Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 615 od 741 PrviPrvi ... 115515565605613614615616617625665715 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,141 do 6,150 od 7405
    1. #6141
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Kaj se tice preokreta i zanimljivosti definitivno ovo kaj je @Harry stavio, utakmica iz 2009e

      L'pool vodio 2:0 pa 2:1, 2:2, 3:2 za chelseu; onda 3:3, 4:3 za l'pool i 4:4 izjednaci Chelsea; ko nije gledo ovu utakmicu ne zna kaj je propustio, Monaco City je nemjerljiv prema tome

      Mislio sam da će Torres bit igrač odluke za 5:3, na sreću nije. Zadnji gol Lamparda potpuna preciznost koja se rijetko viđa danas i Alexova bomba vjerovatno ikonski golovi za prave plavce.


      Tottenham Millwall FA CUP kvota da će uletit navijači Millwalla 1,05

    2. #6142
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Hahahahhahah, puchenito prije matcha idemo dokazati da smo veliki klub hihihihiihihihi





      .


      .

    3. #6143
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od n1_ Vidi poruku
      Hahahahhahah, puchenito prije matcha idemo dokazati da smo veliki klub hihihihiihihihi
      Je** ga i ti i Spursi. Spusili smo 5-1 od Bayerna sramota.

      Nije uspjeh biti bolji od "prosjecnog" kluba kao sto je Tottenham. Arsenal se treba s Chelsea uspoređivati ne ovim kokošama

      Lako za ligu tu navijam protiv svih jacih rivala, al' u Europi mi je drago da Englezi pobjeduju zbog koeficijenta.
       
      HEHE

    4. #6144
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Pa cekaj ti mozda mislis da je Chelsea bolji od spursa ja ipak ne, ako gledamo ocito i ako me boli istina ali cu reci spursi bi ih pojeli, kao i sto su zar ne?

      Uopste ne vidim da je Chelsea bolji od spursa..


      Zasto mrzim kokose evo zasto, na njihov mali stadion male ulice mora doci suma navijaca ne moze ni vojska toliko cuvat,




      A kad dolaze na Emirates kod nas koliko prostorje i koliko obezbedjenje..


      https://www.youtube.com/watch?v=ma9LOrDawkE


      https://www.youtube.com/watch?v=Gaailtym0ps





      .


      .

    5. #6145
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od n1_ Vidi poruku
      Pa cekaj ti mozda mislis da je Chelsea bolji od spursa ja ipak ne, ako gledamo ocito i ako me boli istina ali cu reci spursi bi ih pojeli, kao i sto su zar ne?

      Uopste ne vidim da je Chelsea bolji od spursa..


      Zasto mrzim kokose evo zasto, na njihov mali stadion male ulice mora doci suma navijaca ne moze ni vojska toliko cuvat,




      A kad dolaze na Emirates kod nas koliko prostorje i koliko obezbedjenje..


      https://www.youtube.com/watch?v=ma9LOrDawkE


      https://www.youtube.com/watch?v=Gaailtym0ps
      Pozicija na tablici govori tko je bolji od koga

      To sto su Spursi razvalili ove stvar je taktike, al' to je ono tipa Celtic-Barcelona sto su igrali remi da kazes da su podjednakih snaga jer su igrali remi je suluda stvar.

      Mentalitet je Arsenalovih navijača da se uspoređuju s klubom koji nikad ništa nije osvojio. Zar su to neke ambicije nekog kluba u visokoelitnom engleskom nogometu? Daj k'o da gledam balkanski politicki mentalitet
       
      HEHE

    6. #6146
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Pozicija na tablici govori tko je bolji od koga

      To sto su Spursi razvalili ove stvar je taktike, al' to je ono tipa Celtic-Barcelona sto su igrali remi da kazes da su podjednakih snaga jer su igrali remi je suluda stvar.

      Mentalitet je Arsenalovih navijača da se uspoređuju s klubom koji nikad ništa nije osvojio. Zar su to neke ambicije nekog kluba u visokoelitnom engleskom nogometu? Daj k'o da gledam balkanski politicki mentalitet
      To je jedan jedini Arsenalov derbi sjeverni i vjecni zar ne?
      Pa i Lester je bio prvi prosle godine i Arsenal ih je razbio kod njih 2-5 i kuci 2-1 I onda ces reci da je Lester bolji od Arsenala i jako su oni na boljoj poziciji tj. 1?

      Slabo pratis mislim Arsenal ne slusas navijacke pesme u provokaciji, ne znas kakve se tamo borbe vode, u ostalom sto ja ovo pricam ti si gunner cisto ne mogu svatit da tako nesto pricas ako imalo si pratio Henrya poslusaj sta on kaze o derbiju...




      PS:


      Pa kaze da ti prevedem: To je bio specijalni gol protiv tottenhama, zato kad igras protiv tottenhama ti znas da je to VISE POTREBNO.

      Pa onda zakljuci JA NIKAD NISAM IZGUBIO protiv njih, vrlo sam srecan to reci ahh vrlo vecanstveno..



      I za kraj, ne znam jesil ikad pratio mjesta na stadion? Emirates je vecniom prazan ima dosta stvari zbog toga, npr neki nece dolazit zbog Wengera jer nece ga supportirat, drugo kad su male utakmice.

      Ali kad se igra North London Derby onda je to full sve, i to je gunnerima koji tamo zive bitnije da zavrse prvi na tabeli od njih, nego ne znam sta ostalo bit bolji od tog tvog (Chelsea) s velikim respektim prema njima, nema nikakvih borbi ni ikakvih provokacija na stadion, kao sto je to (mrzimo tott, oni su govna oni su govna itd...)


      Ovo kad slavi kad je pao na koljenja taj statu mu je ispred Emiratesa to dobro znas, zasto nije statu kad je zabio protiv Reala i tad kad je slavio, ne nego bas protiv tottenhama? razmisli malo junace
      Posljednje uređivanje od n1_ : 24-02-17 at 02:08





      .


      .

    7. #6147
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od n1_ Vidi poruku
      To je jedan jedini Arsenalov derbi sjeverni i vjecni zar ne?
      Pa i Lester je bio prvi prosle godine i Arsenal ih je razbio kod njih 2-5 i kuci 2-1 I onda ces reci da je Lester bolji od Arsenala i jako su oni na boljoj poziciji tj. 1?

      Slabo pratis mislim Arsenal ne slusas navijacke pesme u provokaciji, ne znas kakve se tamo borbe vode, u ostalom sto ja ovo pricam ti si gunner cisto ne mogu svatit da tako nesto pricas ako imalo si pratio Henrya poslusaj sta on kaze o derbiju...




      PS:


      Pa kaze da ti prevedem: To je bio specijalni gol protiv tottenhama, zato kad igras protiv tottenhama ti znas da je to VISE POTREBNO.

      Pa onda zakljuci JA NIKAD NISAM IZGUBIO protiv njih, vrlo sam srecan to reci ahh vrlo vecanstveno..



      I za kraj, ne znam jesil ikad pratio mjesta na stadion? Emirates je vecniom prazan ima dosta stvari zbog toga, npr neki nece dolazit zbog Wengera jer nece ga supportirat, drugo kad su male utakmice.

      Ali kad se igra North London Derby onda je to full sve, i to je gunnerima koji tamo zive bitnije da zavrse prvi na tabeli od njih, nego ne znam sta ostalo bit bolji od tog tvog (Chelsea) s velikim respektim prema njima, nema nikakvih borbi ni ikakvih provokacija na stadion, kao sto je to (mrzimo tott, oni su govna oni su govna itd...)
      "Thierry Henry: "When we won the league at Tottenham, they came back to 2-2 in the last-minute of the game, and they’re celebrating – because they’re happy to draw against us, obviously. And I remember saying to Mauricio Taricco, do you realise we only need a point to be Champions? And they were really shocked. So I said: Yes. Now we’re going to celebrate on your pitch. Bye bye!"" dovoljno receno
      Da rivalstvo je tu uvijek, al' ako su ambicije kluba da budu bolji od Tottenhama čemu onda sav trud i sve (još pogotovo kad se pridodaju najskuplje ulaznice u Europi..)
       
      HEHE

    8. #6148
      Filozof
      Deleted User
      Kolko kontradiktornih tvrdnji u 2 posta ti @n1_; uspijes izlupat?

      Prvenstveno ta mrznja je zbog geografskog polozaja, slicno kako se mrze primjera radi Hrvati i Srbi - da kategoriziram mrznja izmedu npr. Boysa i Delija; da odem jos detaljnije neki englez iz Londona ima eto fetis na unknown nogomet pa bude zagrizeni navijac jednog od ta 2 kluba (Dinama/Zvezde) nikako ne moze doseci taj, nazalost, nivo mrznje kakav se ovdje potencira od samog rodenja.

      Sad da se vratim na tvoje nebuloze; to kaj ti navijas za Arsenal je jedna stvar, al to tvoje silovanje u svakom postu kako 'vi' mrzite Tottenham i kaj ja znam kaj su price za malu djecu.

      Ja osobno, a vidim tako i Andjelo pratimo engleze kao jednu ligu. Ne postoji utakmica u kojoj ja ne bi navijao za engleze osim iskljucivo protiv Hrvatskih klubova. Samo zato kaj on u ovom slucaju ne glumi native gunnera koji je odgajan u duhu mrznje prema Spursima ne znaci da nije upucen u samu vrijednost tog derbija. Tome da nadodam, Spursi su unistili Chelseu.. 1 pobjeda na svakoj strani ove godine; isto tako Chelsea v Arsenal po jedna pobjeda na svakoj strani, a o prokletih nekoliko godina da ne pricam. Htio priznati ili ne, Chelsea je trenutacno najjaci engleski klub (sezona 16/17). Tako da njegova tvrdnja stoji, a to je da ako se usporedujes s nekim ko je bolji do tebe - u pokusaju da se izjednacis ili prestignes ti ces se poboljsati. Ako se usporedujes s nekim slicne kvalitete, stagnirat ces jer nemas motiva za napredovanje.

      + tebi bi trebalo biti u interesu da engleski predstavnici u europi nesto i naprave, jer vecinom proteklih sezona Arsenal u LP ulazi kao 4., u slucaju losih rezultata engleza za koje ti navijas Arsenal ce prvi ostat bez Lige Prvaka.

    9. #6149
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      Kolko kontradiktornih tvrdnji u 2 posta ti @<u><a href="http://croherze.com/forum/member.php?u=3477" target="_blank">n1_</a></u> uspijes izlupat?

      Prvenstveno ta mrznja je zbog geografskog polozaja, slicno kako se mrze primjera radi Hrvati i Srbi - da kategoriziram mrznja izmedu npr. Boysa i Delija; da odem jos detaljnije neki englez iz Londona ima eto fetis na unknown nogomet pa bude zagrizeni navijac jednog od ta 2 kluba (Dinama/Zvezde) nikako ne moze doseci taj, nazalost, nivo mrznje kakav se ovdje potencira od samog rodenja.

      Sad da se vratim na tvoje nebuloze; to kaj ti navijas za Arsenal je jedna stvar, al to tvoje silovanje u svakom postu kako 'vi' mrzite Tottenham i kaj ja znam kaj su price za malu djecu.

      Ja osobno, a vidim tako i Andjelo pratimo engleze kao jednu ligu. Ne postoji utakmica u kojoj ja ne bi navijao za engleze osim iskljucivo protiv Hrvatskih klubova. Samo zato kaj on u ovom slucaju ne glumi native gunnera koji je odgajan u duhu mrznje prema Spursima ne znaci da nije upucen u samu vrijednost tog derbija. Tome da nadodam, Spursi su unistili Chelseu.. 1 pobjeda na svakoj strani ove godine; isto tako Chelsea v Arsenal po jedna pobjeda na svakoj strani, a o prokletih nekoliko godina da ne pricam. Htio priznati ili ne, Chelsea je trenutacno najjaci engleski klub (sezona 16/17). Tako da njegova tvrdnja stoji, a to je da ako se usporedujes s nekim ko je bolji do tebe - u pokusaju da se izjednacis ili prestignes ti ces se poboljsati. Ako se usporedujes s nekim slicne kvalitete, stagnirat ces jer nemas motiva za napredovanje.

      + tebi bi trebalo biti u interesu da engleski predstavnici u europi nesto i naprave, jer vecinom proteklih sezona Arsenal u LP ulazi kao 4., u slucaju losih rezultata engleza za koje ti navijas Arsenal ce prvi ostat bez Lige Prvaka.
      Pa djesi tebe upravo cekam da se ukljucis

      Nazalost sve to sto pises nema nikakve veze kao sto ti mislis samo o Balkanu, svijet je velik, to sto mislis da sam ja samo takav Arsenalov fan i da sam jedini? varas se veruj mi, s druge strane imas spurse koji bi ubili na mesto Arsenalce al to nikad neces cut ni vidjet jer si zacopan samo u Chelsea.. ne vidis ni lijevo ni desno, cak se pravila anketa koji je najveci derbi (u gbrunost) svi znamo da je Man Utd i Liverpool najveci ali nije i najopasniji kao sto je North London Derby..

      Ali i ako imam neke planove ici uskoro na Emirates ostati par dana u London i proucit dobro to sve kako sta, ti imas mi nesto reci kako se vi i spursi postujete evo ti video neka glupost ali dosta ti govori (nadam se da ni ti nebi odbio ako nisi ped**)

      Steta sto Gunner ne zna kakvu oni samo mrznju imaju samo prema nama, i kako cu ih voljet samo cu ih mrzit jos vise i vise oni cak smatraju da su bolji od nas i od Chelsea takodje ubedljivo najveci klub u Engleskoj, kao najvisi stadion s najvise Fanova ''Wembley'' preko 80k navijaca LOL iznamljuju ga povremeno i takodje se hvale jer ima vise mjesta nego Man Utd s Old Traffordom koji ima najvise, eto cime se bave a takodje staff njihov koji prave novi stadion, bit ce s kapacitetom 61,000 mjesta dok Emirates ima 60,000 eto, sta sve ima, ali to neko ne zna..




      Nesto pricas o ligi sampiona? pa ja da sam na tvoje mjesto bolje bi izbegavo da ulazim u tu temu jer ne UCESTVUJETE UOPSTE, meni barem je lijepo gledat Arsenal na Allianz Areni bio to poraz ili pobeda, ali ipak gledam dok si ti proso dva sana ili tri u to doba..


      PS:


      Kad mi ti kazes da sam jedini koji mrzi i da to ima samo kod nas na Balkanu varas se, pogledaj video dijete je nema ni 6 7 godina sta sve govori tako malo

      ___________________________

      https://www.youtube.com/watch?v=V3zqkyCq0xk
      Posljednje uređivanje od n1_ : 24-02-17 at 02:44





      .


      .

    10. #6150
      Filozof
      Deleted User
      nisi ti shvatio uopce o cemu ja pricam @n1_; jer ja u ni jednom trenutku nisam reko da si ti jedini koji mrzi spurse

      Pricam o tome da je besmisleno da ti toliko hejtas odnosno da se cudis kaj mi ostatak tu s foruma ne gledamo na to tako. Ja osobno nemam zasto mrziti Spurse, navijam za Chelseu od malena, al nisam odrastao u okruzenju di moras mrziti Spurse o tome ti pricam. Ovaj klinac je samo dokaz onome kaj sam ja reko u proslom postu, a ti nisi procitao ili nisi povezo na kaj mislim. On je odgojen da mrzi Spurse, kako su nazalost kod nas neka djeca odgajana da mrze Hrvata/Srbina. I opet ponavljam kaj sam reko i ranije - neki engleski fanatik koji prati za svjetske pojmove Unknown nogomet odnosno da bude ogromni navijac Dinama/Zvezde nema u sebe usadenu mrznju izmedu ta dva naroda kako ju ima netko tko je tako odgajan.

      Kuzis sad na kaj mislim? Ja ne kazem da ti ne smijes prezirati Spurse, sam biras nacin na koji podrzavas Arsenal. Ja sam iskljucivo navijac Chelsea, a ako moram birati koji klub "istinski volim" onda je to Dinamo. Ne postoji scenario u kojem bi navijao za Chelseu protiv bilo kojeg Hrvatskog kluba kako nikad i ne navijam protiv Hrvatskih klubova. Srce mi je veliko ko kuca bilo kad je Rijeka gazila Stuttgarta, kad je Hajduk dobio Anderlechta itd. itd.

      Zato sam rekao da na slican nacin pratim englesku ligu koja mi je svakako najdraza liga od liga petice i uvijek cu biti za engleskog predstavnika protiv njih. Navijao sam za Arsenal protiv Bayerna i ove godine i prosle i dogodine cu opet. I nisi shvatio moju poruku vezano za to, a to je da je Arsenal u posljednjih 10g 5-6 puta ulazio kao cetvrtoplasirani, ukoliko engleski klubovi nastave los trend u europi za koji ti navijas (porazi tottenhama, chelsea..) onda cetvrtoplasirani engleski klub ne ide u kvalifikacije za ligu prvaka cime bi se najvise ostetio Arsenal. Ove godine Chelsea nije u LP al su zato glavni kandidati za prvaka engleske lige.. a ligu prvaka su isto tako osvojili

    11. Like n1_ se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 615 od 741 PrviPrvi ... 115515565605613614615616617625665715 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •