Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 616 od 741 PrviPrvi ... 116516566606614615616617618626666716 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,151 do 6,160 od 7405
    1. #6151
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      a ligu prvaka su isto tako osvojili
      Prvo da se zastitis od nekog sprdanja, a onda da stavis sol na ranu...........

      Komentiram ostalo kasnije odo spavat
       
      HEHE

    2. #6152
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep

      finale CL Chelsea - Bayern


      Normalno je mrzit Tottenham, samo ih pogledate kako divljački igraju i sve vam je jasno. Jučer Alli zamalo prelomio nogu momku iz Genta, s Chelseajem kad igraju nije bitno u kakvoj su formi jer će dat 110% od sebe. Mislim da Arsenal najbolje prođe protiv njih i opet ima nekih zamjerki.


      i da, mislim da će Pochetino otići u Atletico Madrid. Eriksen na krilu poput Kokea, čvrsta defanzive + pomenuto divljaštvo. Uprava ATMa pjeni za njim mogu pretpostavit

    3. #6153
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      nisi ti shvatio uopce o cemu ja pricam @<u><a href="http://croherze.com/forum/member.php?u=3477" target="_blank">n1_</a></u> jer ja u ni jednom trenutku nisam reko da si ti jedini koji mrzi spurse

      Pricam o tome da je besmisleno da ti toliko hejtas odnosno da se cudis kaj mi ostatak tu s foruma ne gledamo na to tako. Ja osobno nemam zasto mrziti Spurse, navijam za Chelseu od malena, al nisam odrastao u okruzenju di moras mrziti Spurse o tome ti pricam. Ovaj klinac je samo dokaz onome kaj sam ja reko u proslom postu, a ti nisi procitao ili nisi povezo na kaj mislim. On je odgojen da mrzi Spurse, kako su nazalost kod nas neka djeca odgajana da mrze Hrvata/Srbina. I opet ponavljam kaj sam reko i ranije - neki engleski fanatik koji prati za svjetske pojmove Unknown nogomet odnosno da bude ogromni navijac Dinama/Zvezde nema u sebe usadenu mrznju izmedu ta dva naroda kako ju ima netko tko je tako odgajan.

      Kuzis sad na kaj mislim? Ja ne kazem da ti ne smijes prezirati Spurse, sam biras nacin na koji podrzavas Arsenal. Ja sam iskljucivo navijac Chelsea, a ako moram birati koji klub "istinski volim" onda je to Dinamo. Ne postoji scenario u kojem bi navijao za Chelseu protiv bilo kojeg Hrvatskog kluba kako nikad i ne navijam protiv Hrvatskih klubova. Srce mi je veliko ko kuca bilo kad je Rijeka gazila Stuttgarta, kad je Hajduk dobio Anderlechta itd. itd.

      Zato sam rekao da na slican nacin pratim englesku ligu koja mi je svakako najdraza liga od liga petice i uvijek cu biti za engleskog predstavnika protiv njih. Navijao sam za Arsenal protiv Bayerna i ove godine i prosle i dogodine cu opet. I nisi shvatio moju poruku vezano za to, a to je da je Arsenal u posljednjih 10g 5-6 puta ulazio kao cetvrtoplasirani, ukoliko engleski klubovi nastave los trend u europi za koji ti navijas (porazi tottenhama, chelsea..) onda cetvrtoplasirani engleski klub ne ide u kvalifikacije za ligu prvaka cime bi se najvise ostetio Arsenal. Ove godine Chelsea nije u LP al su zato glavni kandidati za prvaka engleske lige.. a ligu prvaka su isto tako osvojili

      Isto kako ti podrzavas Arsenal tako i ja Chelsea kad god igraju vani protiv bilo kog

      I nikad nisam video mrznju Chelsea i Arsenal fanova kao sto je to izmedju spursa, jer nije samo Arsenal taj koji ih mrzi vec ako slusas pjesme West Ham Fulham Crystal Palace i ostali klubovi Londona, tako da..


      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku

      finale CL Chelsea - Bayern


      Normalno je mrzit Tottenham, samo ih pogledate kako divljački igraju i sve vam je jasno. Jučer Alli zamalo prelomio nogu momku iz Genta, s Chelseajem kad igraju nije bitno u kakvoj su formi jer će dat 110% od sebe. Mislim da Arsenal najbolje prođe protiv njih i opet ima nekih zamjerki.


      i da, mislim da će Pochetino otići u Atletico Madrid. Eriksen na krilu poput Kokea, čvrsta defanzive + pomenuto divljaštvo. Uprava ATMa pjeni za njim mogu pretpostavit

      Dobro Filozof ce ti rec, da nisi upravo zato sto samo n1_ ih mrzi, steta sto ne prati svaku njihovu utakmicu, da vide kakvi su pa tom pitanju,

      Zasto pobjedjuju u Engleskoj? lak odgovor SUDIJE, mike dean? culi ste za njega
      Zasto ne pobjedjuju u Evropi? isto lak odgovor sudije sude ravnopravo, onaj sinoc preksraj allia za crveni, to da je bilo u premijershipu smijem se zaklet da nebi ni zuti bio cak nebi ni kamerman povratio replay, jer govorim ovo sto sam vidjao gorih startofa erica diera,

      To su govn* kad se igra kod njih na white hart laneu zvizduci ovo ono pjesme razne, a kad se to dogadja na Emirates Arsenal ih lijepo doceka, bez ikakvih incidenata, svi znamo da tottenham spasavaju sudije jer pravi racisticki Englezi navijaju upravo za njih, jer je to veliki racisticki klub, a Arsenal je klub svjecki, i ne koristi tu njihovu grubu igrau, da uzmemo u obzir naravno danny rosea, jan vertongena, eric diera, i naravno da ne zaboravim kyle walkera, a za sve to je kriv njihov trener naravno puchenitto koji ih uci kako igrati, guranjem i svim ostalim,

      Obavezno pogledati:

      Posljednje uređivanje od n1_ : 24-02-17 at 15:27





      .


      .

    4. #6154
      Filozof
      Deleted User
      nista @n1_; probaj procitat opet moja prethodna 2 posta i shvatiti kaj sam reko, a ne izmisljati moje rijeci i tvrdnje

      __

      to je moj stil pisanja @Gunner;

    5. #6155
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      „Igra je napravljena da bi pokazala nebitnost pojedinca, niko ne moze da bude veći od nje same“.

      Ako je Lesterova titula namještaljka tj samo za zabavu onda ok mada stvari su i vise nego ocite da je neko imao mastermind da napravi idealno raspoređenu ekipu gdje bi svako imao svoju ulogu koja mu odgovara.

      Schmaihel
      Simpson Morgan Huth Fuchs
      Mahrez Drinkwater Kante Albrighton
      Vardy Okazaki

      Šteta što su izgubili žar da se dokazuju treneru ove sezone i bez Kantea kojeg su morali nekako zamijenit.

      Sramota za Mahreza koji je imao rolu Ozila u sadašnjoj formi. Da je sad dao gas bio bi izrazito upamćen, sad može nazad u Le Havre jer tamo mu je mjesto.

    6. #6156
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      „Igra je napravljena da bi pokazala nebitnost pojedinca, niko ne moze da bude veći od nje same“.

      Ako je Lesterova titula namještaljka tj samo za zabavu onda ok mada stvari su i vise nego ocite da je neko imao mastermind da napravi idealno raspoređenu ekipu gdje bi svako imao svoju ulogu koja mu odgovara.

      Schmaihel
      Simpson Morgan Huth Fuchs
      Mahrez Drinkwater Kante Albrighton
      Vardy Okazaki

      Šteta što su izgubili žar da se dokazuju treneru ove sezone i bez Kantea kojeg su morali nekako zamijenit.

      Sramota za Mahreza koji je imao rolu Ozila u sadašnjoj formi. Da je sad dao gas bio bi izrazito upamćen, sad može nazad u Le Havre jer tamo mu je mjesto.
      Zaboravio si sudce u 2.dijelu sezone??
       
      HEHE

    7. #6157
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Zaboravio si sudce u 2.dijelu sezone??


      Barem je iskoristio

    8. #6158

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      E da mi neko reče da ću dočekati dan kad ću za Čelik navijati u utakmici, ne bih mu vjerov'o.

    9. #6159
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      E da mi neko reče da ću dočekati dan kad ću za Čelik navijati u utakmici, ne bih mu vjerov'o.
      Teško reći navijat ili ipak da uzmu 3 boda, možda radi ovih šugica mostarskih. Neka su se vratili. Sutra na -2!
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    10. #6160
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku
      Teško reći navijat ili ipak da uzmu 3 boda, možda radi ovih šugica mostarskih. Neka su se vratili. Sutra na -2!
      Tako se brani Sarajevo!!!

      Idemo još 2 posta na FB i forum za duple poene (2x) za prvo mjesto na tablici.


      Ne mogu vjerovat da je nekome vrhunac lovit Zrinjski. Mentalitet Arsenala (uprave).

     

     
  • Stranica 616 od 741 PrviPrvi ... 116516566606614615616617618626666716 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •