Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 628 od 741 PrviPrvi ... 128528578618626627628629630638678728 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,271 do 6,280 od 7405
    1. #6271
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      @Filozof; msm da sam ja glavni sinonim ovdje na forumu kad se tiče Arsenala pa uvijek odgovaram na te postove

      Zanima me situacija u Arsenalu. Izgleda Wenger ne ostaje na klupi Arsenala nakon ove sezone. Ako Ozil i Alexis odu i ako bude problema s Brexitom brine me kakva će situacija biti općenito u cijeloj Engleskoj. Nadam se da neće biti problema toliko jer i nije da su Englezi neki toliki talenti
       
      HEHE

    2. #6272
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      @Filozof; rekoh ti da je svako "zamjenljiv" u ovom sistemu

      Crveno bijeli dresevi su iskljucivo za CFC bili kobni. Sunderland, Soton pa Stoke ne zna se kako oni dodju do gola a tek kako dadnu.



      Što se tiče Monaca možda ste upravu jer sam ih malo gledao, al opet mislim da se mogu prilagodit bilo kime. U prošlosti je Guardiola najvise dobijao ekipe koje se nisu nadigravale sa njim, a u EPL se najviše vidi da sa takvim načinom to ne ide. Jardim je ipak prilagodljiv i nije cudo da je prosao.



      Ronaldo se znatno uozbiljio, protiv Bayerna imam osjećaj da će eksplodirat

    3. #6273
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      @Filozof rekoh ti da je svako "zamjenljiv" u ovom sistemu

      Crveno bijeli dresevi su iskljucivo za CFC bili kobni. Sunderland, Soton pa Stoke ne zna se kako oni dodju do gola a tek kako dadnu.



      Što se tiče Monaca možda ste upravu jer sam ih malo gledao, al opet mislim da se mogu prilagodit bilo kime. U prošlosti je Guardiola najvise dobijao ekipe koje se nisu nadigravale sa njim, a u EPL se najviše vidi da sa takvim načinom to ne ide. Jardim je ipak prilagodljiv i nije cudo da je prosao.



      Ronaldo se znatno uozbiljio, protiv Bayerna imam osjećaj da će eksplodirat
      Svaki igrac u svakom sustavu na svijetu je zamjenjiv na mali broj utakmica protiv laksih protivnika

      Ne ocekujes valjda da Willian koji je meni iznimno drag ili pak Pedro imaju tu fintu u nogama i glavi koju ima Hazard? Eden je world class igrac i igrac kojeg moras imati za prave utakmice. A prave utakmice su derbiji (takoder i knock out faze lige prvaka) u kojima on bas ne nestaje, pa sjeti se samo kako je ove godine rjesio Arsenala. On jednim potezom moze rjesiti utakmicu (i rjesava), usudio bi se reci i jedini pravi world class igrac u Premierligi trenutno. Nekoliko stepenica ispod dolaze Coutinho, Alexis, Kun..

      Vrlo vjerojatno ce ovu izjavu neki uzeti na zub, ali tako je kako je. Ono kaj radi Hazard je cista genijalnost pogotovo za igraca koji uredno pretprljuje najvise prekrsaja. Ove sezone pretrpio ih je cak 75; usporedbe radi Alexis Sanchez fauliran je 43 puta, Sadio Mane 50, Delle Alli 53, Diego Costa 62 i najblize Zaha 68.

      Hazard bi svakako bio jedan od glavnih contendera za zlatnu loptu da igra u spanjolskoj ligi, puno puno laksoj za igrace di nema konkretnog i cvrstog nogometa. To je sam priznao i Bale.

    4. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    5. #6274
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Svaki igrac u svakom sustavu na svijetu je zamjenjiv na mali broj utakmica protiv laksih protivnika

      Ne ocekujes valjda da Willian koji je meni iznimno drag ili pak Pedro imaju tu fintu u nogama i glavi koju ima Hazard? Eden je world class igrac i igrac kojeg moras imati za prave utakmice. A prave utakmice su derbiji (takoder i knock out faze lige prvaka) u kojima on bas ne nestaje, pa sjeti se samo kako je ove godine rjesio Arsenala. On jednim potezom moze rjesiti utakmicu (i rjesava), usudio bi se reci i jedini pravi world class igrac u Premierligi trenutno. Nekoliko stepenica ispod dolaze Coutinho, Alexis, Kun..

      Vrlo vjerojatno ce ovu izjavu neki uzeti na zub, ali tako je kako je. Ono kaj radi Hazard je cista genijalnost pogotovo za igraca koji uredno pretprljuje najvise prekrsaja. Ove sezone pretrpio ih je cak 75; usporedbe radi Alexis Sanchez fauliran je 43 puta, Sadio Mane 50, Delle Alli 53, Diego Costa 62 i najblize Zaha 68.

      Hazard bi svakako bio jedan od glavnih contendera za zlatnu loptu da igra u spanjolskoj ligi, puno puno laksoj za igrace di nema konkretnog i cvrstog nogometa. To je sam priznao i Bale.
      Nemam šta dodati na to dobija dosta udaraca po utakmici iako igra jedinog PKera koji nam je falio a gdje je bio Oscar, al opet nije loše kad ima neko da uskoči, takve stvari kod Murinja nisam vidio u 3 god.




      Lukaku ubi nakon one sage oko Coste i Kine. Ako je ovo trial da zamijeni Diega mislim da je sve položio.

    6. #6275
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Wenger jos jednu sezonu na klupi Arsenala.

      Vidi se da je vlasnicima stalo samo do biznisa. Niti ne gledaju stanje na terenu.

      Bit će pakleno sad kad Alexis ode. Ovo je po meni prevaga jer mislim da će s Wengerovim ostankom na klupi otići igrač koji jedini radi prevagu na terenu.

      Neka, dobro je sve. Samo da se vrati Lord i bit će potpuni cirkus
       
      HEHE

    7. #6276
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Wenger jos jednu sezonu na klupi Arsenala.

      Vidi se da je vlasnicima stalo samo do biznisa. Niti ne gledaju stanje na terenu.

      Bit će pakleno sad kad Alexis ode. Ovo je po meni prevaga jer mislim da će s Wengerovim ostankom na klupi otići igrač koji jedini radi prevagu na terenu.

      Neka, dobro je sve. Samo da se vrati Lord i bit će potpuni cirkus
      sad kad Wenger u inat svima bez opterecenja europskim utakmicama osvoji premierligu dogodine i ode u mirovinu
      Mozda ako dovede napadaca tipa Icardi i neko krilo.. ko zna

      Volio bi da Alexis prede u Chelseu, zadrzat ga ne mogu sad je samo pitanje koji su njegovi ciljevi. Lagana igra po praznim talijanskim stadionima ili borba za trofeje. U slucaju da Alexis prede u Bluese, postali bi jedan od glavnih contendera i za Ligu Prvaka.

      A sad prelazak na realnije teme; City i Chelsea u borbi za Comana, a Bakoyako navodno zeli potpisati za Chelseu i odbit ce ponudu Manchester Uniteda. Bilo kako bilo i sa svim tim pojacanjima opet je potreban stoper; bilo bi lijepo vratiti Christiansena s posudbe, danas je odigrao jako dobru utakmicu opet. Ima 20 godina, a igra na jako jako visokoj razini.

    8. #6277
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Džaba i da dovede kad suklupi Walcott, Giroud ili lord Coquelin.

      Čovjek nijednom nije uzeo loptu u par utakmica Arsenala koje sam gledo. Onaj Gueye iz Evertona je spram njega Makelele



      Još jedna ludost Deschampa, pozvao Girouda a Modeste uvaljao 22 gola. Nagrada Steve McClown.. Mcclaren ide u ruke Didiera Deschampa.

    9. #6278
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Džaba i da dovede kad suklupi Walcott, Giroud ili lord Coquelin.

      Čovjek nijednom nije uzeo loptu u par utakmica Arsenala koje sam gledo. Onaj Gueye iz Evertona je spram njega Makelele



      Još jedna ludost Deschampa, pozvao Girouda a Modeste uvaljao 22 gola. Nagrada Steve McClown.. Mcclaren ide u ruke Didiera Deschampa.
      Coq je nakon par ozlijeda uzasno los ove sezone, al' ga prozivat lordom tako zbog loše forme eh.. Ovo mi je nešto tipa kad si govorio da je Hazard loš i da je lako zamjenjiv u Chelseju.

      Jbg to je k'o i Čačić. Zove Čopa, a Santini trpa u Francuskoj...
       
      HEHE

    10. #6279
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Coq je nakon par ozlijeda uzasno los ove sezone, al' ga prozivat lordom tako zbog loše forme eh.. Ovo mi je nešto tipa kad si govorio da je Hazard loš i da je lako zamjenjiv u Chelseju.

      Jbg to je k'o i Čačić. Zove Čopa, a Santini trpa u Francuskoj...
      Nisam prevelik fan Coquelina mislim i nije on loš, al jednostavno ne funkcioniše ni sa jednim igračem sa srede osim mozda sa Cazorlom koji je nazalost stalno povrijeđen.


      Mislim da je Čop nekad igro za DZG pa i nije neko čudo.


      Povodom naše 'repstacije' mogu samo reć vratite nam 2010 godinu

    11. #6280
      Reddington avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Madrid, Spain
      Poruke
      2,832
      Teme
      63
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      756
      Like (dobivenih)
      534
      Rep
      Odvojit minutu i cestitat rodjendan najvecem fudbaleru u istoriji ovog prelijepog sporta.

      Na danasnji dan prije 37 godina rodjen je fudbal.
      Covjek zbog kojeg su milioni ljudi poceli pratit ovaj sport.
      On nije igrao, on se igrao.
      Ustati i cestitati rodjendan najvecem!

      RONALDINHO Gaucho!!

      » REDDINGTON DM Administratorex HatfieldGrove Mafija Legend «

     

     
  • Stranica 628 od 741 PrviPrvi ... 128528578618626627628629630638678728 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •