Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 674 od 741 PrviPrvi ... 174574624664672673674675676684724 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,731 do 6,740 od 7405
    1. #6731

      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      4,988
      Teme
      99
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1553
      Like (dobivenih)
      612
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marcelo Coleridge Vidi poruku
      Nema tu mnogo filozofije, sprema mu se otkaz u kratkom periodu, nego sad me zanima da li će da odjebu PL i da se fokusiraju na EL i preko nje uđu u LP jer sve su manje šanse da idu preko PLa.

      Što se tice Liverpoola i derbi na Old Trafordu mislim da će obje ekipe podijeliti bodove tu, iako više preferiram Liverpool.United igra vrhunski, igrači su bojkotirali kod Murinja što se i vidi nakon njegovog odlaska.Prije svega volio bih da pobijede sad Paris i imaju dobre šanse da budu u 1/4 LP.
      Da sprema mu se otkaz vjerovatno, bilo mi je cudno na pocetku sezone da su tako jednom one-hit wonderu dali tolike novce na raposlaganje za kupnju posto u Napulju nije imo neke teske zadatke posto je za njim biti 2-3 i ligi i igrati ligu prvaka veliki uspijeh,a biti trener jednog brenda i velikog eurpskog kluba poput čelzija je puno teže jer imaju puno vece zahtjeve....

      Ja kad navijac Unitedu uvijek vjerujem u pobijedu tako da se nemogu slozit da ce biti X.Iako sam napiso gore da je "preporođeni" i nije neka velika razlika od vremena murinja, ole je dao igracima vecu slobodu i mentalno ih digo i stvorio opet ono sta se desavlo za vrijeme ferigja da protivnci boje igrati na old traffordu i protiv uniteda, tj. da ne ulaze sa tolikom vjerom da ce pobijediti cisti primjer utakmica sa FullHamom na otvaranju ovog kola.
      Jako me zanima kako ce izgledati utakmica protiv psg-a jer je to prva utakmica kojoj ce ole trebati pristupiti sa nekom taktikom do sad je sve ove utakmice vecinom dobio na nacin da je jednostavno pustio igrace na teren i dobijali su na kvalitetu.Ali u utakmici sa PSG ce trebati uzbiljnija tatika, PSG ce u provj utakmici biti bez 2 jako bitna igraca (neymar i cavani) i to treba iskoristiti i sa nekom prednosti ici na uzvrat na park prinčeva.Vjerujem da ce United doci do 1/4 LP, ali svjestan sam da su sanse da osvoji nikakve nazalost .

    2. #6732
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Sarri je trener sa filozofijom, ta ga filozofija često dođe glave, prvo u Napoliju pa sada u Chealseju.

      Baš ovdje sam već pisao o tome, to je trener koji uopće ne rotira i drži se istih igrača, u ovome slučaju Jorginha koji je trenutno van forme.

      Citiraj Prvotno napisano od Kendrick Washington Vidi poruku
      Ne mogu vjerovat da je Arsenal jos uvijek u borbi za top4 sa obzirom na kvalitetu (odnosno nedostatak iste) koju su pokazali na terenu i sa svim ozljedama, no to takoder govori puno i o Chelseaju.

      U Chelseavoj kreaciji napada sve pocinje sa Jorginhom. Najveci problem je sto Jorginho ne moze igrati samo sa jednim srednjim veznim do sebe, nego to moraju biti dvojica iz razloga sto covjek jednostavno nema noge za to. Dakle cijela ekipa Chelsea se mora podrediti jednom covjeku, nema Jorginha, nema "Sarriballa". To znaci da Kante, koji cijelu karijeru igra u sistemu sa 2 pivota, igra van pozicije i jednostavno ne moze doci do izrazaja iz razloga sto nije u sredini, nego desno jer Jorginho, koji je playmaker mora biti u sredini (DM kod Sarrija igra na desnoj strani, u Napoliju je to bio Allan).

      Jorginho je jucer imao losu utakmicu, kao i Chelsea, ali to nije slucajnost. Pochettino je primjetio jednu slabost u njegovoj igri, a ona je pronalazak prostora u fazi kada zeli primiti loptu, tako da je zalijepio Dele Alija u ulozi ˝flastera˝, kao sto je to jucer ucinio i Emery sa Ramseyom.

      Sarri je vrlo dobar takticar, ali jos se jednom pokazao kao los kada je u pitanju adaptacija, uvijek rotira istih 13-14 igraca.

      Chealsea izgleda jadno i bezidejno, ako se ovako nastavi samo je pitanje vremena kada će Sarri dobiti nogu.
      Posljednje uređivanje od martinus : 11-02-19 at 16:18
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    3. #6733
      Marcelo Coleridge avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      4,246
      Teme
      99
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      748
      Like (dobivenih)
      559
      Rep
      Ramsi u Juve i primat će preko 500 hiljada nedeljno, preterano.

    4. #6734
      Esad Plavi
      Deleted User
      Ide united do polufinala lagano aBd samo da sutra odigraju dobro to ce nam dati jos vise samopouzdanja i psg ispada sada ne znam tacno jel u 1/4 dobijamo Romu/Porto ako dobijemo jedno od toga 2 imamo sanse za polufinala

    5. #6735
      Marcelo Coleridge avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      4,246
      Teme
      99
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      748
      Like (dobivenih)
      559
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Esad Plavi Vidi poruku
      Ide united do polufinala lagano aBd samo da sutra odigraju dobro to ce nam dati jos vise samopouzdanja i psg ispada sada ne znam tacno jel u 1/4 dobijamo Romu/Porto ako dobijemo jedno od toga 2 imamo sanse za polufinala
      Ne dobijate nego se ponovo žrijebaju sve ekipe koju prođu u 1/4.

    6. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    7. #6736

      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      4,988
      Teme
      99
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1553
      Like (dobivenih)
      612
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marcelo Coleridge Vidi poruku
      Ramsi u Juve i primat će preko 500 hiljada nedeljno, preterano.
      Jednostavno to danas postaje normalno, npr. Alexis Sanchez prima 500 000 funti tjedno(najplaceniji igrac Engleske PL), i ako se ne varam 70 000 funti dobije kad bude u pocetnom sastavu Uniteda i sam znas ako pratis i malo utakmice uniteda koji je njegov učinak za tu placu.
      @Esad Plavi;
      btw uvijek se covijek moze fino nasmijati sa tobom hahaha ljepo bi to bilo da je tako kako si ti isplaniro da dobijemo porto hhahahhaha.
      Posljednje uređivanje od nitroto : 12-02-19 at 11:43

    8. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    9. #6737

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      5,732
      Teme
      87
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      1521
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marcelo Coleridge Vidi poruku
      Ramsi u Juve i primat će preko 500 hiljada nedeljno, preterano.
      Ode sve u ***** kad ramsey ima tolku placu

    10. #6738
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Nije mi jasno zašto toliko čuđenje za Ramseyevu plaću, pa Juve će dobiti besplatno igrača koji je bez beda mogao koštati 40ak milijuna eura, zato su ga jedino velikom plaćom uspjeli privući, a mnogi su se interesirali. Ajde da se čudite nekom drugome, ali Juventus ima odličnu transfer politiku i već su mnogo puta pokazali da znaju što rade.

      U jednu ruku drago mi je što možda nogomet sad kreće u tom smjeru, sve skuplji i skuplji transferi omogućuju igračima da ako puste da im istekne ugovor s trenutnim klubom, da onda s puno većom plaćom potpišu za drugi, nekim prirodnim tokom se smanjuje ta inflacija cijena nogometaša, znao sam da to ne može ići u nedogled čim se prešlo 200 milijuna za jednog igrača, sad jedan Mbappe da pusti da mu istekne ugovor s PSG-om može strašne novce zarađivati u drugom klubu koji bi njegovim besplatnim dovođenjem ušparao ogromne novce. Radi toga klubovi će radije prodavati igrače za manje iznose nego da im odu besplatno, te se time možda vratimo u neke okvire normale gdje neće svaki igrač koštati 50+ milijuna eura.

      Victoria Concordia Crescit

    11. Like martinus, Gunner se sviđa ovaj post
    12. #6739
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od SuperSaiyan Vidi poruku
      Jednostavno to danas postaje normalno, npr. Alexis Sanchez prima 500 000 funti tjedno(najplaceniji igrac Engleske PL), i ako se ne varam 70 000 funti dobije kad bude u pocetnom sastavu Uniteda i sam znas ako pratis i malo utakmice uniteda koji je njegov učinak za tu placu.
      @Esad Plavi;
      btw uvijek se covijek moze fino nasmijati sa tobom hahaha ljepo bi to bilo da je tako kako si ti isplaniro da dobijemo porto hhahahhaha.
      S obzirom da je Neymar koštao dvjesti i nešto milijuna, ovo i nije toliko čudno. Druga je stvar što je nama običnim smrtnicima plaća za bilo kakav rad preko 2500 eura zemlja čuda.

      Citiraj Prvotno napisano od Quarnero Vidi poruku
      U jednu ruku drago mi je što možda nogomet sad kreće u tom smjeru, sve skuplji i skuplji transferi omogućuju igračima da ako puste da im istekne ugovor s trenutnim klubom, da onda s puno većom plaćom potpišu za drugi, nekim prirodnim tokom se smanjuje ta inflacija cijena nogometaša, znao sam da to ne može ići u nedogled čim se prešlo 200 milijuna za jednog igrača, sad jedan Mbappe da pusti da mu istekne ugovor s PSG-om može strašne novce zarađivati u drugom klubu koji bi njegovim besplatnim dovođenjem ušparao ogromne novce. Radi toga klubovi će radije prodavati igrače za manje iznose nego da im odu besplatno, te se time možda vratimo u neke okvire normale gdje neće svaki igrač koštati 50+ milijuna eura.
      Dobrodošli u rubriku ''Shit that will never happen''. Nije stvar u vrijednosti igrača, nego u tome što novcu konstantno pada vrijednost. A i klubovi da bi izbjegli to o čemu ti govoriš stalno će nuditi igračima nove ugovore prije isteka starih, oni (igrači) će u novim tražiti veću plaću (npr slučaj Messija i Barcelone godinama, Rooneya i Uniteda etc etc.) i tako smo u istom začaranom krugu za vijeke vjekova. Naravno govorim o klasnim igračima koje klub želi zadržati. **** se Ramseyu ili Witselu da li igraju u Juventusovom, PSGovom ili Quanjiangovom dresu, dok god su pare na računu, vjernost nekom klubu odavno nije faktor u nogometu. Fino bi to bilo što si naveo Marcel, ali utopijski.
      Posljednje uređivanje od Raskolnikov : 12-02-19 at 17:02
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    13. #6740
      Trax avatar
      Datum pristupanja
      May 2011
      Poruke
      276
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      113
      Like (dobivenih)
      155
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Salazar Vidi poruku
      Ode sve u ***** kad ramsey ima tolku placu
      Citiraj Prvotno napisano od SuperSaiyan Vidi poruku
      Jednostavno to danas postaje normalno, npr. Alexis Sanchez prima 500 000 funti tjedno(najplaceniji igrac Engleske PL), i ako se ne varam 70 000 funti dobije kad bude u pocetnom sastavu Uniteda i sam znas ako pratis i malo utakmice uniteda koji je njegov učinak za tu placu.
      @Esad Plavi;
      btw uvijek se covijek moze fino nasmijati sa tobom hahaha ljepo bi to bilo da je tako kako si ti isplaniro da dobijemo porto hhahahhaha.
      Citiraj Prvotno napisano od Marcelo Coleridge Vidi poruku
      Ramsi u Juve i primat će preko 500 hiljada nedeljno, preterano.
      Pa plata Ramseya je čist bonus za potpis samo isplaćen u "ratama kroz godine", isto kao i Sanchezova. To je ono što dobiješ na ruke da te namame u svoj klub i tako se većinom i nadmeću za pogotovo slobodne ali i za ugovorom obavezane igrace.
      Sve su to nacini da se zaobiđe FFP, jer sto bi opterecavao budzet ove godine za 40miliona ako se mozes dogovoriti da to na rate isplatis.

      400k na 4 godine je negdje oko 70-80 miliona ako se ne varam.
      Novinarske šuge vam neće prenijeti, da je Ramziju barem 30,40 miliona pripalo da ga namame u Juventus što je OK jer bi toliko po mojoj slobodnoj procjeni i koštao u transferu, jer je dobar igrač. Nego samo sprže bajkovit naslov kao Ramziju plata kao i Ronaldu, Messiju, Pogbi sta ja znam.

      Njegova plata je oko 200k ako ne i manje u suštini jer je bio na 120k funti u Arsenalu.
      Posljednje uređivanje od Trax : 12-02-19 at 18:00


      Joey Parker



     

     
  • Stranica 674 od 741 PrviPrvi ... 174574624664672673674675676684724 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •