Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 605 od 741 PrviPrvi ... 105505555595603604605606607615655705 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,041 do 6,050 od 7405
    1. #6041
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Kad se drži dosta korova u ekipi budes ko Ars i LFC. Nemojte mi samo price nema se para, West ham je davao 20mil za sturidgea, al oni ce vazda drzat Oxove, Lukase, Lovrene, Morene itd


      Milner igra lijevog beka alou
      Meni je smiješno kad Oxa usporedujete s nekim tko ne zna igrati

      Gdje je Ramsey u svoj toj priči hahah

      Što se tiče Lovrena odličan je ove sezone. Svaki put kad sam ga gledao odigrao bi fantastično i obično bi bio problem u drugom dijelu stoperskog dvojca..

      Najbolje je zapeti u prije 5 godina pa govoriti da su uvijek isti igrači. Šta vrijedi da je Ramsey 2013. razvaljivao kad se u 2017. moliš da ne zaigra u prvoj postavi

      Nije sve u igračima. U taktikama je i menadžeru. Pogledaj Chelsea prošle i ove sezone. Pogledaj motivaciju koju im Conte daje, svak gine na terenu. Kod Wengera toga nema
       
      HEHE

    2. #6042
      CrazyNorth1989 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Srbija-Beograd
      Poruke
      3,880
      Teme
      171
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      89 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      200
      Like (dobivenih)
      668
      Rep
      Ako pricamo o Liverpulu,totalna rekonstrukcija tima pocev od golmana. Pa jbt, koliko sam bio srecan zbog Klopa sad ocu puknem od nervoze.. Oni Hull ne mogu da pobede o cemu pricamo mi??? Miler na beku i nije toliko los izbor. Liverpul posle Suareza nema golgetera
      × RP : Wiliam Delaroseta - TSC Leader - ×

    3. #6043
      Carty avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Sarajevo 1946
      Poruke
      7,079
      Teme
      320
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      76 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1047
      Like (dobivenih)
      2680
      Rep
      Vjerovali ili ne:
      Paco je danas zabio gol.

    4. #6044
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Meni je smiješno kad Oxa usporedujete s nekim tko ne zna igrati

      Gdje je Ramsey u svoj toj priči hahah

      Što se tiče Lovrena odličan je ove sezone. Svaki put kad sam ga gledao odigrao bi fantastično i obično bi bio problem u drugom dijelu stoperskog dvojca..

      Najbolje je zapeti u prije 5 godina pa govoriti da su uvijek isti igrači. Šta vrijedi da je Ramsey 2013. razvaljivao kad se u 2017. moliš da ne zaigra u prvoj postavi

      Nije sve u igračima. U taktikama je i menadžeru. Pogledaj Chelsea prošle i ove sezone. Pogledaj motivaciju koju im Conte daje, svak gine na terenu. Kod Wengera toga nema
      CFC ima 4 nova igraca u prvoj postavi na pozicijama koje su bile prioritet da se pokrpe i nekako su ih nagurali prije svega Mosesa koji je sličan ko Ox i koji nema lucidnost svaki put kad dodirne loptu. Nađeni su Luiz i Alonso da brane prekide i da budu ofanzivno ucinkoviti i ispred njih Kante.


      To je nekih 80mil potroseno i kojih Wenger ima, al vise se drzi tih nekih ideja od 2008me kad je poceo dublje da zalazi u 4231. Ocekujem uskoro nekog novog trenera u Arsenalu tipa Marco da Silva iz Hulla. Znam sa zvuci nerealno da sad neki neznanac samo uleti u klub poput Arsenala, al lik je taktički majstor. Filozof moze da potvrdi da je Hull bio nenormalno dobro postavljen protiv CFCa. Obozavam ih gledat odkako je dosao.

    5. Like Gunner se sviđa ovaj post
    6. #6045
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      CFC ima 4 nova igraca u prvoj postavi na pozicijama koje su bile prioritet da se pokrpe i nekako su ih nagurali prije svega Mosesa koji je sličan ko Ox i koji nema lucidnost svaki put kad dodirne loptu. Nađeni su Luiz i Alonso da brane prekide i da budu ofanzivno ucinkoviti i ispred njih Kante.


      To je nekih 80mil potroseno i kojih Wenger ima, al vise se drzi tih nekih ideja od 2008me kad je poceo dublje da zalazi u 4231. Ocekujem uskoro nekog novog trenera u Arsenalu tipa Marco da Silva iz Hulla. Znam sa zvuci nerealno da sad neki neznanac samo uleti u klub poput Arsenala, al lik je taktički majstor. Filozof moze da potvrdi da je Hull bio nenormalno dobro postavljen protiv CFCa. Obozavam ih gledat odkako je dosao.
      Zaboravio sam skroz na Luisa. U glavi mi je da je samo Alonso doveden. Mislim neusporediv je Chelsea zbog Kantea. Radilica. Ne kužim zašto ga Wenger nije ganjao nego je zapeo za Xhaku... Joj da ga imamo sve bih dao haha

      Ali nije bitno kuzis sta ocu reci. Conte je skuzio "Dobro nece ici ova formacija" i kako je Krešo rekao sazvao je sastanak i odlučio se na 3-5-2 što je bio pun pogodak. Dobili su, koliko, 14-15 utakmica zaredom i to je pravi menadžer. Vidi ne funkcionira, promjeni, pobjedi. Bit igre - pobjediti.
      Bojim se samo Allegrija previše se spominje kao mogući menadžer Arsenala, a ako dođe e onda je Arsenal tek naje***. Radije bih volio vidjeti Howea iz Bournemoutha. Imaju odličnu igru. Imali su je i u drugoj ligi i nastavili su s istom igrom. Samo bojim se da je Arsenal trenutno prevelik zalogaj za njega.
      @Filozof; btw razmisljam da je ovo prvi derbi da je prosao bez nekih svada otkako postoji forum haha
       
      HEHE

    7. #6046
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Gle Alegri igra sa Mandžom na krilu, da čovjek zaplače.

      Ajde otvorimo temu da li je Wenger depresivan kad zaje*e 100x na isti fazon. *mind blow*

      Howie, da Silva & Sampaoli

      Sve osim njih je promašaj

    8. Like Gunner se sviđa ovaj post
    9. #6047
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Najviše su povezivani Howe kojeg sam vec rekao (njemu kladionice daju najvece sanse za preuzimanje Arsenala o.O)

      Ralph Hasenhuttl iako sumnjam, nema premierligaško iskustvo. S Ingolstadom je otisao u 1. ligu, a s Leipzigom čuda izvodio no evo već sad Leipzig opada.

      Prije se stalno Lowe spominjao, no sad odjednom stale priče. S Njemačkom mi se dojmio, al' druga je stvar kad imaš hrpu Švaba i kad imaš klub kao što je Arsenal haha

      Iza Howea po kladionicama Allegri ce iduci preuzet Arsenala.

      Ne bih se puno čudio da Bold ostane pa bih mogao iz zaje**ncije udriti da će ovaj postati menadžer. Sigurno je velik koef. samo trebam naći u ponudi

      Btw rado bih i ja imao takvu depresiju da zaradujem 8m funti godisnje hahah


      Edit:
      za Oxa včrs
      93 – percent of passes completed by Ox. Chamberlain led all players (in pass %) with 55/59 passes. He also created 2 chances (the same as Özil), was 2nd on Arsenal in passes in the final third (20/22), was 4/4 on dribbles, led Arsenal with 8 ball recoveries, led Arsenal with 4/4 tackles (tied with Mustafi), was second on Arsenal with 4/4 clearances, led Arsenal with 3/3 headed clearances, led Arsenal with 3 blocked crosses, and was second in fouls suffered with 3.

      Arsenal’s slow starts are now endemic

      In the last five League matches, Arsenal have gotten off to a slow start in four (Chelsea, Watford, Swansea, and Bournemouth) and had just one first half (against Burnley) where they came out the gates looking like they were going to win the match. The resulting stats are atrocious.

      In the first 35 minutes against Chelsea, Watford, Swansea, and Bournemouth Arsenal have managed just 6 total shots with 5 of those from outside the 18 yard box. That’s an “expected goals” tally of 0.26.

      The opposition in those same games (Chelsea, Watford, Swansea, and Bournemouth) have managed 23 shots in the first 35 minutes. Their expected goals based on those shots in that time is 3.18.

      Even if I include Arsenal’s good start against Burnley, Arsenal’s first half performances in the last five games has been rather poor.
      Posljednje uređivanje od Gunner : 05-02-17 at 02:33
       
      HEHE

    10. #6048

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Liverpool pratim skoro čitav svoj život i uvijek je najveći problem tima bila odbrana. Zadnji normalan štoperski par kojeg se sjećam su bili Hyypia i Henchoz, Hyypia i Carragher tu i tamo, ovo sve poslije je odron bilo. Nakon njih nekada se znalo desiti da je jedan baš dobar, ali to automatski znači da će drugi biti katastrofa, nikada se nije desilo da su oba konstantna. Lovren je u prvoj sezoni bio loš, ali nakon toga je sasvim solidan, Sakhoa se dugo čekalo da proigra, čim je proigrao problem sa tabletama, svađa sa Kloppom i prc. Bekove ni spominjati ne moram, to je uvijek, ali uvijek bio teški odron. Clyne je za mnoge koji su kroz klub prošli igračina. Vezni red su nekada činili Haman, Šmicer, Murphy i Gerrard, nakon njih Mascherano, Alonso i Gerrard, gdje je taj trio, a gdje je ovaj sad. Krila i ofanzivnih veznjaka je uvijek bilo dobrih i solidnih, trenutnim napadom i nisam nezadovoljan, ali da fali neki špic koji će trpati silne prilike, fali.

      Igrače tipa Walcotta, Welbecka, Oxa, Sterlinga, Sturridgea ima na svakoj boljoj engleskoj livadi.

    11. #6049
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Zanimljiva šala navijača Čelsia

      What I learnt:
      1. Hazard is better than Sanchez
      2. Courtois is a god
      3. London is blue
      4. Arsenal

    12. #6050
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Zanimljiva šala navijača Čelsia

      What I learnt:
      1. Hazard is better than Sanchez
      2. Courtois is a god
      3. London is blue
      4. Arsenal
      Hajd sale za neosvajanje lige, al' s 4. mjestom je već dosadila,izlizana je hehe
      Arsenal 2015/2016 - 2.
      2014/2015. - 3.
      Po svemu sudeci ove sezone ce biti 3. mojoj prognozi
       
      HEHE

     

     
  • Stranica 605 od 741 PrviPrvi ... 105505555595603604605606607615655705 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •