Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 610 od 741 PrviPrvi ... 110510560600608609610611612620660710 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,091 do 6,100 od 7405
    1. #6091
      Emellianenko avatar
      Jedan Pirke je morao biti
      ubiven!
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Fallen Tree
      Poruke
      1,634
      Teme
      152
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1045
      Like (dobivenih)
      1278
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Arsene je u svakoj sezoni ispunio ciljeve i izvukao maksimum iz tima, eh sad što su pojedinci preambiciozni, to je druga priča. Za transfer politiku se nikad ne može sam trener kriviti, nekad je i bio prisiljen krpiti pozicije i izmišljati igrače. Jedina mu tu zamjerka može biti, što nije bio aktivniji i učestalo tražio kakve klasne igrače. Kada Arsenal nije osvojio prošle sezone, neće još zadugo.
      Slazem se sa tobom u potpunosti..da nije bio dobar nebi ga ni trpjeli tolko

      Sve sam pare spisko na žene i disko.
      CH since. 2008



    2. #6092
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Arsene je u svakoj sezoni ispunio ciljeve i izvukao maksimum iz tima, eh sad što su pojedinci preambiciozni, to je druga priča. Za transfer politiku se nikad ne može sam trener kriviti, nekad je i bio prisiljen krpiti pozicije i izmišljati igrače. Jedina mu tu zamjerka može biti, što nije bio aktivniji i učestalo tražio kakve klasne igrače. Kada Arsenal nije osvojio prošle sezone, neće još zadugo.
      Kao i uvijek pojavi se Sarajlija koji ima mentalitet prosječnog balkanca, ustvari svaki Sarajlija je prosječan balkanac. Možemo tako reći odma jer ograničenost koju imate je baš na zavidnom nivou.

      Nakon sezone u kojoj je ni manje ni više nego Leicester osvojio titulu ti pišeš da je Arsenal preambiciozan. Shvataš li da je Wenger držao Diabya godinama u Arsenalu, da Wilshere odkako je u Bournemouthu igra sezonu života bez povreda. Kod Wengera svi jasno kažu da čim dođu do top4 ekipa ulazi u komfor zonu u kojoj niko ne želi da istupi i odradi klinički jak govor da se mrtvaci pokrenu. Naravno Wenger je okupio armiju francuza i vazda će imat barem minimalnu podršku. Shvataš li da Arsenal ima najskuplje sezonske ulaznice vjerovatno u svijetu i da od tih para moraju imat ekipu dostojnu svega i svačega. Wenger te pare ima, al očigledno da se okrenuo prvoj profesiji.

      Ne zelim vise pisat o Arsenalu, ne zamaram se time uopšte, al kad neko napiše baš baš glup post i ima visok broj komentara onda moram dat neki odgovor.

    3. #6093
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Arsene je u svakoj sezoni ispunio ciljeve i izvukao maksimum iz tima, eh sad što su pojedinci preambiciozni, to je druga priča. Za transfer politiku se nikad ne može sam trener kriviti, nekad je i bio prisiljen krpiti pozicije i izmišljati igrače. Jedina mu tu zamjerka može biti, što nije bio aktivniji i učestalo tražio kakve klasne igrače. Kada Arsenal nije osvojio prošle sezone, neće još zadugo.
      Pjesma samo zbog naslova:


      Ako je izvuci maksimum iz ekipe to da izgubis od Evertona i Manchester Citya koji su u gubitku forme u tadasnje vrijeme bili i City uz mnoštvo ozlijeda. To i više zamjeram kao npr. gubljenje od Watforda. Gledaj sad ovo Watford na Emiratesu izgubili, Middlesbourgh kod kuće također 0-0, Bournemouth 3-3, Leicester 0-0 i to je izvuči maksimum iz ekipe? Ne baljezgaj svašta. Gledam ih svaku utakmicu i u jedno 20-30% utakmica ni sami ne znaju koju taktiku igraju. Taktika je napravljena za ljepotu igre to se cijeni, no ispašta obrana. Arsenalov napad je uz Liverpoolov najbolji u EPL po zabijenim golovima, a pogledaj im obranu. I onda tu imaju magareće taktike kao tipa protiv Chelsea gdje ne želi ništa promjenit, dok tipa Spursi promjene i poderu ih u svakom smislu. Ne treba biti velik znalac nogometa da uočiš da tim tako ne funkcionira. Podržavao sam uvijek Wengera, to je istina, a što sam govorio za njegov ostanak - jedino što ne želim da kad ode da klub ne bude stabilan i da doživi ono što je United doživio s Moyesom (što i nije toliko moguće jer je Fergie ostavio katastrofalan tim Moyesu i onda su njega mediji uništili, al' Fergie je svemoguć, da.. ). Isto tako se Wenger doživljava nedodirljivim (ovo ću na Emelianenkov quote staviti).. Arsenal uz pojačanje-dva ima tim za napadat titulu. Usudio bih se reći da ima i u ovom timu da je bez ozlijeda.

      Citiraj Prvotno napisano od Emellianenko Vidi poruku
      Slazem se sa tobom u potpunosti..da nije bio dobar nebi ga ni trpjeli tolko
      Da si vlasnik kluba u kojem imas menadzera koji ti iz godine u godinu donosi dobit i novac u kasu te pritom ne prigovara ništa bi li ga zadržao ili uzeo nekog tko će zatražiti nešto više, s malo više ambicija. Wengerov problem je što i previše vjeruje mladim igračima. Da, otkrije se tu dosta talenata, no u tom momentu treba "igrač od 50m €", a ne ovaj koji će biti u full spremi života za 2 godine. Draže mi je naravno kad takav igrač zaigra u 1. postavi (tipa Bellerin,Iwobi), al' opet je frustrirajuće da nemaš titulu. Ugl. ošao sam predaleko, a to je bilo da i koliko mislim da je Wenger kriv za neuspjehe toliko mislim i da nije jer je uprava katastrofalna. Kupuju tamo zemljišta po Americi, a kad se dođe do kluba daju neke mrvice koliko oni zapravo potroše. Zadnje 2 sezone su Wengeru dali dobru svotu novca koju on nije iskoristio tako da ono ne znam stvarno što reći više.

      Sve u svemu molim se da ne dođe Allegri jer je po meni prevara od menadžera i ne želim gledati nešto tipa Giroud na krilu jer Alexis želi igrati kao centralni napadač (Mandzo je prisiljen otici na krilo jer se Dybala potuzio na nedostatak minuta, a moraju udovoljit glavnom igracu da igra u sredini). Opcenito ima taj rezultat, no mislim da taj nogomet ne bi prošao u Arsenalu. Daj Bože da griješim
      Posljednje uređivanje od Gunner : 11-02-17 at 04:23
       
      HEHE

    4. #6094
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Pjesma samo zbog naslova:
      [Ako je izvuci maksimum iz ekipe to da izgubis od Evertona i Manchester Citya koji su u gubitku forme u tadasnje vrijeme bili i City uz mnoštvo ozlijeda. To i više zamjeram kao npr. gubljenje od Watforda. Gledaj sad ovo Watford na Emiratesu izgubili, Middlesbourgh kod kuće također 0-0, Bournemouth 3-3, Leicester 0-0 i to je izvuči maksimum iz ekipe? Ne baljezgaj svašta. Gledam ih svaku utakmicu i u jedno 20-30% utakmica ni sami ne znaju koju taktiku igraju. Taktika je napravljena za ljepotu igre to se cijeni, no ispašta obrana. Arsenalov napad je uz Liverpoolov najbolji u EPL po zabijenim golovima, a pogledaj im obranu. I onda tu imaju magareće taktike kao tipa protiv Chelsea gdje ne želi ništa promjenit, dok tipa Spursi promjene i poderu ih u svakom smislu. Ne treba biti velik znalac nogometa da uočiš da tim tako ne funkcionira. Podržavao sam uvijek Wengera, to je istina, a što sam govorio za njegov ostanak - jedino što ne želim da kad ode da klub ne bude stabilan i da doživi ono što je United doživio s Moyesom (što i nije toliko moguće jer je Fergie ostavio katastrofalan tim Moyesu i onda su njega mediji uništili, al' Fergie je svemoguć, da.. ). Isto tako se Wenger doživljava nedodirljivim (ovo ću na Emelianenkov quote staviti).. Arsenal uz pojačanje-dva ima tim za napadat titulu. Usudio bih se reći da ima i u ovom timu da je bez ozlijeda.
      Odgovorit ću samo na ovo o Unitedu, njihov sam navijač pa hajd. Istina je da je Ferguson ostavio istrošenu ekipu, ali sa takvom ekipom je osvojio ligu. Moyes je dobio novac za pojačanje, on u zadnjim momentima dovodi onaj belgijski panj. Nitko mu nije kriv, ako ko daje hrpu para da se tim obnovi to je United. Tako je bilo i onda. A o tome jesu li zapravo Moyesa uništili mediji ili je stvarno loš trener govori njegova trenutna pozicija
      Da se vratim malo, osvojit ligu sa kretenom Welbeckom, Buttnerom, Cleverlyom nije svemoguće, ali je umjetnost
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    5. #6095
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Wade Vidi poruku
      Odgovorit ću samo na ovo o Unitedu, njihov sam navijač pa hajd. Istina je da je Ferguson ostavio istrošenu ekipu, ali sa takvom ekipom je osvojio ligu. Moyes je dobio novac za pojačanje, on u zadnjim momentima dovodi onaj belgijski panj. Nitko mu nije kriv, ako ko daje hrpu para da se tim obnovi to je United. Tako je bilo i onda. A o tome jesu li zapravo Moyesa uništili mediji ili je stvarno loš trener govori njegova trenutna pozicija
      Da se vratim malo, osvojit ligu sa kretenom Welbeckom, Buttnerom, Cleverlyom nije svemoguće, ali je umjetnost
      Izvukao je maksimum od ekipe. To su sve igraci koji su bili pred zalaskom svoje forme (karijere)

      Rio Ferdinand je tad imao 34/35 god
      Vidić 32 godine
      Evra 32 godine
      Giggs 39 godina(22 nastupa)
      Scholes 38 godina

      Da nisu imali Van Persija ne bi bilo ni titule, no i on je još mogao odigrat 2 sezone na nivou i to je bilo to od njega. Iduću je Fergie ostavio nestabilan klub, a došao je Moyes koji nije dobio vremena za prilagodbu kao što je to dobio LVG.
       
      HEHE

    6. #6096
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Wade Vidi poruku
      Odgovorit ću samo na ovo o Unitedu, njihov sam navijač pa hajd. Istina je da je Ferguson ostavio istrošenu ekipu, ali sa takvom ekipom je osvojio ligu. Moyes je dobio novac za pojačanje, on u zadnjim momentima dovodi onaj belgijski panj. Nitko mu nije kriv, ako ko daje hrpu para da se tim obnovi to je United. Tako je bilo i onda. A o tome jesu li zapravo Moyesa uništili mediji ili je stvarno loš trener govori njegova trenutna pozicija
      Da se vratim malo, osvojit ligu sa kretenom Welbeckom, Buttnerom, Cleverlyom nije svemoguće, ali je umjetnost
      O Moyesu ne govori trenutna pozicija s klubom kojem borba za opstanak i je domet, pa Sunderland ove sezone u Championshipu ne bi bio top5 (a premierligu igraju)

      Moyes je 10g sjedio na klupi Evertona od toga je gotovo svih 10g uvijek bio u top8 izuzev 2 losije sezone, a u dvjema boljima bio je i 4.

      United si je nesto opako zabrijo kad su ga potjerali tako brzo, a ocito su navijaci zaboravili (ili ovi mladi uopce nemaju pojma) kako je Ferguson krenuo s Unitedom. Da je bilo pameti dali bi priliku 2-3 sezone Moyesu dok se odradi kompletni rebuilding istrosene ekipe. Fellaini u to vrijeme dolazi kao jedan od top5 veznjaka Premierlige; pad u glavi je njegova psiha ne manjak kvalitete.


      da su ostavili Moyesa imali bi managera za narednih 10ak godina (i gotovo sigurno barem 4 titutle u 10g). Sad su imali LVGa i imaju Mourinha jos dvije-tri sezone. Vec 2019e najkasnije 2020e United ce traziti novog trenera

    7. #6097
      Emellianenko avatar
      Jedan Pirke je morao biti
      ubiven!
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Fallen Tree
      Poruke
      1,634
      Teme
      152
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1045
      Like (dobivenih)
      1278
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Pjesma samo zbog naslova:


      Ako je izvuci maksimum iz ekipe to da izgubis od Evertona i Manchester Citya koji su u gubitku forme u tadasnje vrijeme bili i City uz mnoštvo ozlijeda. To i više zamjeram kao npr. gubljenje od Watforda. Gledaj sad ovo Watford na Emiratesu izgubili, Middlesbourgh kod kuće također 0-0, Bournemouth 3-3, Leicester 0-0 i to je izvuči maksimum iz ekipe? Ne baljezgaj svašta. Gledam ih svaku utakmicu i u jedno 20-30% utakmica ni sami ne znaju koju taktiku igraju. Taktika je napravljena za ljepotu igre to se cijeni, no ispašta obrana. Arsenalov napad je uz Liverpoolov najbolji u EPL po zabijenim golovima, a pogledaj im obranu. I onda tu imaju magareće taktike kao tipa protiv Chelsea gdje ne želi ništa promjenit, dok tipa Spursi promjene i poderu ih u svakom smislu. Ne treba biti velik znalac nogometa da uočiš da tim tako ne funkcionira. Podržavao sam uvijek Wengera, to je istina, a što sam govorio za njegov ostanak - jedino što ne želim da kad ode da klub ne bude stabilan i da doživi ono što je United doživio s Moyesom (što i nije toliko moguće jer je Fergie ostavio katastrofalan tim Moyesu i onda su njega mediji uništili, al' Fergie je svemoguć, da.. ). Isto tako se Wenger doživljava nedodirljivim (ovo ću na Emelianenkov quote staviti).. Arsenal uz pojačanje-dva ima tim za napadat titulu. Usudio bih se reći da ima i u ovom timu da je bez ozlijeda.


      Da si vlasnik kluba u kojem imas menadzera koji ti iz godine u godinu donosi dobit i novac u kasu te pritom ne prigovara ništa bi li ga zadržao ili uzeo nekog tko će zatražiti nešto više, s malo više ambicija. Wengerov problem je što i previše vjeruje mladim igračima. Da, otkrije se tu dosta talenata, no u tom momentu treba "igrač od 50m €", a ne ovaj koji će biti u full spremi života za 2 godine. Draže mi je naravno kad takav igrač zaigra u 1. postavi (tipa Bellerin,Iwobi), al' opet je frustrirajuće da nemaš titulu. Ugl. ošao sam predaleko, a to je bilo da i koliko mislim da je Wenger kriv za neuspjehe toliko mislim i da nije jer je uprava katastrofalna. Kupuju tamo zemljišta po Americi, a kad se dođe do kluba daju neke mrvice koliko oni zapravo potroše. Zadnje 2 sezone su Wengeru dali dobru svotu novca koju on nije iskoristio tako da ono ne znam stvarno što reći više.

      Sve u svemu molim se da ne dođe Allegri jer je po meni prevara od menadžera i ne želim gledati nešto tipa Giroud na krilu jer Alexis želi igrati kao centralni napadač (Mandzo je prisiljen otici na krilo jer se Dybala potuzio na nedostatak minuta, a moraju udovoljit glavnom igracu da igra u sredini). Opcenito ima taj rezultat, no mislim da taj nogomet ne bi prošao u Arsenalu. Daj Bože da griješim
      Pa istina to sto kazes... al njima su bitnije pare tako da ih boli ona stvar za to sto nemaju titulu ako im ovo donosi vise para..jer izgrade mladog igraca i prodaju ga za masne pare.. a izgradjenom igracu samo cijena pada..to je danasnji sport :/

      Sve sam pare spisko na žene i disko.
      CH since. 2008



    8. #6098
      Filozof
      Deleted User
      reko kaj cu ajde da gledam malo utakmicu..

      na zapadu nista novo


      prosli neki dan ono da nema coste, da nema hazarda, da nema contea di bi chelsea bio.. da nema sudaca iza uniteda bi bio Arsenal

    9. #6099
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      reko kaj cu ajde da gledam malo utakmicu..

      na zapadu nista novo


      prosli neki dan ono da nema coste, da nema hazarda, da nema contea di bi chelsea bio.. da nema sudaca iza uniteda bi bio Arsenal
      Lijepo rečeno, još je mirne duše mogao dati crveni Gibbsu.

      Pisao bih, al ne da mi duša tipkat više.

      Posljednje uređivanje od Cr0w. : 11-02-17 at 16:54
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    10. #6100
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Velika greska sudijskog tima, pre svega mislim na prvog pomocnika koji apsolutno ne znam sta je gledao u tom momentu jer je imao sasvim dobar pogled na situaciju koja se dogodila kada je Sancez rukom postigao pogodak.
      Klatenbrug nije imao dovoljno dobru poziciju iz koje bi sasvim dobro video sta se dogadja.

     

     
  • Stranica 610 od 741 PrviPrvi ... 110510560600608609610611612620660710 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •