Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 659 od 741 PrviPrvi ... 159559609649657658659660661669709 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,581 do 6,590 od 7405
    1. #6581
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1708
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Blago receno potop
      Spanija fudbalska velesila
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    2. Like Stevy_Linglet se sviđa ovaj post
    3. #6582

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Nađeš momčino jedno jedino pravilo koje sam prekršio i prijaviš, nadređeni će riješiti. U postu iznad imaš/te pitanje, pa eto čekam odgovor.
      To što ste vi sa fudbalom na vi, što vas subjektivnost ubi, ne razlikujete jezičke pojmove i imate naopaku percepciju je druga priča.


      Nemoj mi brisati postove ko si da si, jer nemaš razloga da ih brišeš. Zašto djeca imaju moderatore offtopica?
      Posljednje uređivanje od North : 11-09-18 at 23:44

    4. #6583
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,241
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      139 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1637
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Tko je i meni obrisao post?
      Idemo ponovo;
      Nekome se desi losa utakmica da (Brazil 2014.), ali netko je i prije mjesec dana bio u Moskvi
      Sretno protiv ribara iz Sj. Irske i protiv Davida Alabe ;D
      A protiv Grka, Belgijaca itd. ne treba pozeliti srecu jer ste im vec redovna musterija... Obozavam kad se netko naslađuje a njegova repka je u rangu trećerazredne ekipe... Šou!

      Plus, neka nas pune u ovim nebitnim natjecanjima i 10-0 ako treba, ali svejedno cemo otici na Euro i minimalno do cetvrtfinala/polufinala, dok ce netko doma za tipkovnicom plakati sto mu HŠK hara njegovom ligom eHehEh

    5. Like Tegla se sviđa ovaj post
    6. #6584

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Stevy_Linglet Vidi poruku
      Tko je i meni obrisao post?
      Idemo ponovo;
      Nekome se desi losa utakmica da (Brazil 2014.), ali netko je i prije mjesec dana bio u Moskvi
      Sretno protiv ribara iz Sj. Irske i protiv Davida Alabe ;D
      A protiv Grka, Belgijaca itd. ne treba pozeliti srecu jer ste im vec redovna musterija... Obozavam kad se netko naslađuje a njegova repka je u rangu trećerazredne ekipe... Šou!
      I ponovo pitanje, kakve to ima veze sa pričom da je Hrvatska zasluženo u finalu, da ih Francuska nije nadigrala i da se mogu nositi i sa Španijom, Brazilom, Belgijom i Urugvajem, iako se naravno nisu sreli?

    7. #6585
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,241
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      139 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1637
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      I ponovo pitanje, kakve to ima veze sa pričom da je Hrvatska zasluženo u finalu, da ih Francuska nije nadigrala i da se mogu nositi i sa Španijom, Brazilom, Belgijom i Urugvajem, iako se naravno nisu sreli?
      Nebi bili u finalu da nije zasluženo, možemo se nositi sa svim ekipama koje si nabrojao, zadnje Euro 2016. dobili Španjolce sa skoro drugom postavom LOL, zadnji put na velikom natjecanju izgubili od legendarne brazilske ekipe (Dida, Cafu, Ronaldinho, Kaka, Ronaldo) samo 1:0, sa Urugvajom se nismo susreli pa ne mogu baš komentirati, a sa Belgijom cak mislim da imamo bolji omjer LOL... Lupaš gluposti...
      Ali sve 5, uvijek ce postojati pljuvaci itd, ali mene fascinira sto je tvoja repka jadna jedva bila na jednom SP i tamo su ih isprdali Nigerijci (koje smo mi rutinski dobili 2-0, plus im je ova ekipa tri puta jaca nego ona 2014.), ali si prvi kada treba pljuvati po viceprvacima svijeta i po najboljem nogometasu na svijetu, doktoru Luki Modricu! Gori sve? Hahah

    8. Like Diego Santana, Tegla se sviđa ovaj post
    9. #6586

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Stevy_Linglet Vidi poruku
      Nebi bili u finalu da nije zasluženo, možemo se nositi sa svim ekipama koje si nabrojao, zadnje Euro 2016. dobili Španjolce sa skoro drugom postavom LOL, zadnji put na velikom natjecanju izgubili od legendarne brazilske ekipe (Dida, Cafu, Ronaldinho, Kaka, Ronaldo) samo 1:0, sa Urugvajom se nismo susreli pa ne mogu baš komentirati, a sa Belgijom cak mislim da imamo bolji omjer LOL... Lupaš gluposti...
      Ali sve 5, uvijek ce postojati pljuvaci itd, ali mene fascinira sto je tvoja repka jadna jedva bila na jednom SP i tamo su ih isprdali Nigerijci (koje smo mi rutinski dobili 2-0, plus im je ova ekipa tri puta jaca nego ona 2014.), ali si prvi kada treba pljuvati po viceprvacima svijeta i po najboljem nogometasu na svijetu, doktoru Luki Modricu! Gori sve? Hahah
      Totalno si irelevantan za raspravu. Govori se o trenutnom, a realnost je da su Hrvatsku razbile sve ozbiljne reprezentacije sa kojima se srela u posljednja 3 mjeseca. To kakva je Bosna apsolutno nikakve veze nema, a Luka Modrić je od mene uvijek dobijao samo riječi hvale jer je srce koje je iznijelo i Real i Hrvatsku.
      Pozdrav.

    10. #6587
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,241
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      139 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1637
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Totalno si irelevantan za raspravu. Govori se o trenutnom, a realnost je da su Hrvatsku razbile sve ozbiljne reprezentacije sa kojima se srela u posljednja 3 mjeseca. To kakva je Bosna apsolutno nikakve veze nema, a Luka Modrić je od mene uvijek dobijao samo riječi hvale jer je srce koje je iznijelo i Real i Hrvatsku.
      Pozdrav.
      Posljednja tri mjeseca igrali smo samo prijateljske utakmice i SP gdje smo dogurali do FINALA! Dost dobre zakljucke imas
      Da bar da nas sve velike ekipe pune u prijateljskim a mi na velikim natjecanjima doguramo do finala! HAHAHA
      Pozzić!

    11. Like Diego Santana se sviđa ovaj post
    12. #6588

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Stevy_Linglet Vidi poruku
      Posljednja tri mjeseca igrali smo samo prijateljske utakmice i SP gdje smo dogurali do FINALA! Dost dobre zakljucke imas
      Da bar da nas sve velike ekipe pune u prijateljskim a mi na velikim natjecanjima doguramo do finala! HAHAHA
      Pozzić!
      Dogurali do finala voljom žrijeba, naravno. Inače to tako ide, jadnu Francusku svi redom trpaju. Mene samo čudi što se nije kompletna hrvatska reprezentacija oprostila nakon Svjetskog i ostala čistog imena, ovako ide novi krug gdje je opet plasman upitan. Srdačan pozdrav još jednom.

    13. #6589
      Tegla avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Feb 2014
      Poruke
      2,222
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      639
      Like (dobivenih)
      415
      Rep
      Nek su oni dimenzija vise,ali si ti dimenzija nize od svacijeg misljenja,kad god im se desi losa utakmica odmah smo za k...kad god smo prosli dalje prosli smo "na srecu" sto ti kazes,kad god se nesto ostvari ti imas neko "ali"...daj oladi
      Tegla-Vicente Vasquez-CT Owner
      CH since 2013



    14. Like Stevy_Linglet, Diego Santana se sviđa ovaj post
    15. #6590
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Dogurali do finala voljom žrijeba, naravno. Inače to tako ide, jadnu Francusku svi redom trpaju. Mene samo čudi što se nije kompletna hrvatska reprezentacija oprostila nakon Svjetskog i ostala čistog imena, ovako ide novi krug gdje je opet plasman upitan. Srdačan pozdrav još jednom.
      Zašto bi plasman bio upitan? Dalić isprobava nove stvari.. Nego neam volje prepirati se. Mislim se samo kako je Jedvaju kad izbornik stavi malo ofenzivnijeg veznog igrača na njegovu poziciju iako je on tu na klupi lel
      Šta se tiče plasmana gotovo sam siguran da ćemo imati prolaz. Dosta je novih talenata i još će ih se i s vremenom otkriti. Pa evo i naši mladi su sad razbili Bjelorusiju (nije bitno rezultatski 4 0 već kakvu su igru imali) i sigurno će se pokušati probiti i do seniora. Kad još računaš da do primljenog gola je bio Vrsaljko u igri, da nema Rebića i Kramarića te ujedno i Lovrena koji je bio stup obrane na SP te iskustva jednog Subašića ja nisam nimalo večeras razočaran. Nove generacije dolaze. I prije smo bili dobri, i sad smo, i bit ćemo

      Danas je bio loš dan i ništa više. I dalje su naš srebreni ponos. Da nisu Santini i Perišić falili na početku okrenuta bi ploča bila. Srećom igra se ovo totalno nebitno natjecanje i puca mi ona stvar i da smo 10-0 izgubili ili pobjedili. Bitno mi je samo da sačuvamo dostojanstvo s prljavcima s Otoka (točnije njihovih medija).

      Btw Ado šta potpaljuješ vatru s tim potpisom? Ne vidim smisao prcanja nekog po tom načinu pa pravdanju kako ti to nisi mislia nego random stavljeno
      Posljednje uređivanje od Gunner : 12-09-18 at 00:39
       
      HEHE

     

     
  • Stranica 659 od 741 PrviPrvi ... 159559609649657658659660661669709 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •