Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 731 od 741 PrviPrvi ... 231631681721729730731732733 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,301 do 7,310 od 7405
    1. #7301
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Individualne nagrade u timskom sportu nisu nikad bile fer.

      Poredite ko je koliko osvojio trofeja. Pa nije samo on osvojio nego citav tim. Neka bilo ko od njih dvojice ode igrat u tim koji se bori za opstanak u ligi. Da li ce osvojiti ligu sampiona? Isto sa reprezentacijom nek odu za San Marino igrat da ih vidimo.

      Lako je biti dobar kad su ti saigraci dobri.

      Statistiku asistencija neces imati dobru ako tvoj napadac bude los i lako promasi gol.

      Isto tako sa napadacima, ako nemaju dobre saigrace da im prosljede loptu nema gola.

      Odbrana nece biti dobra ako golman ne bude dobro branio, svi ce hvaliti dobru odbranu. Svi ce reci gle koliko je klub primio golova zato jer ima losu odbranu. Ili zato sto golman ne moze odbraniti najjednostavniji sut.

      Golman nece biti dobar ako je odbrana losa. Neka protivnik opuca ali odbrana je tu da ga ometa koliko moze samo da ne bude u idealnoj poziciji, da budu vece sanse za promasaj ili slabiji sut da golman odbrani. Tako da golman dobija dobru statistiku.

      Statistika dodavanja nece biti dobra ako ovaj ne zna primit loptu ili krenut na loptu da protivnik nebi uzeo.

      Kljucno dodavanje nema smisla ako ovaj ne zna da primi i da nastavi sa napadom.

      E sad svi sto kazu da Mesi nije zasluzio zlatnu loptu kazu to zbog broja golova.

      Pa kako bi onda stoper osvojio zlatnu loptu ako nema golova?

      Kako je Modric osvojio zlatnu loptu ako nije imo najvise golova?

      Kako ce golman osvojiti ako ne postize golove?

      Zasto su asistencije i golovi jedino bitni? Odbrane golmana nisu bitne? Bitnije je dati 2 gola na utakmici nego primiti 10.

      Timski sport=timske nagrade

      Individualni sport=Individualne nagrade

      Jednostavno
      Odlično sam počeo a i završio. Modrić mi je uz Benzemu i Kroosa najdraži igrac jako dugo vremena ali ako cu biti objektivan. 2018, Kristiano Ronaldo.
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    2. Like Mili se sviđa ovaj post
    3. #7302

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od n1_ Vidi poruku
      Josh je izjavio kako su tek 2018 otkupili komplet klub. I da su morali da isplate stadion kao..
      I onda kaze da je sad uzbudjen jer je sav fokus na buducnost




      I kako Arsenal nije za prodaju niti za Daniel Ek a niti arapima
      Jos malo do kraja transfer roka, ni veznjaka ni napadaca..
      Ukrao nam Juventus Locatellia sad i Vlahovića, Guimares u Newcastle??
      Edu probudi se..

    4. #7303
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Fiesta Vidi poruku
      Jos malo do kraja transfer roka, ni veznjaka ni napadaca..
      Ukrao nam Juventus Locatellia sad i Vlahovića, Guimares u Newcastle??
      Edu probudi se..
      Napravili su dobru čistku u klubu, oslobođena je golema cifra za potencijalne plaće, samo što su zaboravili dodati kojeg igrača, ajde još vjerujem da će nešto ovaj vikend iskombinirati, nije Arteta valjda džabe letio iz Londona u SAD gazdu žicat pare pa opet na drugu stranu u Dubai na pripreme. Jednostavno je nepojmljivo da nakon tolike rasprodaje ne KUPIMO igrača. Nemoj mi samo posudbe bez prava otkupa...

      Victoria Concordia Crescit

    5. #7304

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Napravili su dobru čistku u klubu, oslobođena je golema cifra za potencijalne plaće, samo što su zaboravili dodati kojeg igrača, ajde još vjerujem da će nešto ovaj vikend iskombinirati, nije Arteta valjda džabe letio iz Londona u SAD gazdu žicat pare pa opet na drugu stranu u Dubai na pripreme. Jednostavno je nepojmljivo da nakon tolike rasprodaje ne KUPIMO igrača. Nemoj mi samo posudbe bez prava otkupa...
      Upravo tako, ovo sta vidim da idu to mi se jako svida, jer tu ima igraca koji su se zabetonirali ima par godina, a ne doprinose nista.
      Cifre za place su se daleko oslobodile, nadam se bar necemu
      Imam osjecaj cin za nekim igracem krenemo, ili da nismo zagrizli dobro za njega ili nam ga NETKO ukrade..
      S ovim kadrom se NE MOZE u top 4..

    6. #7305
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Nemoj mi samo posudbe bez prava otkupa...
      Ne bi se ja bunio na ovo hah

      Navodno 180 mil da ce imat na raspolaganju na ljeto, iako čisto sumnjam. Dobra je čistka što se tiče igrača, međutim za rotacije sad nemamo nikog. Sve pozicije su nam katastrofa ako se bilo koji prvotimac ozlijedi (osim golmana). Shit teski

      Da je bar koja posudba upala da se pokuša taj TOP4 zadržat i dovest ambicioznije igrače koji bi igrali LP i imali mogućnost njenog osvajanja. Ovako nažalost dolaze igrači koje nije htio nitko od top10 klubova svijeta. Nažalost, spali smo na to da igrači vagaju je li bolje otići u Newcastle ili Arsenal. Marketing i profit > Učinak kluba
      Posljednje uređivanje od Gunner : 06-02-22 at 00:09
       
      HEHE

    7. #7306
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,161
      Teme
      567
      CHB
      29
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      30 min
      Like (kliknutih)
      1773
      Like (dobivenih)
      689
      Rep
      PSG ili Real vase predikcije za derbi veceras?
      ××× Yakuza Marketing Moderator ×××
      ​​

    8. #7307

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Ne bi se ja bunio na ovo hah

      Navodno 180 mil da ce imat na raspolaganju na ljeto, iako čisto sumnjam. Dobra je čistka što se tiče igrača, međutim za rotacije sad nemamo nikog. Sve pozicije su nam katastrofa ako se bilo koji prvotimac ozlijedi (osim golmana). Shit teski

      Da je bar koja posudba upala da se pokuša taj TOP4 zadržat i dovest ambicioznije igrače koji bi igrali LP i imali mogućnost njenog osvajanja. Ovako nažalost dolaze igrači koje nije htio nitko od top10 klubova svijeta. Nažalost, spali smo na to da igrači vagaju je li bolje otići u Newcastle ili Arsenal. Marketing i profit > Učinak kluba
      A vidi do kraja sezone ima jos cca 10-12 kola, izmedju toga nema nista nikakav cup, nikakva Europa nista..
      Igramo utakmice svako 7 dana valjda taj roster moze to izdrzati ne dode li do neke velike ozljede..

    9. #7308
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,934
      Teme
      319
      CHB
      64
      Spomenut(a)
      238 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4617
      Like (dobivenih)
      2721
      Rep
      Šta mislite ko uzima ove godine LP i ko prolazi u polufinale ?

      Neminovno je da je derbi ovog kola Chelsea - Real Madrid. Mislio sam da će čelziju bit težak posao, ali me el classico uvjerio u suprotno...
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    10. #7309
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ricci Vidi poruku
      Šta mislite ko uzima ove godine LP i ko prolazi u polufinale ?

      Neminovno je da je derbi ovog kola Chelsea - Real Madrid. Mislio sam da će čelziju bit težak posao, ali me el classico uvjerio u suprotno...
      El Classico je samo jedna utakmica, pa nije Real Arsenal da može cijelu sezonu gurati bez kiksa u ligi, a do tekme s Chelseajem vraća se Benzema, stroj opet u pogonu bude. Koliku prednost imaju u ligi sasvim opravdano što se igraju taktika, pa makar to bio i el classico, no pritiska na titulu tamo nema.

      Polufinale Liverpool, Bayern, Atletico i Real, finale očekujem Bayern i Real, osvaja Real.

      Victoria Concordia Crescit

    11. Like Fiesta se sviđa ovaj post
    12. #7310
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,934
      Teme
      319
      CHB
      64
      Spomenut(a)
      238 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4617
      Like (dobivenih)
      2721
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      El Classico je samo jedna utakmica, pa nije Real Arsenal da može cijelu sezonu gurati bez kiksa u ligi, a do tekme s Chelseajem vraća se Benzema, stroj opet u pogonu bude. Koliku prednost imaju u ligi sasvim opravdano što se igraju taktika, pa makar to bio i el classico, no pritiska na titulu tamo nema.

      Polufinale Liverpool, Bayern, Atletico i Real, finale očekujem Bayern i Real, osvaja Real.
      Za neke stvari se slažem, za neke ne... Upravu si što se lige i titule tiče, ali opet je posebna utakmica u pitanju. Realno, 4:0 za takav derbi je previše, a ni Barcelona nije trenutno jedan od najjačih timova svijeta (među koje bih možda i svrstao Real) pa da bude neko opravdanje. Da je duplo manja razlika bila, opravdalo bi neke stvari.

      Prošle godine se također odmah u startu otpisivao Chelsea kad je igrao protiv Reala, ali je Real obe utakmice ostao nadigran u svakom segmentu. Mislim da bi se moglo desit isto i ove godine. Chelsea, ako zanemarimo penale protiv Liverpoola, nije izgubio utakmicu od 15.1. i to 1-0 od Citya u ligi. A svi smo upoznati da realno niti jedna liga ne može biti poređena sa Engleskom, koliko god polemike bilo oko individualnih klubova, liga je takva kakva jeste i to je neka realna činjenica. Biti treći u ovakvoj Engleskoj ligi je ogromna stvar.

      Mislim da su manje šanse Realu, ali eto. Vidjet ćemo šta će bit.

      Mislim da ćemo u polufinalu vidjet: Liverpool, Bayern, Atletico i Chelsea. Volio bih da osvoji Chelsea, ali realno najviše šanse ima Bayern.

      Bilo kako bilo, nadam se da neće biti mrtvi mečevi i da ćemo uživat u svakoj minuti
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

     

     
  • Stranica 731 od 741 PrviPrvi ... 231631681721729730731732733 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •