Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 618 od 741 PrviPrvi ... 118518568608616617618619620628668718 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,171 do 6,180 od 7405
    1. #6171
      Raiffeisen avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Goteborg
      Poruke
      4,618
      Teme
      476
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      135 post(ova)
      Označen(a)
      9 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1066
      Like (dobivenih)
      1532
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      E da mi neko reče da ću dočekati dan kad ću za Čelik navijati u utakmici, ne bih mu vjerov'o.
      Radi vas šibicara koji ne podnosite Zenicu i Robijase iz nekog vaseg razloga ,msm razlog se zna ,pocevsi od repke pa nadalje necu da navodim nmze se nikako u napredak..
      Kolko god da je Celiku tesko i da mu trebaju bodovi trebali su bodove dat Zrinjskom jer vama sibicarima hljeba ne treba dati,jer ste nistarije i najveca pogan ove drzave!
      Mali ste ,u svemu ste mali.Dizite se kolko ocete u ugledajte se na ovo danas sto se desilo u Zenici.. Dje klub ispada iz lige a bodri ga 10 hiljada dusa..
      Vi navijaci na baterije ,tacnije derbi navijaci idite i cekajte da vam brko da koju sadaku,..Smecari

    2. Like Gudramon se sviđa ovaj post
    3. #6172
      Carty avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Sarajevo 1946
      Poruke
      7,079
      Teme
      320
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      76 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1047
      Like (dobivenih)
      2680
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Saric Vidi poruku
      Radi vas šibicara koji ne podnosite Zenicu i Robijase iz nekog vaseg razloga ,msm razlog se zna ,pocevsi od repke pa nadalje necu da navodim nmze se nikako u napredak..
      Kolko god da je Celiku tesko i da mu trebaju bodovi trebali su bodove dat Zrinjskom jer vama sibicarima hljeba ne treba dati,jer ste nistarije i najveca pogan ove drzave!
      Mali ste ,u svemu ste mali.Dizite se kolko ocete u ugledajte se na ovo danas sto se desilo u Zenici.. Dje klub ispada iz lige a bodri ga 10 hiljada dusa..
      Vi navijaci na baterije ,tacnije derbi navijaci idite i cekajte da vam brko da koju sadaku,..Smecari
      Na osnovu jedne osobe si to zakljucio i tako teske rijeci napisao?
      Ja navijam za Celik u utakmicama protiv Zrinjskog, Sirokog, Borca, Viteza, Krupe i slicnih, razloge znas, za ostale utakmice Celika (osim protiv Sarajeva) rezultat mi je nebitan, osim ako neko od ostalih klubova ili eventualno Celik (i jedna i druga situacija rijetka, gotovo nikad) nisu konkurenti Sarajevu.

      Vi ste ti koji dizete transove "Anti Sarajlije", mrzite Sarajevo zbog samo vama poznatih razloga (politika se nebi smjela mjesati u sport). Ja sam srcem danas navijao za Celik protiv Zrinjskog, pogotovo sto ste direktno pomogli Sarajevu, ali navijat cu i protiv npr. Sirokog sa istim zarom, iako je Siroki u donjem djelu tabele i nema nikakav uticaj na plasman Sarajeva. Isto tako srcem navijam za Velez da se vrati u ligu, iako na prste jedne ruke mogu izbrojat pobjede koje pamtim u Mostaru kod Veleza.

      Ne mozes na osnovu jedne osobe, a ni na osnovu 1000 osoba definisat grad koji ima pola miliona stanovnika.

      Robijasi bi po tvojoj logiki trebali biti bh. izdajnici, jer su na utakmici Bosna - Srbija skandirali "****m te Sarajevo", znaci FK Sarajevo nije imao nikakve veze sa tom utakmicom, psovali ste glavni grad drzave. Psovali ste Markale (masakr nad Sarajlijama u toku Agresije na BiH), psovali ste Vedrana pokojnog, kako bi onda ja trebao gledati Zenicu, Zenicane i Celik?

      Nisi djete, razmisli.

    4. #6173
      Raiffeisen avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Goteborg
      Poruke
      4,618
      Teme
      476
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      135 post(ova)
      Označen(a)
      9 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1066
      Like (dobivenih)
      1532
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carty Vidi poruku
      Na osnovu jedne osobe si to zakljucio i tako teske rijeci napisao?
      Ja navijam za Celik u utakmicama protiv Zrinjskog, Sirokog, Borca, Viteza, Krupe i slicnih, razloge znas, za ostale utakmice Celika (osim protiv Sarajeva) rezultat mi je nebitan, osim ako neko od ostalih klubova ili eventualno Celik (i jedna i druga situacija rijetka, gotovo nikad) nisu konkurenti Sarajevu.

      Vi ste ti koji dizete transove "Anti Sarajlije", mrzite Sarajevo zbog samo vama poznatih razloga (politika se nebi smjela mjesati u sport). Ja sam srcem danas navijao za Celik protiv Zrinjskog, pogotovo sto ste direktno pomogli Sarajevu, ali navijat cu i protiv npr. Sirokog sa istim zarom, iako je Siroki u donjem djelu tabele i nema nikakav uticaj na plasman Sarajeva. Isto tako srcem navijam za Velez da se vrati u ligu, iako na prste jedne ruke mogu izbrojat pobjede koje pamtim u Mostaru kod Veleza.

      Ne mozes na osnovu jedne osobe, a ni na osnovu 1000 osoba definisat grad koji ima pola miliona stanovnika.

      Robijasi bi po tvojoj logiki trebali biti bh. izdajnici, jer su na utakmici Bosna - Srbija skandirali "****m te Sarajevo", znaci FK Sarajevo nije imao nikakve veze sa tom utakmicom, psovali ste glavni grad drzave. Psovali ste Markale (masakr nad Sarajlijama u toku Agresije na BiH), psovali ste Vedrana pokojnog, kako bi onda ja trebao gledati Zenicu, Zenicane i Celik?

      Nisi djete, razmisli.
      Upravo radi takvih komentarai i osuda vas niko ne voli
      Na cemu temeljis to psovanje?? .. Nadji mi klip dje se cuju povici psovanja markala od strane robijasa..
      Isto tako i za Vedrana
      1 smo u drzavi koji su na ulicu izasli i odali pocast Vedranu, Kucaj na YT Celik Siroki Brijeg navijanje Robijasa i pogledaj prvu minutu klipa..
      NE cujem psovke nikakve nego skandiniranje VEDRAN PULJIC
      To je vas problem nedate sebi za pravo reci pa podjete sa izmisljitinama kao i manijaci.. kao montiranje klipa na grbavici dje su uzvikali sa sjeverne triine simpatizeri zelje "ZENICA JE SRCE SRBIJE" .. To je toliko o vama sarajlijama

    5. #6174
      Carty avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Sarajevo 1946
      Poruke
      7,079
      Teme
      320
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      76 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1047
      Like (dobivenih)
      2680
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Saric Vidi poruku
      Upravo radi takvih komentarai i osuda vas niko ne voli
      Na cemu temeljis to psovanje?? .. Nadji mi klip dje se cuju povici psovanja markala od strane robijasa..
      Isto tako i za Vedrana
      1 smo u drzavi koji su na ulicu izasli i odali pocast Vedranu, Kucaj na YT Celik Siroki Brijeg navijanje Robijasa i pogledaj prvu minutu klipa..
      NE cujem psovke nikakve nego skandiniranje VEDRAN PULJIC
      To je vas problem nedate sebi za pravo reci pa podjete sa izmisljitinama kao i manijaci.. kao montiranje klipa na grbavici dje su uzvikali sa sjeverne triine simpatizeri zelje "ZENICA JE SRCE SRBIJE" .. To je toliko o vama sarajlijama
      Htio sam reci da postoje pojedinci, recimo onaj vodja robijasa, sjecas se prije godinu dana kad smo komentarisali njegove FB statuse?


      Dovoljno si mi rekao negiranjem navedenog iako znas da je istina. Ne stavljaj nas u isti kos sa manijacima, oni su prica za sebe.

    6. #6175

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Sloboda je imala privatnika koji je imao plan sklopit ekipu i sklopio je, al nazalost politika je imala druge zamisli. Klub poput Sarajeva ima milijardera i opet stoji u mjestu jer ga vode ljudi koje podržavate. Tužno, al istinito.

      Sutra kad bi liga imala jedinstvo na nekim razinama mnogi bi je gledali pa tako i ja.


      @Filozof jesi li znao da Yaya Toure nije prošao probu u Želji xD (istinita priča)
      Ko ih podržava, jesi li ti na drogama ? Po čemu si ti zaključio da njih neko podržava ? Naravno uvijek ima krug ljudi blizak njima koji će ih podržavati.
      Vaš kočijaš je napustio klub jer je htio pridobiti navijače Slobode da glasaju za SDA, ništa sa time nemaju ljudi van Tuzle.
      Yaya Toure nikad nije vidio Bosnu očima na karti, a ne da je u želješćaru na probi bio. Jedan od klasičnih mitova kluba koji živi od i na mitovima, evo imaš jedan iz posljednjih dana, da su odbili rekordnu ponudu za Lendrića. Kluba koji se kune u Osima i Domorockog, jedan osuđen za namještanje utakmica, drugi otjeran iz kluba. Kakav klub, takvi i navijači.
      To što igrač trpa u Turskoj, to apsolutno ništa ne znači. Da nije bilo Zubana i dan danas bi bio ovdje, a Turska sama po sebi kakva je, prevara vrhunskog nivoa, ne može biti nikakva odskočna daska za igrače. Šta drugo reći nego liga u kojoj je Avdija Vršajević među najboljim bekovima, a Edin Višća najbolje krilo.

      Taman je i Fenan dobio crveni, da iz lige ispadnete. Samo Sarajevo i Velež, kao predstavnici dvije jedine urbane sredine u Bosni i Hercegovini. Robijašima svaka čast, kolika god netrpeljivost bila kada god je šta trebalo tu smo bili jedni za druge, sjećam se i kad se vraćala jedna grupa iz Banja Luke trebalo je krvi, Šaban je organizovao momke i donirali su. To mu se nikad zaboraviti neće, ali ipak je dosta i mimo toga bilo. Sa nama imate i kakav-takav odnos, ali sa želješćarima je druga priča. Čelik sam uvijek posmatrao sa neke neutralne strane, eh što ti sad od toga izvuče to što izvuče, ko će znati. Ako ništa, ujedinjeni trebamo biti protiv škutora, škripara i ultrasa, pravih neprijatelja naše države.

      Mi vas ne volimo samo zbog vaših kompleksa i mržnje prema svemu iz glavnog grada.
      Posljednje uređivanje od North : 26-02-17 at 02:18

    7. Like Carty se sviđa ovaj post
    8. #6176
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Mi vas ne volimo samo zbog vaših kompleksa i mržnje prema svemu iz glavnog grada.

      Husić nije htio bit dio programa za izbore pa je naravno dobijao kojekakve kazne iz prethodnih godina svi znamo zbog čega.


      Šta mu na kantonalnom nivou jedna politička stranka može pomoć to samo portali koji su to objavljivali mogu znati.


      Osuđuješ nekog sto trpa po turskoj, loš mentalitet. Slažem se da nisu vrhunski, al pogledaj cijenu i kroz par godina gdje moze dogurat.


      Čelik je pružio strašan otpor Zrinjskom, u jesenjem dijelu su radi sudijskih odluka izgubili od Želje. Osim toga smijenili su upravu, ako to nije za poštovanje onda jbg treba ih podrzat samo kad Sarajevu fale bodovi.




      Eh sad zadnji dio, ovaj citat teško da razumijem. Napisao sam ti da li Sarajevo ili Željo imaju prijateljske klubove i dalje čekam odgovor.


      Da li negdje indirektno mrzim SA jer je iz glavnog grada? Da li u mojim postovima ima politike?


      Ako mrzite nekog ko je ispod vas na neki način kako ćete imat podršku od drugih koji su desetinu puta ispred vas.

      (nisam navijač nikakvog domaćeg kluba)

    9. #6177
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Ljudi koji nisu jos shvatili koliko je zlo Mamic i dive se njegovom podvigu, smatram da nisu dovoljno intelegentni da bih uopste diskutovao sa njima bilo sta.
      Uspeh Dinama i prodaja igraca Dinama je zapravo samo Mamicev uspeh a ne Dinamov, Dinamo je iskoriscen za stvaranje para radi privatnih interesa jednog coveka.

      Kad je u pitanju BiH fudbal, komentarise se kako je Sarajevo bez dugova a ne moze u Evropi apsolutno nista, dzabe nemate dugove i da osvojite vasu ligu ako ne mozete nigde u Evropi, tako da onaj mali kinez sta god da je nista vam nije pomogao.

      Kvalifikacije za evropska takmicenja su jedino merilo i to je to.

      I dalje Partizan i Dinamo imaju najtalentovanije igrace na balkanu , a da ne spominjem da su u top 10 najboljih omladinskih skola na svetu.

      Nikada necemo napraviti uspeh dok su ljudi poput Mamica, iza njih odma najveci lopovi u Partizanu koji su za 2 god zaradili 20 mil a izbacuju ih iz evrope za 300.000, u ovih 10 god. Partizan je zaradio preko 100 miliona na prodaji igraca, raznih sponzora, novca iz Uefa itd, zamislite onda koliko je tek Dinamo uzeo ?

    10. #6178
      Filozof
      Deleted User
      uzalud se trudis @Roske

      Dinamo jos nije odusto od prvenstva; dvije pobjede u nizu, pobjednicki golovi s bijele tocke.

      Danas utrpali u 90' iz "penala".. viva la Mamic. Cekam da negdje izade video pa cu staviti link da vidite kako se placa "posteno sudenje". Ispricavam se kaj sam ikad reko rijec protiv Mamica kako sam se usudio; a on samo posteno zeli osvojiti naslov


      sa sluzbene stranice Dinama samo dio komentara; prvo su ih brisali, ali su skuzili da ne ide..



      prebacite na 2:10
      Posljednje uređivanje od Filozof : 26-02-17 at 18:18

    11. Like arrizabalaga77 se sviđa ovaj post
    12. #6179
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Ljudi koji nisu jos shvatili koliko je zlo Mamic i dive se njegovom podvigu, smatram da nisu dovoljno intelegentni da bih uopste diskutovao sa njima bilo sta.
      Uspeh Dinama i prodaja igraca Dinama je zapravo samo Mamicev uspeh a ne Dinamov, Dinamo je iskoriscen za stvaranje para radi privatnih interesa jednog coveka.

      Kad je u pitanju BiH fudbal, komentarise se kako je Sarajevo bez dugova a ne moze u Evropi apsolutno nista, dzabe nemate dugove i da osvojite vasu ligu ako ne mozete nigde u Evropi, tako da onaj mali kinez sta god da je nista vam nije pomogao.

      Kvalifikacije za evropska takmicenja su jedino merilo i to je to.

      I dalje Partizan i Dinamo imaju najtalentovanije igrace na balkanu , a da ne spominjem da su u top 10 najboljih omladinskih skola na svetu.

      Nikada necemo napraviti uspeh dok su ljudi poput Mamica, iza njih odma najveci lopovi u Partizanu koji su za 2 god zaradili 20 mil a izbacuju ih iz evrope za 300.000, u ovih 10 god. Partizan je zaradio preko 100 miliona na prodaji igraca, raznih sponzora, novca iz Uefa itd, zamislite onda koliko je tek Dinamo uzeo ?
      Ko što Krešo napisa Mamić ima zrno više pameti pa uspijeva u svemu ovom.


      Volio bi iskreno da neki klub s naših prostora istupi u evropi i nešto uradi. Prvi bi vjerovatno i došao na tekmu, al svi znamo da je to trenutno nemoguće.



      @Filozof; komentari za pohvalu. Nadam se da će Rijeka izborit naslov nakon viđenog penala.

    13. #6180
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Ko što Krešo napisa Mamić ima zrno više pameti pa uspijeva u svemu ovom.


      Volio bi iskreno da neki klub s naših prostora istupi u evropi i nešto uradi. Prvi bi vjerovatno i došao na tekmu, al svi znamo da je to trenutno nemoguće.



      @Filozof komentari za pohvalu. Nadam se da će Rijeka izborit naslov nakon viđenog penala.
      Nadam se samo da ce ova snimka doci i do stranih medija pa da se malo digne prasina oko ovog svega, mozda netko i postavi pitanje kako je moguce da se to dogada i to tolko ocito. Srecom Rijeka je uspjela dobiti Inter pa je ostalo +6.. da mi je netko rekao da cu morat navijati da Dinamo ostane bez naslova mislio bi da je lud, al vjerujem da je jedini nacin da se dobrano zatrese stolica glavi ako mu obecanje o jos barem 5 naslova padne u vodu odma na prvom.


      zvukom komentatora s utakmice Srbija Hrvatska i start Simunica
      Posljednje uređivanje od Filozof : 26-02-17 at 22:43

    14. Like arrizabalaga77 se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 618 od 741 PrviPrvi ... 118518568608616617618619620628668718 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •