Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 582 od 741 PrviPrvi ... 82482532572580581582583584592632682 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 5,811 do 5,820 od 7405
    1. #5811
      Filozof
      Deleted User
      ocekivano sam da ce Arsenal na Bayern



      When you finally finish top of your Champions League group and still manage to draw Bayern Munich

      Volio bi da ih Arsenal napokon prode kad su vec Spursi ispali u grupnoj fazi, da se nastavi trend povratka u europska natjecanja od strane engleza. Pa makar da jedan klub dogura opet do polufinala.

      Sevilla losija u ligi prvaka nego u spanjolskoj, a Leicester obratno pa tu vidim neku mogucnost da Lisice produ Sevillu.

      Cityu ce biti dosta tesko jer Monaco igra izrazito ofenizivni nogomet, utrpali 53 gola u 17 utakmica tako da ce to biti veliki test za ovu pomalo debilnu obranu Citya, 4 od 8 golova koje su primili su bili direktna greska obrane

    2. #5812
      BlakewooD avatar
      Zamisljeno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Poruke
      1,609
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      91 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1033
      Like (dobivenih)
      895
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      ocekivano sam da ce Arsenal na Bayern



      When you finally finish top of your Champions League group and still manage to draw Bayern Munich

      Volio bi da ih Arsenal napokon prode kad su vec Spursi ispali u grupnoj fazi, da se nastavi trend povratka u europska natjecanja od strane engleza. Pa makar da jedan klub dogura opet do polufinala.

      Sevilla losija u ligi prvaka nego u spanjolskoj, a Leicester obratno pa tu vidim neku mogucnost da Lisice produ Sevillu.

      Cityu ce biti dosta tesko jer Monaco igra izrazito ofenizivni nogomet, utrpali 53 gola u 17 utakmica tako da ce to biti veliki test za ovu pomalo debilnu obranu Citya, 4 od 8 golova koje su primili su bili direktna greska obrane
      E to je stvar s Premier ligom zadnjih godina. Svi bi voljeli, ali su veoma male sanse za to. Iskreno, ne ocekujem nista previse od engleskih klubova u lp ove godine.
      Arsenal odma ispada, Bayern je realno jaca ekipa a uz to im i vrijeme utakmice ide u korist jer do februara mogu biti samo bolji. Kod Arsenala je obrnuta situacija, vec sad nemaju kvalitet Bayerna a tu su i razne price oko transfera pa ce mozda do februara biti i dodatno oslabljeni. Jedina sansa im je da se desi neko cudo...
      Leicester ima sansu da prođe Sevillu samo ako je ova pobjeda protiv Citya najava za onu igru od prosle sezone. A ako prođu Sevillu, ne vjerujem da ce se dalje snaci.
      City isto, kad 2-3 igraca igraju dobro, i City igra. Isto kao i za Leicester, mozda prođu Monaco ali dalje - tesko.

      Ja se nadam da ce svi odma ispast pa da gledamo bolju Premier ligu na proljece...

    3. #5813
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Jel se neko iznenadio? Nije, jer su ovi parovi davno skrojeni i namješteni da bi privukli pare. Utorak i srijeda elegantno po 1dobra utakmica, isto tako u narednom krugu i sve do finala gdje će bit neke od najdosadnijih ekipa i ne bi me čudilo da bude Real jer je savršeno je poslagano takoreći klasično Perez/komercijalno izdanje.


      Ne znam što se svijet digao radi Arsenala, proći će Bavarsko sra*e koje uopšte nije toliko kao što se piše. Samo da Wenger ne učini neku svoju glupost pa da ponovo jure drugu tekmu. Ekipa je vrlo dobra i mogu do finala samo trebaju znat kad je vrijeme da se Bayern udari.

    4. #5814

      Datum pristupanja
      Nov 2016
      Lokacija
      Bih
      Poruke
      241
      Teme
      16
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      55
      Like (dobivenih)
      83
      Rep
      Ma bayern ce lagano dobiti vjeruj mi kako god bayern dobija to jest prolazi

    5. #5815
      Rafaelo Fuentes avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Lokacija
      Jamaica
      Poruke
      1,683
      Teme
      96
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      610
      Like (dobivenih)
      424
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Nisam ni morao da gledam zreb da bih znao da ce Arsenal dobiti teskog protivnika ..

      Mozda i ocekivan povratak Njukasla

      Osim Uniteda za kojeg navijam, Newcastle odma iza njih i baš mi bilo žao kada su ispali, ali eto lagano se vraćaju u elitu

      Isto kao i Valencia, trenutno na granici ispadanja nadam se da će se uspjeti spasiti do kraja sezone

    6. #5816
      Marcelo Coleridge avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      4,246
      Teme
      99
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      748
      Like (dobivenih)
      559
      Rep
      Cristiano Ronaldo je osvojio Zlatnu loptu za 2016. godinu, 4. u svojoj karijeri. Čestitke!



      Ko i dalje ne zna, ove godine su se France Football i FIFA odvojili, tako da će dodjeljivanje Fifine nagrade biti u Januaru.


      Od Realovih igrača u prvih 30 su i :

      Sergio Ramos
      Gareth Bale
      Pepe
      Luka Modrić
      Toni Kroos

    7. #5817
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Ja ništa gluplje nisam vidio, al to ipak fifa radi pa me i ne iznenađuje od koga je. Čestitke Cheerleaderu.

    8. #5818
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Saric Vidi poruku
      Lagan cist prolaz bavaraca kao i uvjek..zao mi je na jednu ruku Arsenala jer ljudi fakat nemaju srece..msm lopta je okrugla nikad se nezna al realno gledajuci tesko Arsenal moze tu sta
      Arsenal ove sezone i Bayern ove sezone? Bayern nit priblizno jak kao prijasnjih sezona, dok Arsenal napokon proigrao. Dovedena nova pojačanja. I još je razlika od prijašnjih susreta s Arsenal je što Bayern sad igra doma prvu utakmicu doma pa ćemo vidjeti kako će to funkcionirati. Arsenal ih je uspio nadigravati. Čak i kad su izgubili jednom do primljenog pogotka su igrali fantastično i nadmoćno (kad je krvavi Ozil penal promašio) pa su ovi dali gol i Arsenal se raspao. Nadam se da se to nece dogoditi i ove sezone
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      ocekivano sam da ce Arsenal na Bayern



      When you finally finish top of your Champions League group and still manage to draw Bayern Munich

      Volio bi da ih Arsenal napokon prode kad su vec Spursi ispali u grupnoj fazi, da se nastavi trend povratka u europska natjecanja od strane engleza. Pa makar da jedan klub dogura opet do polufinala.

      Sevilla losija u ligi prvaka nego u spanjolskoj, a Leicester obratno pa tu vidim neku mogucnost da Lisice produ Sevillu.

      Cityu ce biti dosta tesko jer Monaco igra izrazito ofenizivni nogomet, utrpali 53 gola u 17 utakmica tako da ce to biti veliki test za ovu pomalo debilnu obranu Citya, 4 od 8 golova koje su primili su bili direktna greska obrane
      Sumnjam u prolaz Leicestera. Igre u Engleskoj nit malo nisu na nivou. Jedino sad ovo što su protiv Citya igrali pa ne znam.
      Citiraj Prvotno napisano od BlakewooD Vidi poruku
      E to je stvar s Premier ligom zadnjih godina. Svi bi voljeli, ali su veoma male sanse za to. Iskreno, ne ocekujem nista previse od engleskih klubova u lp ove godine.
      Arsenal odma ispada, Bayern je realno jaca ekipa a uz to im i vrijeme utakmice ide u korist jer do februara mogu biti samo bolji. Kod Arsenala je obrnuta situacija, vec sad nemaju kvalitet Bayerna a tu su i razne price oko transfera pa ce mozda do februara biti i dodatno oslabljeni. Jedina sansa im je da se desi neko cudo...
      Leicester ima sansu da prođe Sevillu samo ako je ova pobjeda protiv Citya najava za onu igru od prosle sezone. A ako prođu Sevillu, ne vjerujem da ce se dalje snaci.
      City isto, kad 2-3 igraca igraju dobro, i City igra. Isto kao i za Leicester, mozda prođu Monaco ali dalje - tesko.

      Ja se nadam da ce svi odma ispast pa da gledamo bolju Premier ligu na proljece...
      Mustafi, Cazorla teee Danny Welbeck bi trebali biti spremni do Bayerna. Mislim da su to i vise nego dobra pojacanja za Bayern

      Što se tiče Alexisa i Ozila ne idu oni nikamo, bar ne na zimu

      I ja bih volio Arsenalov fokus na ligu prije nego na ligu prvaka, ali isto bih tako rado da izbace ove smrdljive Bavarce napokon više. Ne bih se čudio da u idućem krugu ako prođu Bayerna dočekaju Barcelonu (ako ona prođe)..
       
      HEHE

    9. #5819
      Filozof
      Deleted User
      pa napomenuo sam da Lisice igraju bolje u ligi prvaka nego u premierligi, dok je Sevilla obratno od toga @Gunner; zato tu vidim mogucnost prolaska Lisica

    10. #5820
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Koliko je pametno stavit triple capt na Kanea, igraju sa Hullom

     

     
  • Stranica 582 od 741 PrviPrvi ... 82482532572580581582583584592632682 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •