Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 672 od 741 PrviPrvi ... 172572622662670671672673674682722 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,711 do 6,720 od 7405
    1. #6711
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Quarnero Vidi poruku
      Bilo mi je drago čuti kada je najavljen kao novi trener, kad sam čitao o njegovoj viziji kako misli graditi tim oko Ramseya, samo da bi ovaj postao prva žrtva Emeryjevog režima...kužim da je Ramsey malo poletio kad je tražio povećanje plaće, mada i to razumijem jer nije fer da jedan Ozil toliko više zarađuje od ostalih, i onda klub ide pokazati da im je dosta "ucjenjivanja" (do kojeg dođe zbog lošeg vođenja kluba, pogotovo što se tiče tih produživanja ugovora) i povuku ikakvu mogućnost za produženje ugovora?!?! I gubimo odličnog timskog igrača za besplatno, kao zamjenu ako/kad dovedemo lošijeg igrača koju ćemo sigurno preplatiti jer ovo je ipak Arsenal, nema tu baš puno logike. A ovi što se vesele odlasku Ramseya žive u debeloj zabludi ako očekuju nadogradnju na njegovoj poziciji. Smiješno još ako ostanemo i bez Ozila, tko nam uopće ostaje od kreativaca, jedan od stupova filozofije igre Arsenala, kreativan, lijep napadački nogomet, gubi se.

      Nisam od onih koji osuđuje Emeryja zbog rezultata, ali ovakvi potezi me zabrinjavaju previše. Ne bih volio da se nađemo u "ManUtd situaciji" pa da budemo taoci nečijeg režima koji ne odgovara osnovnoj filozofiji kluba, u srž se ne dira.
      Ramsey je protiv Chelsea bio jedan od ključnih igrača Arsenala. Igrač utakmice da Koss nije onako perfektno odigrao. Evo Sven odlazi 8.2.2019. iz Arsenala. Je***ti više ovog Kroenkea i upropaštavanje Arsenala.. Jedini vlasnik u ligi bez lipe uložene u klub - čista zarada otkad je došao, a teži se nekoj Ligi prvaka i borbi za titule. Je ku**c
       
      HEHE

    2. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    3. #6712
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Ramsey je protiv Chelsea bio jedan od ključnih igrača Arsenala. Igrač utakmice da Koss nije onako perfektno odigrao. Evo Sven odlazi 8.2.2019. iz Arsenala. Je***ti više ovog Kroenkea i upropaštavanje Arsenala.. Jedini vlasnik u ligi bez lipe uložene u klub - čista zarada otkad je došao, a teži se nekoj Ligi prvaka i borbi za titule. Je ku**c
      Najgore od svega trenutno što se događa u klubu je to da Sven odlazi. On je doveden kao čovjek koji bi vodio rebuild Arsenala. Uprava je teška smijurija, Kroenke ne želi prodat klub, a nikad nije imao niti će ikad imat namjeru uložiti svoj novac, može se dogoditi jedino suprotno. Svjedoci smo da bez privatnog kapitala odnosno ulaganja nema uspjeha u modernome nogometu. Možemo se jedino nadati boljim vremenima nažalost...
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    4. Like Gunner, Mar$el se sviđa ovaj post
    5. #6713
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,241
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      138 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1636
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Jel ima koga ovdje da je iz Tuzle i da je vatreni navijač Slobode?

    6. #6714
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Ramsey je protiv Chelsea bio jedan od ključnih igrača Arsenala. Igrač utakmice da Koss nije onako perfektno odigrao. Evo Sven odlazi 8.2.2019. iz Arsenala. Je***ti više ovog Kroenkea i upropaštavanje Arsenala.. Jedini vlasnik u ligi bez lipe uložene u klub - čista zarada otkad je došao, a teži se nekoj Ligi prvaka i borbi za titule. Je ku**c

      Koliko sam uspio pročitati, izgleda da bi Arsenal mogao dovesti Perišića iz Intera.. Ima li tu kakve istine? Siguran sam da imaš bolje izvore nego ja svakako...

    7. #6715
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Koliko sam uspio pročitati, izgleda da bi Arsenal mogao dovesti Perišića iz Intera.. Ima li tu kakve istine? Siguran sam da imaš bolje izvore nego ja svakako...
      Po mojoj procjeni nece doci jer Inter trazi da im se plati odmah i to po vecoj cijeni nego sto Arsenal zeli platiti. Iskreno, ne bih ga ni volio vidjeti u Arsenalu. Dobar mi je sto se tice Hrvatske, ali stil igre u Engleskoj ne znam bas kako bi se snasao. Svakako Arsenalu nije problem u napadu vec u obrani gdje ocito nece nikog dovesti. Sven je otisao jer nema budzet za dovoditi prave igrace..
       
      HEHE

    8. Like martinus se sviđa ovaj post
    9. #6716
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Po mojoj procjeni nece doci jer Inter trazi da im se plati odmah i to po vecoj cijeni nego sto Arsenal zeli platiti. Iskreno, ne bih ga ni volio vidjeti u Arsenalu. Dobar mi je sto se tice Hrvatske, ali stil igre u Engleskoj ne znam bas kako bi se snasao. Svakako Arsenalu nije problem u napadu vec u obrani gdje ocito nece nikog dovesti. Sven je otisao jer nema budzet za dovoditi prave igrace..
      Iako je Arsenal poznat po dovođenju škart robe, mislim da bi im Perišić više odmogao nego pomogao. Njegova toplo-hladno igra je zadnje što im treba
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    10. #6717
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Po mojoj procjeni nece doci jer Inter trazi da im se plati odmah i to po vecoj cijeni nego sto Arsenal zeli platiti. Iskreno, ne bih ga ni volio vidjeti u Arsenalu. Dobar mi je sto se tice Hrvatske, ali stil igre u Engleskoj ne znam bas kako bi se snasao. Svakako Arsenalu nije problem u napadu vec u obrani gdje ocito nece nikog dovesti. Sven je otisao jer nema budzet za dovoditi prave igrace..
      To se slažem, Arsenalu treba pojačanje u obrani.. Treba im jedan stoper svjetske klase, nešto kao Van Dijk u Liverpoolu. Ne znam baš da li je on svjetska klasa, ali zasada pokazuje i više nego dobre rezultate i ako tako nastavi mogao bi postati.

    11. #6718
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      To se slažem, Arsenalu treba pojačanje u obrani.. Treba im jedan stoper svjetske klase, nešto kao Van Dijk u Liverpoolu. Ne znam baš da li je on svjetska klasa, ali zasada pokazuje i više nego dobre rezultate i ako tako nastavi mogao bi postati.
      VVD ne samo da je svjetska klasa već je top 3 stopera na svijetu u ovome trenutku
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    12. #6719
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od martinus Vidi poruku
      VVD ne samo da je svjetska klasa već je top 3 stopera na svijetu u ovome trenutku

      Istina, trenutno jest. Ali nedaj Bože neka se ozljedi i nikada ne vrati u trenutačnu formu, svi će ga zaboraviti za koju godinu.. Pričati će se samo kako je imao jednu dobru sezonu. I dalje je neusporediv sa Puyolom, Maldinijem, Nestom itd itd. To su bili igrači koji su čitavu karijeru bili na visokom nivou. Nadam se da će tako biti i sa Van Dijkom jer ima potencijal i da postane najbolji stoper na svijetu, no džaba mu to ako ostane najbolji samo jednu godinu.

    13. Like martinus, nitroto se sviđa ovaj post
    14. #6720

      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      4,988
      Teme
      99
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1553
      Like (dobivenih)
      612
      Rep
      Imali neko kakav komentar na jucerasnje pisanje Bournemoutha po čelziju ??? Mislite li da ce popusiti klupu, znamo da Abramovic redovno daje otkaze...Navodno da je sa mnogima posvadan, a ponajvise sa Hazardom koji pod ni jednim trenerom ne zeli igrati obranu i slusati opcenito trenera i igra kako on zeli.Ja smatram da ce hazard na ljeto presleiti na bernabe.
      Posljednje uređivanje od nitroto : 31-01-19 at 13:47

     

     
  • Stranica 672 od 741 PrviPrvi ... 172572622662670671672673674682722 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •