Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 631 od 741 PrviPrvi ... 131531581621629630631632633641681731 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,301 do 6,310 od 7405
    1. #6301
      BlakewooD avatar
      Zamisljeno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Poruke
      1,609
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      91 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1033
      Like (dobivenih)
      895
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Cimirot nikada u svom životu nije bio kreativan igrač i to mu nije zadatak, svoje je uradio perfektno. Otimao po sredini i dodavao Pjaniću i dalje, pa lik je zadnji vezni. Uz Vedu, Pjanića i Bičakčića je najbolji večeras bio. Nadam se da je projektu štrumfovska reprezentacija ovo kraj, Višća, Ara, Coca, Baja nemaju šta ovdje tražiti, možda Višću zbog nedostatka krila, kao i Vršajević i dvije neviđene prevare, Pavlović i Vrančić. Hodžić zabio 10 jer trči ko lud i svjestan je da ako ga otjera Dinamo vraća se u želješčar.
      Jbga ti bi nekog nakon jedne utakmice vec otpisao...
      Ako cemo tako Cimirot bi vec trebao bit nogiran jer uopste nista nije pokazao u svim utakmicama do sad. Uzimao je lopte ali ih je jos vise gubio i davao bezveze. Kada je Pjanic izasao i on je bio jos gori sto je i logicno. Al sigurno da covjek moze bolje i da ovo nije neko mjerilo, niko nije igrao kako zna pa se nije mogao ni on pokazati.
      Bajic, 10 minuta i ti bi ga otjerao? Pa covjek nije ni dobio sansu kako treba zbog usporene utakmice s nase strane...
      Hodzic se trudio, jedan od rjetkih koji kad izgubi loptu trci za njom, pa vracao se do centra. Vidilo se u par situacija da nije ni sebican...
      Pored toga, prve su im utakmice s ovim timom...
      Cocalic je sasvim solidno odigrao, ne znam sto uopste njega i pominjes.
      Visca ako ovako nastavi moze slobodno na klupu, nemam nista protiv.

      Vrancic i Pavlovic - sreca pa sad imamo sirinu tako da ih se odma moze prekriziti. Ne znam, povreda je Pavlovica unazadila previse ali opet ce igrati jer je Kolasinac suspendovan.
      Vrsajevica ako je zvao da ga koristi na krilu nek se i Meša prekrizi. Duljevic, Stevanovic, Milosevic...
      Za beka vec moze

      Hajd vidit cemo protiv Albanije kako ce izgledati, nadam se da ce konacno dat vise minuta ovim novajlijama.
      Meša opet najvece razocarenje, kao i protiv Grcke...

    2. #6302

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Cimirot ne obećava puno, nego previše. Ne znam šta očekuješ od igrača koji je sam sredinu igrao danas, igrali sa 2 štopera 90 minuta ko da je utakmica biti ili ne biti, a ne amaterski Gibraltar. Samo da se hoće Bešić vratiti, pa da se i Gojko malo defanzivno rastereti, upali PAOK nekad pa ćeš vidjeti šta je igrač. Višća i Vršajević ne bi meni više utakmice zaigrali, hladno bih i protiv Albanije i Grčke Stevanovića i Duljevića na krila stavio. Bogu se samo zahvaliti što su igrali Vedo i Miralem, ne bi ovi dali gola do zore. Ne očekujem ja ništa dok je štakor trener reprezentacije i dok Gušo trenira Begovića.

      Na igrače iz prevarantske lige ne treba ni računati.

      Čuj Cocalić dobar, izbaci ga kamiondžija ne bi mene onako. Zvati Cocalića, a ne pozvati Memiševića, to samo genije može.
      Nije ništa pokazao, a odigrao prije ove 59 minuta na 3 utakmice. Šta to treba zadnji vezni sa samo defanzivnim zadacima uraditi pa da se pokaže, jer očigledno da odbranu ne pratite.
      Posljednje uređivanje od North : 25-03-17 at 21:47

    3. #6303
      BlakewooD avatar
      Zamisljeno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Poruke
      1,609
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      91 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1033
      Like (dobivenih)
      895
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Cimirot ne obećava puno, nego previše. Ne znam šta očekuješ od igrača koji je sam sredinu igrao danas, igrali sa 2 štopera 90 minuta ko da je utakmica biti ili ne biti, a ne amaterski Gibraltar. Samo da se hoće Bešić vratiti, pa da se i Gojko malo defanzivno rastereti, upali PAOK nekad pa ćeš vidjeti šta je igrač. Višća i Vršajević ne bi meni više utakmice zaigrali, hladno bih i protiv Albanije i Grčke Stevanovića i Duljevića na krila stavio. Bogu se samo zahvaliti što su igrali Vedo i Miralem, ne bi ovi dali gola do zore. Ne očekujem ja ništa dok je štakor trener reprezentacije i dok Gušo trenira Begovića.

      Na igrače iz prevarantske lige ne treba ni računati.
      Necemo sad pretjerivat, Cimirot je obecavao, skoro mu je 25. Na njemu je da napravi sad dobar transfer i skrasi se u nekom osrednjem klubu neke od lige 5. Valjda nece otici u Fener... Ali da, moze solidno zamjeniti Besica i to je to. Maloprije kazes da je njegov zadatak defanziva a sad cekas Besica da se rastereti defanzive, pa sta ce onda raditi? Upalim i Konyaspor i vidim sta je igrac. Upalim i Dinamo i vidim sta je igrac. pa i Rennes, i Empoli. Kakve sad to veze ima? Nije ti nesto poređenje. Nije los, al nije ni kakvim ga predstavljas.
      Isto tako Hodzic nije dobar, ali nije ni los koliko ga predstavljas.
      Isto tako i Bajic.
      Pa i Visca.
      Donekle i Vrsajevic.
      Cocalic također...

    4. #6304

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Nije nego je i u Sarajevu i reprezentaciji do sada imao samo defanzivne uloge, te se kao takav ne može vama dokazati.
      Niko nije loš, svi su odlični, ima da i Grčku i Belgiju po 3:0 izbucaju, Belgija će kiksati protiv Kipra i Bosna će prva završiti.

    5. #6305
      BlakewooD avatar
      Zamisljeno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Poruke
      1,609
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      91 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1033
      Like (dobivenih)
      895
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Nije nego je i u Sarajevu i reprezentaciji do sada imao samo defanzivne uloge, te se kao takav ne može vama dokazati.
      Niko nije loš, svi su odlični, ima da i Grčku i Belgiju po 3:0 izbucaju, Belgija će kiksati protiv Kipra i Bosna će prva završiti.
      Opet isto pises i demantujes se. Jbga i ti znas nekad bit realan al ga znas i pretjerat. A ni sarkazam ti nije nesto
      Mislim ono, znam da volis Sarajevo vise od zivota i postujem to, al budi realan i gledaj neutralno...

      Opet kazem, hajd da vidimo kako ce to sve izgledati protiv Albanije jer ovo nije utakmica na kojoj treba donositi velike zakljucke.
      Jedini zakljucak koji se moze donijeti i slazem se s tobom tu, a to je da krila treba mjenjati pod hitno...

    6. #6306

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Pa niđe veze kume ne znam šta očekuješ. Nije sad Yaya Toure, igrao bi u Realu, a ne u PAOKu, ali na ovoj poziciji koju igra je bolji i od Jajala i Medunjanina i Grahovca i Hadžića i Prcića i Krunića i Vrančića i Miličevića koji su u konkurenciji tu. Rekoh da u reprezentaciji obećava, ne u karijeri, i da tu treba biti prvi izbor, večeras je držao sredinu, malo šta je tuda prošlo, omogućio je i Bičakčiću da ne prelazi centar u defanzivi i to je to što on treba igrati. Ima Miralem koji je za njega ofanzivno Iniesta, a i srce je reprezentacije, šta on ima pametovati i ići naprijed, a niko iza ne stoji. Dolaskom Bešića, prvotimca, tu će se imati više prostora i za kretnju naprijed. Hadžić i Vrančić ne trebaju ni dobiti kad poziv, na tim se pozicijama trebaju gurati Rade, Prcić i Jajalo, a naprijed uz Miralema Gojak ili Sušić ili Miličević.
      Šta ćeš dobiti protiv Albanije, opet će ili Džeko ili Vedo odigrati 90 minuta, a nije isključeno da će obojica početi, ne daj Bože Kodru ili Bajića probati malo duže. Turska liga je prevara i kao takva ne može biti mjerodavna, iako podržavam Bešiktaš dugo ne volim je sekunde. To i pokazuju rezultati u Evropi, kao i broj igrača koji iz turske ode u neku jaču ligu, ne računajući one koji su u njoj već bili. Pa Višća i Avdija su među najboljim igračima dole, gledaj ih u reprezentaciji ublehe obične. Protiv Grčke neće biti Kolašinca, nadam se da će Lulića na beka vratiti, a stav moj je jasan što se krila tiče i već je iznešen, Duljević lijevo, Stevanović desno.

    7. #6307
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Hodžić pozitivne stvari; uporan
      Negativne; netalentovan i sebičan

      Takav nam neće nikad pomoć jer igramo d i r e k t a n fudbal. Cimirot i Hodžić po meni ovdje nemaju šta tražit. Stevanović i Duljevic da valjaju igrali bi gdje drugo, znam da vecina navijate zeljo-sa al budite realni da ti momci imaju karakter i talent pronasli bi ih "strani" skauti bas ko i Dzeku kojeg su nasi "domaci" otpisali


      Memišević totalno najveca greska Meše

    8. #6308

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Stevanović je u svojoj karijeri već uradio ono što Višća nikad neće, a Duljević bi možda i napravio da ima malo mozga, ali što se samog talenta tiče obojica su izmislili fudbal za Višću. Da ga Zuban nije dole udomio nekim čudom, dao je onda u kupu par golova, danas bi u Olimpiku ili Zrinjskom bio. Ako igrač ode u Tursku, to mu je kraj što se tiče napretka u karijeri. Nije loša solucija za obezbijediti se, ali u njoj niti ćeš šta naučiti, niti ćeš napredovati u karijeri, zato se nekim igračima i ne žuri dole.

    9. #6309
      BlakewooD avatar
      Zamisljeno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Poruke
      1,609
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      91 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1033
      Like (dobivenih)
      895
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Pa niđe veze kume ne znam šta očekuješ. Nije sad Yaya Toure, igrao bi u Realu, a ne u PAOKu, ali na ovoj poziciji koju igra je bolji i od Jajala i Medunjanina i Grahovca i Hadžića i Prcića i Krunića i Vrančića i Miličevića koji su u konkurenciji tu. Rekoh da u reprezentaciji obećava, ne u karijeri, i da tu treba biti prvi izbor, večeras je držao sredinu, malo šta je tuda prošlo, omogućio je i Bičakčiću da ne prelazi centar u defanzivi i to je to što on treba igrati. Ima Miralem koji je za njega ofanzivno Iniesta, a i srce je reprezentacije, šta on ima pametovati i ići naprijed, a niko iza ne stoji. Dolaskom Bešića, prvotimca, tu će se imati više prostora i za kretnju naprijed. Hadžić i Vrančić ne trebaju ni dobiti kad poziv, na tim se pozicijama trebaju gurati Rade, Prcić i Jajalo, a naprijed uz Miralema Gojak ili Sušić ili Miličević.
      Šta ćeš dobiti protiv Albanije, opet će ili Džeko ili Vedo odigrati 90 minuta, a nije isključeno da će obojica početi, ne daj Bože Kodru ili Bajića probati malo duže. Turska liga je prevara i kao takva ne može biti mjerodavna, iako podržavam Bešiktaš dugo ne volim je sekunde. To i pokazuju rezultati u Evropi, kao i broj igrača koji iz turske ode u neku jaču ligu, ne računajući one koji su u njoj već bili. Pa Višća i Avdija su među najboljim igračima dole, gledaj ih u reprezentaciji ublehe obične. Protiv Grčke neće biti Kolašinca, nadam se da će Lulića na beka vratiti, a stav moj je jasan što se krila tiče i već je iznešen, Duljević lijevo, Stevanović desno.
      Ne ocekujem uopste, i kazem da nije lose odigrao ali je bilo i gresaka. Zato se ne moze zamjeriti njemu, kao ni ostalima. Kad bih ja mogao birati za sljedecu utakmicu bi odabrao kombinaciju sa trojicom u veznom redu Jajalo/Prcic - Cimirot - Pjanic. Od Jajala je mozda defanzivno bolji ali Jajalo je protiv Grcke bio smiren, imao fine duge lopte i odlicnu suradnju s Pjanicem. Opet, ne igra u zadnje vrijeme u Palermu koji je na dnu tabele pa ko zna u kakvoj je formi. Prcic je centralni vezni, Krunic ofanzivni vezni pomjeren na centralnog, Milicevic ofanzivni vezni/krilo, od Grahovca i Vrancica Cimirot je bolji a od Medunjanina defanzivno i trkacki puno bolji.
      Zato sam razocaran u Mešu najvise jer nije isprobavao vise dok je imao priliku.
      Ni ja bas tursku ne volim i nadam se da ce sto prije otici ovi nasi jer se vidi da imaju kvalitet za vise i zato trebaju biti na spisku.
      Imamo na krilima s jedne strane Duljevic/Milicevic a sa druge Stevanovic/Milosevic. Moze se nesto iskombinovat jer niko vise ne moze ovo trpiti.
      Bukvalno je imao priliku da na svakoj poziciji isproba po jednog igraca ali samo su zajebali situaciju i sad nemamo Kolasinca za glavnu utakmicu...
      @Harry; ja uopste to ne gledam tako, gledam sta mogu pruziti ekipi i sad je bio pravi trenutak da se to isproba ali nije doslo do toga.
      Duljevic ima svoje momente ali bar moze napraviti visak i to je nesto sto u trenutnim krilima nemamo...
      Stevanovic nije toliko dobar 1 na 1 ali je nesebican i ima precizan ubacaj sto opet nemamo trenutno.
      Protiv Albanije ocekujem da se bar to proba jer ne ide ovo vjecno ovako...

    10. #6310
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Usudim se napisat da najbolju sezonu karijere igra u Zelji, ako cemo po mjerilu to je dno dna a u prethodnim godinama je bio u trećim planovima.

      Po kvalitetu Grčka nam nije ni blizu, osim ako se budemo baš mnogo poredili sa njima onda smo donji.



      Jedina smo repka bez svjezine u zadnjih par godina a i kad se pojavi (Memisevic) pozivamo neke bezveze igrace. #ĆiroVratiSe

     

     
  • Stranica 631 od 741 PrviPrvi ... 131531581621629630631632633641681731 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •