Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 645 od 741 PrviPrvi ... 145545595635643644645646647655695 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,441 do 6,450 od 7405
    1. #6441
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Belgija je favorit citavo prvenstvo i zasluzili su pobedu, Brazil osim sto ima dobre glumce i padavicare nista drugo nisu pokazali u Rusiji.

      Rusija-Hrvatska, sve zavisi od Modrica,Rakitica , ako oni budu raspolozeni Rusija nema sanse.

      Francuska-Belgija bi trebalo biti finale , steta sto ih je sistem takmicenja spojio jer su te 2 selekcije najjace do sada.

    2. Like RobeX se sviđa ovaj post
    3. #6442

      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      165
      Teme
      0
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      187
      Like (dobivenih)
      451
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raskolnikov Vidi poruku
      Belgija nakon drugog gola nije ništa uradila na ofanzivnom planu osim par Hazardovih kontri. Sa druge strane, Brazil na čelu sa Marcelom je čuda pravio. Lopta nije htjela u gol i eto. Ljudi koji ne vole Brazil u biti su Neymarovi hejteri pa ih boli guzica na njegov svaki kontakt sa loptom.
      Ono što sam mislio reći jeste da je Brazil, po mom subjektivnom mišljenju pružio sinoć više. Naravno da je Belgija bolja, čim je prošla dakle nadigrala ih je, ali osobno više volim lijep nogomet.
      Znaci Belgija nije napravila nista nakon kaj je nadigrala Brazil i povela 2:0? Pa u srazu podjednakih timova napravila ono vec bezbroj puta videno - prepustila incijativu drugoj ekipi dok se ona okrenula defanzivnim zadacama i kontrama? Po tebi je Belgija trebala nakon 2:0 trebala reci **** defanzivu, **** cuvanje rezultata ajmo mi svi napred pa ko ga **** kak zavrsi, bitno da ostavimo dobar dojam..

      A ovaj dio 'nije htjelo u gol' opet guras pod faktor srece, a ne pod to da na vratima Belgije je ponajbolji golman Svijeta od kojega se ocekuje da neki ***** moze i obranit.

      Brazil je potucen do nogu u ovom susretu, izgledali su smjesno i bezidejno te su u vecini slucajeva igrali samo onolko koliko im je Belgija dopustila. Ako ti je igra Brazila 'lijep nogomet', onda mi je drago kaj imamo drugaciji pogled na taj sport.

      Vezano za ovo generaliziranje uz Brazil i hejt prema istom, tko god je gledao Brazil za vrijeme Carlosa, Ronaldinha, Ronalda, Adriana.. nikakav Neymar, koji je odlucio zrtvovat svoju karijeru zbog petrodolara, ne moze navest da ih se mrzi.

      Uzivaj.

    4. #6443
      Dock Brown avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Cave of Wisdom
      Poruke
      2,945
      Teme
      356
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2072
      Like (dobivenih)
      2089
      Rep
      Brazil je Brazil, svaka pobjeda nad njima je hvale vrijedna isto kao protiv Argentine, Španjolske, Njemačke. To su sve velike nacije najvece repke koje ulažu više od ostalih u nogomet i svaka pobjeda nad večim od sebe je velika, svaka čast Belgiji vidimo se u finalu ako bog da

      ::: ROLEPLAY ::: Dock Brown ::: FREEROAM ::: MisanthropeX :::DEATHMATCH::: Dr.Kiklop

    5. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    6. #6444
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Znaci Belgija nije napravila nista nakon kaj je nadigrala Brazil i povela 2:0? Pa u srazu podjednakih timova napravila ono vec bezbroj puta videno - prepustila incijativu drugoj ekipi dok se ona okrenula defanzivnim zadacama i kontrama? Po tebi je Belgija trebala nakon 2:0 trebala reci **** defanzivu, **** cuvanje rezultata ajmo mi svi napred pa ko ga **** kak zavrsi, bitno da ostavimo dobar dojam..

      A ovaj dio 'nije htjelo u gol' opet guras pod faktor srece, a ne pod to da na vratima Belgije je ponajbolji golman Svijeta od kojega se ocekuje da neki ***** moze i obranit.

      Brazil je potucen do nogu u ovom susretu, izgledali su smjesno i bezidejno te su u vecini slucajeva igrali samo onolko koliko im je Belgija dopustila. Ako ti je igra Brazila 'lijep nogomet', onda mi je drago kaj imamo drugaciji pogled na taj sport.

      Vezano za ovo generaliziranje uz Brazil i hejt prema istom, tko god je gledao Brazil za vrijeme Carlosa, Ronaldinha, Ronalda, Adriana.. nikakav Neymar, koji je odlucio zrtvovat svoju karijeru zbog petrodolara, ne moze navest da ih se mrzi.

      Uzivaj.
      Zanimljiva sorta fanova nogometa ste vi navijači Chelsea. Pamtim još uvijek tvoje postove (a nadam se i ti) kad je Curtoisu loše krenulo, sad je ponajbolji golman svijeta, ok, mijenja se to.
      Moraš shvatit da je lijepo subjektivno. Isto tako se sjećam kad si zakijevo igru Mourinha kao menadžera Chelsea u zvijezde par godina unatrag. Ako ti je igra iz tog doba 'lijep nogomet', onda je i meni drago što imamo drukčiji pogled na taj sport.
      Mislim da je većini ljudi lijep nogomet puno prilika, lijepih poteza, dodavanja, udaraca na gol, ti raspravljaš tu o defanzivnim i ofanzivnim zadatcima ko da koga boli ***** ko je koliko duela dobio ili oduzeo lopti.

      Isto mi ide na nerve kad ljudi protestuju što je Neymar ili bilo tko otišao za parama u jedan od najperspektivnijih i ponajboljih klubova u Europi. Zato valjda što igrači u Realu, Barceloni, Chelseau, Unitedu etc etc igraju za eksere a ne za novac.
      Pozdrav
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    7. #6445

      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      165
      Teme
      0
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      187
      Like (dobivenih)
      451
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raskolnikov Vidi poruku
      Zanimljiva sorta fanova nogometa ste vi navijači Chelsea. Pamtim još uvijek tvoje postove (a nadam se i ti) kad je Curtoisu loše krenulo, sad je ponajbolji golman svijeta, ok, mijenja se to.
      Moraš shvatit da je lijepo subjektivno. Isto tako se sjećam kad si zakijevo igru Mourinha kao menadžera Chelsea u zvijezde par godina unatrag. Ako ti je igra iz tog doba 'lijep nogomet', onda je i meni drago što imamo drukčiji pogled na taj sport.
      Mislim da je većini ljudi lijep nogomet puno prilika, lijepih poteza, dodavanja, udaraca na gol, ti raspravljaš tu o defanzivnim i ofanzivnim zadatcima ko da koga boli ***** ko je koliko duela dobio ili oduzeo lopti.

      Isto mi ide na nerve kad ljudi protestuju što je Neymar ili bilo tko otišao za parama u jedan od najperspektivnijih i ponajboljih klubova u Europi. Zato valjda što igrači u Realu, Barceloni, Chelseau, Unitedu etc etc igraju za eksere a ne za novac.
      Pozdrav
      Courtois je uvijek bio ponajbolji golman Svijeta, kad si fan kluba naravno da 'hejtas' svoje igrace cisto iz neke ljutnje, ali Thibo je za mene jos dok je bio u Atleticu na posudbi bio ponajbolji golman svijeta. Ak se sjecas mojih postova onda znas da sam podrzo njegovu jedinicu na ustrb legende kluba Cecha. Ja sam zagovaratelj igre po formi, a ne po zaslugama od prije koju godinu.

      Meni je ljepota nogometa u taktickoj odgovornosti i pametnoj igri, tako da da - igra Mourinhovih ekipa je za mene lijep nogomet u tom segmentu. No i Kloppov sistem nogometa je lijep iako u potpunosti drugaciji od Mourinhovog. Jucerasnja igra Brazila bi se mogla opisati kao 'kreativni nered' i bacanje lopte na individualce poput Coutinha i Neymara - i zato se drzim toga da to nije bio lijep nogomet, jer nakon 2:0 vise nije bilo neke taktike nego potezi ocajnika.

      Takoder, draze mi je kad 'ruzna' igra donese bodove ili trofeje nego biti moralni pobjednik. Dzaba Tottenhamu tapsanje po ramenu da igraju najljepsi nogomet na otoku kad nista ne osvajaju, svi odusevljeni igrom Liverpoola ove sezone u Ligi Prvaka - ostali su samo moralni pobjednici.

      Drago mi je da se sjecas mojih postova, mogo si se predstavit i koji si ti da znam na kog trosim vrijeme

    8. #6446

      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Osijek
      Poruke
      3,681
      Teme
      193
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6380
      Like (dobivenih)
      2156
      Rep
      Utakmica šou, penali još gore..
      Ma idemo do finala.

    9. #6447

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Očajne partije, al ****ga prolaz je prolaz.

    10. #6448
      Kuper avatar
      Freed from desire nananana
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      3,339
      Teme
      169
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1364
      Like (dobivenih)
      799
      Rep
      idemo idemo samo jakoooo

      PRODAJEM CHB

    11. Like RobeX se sviđa ovaj post
    12. #6449
      Esad Plavi
      Deleted User
      Cestitke HRVATIII IDEMO DO FINALA KOMSIJE

    13. #6450
      Tuca avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Poruke
      10,358
      Teme
      106
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      155 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1731
      Like (dobivenih)
      1500
      Rep

    14. Like RobeX se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 645 od 741 PrviPrvi ... 145545595635643644645646647655695 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •