Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 729 od 741 PrviPrvi ... 229629679719727728729730731739 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,281 do 7,290 od 7405
    1. #7281
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Limma Vidi poruku
      Zasto Arsenal?
      Jer mi se ne sviđa što imamo bogate, a škrte vlasnike logično.

      Citiraj Prvotno napisano od Ja sam Carr Vidi poruku
      U Arsenalu bi i Nasser Al-Khelaifi postao škrt sa lovom





      Opraštam Kroenke familiji sve ako mi kupe Vlahovića za rođendan koji mi je taman u 1. mjesecu.

      Victoria Concordia Crescit

    2. Like DeBadosa se sviđa ovaj post
    3. #7282

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ja sam Carr Vidi poruku
      U Arsenalu bi i Nasser Al-Khelaifi postao škrt sa lovom
      Dobro je kako je bilo ima par godina, nema smisla opce vise zaliti se, kupovali su se Mustafiji svakakvi neki za 30,40 m.
      Danas su to vec mladi igraci s potencijalom, a ne neka ruzina iz chelsea

    4. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    5. #7283
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,155
      Teme
      566
      CHB
      29
      Spomenut(a)
      35 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      30 min
      Like (kliknutih)
      1773
      Like (dobivenih)
      689
      Rep
      Šta mislite da li je Messi zaslužio da dobije zlatnu loptu ili je trebao Lewandowski?
      ××× Yakuza Marketing Moderator ×××
      ​​

    6. #7284
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Limma Vidi poruku
      Šta mislite da li je Messi zaslužio da dobije zlatnu loptu ili je trebao Lewandowski?
      Moje mišljenje, ako je već prošle godine otkazana Zlatna lopta, onda su se ove godine trebale vrednovati zadnje dvije, pobjednik Lewa.



      No kako jest, jest, Messi je pobjednik i to vjerujem zadnji put u karijeri, ne očekujem osvajanje Zlatne lopte više ni od strane njega, niti Ronalda, početak je ovo kraja dominacije dva igrača.


      Tužno za nogomet naravno, no za mene i ostale neutralce koji ne pripadaju ni Messijevom, ni Ronaldovom taboru, olakšanje.

      Victoria Concordia Crescit

    7. Like DeBadosa se sviđa ovaj post
    8. #7285
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,727
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      146 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2332
      Rep
      Kamo sreće i veselja da je Lewa osvojio, ali šta je tu je, nema pomoći.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    9. #7286
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,114
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Nesto sto ne razumijem kako govore da je sve namjesteno jer Lewa ima vise golova od Messija, a kako je onda Modric dobio zlatnu loptu? Najlakse je tako pogledat ko ima najvise golova i njemu dati zlatnu loptu, za to ima druga nagrada a zlatna lopta je za svaki potez koji uradis na terenu.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    10. #7287
      raven avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Republika Bosna i Hercegovina
      Poruke
      255
      Teme
      80
      CHB
      955
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      66
      Like (dobivenih)
      92
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Moje mišljenje, ako je već prošle godine otkazana Zlatna lopta, onda su se ove godine trebale vrednovati zadnje dvije, pobjednik Lewa.
      Slažem se.Ako pogledamo 2020. godinu,mislim da tu nema šta da se priča,Lewa je bio iznad svih,a tako i Bayern što se timova tiče,osvojili su sve što se moglo osvojiti.
      Eh sad,2021. godina,Lewa je nastavio tamo gdje je stao,golovi su bili tu,padali su rekordi,rekord Bundeslige Gerda Mullera...Dosta priznanja i nagrada je Lewa pokupio i ove godine,osvojio je Svjetsko klupsko prvenstvo,Superkup Njemačke te Bundesligu.
      Kada pogledamo Messija,on je ove godine takodje bio veoma dobar,neki kažu da mu je ovo bila najgora sezona u posljednjih par godina,neću sad ulaziti u statistiku ali vjerovatno tu ima istine..
      Iako ovo nije bila njegova najbolja sezona ili jedna od boljih,osvojio je zlatnu loptu...Šta je to igralo najveću ulogu u tome?
      Odgovor je jednostavan,Copa America naravno.
      Jedini trofej koji je Leu falio je bio trofej sa nacionalnim timom,i osvojio ga je,nakon toliko pokušaja,drago mi je zbog toga,takav igrač to sigurno zaslužuje.
      Uz to je bio najbolji igrač,asistent i strijelac turnira.
      Kada na to dodamo još Kup kralja te 50+ G/A,taj igrač ima sve da bude kandidat za osvajanje zlatne lopte.
      Da nije bilo Copa Americe,tj da je nije uzeo mislim da bi Lewa bez problema bio taj koji bi osvojio.
      Kao što je gospodin iznad naveo,imam isto mišljenje,ako su vec otkazali prošlogodišnju dodjelu,trebali su da vrednuju i tu i ovu godinu.Ako već ne može tako onda dodijeliti 2 lopte.Ali ne,smećari iz france footballa su izmislili utješnu nagradu "najbolji napadač na svijetu"...
      Kada sve sagledamo i analiziramo,jednostavno Lewa zaslužuje svoju zlatnu loptu ako ne za ovu godinu,onda za prošle 2 za sve što je postigao,ko kaže da ne zaslužuje taj ili je hardcore Messi fanboy ili ima poremećaj u glavi,treće nema..
      Iskreno se nadam kao veliki navijač Bayerna da će ova naredna godina biti njegova i da će dobiti šta zaslužuje.

      #MIASANMIA
      "𝕴𝖋 𝖞𝖔𝖚 𝖋𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 𝖆𝖑𝖑 𝖙𝖍𝖊 𝖗𝖚𝖑𝖊𝖘, 𝖞𝖔𝖚'𝖑𝖑 𝖓𝖊𝖛𝖊𝖗 𝖌𝖔 𝖆𝖓𝖞𝖜𝖍𝖊𝖗𝖊."

    11. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    12. #7288
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,114
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hector Arellano Vidi poruku
      Slažem se.Ako pogledamo 2020. godinu,mislim da tu nema šta da se priča,Lewa je bio iznad svih,a tako i Bayern što se timova tiče,osvojili su sve što se moglo osvojiti.
      Eh sad,2021. godina,Lewa je nastavio tamo gdje je stao,golovi su bili tu,padali su rekordi,rekord Bundeslige Gerda Mullera...Dosta priznanja i nagrada je Lewa pokupio i ove godine,osvojio je Svjetsko klupsko prvenstvo,Superkup Njemačke te Bundesligu.
      Kada pogledamo Messija,on je ove godine takodje bio veoma dobar,neki kažu da mu je ovo bila najgora sezona u posljednjih par godina,neću sad ulaziti u statistiku ali vjerovatno tu ima istine..
      Iako ovo nije bila njegova najbolja sezona ili jedna od boljih,osvojio je zlatnu loptu...Šta je to igralo najveću ulogu u tome?
      Odgovor je jednostavan,Copa America naravno.
      Jedini trofej koji je Leu falio je bio trofej sa nacionalnim timom,i osvojio ga je,nakon toliko pokušaja,drago mi je zbog toga,takav igrač to sigurno zaslužuje.
      Uz to je bio najbolji igrač,asistent i strijelac turnira.
      Kada na to dodamo još Kup kralja te 50+ G/A,taj igrač ima sve da bude kandidat za osvajanje zlatne lopte.
      Da nije bilo Copa Americe,tj da je nije uzeo mislim da bi Lewa bez problema bio taj koji bi osvojio.
      Kao što je gospodin iznad naveo,imam isto mišljenje,ako su vec otkazali prošlogodišnju dodjelu,trebali su da vrednuju i tu i ovu godinu.Ako već ne može tako onda dodijeliti 2 lopte.Ali ne,smećari iz france footballa su izmislili utješnu nagradu "najbolji napadač na svijetu"...
      Kada sve sagledamo i analiziramo,jednostavno Lewa zaslužuje svoju zlatnu loptu ako ne za ovu godinu,onda za prošle 2 za sve što je postigao,ko kaže da ne zaslužuje taj ili je hardcore Messi fanboy ili ima poremećaj u glavi,treće nema..
      Iskreno se nadam kao veliki navijač Bayerna da će ova naredna godina biti njegova i da će dobiti šta zaslužuje.

      #MIASANMIA
      Vredjas Messi fanove da imaju nekakav poremecaj a ti si Lewa fan, nema smisla da takvo nesto pises, jer je logicno da ce svako svog hvalit. Ja opet postavljam pitanje zasto je Modric osvojio zlatnu loptu ako nije imao najvise golova? Volio bi da vidim tvoj odgovor.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    13. #7289
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,155
      Teme
      566
      CHB
      29
      Spomenut(a)
      35 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      30 min
      Like (kliknutih)
      1773
      Like (dobivenih)
      689
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Pekinezer Vidi poruku
      Vredjas Messi fanove da imaju nekakav poremecaj a ti si Lewa fan, nema smisla da takvo nesto pises, jer je logicno da ce svako svog hvalit. Ja opet postavljam pitanje zasto je Modric osvojio zlatnu loptu ako nije imao najvise golova? Volio bi da vidim tvoj odgovor.
      Brate Modric osvojio zlatnu loptu jer jer osvojio sa Realom LP, i jos dosao sa Hrvatskom do finala gdje su izgubili od Francuza
      ××× Yakuza Marketing Moderator ×××
      ​​

    14. #7290
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,114
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Limma Vidi poruku
      Brate Modric osvojio zlatnu loptu jer jer osvojio sa Realom LP, i jos dosao sa Hrvatskom do finala gdje su izgubili od Francuza
      Pa znaci golovi tu nisu bili bitni, a sada su izgleda golovi najbitniji, zna se nagrada za igraca koji postigne najvise golova. A gledajuci cijelu statistiku Messi je bolji.
      Zlatna lopta ide najboljem igracu a ne najboljem napadacu. Da sigurno ce stoper dati vise golova od napadaca pa ce osvojiti zlatnu loptu. A gledajuci sta je ko osvojio opet nije fer, fudbal je timska igra a ne za pojedinca i te nagrade osvoji cijeli tim pa nema smisla jer nisu svi timovi istog kvaliteta.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


     

     
  • Stranica 729 od 741 PrviPrvi ... 229629679719727728729730731739 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •