Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 632 od 741 PrviPrvi ... 132532582622630631632633634642682732 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,311 do 6,320 od 7405
    1. #6311
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Hrvatska je po meni vec u Rusiji, nema ih ko ugroziti u onoj grupi.

      Jako ce biti zanimljivo kako ce ovi nasi odraditi ove kvalifikacije, neocekivano su dobro poceli i mislim da su naredne 2 utakmice u Junu i Septembru odlucujuce za prolazak dalje.
      Jako dobra vest je da Bejl nece igrati protiv Srbije zbog kartona te je jako lepa prilika da se Vels pobedi i tako jednim korakom vec obezbediti prvo mesto.

      Srecno i ostalim komsijskim reprezentacijama, nadam se da ce sto vise nasih otici na svetsko prvenstvo

    2. #6312
      Apollo Quadra avatar
      Unbothered.
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Virovitica, Hrvatska
      Poruke
      701
      Teme
      39
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      1180
      Like (dobivenih)
      781
      Rep

      Po meni omiljeni igrač iz Hrvatske

    3. #6313
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Hrvatska je po meni vec u Rusiji, nema ih ko ugroziti u onoj grupi.

      Jako ce biti zanimljivo kako ce ovi nasi odraditi ove kvalifikacije, neocekivano su dobro poceli i mislim da su naredne 2 utakmice u Junu i Septembru odlucujuce za prolazak dalje.
      Jako dobra vest je da Bejl nece igrati protiv Srbije zbog kartona te je jako lepa prilika da se Vels pobedi i tako jednim korakom vec obezbediti prvo mesto.

      Srecno i ostalim komsijskim reprezentacijama, nadam se da ce sto vise nasih otici na svetsko prvenstvo
      Ako budemo imali mozga definitivno bi mogli ici dalje mozda kao nosilac gr, al to se ne bi trebalo desit.

      Bez Kolašinca, jedinog normalnog lijevog beka igramo protiv Grčke jer je dobio karton protiv NAJslabije ekipe svijeta. Ako je za utjehu i Grčka je oslabljena.



      Ako Srbija odstrani improvizovanog stopera sigurno idu dalje. Takođe sretno i ostalima, SP ce bit odlicno

    4. #6314
      Filozof
      Deleted User
      Od kurcenja da su nase rezerve bolje nego necija prva ekipa do popusimi od estonije 3:0 #CacicMagija

    5. #6315

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      Od kurcenja da su nase rezerve bolje nego necija prva ekipa do popusimi od estonije 3:0 #CacicMagija
      Trenutno gazde Premiera, BHPlaya, BetLivea i Sportplusa ne znaju gdje su hahaha, časte uži i širi krug familija po Širokom, Grudama i Travniku.

      A što se Bosne tiče, još jednom pokazali Vrančić i Pavlović da su prevare, kao i da na igrače iz Turske ozbiljno računati ne treba. Prcić također nije od njih daleko, Vranješa ne znam ko gura, ali mu je.bo on svakog ženskog člana familije. Baždarević je idiot koji će nas unazaditi, Kodro i Krunić su pokazali da imaju mjesta i da ćemo imati koristi od njih.
      Posljednje uređivanje od North : 28-03-17 at 20:28

    6. #6316
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Trenutno gazde Premiera, BHPlaya, BetLivea i Sportplusa ne znaju gdje su hahaha, časte uži i širi krug familija po Širokom, Grudama i Travniku.

      A što se Bosne tiče, još jednom pokazali Vrančić i Pavlović da su prevare, kao i da na igrače iz Turske ozbiljno računati ne treba. Prcić također nije od njih daleko, Vranješa ne znam ko gura, ali mu je.bo on svakog ženskog člana familije. Baždarević je idiot koji će nas unazaditi, Kodro i Krunić su pokazali da imaju mjesta i da ćemo imati koristi od njih.
      ma zalosno je ovo, Cacic pozove 4 spice a igramo sa 1 spicom

      Pozove samo 2 beka, filla ekipu sa nepotrebnim igracima. Da je umjesto Copa isao Santini bilo bi logicno zvati tolke spice jer je zasluzio; onda npr ne pozove Andrijasevica pa covjece daj neku svrhu nasoj ligi. Ako si najbolji igrac lige imas mjesto u repki pa ce se netko i htjet natjeravat po ovim pasnjacima. Pasalic ne dobi poziv a decko igra vrhunski u Milanu. Ok priznajem da je tesko bilo naci mjesta i za Pasalica i Andrijasevica al jedan je moro biti tu, ne svida mi se ovakvo bespotrebno pozivanje igraca i sad je to doslo na naplatu napokon. Od Estonije popusit 3:0 je meni ravno izgubiti utakmicu od Andore ili San Marina

      _
      Jos uvijek mi nije jasno zasto su onda Susicu dali otkaz pa nije bio iskljucivi krivac neodlaska na Europsko.. a na svjetskom su vas kao i nas dobrano pokrali. Da je na Svjetskom napravio neki rezultat onda bi mu se oprostilo Europsko, a na Svjetskom je Bosna zakinuta zbog sudaca. **** lud zbunjenog kod nas

    7. #6317

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      ma zalosno je ovo, Cacic pozove 4 spice a igramo sa 1 spicom

      Pozove samo 2 beka, filla ekipu sa nepotrebnim igracima. Da je umjesto Copa isao Santini bilo bi logicno zvati tolke spice jer je zasluzio; onda npr ne pozove Andrijasevica pa covjece daj neku svrhu nasoj ligi. Ako si najbolji igrac lige imas mjesto u repki pa ce se netko i htjet natjeravat po ovim pasnjacima. Pasalic ne dobi poziv a decko igra vrhunski u Milanu. Ok priznajem da je tesko bilo naci mjesta i za Pasalica i Andrijasevica al jedan je moro biti tu, ne svida mi se ovakvo bespotrebno pozivanje igraca i sad je to doslo na naplatu napokon. Od Estonije popusit 3:0 je meni ravno izgubiti utakmicu od Andore ili San Marina

      _
      Jos uvijek mi nije jasno zasto su onda Susicu dali otkaz pa nije bio iskljucivi krivac neodlaska na Europsko.. a na svjetskom su vas kao i nas dobrano pokrali. Da je na Svjetskom napravio neki rezultat onda bi mu se oprostilo Europsko, a na Svjetskom je Bosna zakinuta zbog sudaca. **** lud zbunjenog kod nas
      Da ti mene ubiješ ja nisam znao da je Santini Hrvat hahah. Znam i kad je u Standardu igrao, upratio sam ga i u Caenu, ali tek sad od tebe saznah. Za Andrijaševića se slažem, spominjah ga i ja nedavno, kada će imati priliku nego sad da igra. A da je od Estonije izgubiti sramota, sramota je, gdje će neko iz baltičke zemlje znati lopte igrati.

      Ma uglavnom, Safetu se zamjerilo što nije izmišljao igrače. Imao je neku bazu od 18 igrača koje je konstantno vrtio, a ostali nisu ni pozive ni minute dobijali. Koliko god tu bilo njegove krivice, toliko je i duplo nije bilo jer ovi igrači koji danas igraju tad nisu ni postojali niti su igrali u timovima niti su se nametnuli kome, nije ih ni imao ko zapaziti. Iz naše lige apsolutno nikoga nije imao povući, te su stalno isti igrali. Onda dalje, plasmanom na Svjetsko u Brazilu naši ljudi su umislili da smo mi svjetska velesila, a plasirali smo se isključivo zahvaljujući najlakšoj kvalifikacionoj grupi ikad. Pa do prethodnog Eura, 80% naših ljudi je bilo ubijeđeno da se mi možemo nositi sa Hrvatskom. Zanešeni smo previše u totalu, a ne shvatamo da imamo svega 4-5 pravih igrača. Ne branim Safeta, nije ni on kakav znalac, ali za Baždarevića je prof.dr. Bilo je kod njega i raznih podjela, klanisanja u reprezentaciji, s time nije bio dobar nikako i najveća greška mu je što Spahića nije poslao u 3 pi.čke materine na vrijeme. Loše su krenule i kvalifikacije za Euro, pa je i Baždarević u baražu to sve lijepo ukrasio. Tada je bilo jasno da nama treba neko bolji od ove dvojice.
      Možda bi bilo najbolje da se nama vrati Kodro, vama Bilić, ali dok su ove garniture u savezima ne vjerujem da će se iko od njih dvojice vratiti.


      I još samo da napomenem da je Zukanović jedan od najgorih igrača ove reprezentacije, od ovih standardnijih. Njega su igračem napravili Safetovi pljuvači.
      Posljednje uređivanje od North : 28-03-17 at 21:18

    8. #6318
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Da je tu Susic i dan danas bi igrala ekipa od '08 godine i jednostavno je da ces jednog dana izmisljat igrace kao protiv Izraela zbog kartona i povreda.


      Drago mi je pa se pojavio Kodro pa necu onog naseg Aguera gledat. Lik je smor, samo trci i masa citav gol. Ako zeli nesto postic Okazaki rola mu je kao stvorena, nikad nece bit 9ka nek precrta.

      Isprobat Memiševića i nekog novog desnog beka mozda onog malog iz Borusije dok nisu Švabe ukrale i bit ce nesto od ekipe. I da, piso sam da nema osvježenja, očito pogriješio sam tekmu.

    9. #6319
      Ultra avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Bistrik (Sarajevo)
      Poruke
      1,253
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      467
      Like (dobivenih)
      293
      Rep
      Djeste raja, ima li nad prosjecnih kladionicara ovde
      Strahinja RasetaRP Velja Nevolja Global Moderator

      Ex. Rendy Conell Šaka Huligana

    10. Like pyrozeN se sviđa ovaj post
    11. #6320
      Aethelwulf avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2015
      Poruke
      3,324
      Teme
      173
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      197 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2646
      Like (dobivenih)
      1457
      Rep
      Ja došao napisat kak su pali Barsa v Celzi i tagovat Filju @Filozof; Are you ready? Mislim da imamo neki nedovrsen posao sa Celzijem, šta ti mislis?






     

     
  • Stranica 632 od 741 PrviPrvi ... 132532582622630631632633634642682732 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •