Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 673 od 741 PrviPrvi ... 173573623663671672673674675683723 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,721 do 6,730 od 7405
    1. #6721
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od SuperSaiyan Vidi poruku
      Imali neko kakav komentar na jucerasnje pisanje Bournemoutha po čelziju ??? Mislite li da ce popusiti klupu, znamo da Abramovic redovno daje otkaze...Navodno da je sa mnogima posvadan, a ponajvise sa Hazardom koji pod ni jednim trenerom ne zeli igrati obranu i slusati opcenito trenera i igra kako on zeli.Ja smatram da ce hazard na ljeto presleiti na bernabe.

      Nije samo Chelsea kiksao, City je isto izgubio, dok su Liverpool i United odigrali neriješeno.

      Što se Hazarda tiče, davnih dana je on trebao napustiti Chelsea, po mojem mišljenju ako on želi napraviti neki korak unaprijed u karijeri, trebao bi otići negdje gdje će imati neku konkurenciju u klubu.. To će ga napraviti još boljim igračem.

    2. #6722
      Faruk_Doslic avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,558
      Teme
      184
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      443
      Like (dobivenih)
      1252
      Rep
      Kao i obično engleska liga pokazuje zašto je najbolja na svijetu... Nikad ne znaš ko te može nakantati



      FBI Direktor


      FBI 10.12.2011. FBI legenda 19.10.2012. Don Balkan Mafia
      GS 19.10.2012.
      Admin 28.12.2012 - 21.3.2013.
      TAXI Legenda



    3. #6723

      Datum pristupanja
      Oct 2018
      Lokacija
      RajvoSa
      Poruke
      95
      Teme
      12
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      78
      Like (dobivenih)
      57
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Nije samo Chelsea kiksao, City je isto izgubio, dok su Liverpool i United odigrali neriješeno.

      Što se Hazarda tiče, davnih dana je on trebao napustiti Chelsea, po mojem mišljenju ako on želi napraviti neki korak unaprijed u karijeri, trebao bi otići negdje gdje će imati neku konkurenciju u klubu.. To će ga napraviti još boljim igračem.

      Potpuno se slazem s tvojim misljenjem Hazard je odlican igrac dobro kontrolise loptu ima dobre driblinge ali zna nekad sjebat stvar ukolilo ode u RM msm da bi propao tamo jer je duplo laksa liga od engleske lige

      RP nick: Giovanni Cappelo TS3: K3n0 Ex lider: TRG
      THE MANIACS !
      ]

    4. #6724

      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      4,988
      Teme
      99
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1553
      Like (dobivenih)
      612
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Faruk_Doslic Vidi poruku
      Kao i obično engleska liga pokazuje zašto je najbolja na svijetu... Nikad ne znaš ko te može nakantati
      Definitivno ne postoji zanimljivija, jeste li gledali sinoc talijanski kup, ono da nisam gledo nebi vjerovo da onako neko moze sjebati sve ko sta je SMS sinoc.

    5. #6725
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od KeNNaN Vidi poruku
      Potpuno se slazem s tvojim misljenjem Hazard je odlican igrac dobro kontrolise loptu ima dobre driblinge ali zna nekad sjebat stvar ukolilo ode u RM msm da bi propao tamo jer je duplo laksa liga od engleske lige
      Ma uspio bi on u Realu, ima on kvalitet. Mislim da bi mogao proraditi sa Baleom. Ali da bi mogao zamjeniti Ronalda, nikako.

      Citiraj Prvotno napisano od SuperSaiyan Vidi poruku
      Definitivno ne postoji zanimljivija, jeste li gledali sinoc talijanski kup, ono da nisam gledo nebi vjerovo da onako neko moze sjebati sve ko sta je SMS sinoc.
      Gledao sam drugo poluvrijeme Fiorentina - Roma, Giovanni Simeone me ugodno iznenadio sa svojom igrom. Igrao je jedno 15ak minuta i zabio 2 gola s time da je drugi pogodak prekrasan. Odlično je primio i smirio loptu u jednom dodiru, te vrhunski matirao golmana. Podsjetio me na Suareza protiv Reala u jednoj od prošlih sezona.

    6. #6726
      Marcelo Coleridge avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      4,246
      Teme
      99
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      748
      Like (dobivenih)
      559
      Rep
      Hazarde čekamo te u Real bježi dok još možeš.

    7. #6727
      Trax avatar
      Datum pristupanja
      May 2011
      Poruke
      276
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      113
      Like (dobivenih)
      155
      Rep
      Pocivali u miru navijaci Chelsea


      Joey Parker



    8. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    9. #6728

      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      4,988
      Teme
      99
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1553
      Like (dobivenih)
      612
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marcelo Coleridge Vidi poruku
      Hazarde čekamo te u Real bježi dok još možeš.
      Ah, El Plastico (No hate )

      City izuzetno dobro igra kod kuce uvijek,a čelzi u zadnje 3 utakmice primio 12 golva na gostovanjima. 2-3 gola su pala iz gresaka kakve je nebjerovatno da se desavaju klubu sa takvim renomeom, zeljama i novcem koji trose. 1 gol je pao iz onoga o cemu sam piso par postova gore...samo cu reci Hazard....a za 3 gol Barkley asistiro .
      Jako teska situacija za Chelsea trebaju se sad podici nakon ovog najtezeg poraza u svojoj povijesti (jedino su vise izgubili 91. od Notthigema 7-0 ali to je davna proslost pa necu ni racunati....)

      City bi se mogao udaljiti na ljestvici jer je u ovoj utkmici popravio gol razliku,i ja mislim da je sad na +10 od liverpoola.
      A liverpulu sljedi u iducem kolu teski derbi na Old Traffordu protiv "preporođenog" Uniteda, zasigurno ce navijaci citya navijati za pobjedu gradskog rivala uniteda a to se znamo svi rijetko događa.

      Velika mogucnost da Sarri bude smijenjen znamo da Abramović nije tolerantan na poraze .I reakcija sarrija na kraju je vrlo zanimljiva odlazak u tunel bez pozdrava sa trenerom suparnika...

    10. #6729
      Marcelo Coleridge avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      4,246
      Teme
      99
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      748
      Like (dobivenih)
      559
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od SuperSaiyan Vidi poruku
      Ah, El Plastico (No hate )

      City izuzetno dobro igra kod kuce uvijek,a čelzi u zadnje 3 utakmice primio 12 golva na gostovanjima. 2-3 gola su pala iz gresaka kakve je nebjerovatno da se desavaju klubu sa takvim renomeom, zeljama i novcem koji trose. 1 gol je pao iz onoga o cemu sam piso par postova gore...samo cu reci Hazard....a za 3 gol Barkley asistiro .
      Jako teska situacija za Chelsea trebaju se sad podici nakon ovog najtezeg poraza u svojoj povijesti (jedino su vise izgubili 91. od Notthigema 7-0 ali to je davna proslost pa necu ni racunati....)

      City bi se mogao udaljiti na ljestvici jer je u ovoj utkmici popravio gol razliku,i ja mislim da je sad na +10 od liverpoola.
      A liverpulu sljedi u iducem kolu teski derbi na Old Traffordu protiv "preporođenog" Uniteda, zasigurno ce navijaci citya navijati za pobjedu gradskog rivala uniteda a to se znamo svi rijetko događa.

      Velika mogucnost da Sarri bude smijenjen znamo da Abramović nije tolerantan na poraze .I reakcija sarrija na kraju je vrlo zanimljiva odlazak u tunel bez pozdrava sa trenerom suparnika...
      Nema tu mnogo filozofije, sprema mu se otkaz u kratkom periodu, nego sad me zanima da li će da odjebu PL i da se fokusiraju na EL i preko nje uđu u LP jer sve su manje šanse da idu preko PLa.

      Što se tice Liverpoola i derbi na Old Trafordu mislim da će obje ekipe podijeliti bodove tu, iako više preferiram Liverpool.United igra vrhunski, igrači su bojkotirali kod Murinja što se i vidi nakon njegovog odlaska.Prije svega volio bih da pobijede sad Paris i imaju dobre šanse da budu u 1/4 LP.

    11. #6730
      Kalle avatar
      Kalleyon Gomez - Više puta
      bio u staffu, loše se pokazao
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      4,919
      Teme
      306
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      787
      Like (dobivenih)
      893
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Faruk_Doslic Vidi poruku
      Kao i obično engleska liga pokazuje zašto je najbolja na svijetu... Nikad ne znaš ko te može nakantati
      Ta Engleska liga, svaki put jedan par me obori za velike pare haha..

     

     
  • Stranica 673 od 741 PrviPrvi ... 173573623663671672673674675683723 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •