Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 603 od 741 PrviPrvi ... 103503553593601602603604605613653703 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,021 do 6,030 od 7405
    1. #6021
      Filozof
      Deleted User
      Laganom igrom 1:0, kako je krenulo mislio sam da ne bude dobro zavrsilo malo se zaigrala obrana;

      Oba komentatora se slozila da nema govora o prekrsaju na Bellerinu, podstavio se ispod Alonsa koji nije mahao laktom ili ista takvoga. Steta kaj je moro izac van, a sad jos veca steta kaj Chelsea premalo napada preko te strane jer Gabriel je nesposoban

    2. #6022
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      Laganom igrom 1:0, kako je krenulo mislio sam da ne bude dobro zavrsilo malo se zaigrala obrana;

      Oba komentatora se slozila da nema govora o prekrsaju na Bellerinu, podstavio se ispod Alonsa koji nije mahao laktom ili ista takvoga. Steta kaj je moro izac van, a sad jos veca steta kaj Chelsea premalo napada preko te strane jer Gabriel je nesposoban
      Nisam gledao do 25. tak da ne znam za taj gol nisam jos vidio

      Znam samo da je Paulista uzasno falio sut glavom i da je Ozil takoder prelagano pucao s obzirom kakvu je sansu imao.

      Chelsea ih stisnuo do 35. Arsenal tek od onda poceo igrati
       
      HEHE

    3. #6023
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Bellerin nije mogao do lopte a Alonso kud će sa rukama kad lik ne gleda. 50% faul 50% gol zavisno kakav je kriterij kod sudije tog dana.


      Gabriel je odlično pucao, njegova šteta je što je T-bo u formi. #1 u svijetu

    4. #6024
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Nisam gledao do 25. tak da ne znam za taj gol nisam jos vidio

      Znam samo da je Paulista uzasno falio sut glavom i da je Ozil takoder prelagano pucao s obzirom kakvu je sansu imao.

      Chelsea ih stisnuo do 35. Arsenal tek od onda poceo igrati
      Poceo je Arsenal bolje, bio bolji i nakon gola.. srecom kaj Courtois skida ne bi bilo nezasluzeno da je 1:1; al isto tako imao je i Chelsea svojih sansi nadam se da ce izdrzat do kraja utakmice

      Ma Bellerin kad se pridignuo vidno je bio osamucen odma sam znao da neam sanse da nastavi igrat i obicno je blijed ko krpa al danas je jos gore bilo. Bilo bi dobro da nema ozljeda u daljnjem toku utakmice

    5. #6025
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Boze gola Hazarda i sapetosti Arsenala
       
      HEHE

    6. #6026

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      A Harry bi tjerao Hazarda haha.

    7. #6027
      CrazyNorth1989 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Srbija-Beograd
      Poruke
      3,880
      Teme
      171
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      89 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      200
      Like (dobivenih)
      668
      Rep
      Kante i Matic kakva je to tvrdjava na sredini terena. Majstori
      × RP : Wiliam Delaroseta - TSC Leader - ×

    8. #6028
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      A Harry bi tjerao Hazarda haha.
      CFC ne zavisi od njega i uostalom nije ga bilo od utakmice s Bournemouthom. Svaka čast za tajming, aktivirao se bas kad treba

    9. #6029
      Filozof
      Deleted User
      3:1 zbog nesposobnosti Arsenala

      Dosta lose igrala obrana i puno su ispadali, da je Giroud igro od prve minute mozda bi ranije i zabili pa bi sve bilo drugacije

      Golcina Hazarda, Cech se malo sapleo

      Sve u svemu odlicno, Arsenal je gotov sad jos kad bi Spursi kiksali negdje

    10. #6030
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      3:1 zbog nesposobnosti Arsenala

      Dosta lose igrala obrana i puno su ispadali, da je Giroud igro od prve minute mozda bi ranije i zabili pa bi sve bilo drugacije

      Golcina Hazarda, Cech se malo sapleo

      Sve u svemu odlicno, Arsenal je gotov sad jos kad bi Spursi kiksali negdje
      Arsenal je bio gotov onda kad je spusio 2 tekme zaredom protiv timova koji su bili u drasticnom padu forme (Everton i Manchester City). Sjecam se da je Everton odlicno otvorio sezonu i onda su sve utakmice gubili i došao je Arsenal i izgubio od njih i onda su opet počeli igrati dobro. Manchester City i sad dosta kiksa, al' tad je čini mi se imao problema s ozlijedama. Tj. nzm za ozlijede, ali falili su Fernandinho i Aguero zbog suspenzija (4 utakmice) i opet je Arsenal izgubio.
      Izgubili su i utrku za titulu s remijem protiv Bournemoutha.
      A protiv Watforda ovo sad što su izgubili su potvrdili da nemaju nikakve šanse za titulu. Za biti prvak ne smiješ kod kuće izgubiti od jednog Watforda.

      Niti jedan od ova 4 kluba nije bio bolji, nego je Arsenal bio lošiji i tu se mora podvući linija. Koliko god mi je Wenger drag bio, više me frustrira da je toliko tvrdoglav i da je zapeo u glavi još u prošlom desetljeću s formacijom 4-2-3-1 i ne mjenja ju. Gdjegod ju formira kao 4-3-3, al' sve je to isto.

      Kad gube stavi u formaciju 4-4-2 i onda Arsenal počne igrati, ali zašto ne može to napraviti od prve minute. Stvarno frustrira i nadam se da dogodine neće sjediti na klupi Arsenala.

      Što se tiče današnje utakmice, zaslužena pobjeda Chelsea. Arsenal je falio svoje šanse koje je imao. Svaka čast Courtoisu. Sprječio je onaj Paulistin užasan udarac, a sprječio je i Dannyev fantastičan udarac pri 2:0. Da je to ušlo tko zna šta bi bilo do kraja.
      Hazard kao što je i pričao na početku sezone da želi biti najbolji igrač Premiershipa to i radi. Dokazuje se kao on i zasluženo je MOTM. Rekao je i sam da je prošle sezone igrao za ku*** preočajno i sad se popravio. S druge strane, Arsenalov najbolji igrač Alexis je danas zakazao. Dosta izgubljenih lopti, krivih passova jednostavno ga nije išlo. Obrana ja ne znam šta je ovo.. Šteta što se Bellerin ozlijedio jer bi Arsenal imao više mogućnosti za napad. Ovako su išli samo preko lijevog beka i Monreala koji je naposljetku skupio i asistenciju. Inače, Paulista iako pogubljen je i spasio Arsenal u par situacija od potpunog potopa tako da ono aj neki mini-thumbs up. Coquelin je užasan danas bio. Nisam mogao vjerovati koliko je padao i ispadao iz duela užasno, dok s druge strane Ox na totalno neprirodnoj poziciji je odigrao dobro( možda volim njegovu igru pa nisam objektivan pa obrati pažnju na ovo pa mi reci jel ga previše favoriziram haha @Filozof; msm ako se ne racuna onaj kraj i par izgubljenih lopti )

      I da podvlačim pitanje još jedno, šta mora Ospina učinit da bude prvi golman u PL? Fantastično brani u LP i kupu, a Čech i nije nešto dokazao ove sezone i svejedno stoji na golu. Ne govorim za današnju grešku nego općenito.

      __

      Što se tiče Chelsea, uz Hazarda me najviše dojmio Alonso. U prvom poluvremenu je napravio toliko dobrih ubačaja i defanzivno je fantastično odigrao. Još je zabio i pogodak tako da ono dobar match za njega. I da, iako su rivali drago mi je vidjeti Zoumu na terenu opet
      I zaboravih umalo, Fabregas nije slavio gol tako da ono ima još ljubavi prema Arsenalu samo eto.. Wenger
      Posljednje uređivanje od Gunner : 04-02-17 at 16:50
       
      HEHE

     

     
  • Stranica 603 od 741 PrviPrvi ... 103503553593601602603604605613653703 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •