Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 606 od 741 PrviPrvi ... 106506556596604605606607608616656706 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,051 do 6,060 od 7405
    1. #6051
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Volim da gledam Arsenal i Čelsi i nisam navijački opredeljen kad je strani fudbal u pitanju, baš bih voleo da izbace iritantni Bajern.

    2. #6052
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Volim da gledam Arsenal i Čelsi i nisam navijački opredeljen kad je strani fudbal u pitanju, baš bih voleo da izbace iritantni Bajern.
      Ne bih ni ja bio vjerojatno da nisam zapoceo gledat Arsenal prije 10ak godina pa ono svidjela mi se igra. Kad pogledas Sibenika u 1.HNL i 2.HNL (jedno vrijeme i 3.HNL zbog financija ..) kako nabijaju loptu to je zanimljivo k'o da gledas mjesni malonogometni turnir u San Marinu

      Al' opet iako su toliko sapeti otidem ih podrzavati kad stignem... hahah
       
      HEHE

    3. #6053
      Filozof
      Deleted User
      Mislim da nije bilo nekih pretjeranih prepirka jer ste vi kao navijaci Arsenala ocekivali i gori rezultat, dok sam se ja osobno pribojavao svega i htio samo X pa nemamo o cem ni razglabati, komentatoriju dviju televizija su rekli da nije bio faul na Bellerinu nisam dalje ni citao komentare na to, utakmica ionako nije o tome ovisila.. pobjedio je onaj koji je iskoristio vise pogresaka druge ekipe, a jedni i drugi su puno previse grijesili @Gunner;

      Hakan Chalangolu kako vec je rekao da vjeruje da ce dogodine igrati za Chelseu, ima 22-23 godine i navodno da ce cijena biti 15-20mil eura kaj je za danasnje standarde sitnis majstor za prekide, a to je ono kaj najvise i fali Chelseu. Takoder spominjao se Morata kao zamjena za Costu, ali sad je dosla nova vijest da bi Roman iskesirao 75 mil funti za Aguera. Osobno sam veliki fan Kuna i njegove igre tako da bi volio da dode

    4. #6054
      JimCaviezel avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2016
      Lokacija
      Las Venturas
      Poruke
      245
      Teme
      12
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      248
      Like (dobivenih)
      138
      Rep
      https://www.youtube.com/watch?v=YWqDyZGH9Hc

      nije humano sta mu uradi covjek

    5. #6055
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od HEADHUNTER Vidi poruku
      https://www.youtube.com/watch?v=YWqDyZGH9Hc

      nije humano sta mu uradi covjek
      Pisao sam o tom Der Stegenu da je je*eno loš golman, da igra u LFCu bio bi ko Mignolet, da igra u svakoj drugoj ekipi bio bi ko Mignolet. Imao je utakmicu sa Bayernom na top top nivou ostalo je loše.


      Gabriel Jesus opet zavaljao gol, a ima tek 19 godina, 11 min totalne dominacije Citya.


      @Gunner; ne treba mijesat materijalna sredstva sa uspjehom. Da se to gleda neki mentoli bi bili daleko ispred vecine. Wenger ima dovoljno godina da razmislja o penziji i da se casno oprosti ko Fergie, al umjesto toga on 4 godine radi da bude uomrazen kod svojih. LOL. Destrukcija karijere ako se mene pita.

    6. #6056
      CrazyNorth1989 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Srbija-Beograd
      Poruke
      3,880
      Teme
      171
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      89 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      200
      Like (dobivenih)
      668
      Rep
      https://www.youtube.com/watch?v=VvymrX42W2k Evo , od ovog trenutka je Gerrard po meni pao totalno. Ova njegova greska i gol Demba ba u sezoni 2013/14 je kostala Liverpula titule.. Sad kad se setim ovog suza suzu stize
      × RP : Wiliam Delaroseta - TSC Leader - ×

    7. #6057
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od CrazyNorth1989 Vidi poruku
      https://www.youtube.com/watch?v=VvymrX42W2k Evo , od ovog trenutka je Gerrard po meni pao totalno. Ova njegova greska i gol Demba ba u sezoni 2013/14 je kostala Liverpula titule.. Sad kad se setim ovog suza suzu stize
      klasican primjer izlazenja u susret legendi kluba na usturb rezultata

      To je ono kaj sam rekao ranije kako je Chelsea prodao Cecha, kako se Lampard nije mogao pomiriti da ne igra u prvih 11, a kako se za sada Terry s time pomirio. Gerrarda se guralo u prvih 11 na osnovu stare slave pa neka i slave staru slavu, onu prije zacetka Premierlige..

    8. #6058
      CrazyNorth1989 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Srbija-Beograd
      Poruke
      3,880
      Teme
      171
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      89 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      200
      Like (dobivenih)
      668
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      klasican primjer izlazenja u susret legendi kluba na usturb rezultata

      To je ono kaj sam rekao ranije kako je Chelsea prodao Cecha, kako se Lampard nije mogao pomiriti da ne igra u prvih 11, a kako se za sada Terry s time pomirio. Gerrarda se guralo u prvih 11 na osnovu stare slave pa neka i slave staru slavu, onu prije zacetka Premierlige..
      Ali opet koliko je Gerard nosio tu ekipuna ledjima. Bio je dobar lider i vodja tima, ali godine ga sustigle i nije to vise taj kapiten veliki.
      Ali svidja mi se kako klub postuje legende. Sramota na koji je nacin Celsi prodao Cecha i kako je Siti oterao Harta takodje
      × RP : Wiliam Delaroseta - TSC Leader - ×

    9. #6059
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od CrazyNorth1989 Vidi poruku
      Ali opet koliko je Gerard nosio tu ekipuna ledjima. Bio je dobar lider i vodja tima, ali godine ga sustigle i nije to vise taj kapiten veliki.
      Ali svidja mi se kako klub postuje legende. Sramota na koji je nacin Celsi prodao Cecha i kako je Siti oterao Harta takodje
      Cech je sam trazio transfer jer vise nije bio jedinica; kvalitetom je bio iza Courtoisa ne vidim potrebu zasto bi onda bio na golu?

      Moje videnje je takvo da legenda kluba sama po sebi mora vidjeti kad je njegovo prisutstvo teret tom klubu; bilo bi debilnije otjerati mladog Courtoisa da bi Cech koji je vec u to vrijeme slabiji nego Courtois brano jos 2g jer je legenda. Klub ne prestaje s radom umirovljenjem jednog igraca tako da uvijek uprava mora imati u planu 10 godina u naprijed.

    10. #6060
      CrazyNorth1989 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Srbija-Beograd
      Poruke
      3,880
      Teme
      171
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      89 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      200
      Like (dobivenih)
      668
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Cech je sam trazio transfer jer vise nije bio jedinica; kvalitetom je bio iza Courtoisa ne vidim potrebu zasto bi onda bio na golu?

      Moje videnje je takvo da legenda kluba sama po sebi mora vidjeti kad je njegovo prisutstvo teret tom klubu; bilo bi debilnije otjerati mladog Courtoisa da bi Cech koji je vec u to vrijeme slabiji nego Courtois brano jos 2g jer je legenda. Klub ne prestaje s radom umirovljenjem jednog igraca tako da uvijek uprava mora imati u planu 10 godina u naprijed.
      To stoji i slazem se sa tim. Ti kao kapiten jednog kluba kad vidis da ne mozes tom timu da pruzis 100posto sebe sam idi. Ali po raznim portalima sto nasim sto engleskim pisalo se o ponasanju kluba prema Cechu. Harta su bukvalno oterali i doveli 5x losijeg golmana po meni
      × RP : Wiliam Delaroseta - TSC Leader - ×

     

     
  • Stranica 606 od 741 PrviPrvi ... 106506556596604605606607608616656706 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •