isti raspored do kraja lige i sumnjam da će nekih drastičnih promjena tu bit, jest da je Arsenal poludio u zadnjem dijelu lige, ali opet mislim da i pored lige prvaka mogu pružiti kvalitetniji nastup u tim utakmicama od Chelsea, mada je opet sve moguće u tim situacijama.

      Meni je toliko krivo što su na gluposti izgubljeni bodovi protiv West Utda, Man Utda u prvom okršaju, 2 puta x sa Brajtonom itd itd... Bilo bi mi draže gledat 3 najjača Engleska kluba u završnici sa razlikom međusobnom razlikom od 2 boda, ali eto. Ove godine je tako.

      No na stranu liga, Chelsea ima najveći luksuz od ostalih engleskih klubova koji su ostali u LP i mislim da će sav fokus upravo bit na taj dvomeč sa Realom. Po formi prednost bih dao Čelziju, ali kad može Šerif utrpat 2 gola Realu u Madridu, onda se uvijek sve može desit.
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    4. #7314
      Kendrick Towns avatar
      Dođi ko nekad da ne sazna
      neko
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      GANTON
      Poruke
      2,066
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      2545
      Like (dobivenih)
      1027
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Bilo 2:0 ili 4:0 ista je stvar, jer kad ideš nešto probati prvi put, iako si Real šanse su ti 50-50. Da su derbi shvatili ozbiljno čisto radi derbija, teško da bi prvi put testirali novu taktiku, koju zasigurno neće ponavljati protiv Chelsea jer te utakmice imaju veći značaj. Prošle godine Real je imao velik pritisak u ligi koju na kraju nije uspio niti osvojiti, ove sezone tamo mogu sigurno nastaviti s intenzitetom lakog treninga jer gotovo je nemoguće da ju ne osvoje, dok svi preostali engleski klubovi u LP imaju još puno posla u domaćem prvenstvu, Liverpool i City u sve vrelijoj borbi za titulu, a Chelsea da zadrži treće mjesto mora tamo nastaviti s jakim intenzitetom zbog Arsenalovog približavanja. Baš zato što je engleska liga tako kompetativna i teška, klubovi iz drugih zemalja imaju prednost u završnici sezone u jednom ovakvom natjecanju, imaju veći luksuz rotacija. Kad se zvijezde poslože, to može biti i presudno.
      Oni jesu shvatili derbi ozbiljno, samo je Real veoma loš što se kroz bodove ne vidi, ali ko je gledao tekme njihove nisu ništa posebno, a Barca se dolaskom Xavia preporodila, gledam svaku tekmu, ginu za lopte, presing konstantan vrše, starosjedioci(Pique, Alba, Busi) se preporodili, kao i Dembele, nova pojačanja, Auba svjetska klasa u Barci, Adama nije onaj igrač iz Wolvesa, a Real je puno utakmica dobijao protiv dosta slabih timova golom ili dva razlike, ali imaju i sreće pa se izvlaće, kao i prvi El Clasico, gdje su bili podjednaki, i dobili na kontre tu tekmu, plus je mali Dest zicer i po fulio u prvom poluvremenu.
      Uz to su ostali u La Ligi su dosta lošiji, Atletico neprepoznatljiv, Sevilla nije mogla držati korak za njima toliko dugo vremena, zato i imaju ovakvu prednost, Real nije ništa posebno, Chelsea bi ih trebao proći lagano, osim ako ih nije poljuljalo ovo sa prodajom i Abramovičem, Real uopšte klupe nema niti kvalitetne zamjene za Benzemu ili Vinija, također i za ostale dijelove terena.
      Posljednje uređivanje od Kendrick Towns : 25-03-22 at 16:55
      | Kendrick Towns | GSF Legend | TOP O.G |

      | Ex. RP Admin, GameSage & GameMod | Grove Street Family since 15.4.2015. |

    5. #7315
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kendrick Towns Vidi poruku
      Oni jesu shvatili derbi ozbiljno
      Ne znam po čemu to misliš kad su svi prenesli što je Benzema rekao u intervjuu, nije bila moja osobna procjena.

      “Tonight’s embarrassing loss versus Barcelona is due to underestimating them”, Benzema said as quoted by ESPN. “Yesterday, I woke up to Vinicius and Casemiro drinking together and playing a FIFA Kick-Off Match at 4. am. I asked them ‘why are you not resting before tomorrow’s game?, Vinicius replied with ‘no need, it’s Barcelona without Messi.”

      Citiraj Prvotno napisano od Kendrick Towns Vidi poruku
      Chelsea bi ih trebao proći lagano, osim ako ih nije poljuljalo ovo sa prodajom i Abramovičem, Real uopšte klupe nema niti kvalitetne zamjene za Benzemu ili Vinija, također i za ostale dijelove terena.
      Na Abramoviča se ne mogu izvlačiti za loš ishod jer baš ništa se na timskoj razini nije nit bude promijenilo do kraja sezone, što su i pokazali igrom u zadnje vrijeme. Što se tiče zamjena, mislim da Realu nisu ni potrebne do kraja sezone zbog daljnje opuštenosti u ligi, ako naravno ne bude novih ozljeda.

      Victoria Concordia Crescit

    6. #7316
      Kendrick Towns avatar
      Dođi ko nekad da ne sazna
      neko
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      GANTON
      Poruke
      2,066
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      2545
      Like (dobivenih)
      1027
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Ne znam po čemu to misliš kad su svi prenesli što je Benzema rekao u intervjuu, nije bila moja osobna procjena.






      Na Abramoviča se ne mogu izvlačiti za loš ishod jer baš ništa se na timskoj razini nije nit bude promijenilo do kraja sezone, što su i pokazali igrom u zadnje vrijeme. Što se tiče zamjena, mislim da Realu nisu ni potrebne do kraja sezone zbog daljnje opuštenosti u ligi, ako naravno ne bude novih ozljeda.
      Tu vijest prenijeli naši mediji i neki lik na Twitteru, ni Marca čak to nije pisala koja je madridska novina i koja bi pokušavala kako god naći razlog/izvlakušu za poraz.

      Pa nije baš ni njima svejedno, vjerovatno ih dosta razmišlja gdje nastaviti karijeru, ili ostati u Chelseau, ali o tom potom, to ćemo vidjeti.
      | Kendrick Towns | GSF Legend | TOP O.G |

      | Ex. RP Admin, GameSage & GameMod | Grove Street Family since 15.4.2015. |

    7. #7317
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Ma dobro, rasprava je otišla daleko da bi čovjek pomislio da navijam za Real, svakako bit će teške utakmice za oba tima, sumnjam da je itko od njih sretan ždrije.bom, šansu imaju i jedni i drugi, ja samo dajem prednost Realu ako bude prva momčad zdrava.


      edit: jel moguće da ne možeš napisati riječ je.bo bez da ju cenzurira forum, pa čak i kad su ta četiri slova zaredom u nekoj drugoj riječi, eh gluposti...

      Victoria Concordia Crescit

    8. Like Mili, Kendrick Towns se sviđa ovaj post
    9. #7318
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,043
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7280
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Steta, ovosezonski, prejaki Zrinjski je u ovom derbiju jos jednom pokazao koliko je ove sezone daleko najkvalitetniji klub u ligi i zasluzeno opravdao svoje prvo mjesto te veliku bodovnu razliku u odnosu na nas Tuzla City i ostale klubove


      Nema predaje, Tuzla City zauvijek i sljedece sezone idemo jako u pohod na prvo mjesto i titulu!!!! @On je Carr;


      OVAJ KLUB PONOS GRADA JE UZ TEBE PLAVA GARDA JE


    10. Like DeBadosa, On je Carr se sviđa ovaj post
    11. #7319
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,278
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4814
      Like (dobivenih)
      3156
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Robert Kumerle Vidi poruku
      Steta, ovosezonski, prejaki Zrinjski je u ovom derbiju jos jednom pokazao koliko je ove sezone daleko najkvalitetniji klub u ligi i zasluzeno opravdao svoje prvo mjesto te veliku bodovnu razliku u odnosu na nas Tuzla City i ostale klubove


      Nema predaje, Tuzla City zauvijek i sljedece sezone idemo jako u pohod na prvo mjesto i titulu!!!! @On je Carr;


      OVAJ KLUB PONOS GRADA JE UZ TEBE PLAVA GARDA JE

      Ooooooooooooo igraj Tuzlooooooooooo, oooooooooooooooo igraj Tuzloooooooooo, ooooooooooooooooooooooooooooo igraj Tuzloooooooooooooo, oooooooooooooooooo igraj Tuzlooooooooooooooooo!!! Moja si dusa, srce i moje tijelooooooooooooooo, da te ne volim ne bi se u te kleooooooo
      gg uzivajte own




    12. Like Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    13. #7320
      Francesco Carozza avatar
      Fiume sempre sara' sotto la
      mia pelle
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Bribir
      Poruke
      1,271
      Teme
      122
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      570
      Like (dobivenih)
      348
      Rep
      "Kad pride nedeja zapolne.."

       
      NAJDRAŽA RIJEKO TVOJA SMO SJENA,
      JER NAM BEZ TEBE ŽIVOTA NEMA!










    14. Like Ricco_Carozza se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 732 od 741 PrviPrvi ... 232632682722730731732733734 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •