Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 579 od 741 PrviPrvi ... 79479529569577578579580581589629679 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 5,781 do 5,790 od 7405
    1. #5781
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Di si se Alabe ko loseg uhvatio?

      Covjek pokriva kaj treba, za Austriju iza spice igro lol

      Razorni udarac i velika pamet, bek, odnosno igrac jer moze pokriti 7 od 11 pozicija na terenu, kojeg bi svi zivi htjeli u ekipi. Bayern je kvalitetna ekipa, ali im u isto vrijeme dosli umorni igraci s eura i promjena trenera koji onda nije odradio cijele pripreme s njima itd.

      Atletico je dobar zbog kompaktnosti, ne zbog vanserijske kvalitete. Felipe Luiz koji u sustavu Atletica radi brutalan posao u Chelseu se nije nametnuo. Da to nije obrana s desetoricom koja tocno znaju kud se kretati ne bi bilo ni tog svega.

      Po meni ce ovo ili biti x ili pobjeda Bayerna
      Povremeno pogledam Bayern i nikako mi nije jasno šta vidite u njemu. Prvo njegova osnova je branjenje lijeve strane gdje imaju velikih problema, al rijetko razmišlja koliko je potrebniji u defanzivi nego gore. Juanfran ga je na prošloj utakmici ubio u oba smjera i koliko god kompaktan bio Atletico nisu nepremostiva prepreka, al kad dodje Bayern oni ih prikažu kao divove. Felipe Luis je po meni najbolji lijevi bek u svijetu, strašan traktor!


      Realno igrač(alaba) je super, al na pogrešnoj poziciji. Bolje bi im bilo da se reorganizuju u 352 il šta slično jer generalno ne pripadaju top 5 s tim španskim sra*ima 4-2-3-1. Izgledaju očajno.

    2. #5782
      Joe_Torreto avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2016
      Lokacija
      RajvoSa
      Poruke
      23
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      0
      Like (dobivenih)
      2
      Rep
      Arsenal, PSG, Napoli, Benfica, Barca, City, Atleti, Bayern, Monaco, Bayer, Borussia, Real, Lester i Juve sigurni. Ostaje jos da se sazna da li u osmini finala gledamo Porto - Kophenagen, te Sevilju ili Lion. Sve u svemu ocekivano i bez nekih velikih iznenadjenja po meni. Mada nadao sam se vise od Dinamo Kijeva i Totenhema.

    3. #5783

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      1 dobra utakmica Bayerna i odma se dižu u nebesa. Nema od njih ništa, čak ni Guardiola nije uspio sklopit ekipu. Kakvi Boatenzi kakve Alabe nisu ni do koljena Godinu i Juanfranu, jedino Bayern ima bolju 9ku u odnosu na Atletico.

      Ako budu ozbiljni ide novo šamaranje.
      ahahahahahahaha
      pa da se ova ubleha nije dovela, a pravi čovjek ostavio na poziciji, Bayern bi i dan danas dominirao. Ubleha je samo srozala ovaj klub, svaka njemu čast za razvoj mladih igrača, ali to je njegov domet. I u Bayernu su Kimmich i Coman došli do izražaja, tako da je bar nešto dobro ostavio. Trebaće vremena da se oporave, imaju jako dobar igrački kadar, ništa ostali timovi od njih nisu bolji tako da imaju podjednake šanse u Ligi prvaka. Također, vodi ih najbolji trener današnjice, ne može to na loše izaći.
      Alaba je još jedan u nizu prenapuhanih igrača, dobar za sokera ili fife.

    4. Like Stevy_Linglet, Dock Brown se sviđa ovaj post
    5. #5784
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      ahahahahahahaha
      pa da se ova ubleha nije dovela, a pravi čovjek ostavio na poziciji, Bayern bi i dan danas dominirao. Ubleha je samo srozala ovaj klub, svaka njemu čast za razvoj mladih igrača, ali to je njegov domet. I u Bayernu su Kimmich i Coman došli do izražaja, tako da je bar nešto dobro ostavio. Trebaće vremena da se oporave, imaju jako dobar igrački kadar, ništa ostali timovi od njih nisu bolji tako da imaju podjednake šanse u Ligi prvaka. Također, vodi ih najbolji trener današnjice, ne može to na loše izaći.
      Alaba je još jedan u nizu prenapuhanih igrača, dobar za sokera ili fife.
      Nije to baš tako. Guardiola je stigao u klub nakon najbolje sezone u njihovoj historiji i nije bilo moguće da se ponovi taj uspjeh jer su oslonac ekipe činili stariji igrači koji su skoro i dan danas nezamjenjivi u Bayernu.

      Pogledaj sada ekipu Bayerna koju je ostavio Ancelotiju i koliko je široka klupa. Za vrijeme Heynckesa jedino je Shaqiri bio joker s klupe i to vrlo dobar, al problem Guardiole je što on nije klasičan menadžer koji će ti napravit pometnju izmjenom. Pogriješio je samo što je došao u Bayern jer tranzicija ekipe koja čeka kontre u ekipu koja drži posjed nije baš prošla.

      Carlo će to vratit na staro vjerovatno sljedeće sezone.

    6. #5785
      Gerrard avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Jelah
      Poruke
      1,216
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      223
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Meni samo jasno nije bilo zašto je Heynckes i otišao iz Bajerna ali ajde..

      Nadam se da će večeras Totenhem uzeti, kao i Leverkusen, trebaju mi na kladari hahahah
      | ex Belmin McCarthy lvl 38 |

      | ex CNN Leader | ex MD Leader x3 | ex FBI Leader |

    7. #5786
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      http://telesport.telegram.hr/analize...ka-je-dosadna/

      Izvlačenje parova; Real Madrid - Arsenal/Leicester, Bayern Monako(?) a raspored Reala prije utakmice s narednim protivnikom će bit Granada, Gijon, Betis dok će Englezima bit Everton, Tottenham, Chelsea [pretpostavljam].


      Svaka čast za sistem grupne faze u kojem se veliki (real) štimaju da igraju protiv manjih klubova. Pogledajte prvi gol BvB-a i sve će vam bit jasno koja je namjera Reala bila. Jednostavno zašto bi gigant išao na giganta kad može preko Leicestera, Monaca etc do finala.


      "I Barca i Real bi osvojili engleski premiership" - nemaju 2 utakmice kvalitetne u čitavoj sezoni i to riješe pomoću sudija,pardon pereza

    8. #5787
      Dock Brown avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Cave of Wisdom
      Poruke
      2,945
      Teme
      356
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2072
      Like (dobivenih)
      2089
      Rep
      @Harry;

      Barca bi bila 7. u Premier Ligi iza WBA hahah, pa Messi bi bio na podu svakih 12 minuta, ne bi dosao do izrazaja njegov virtuozni nogomet kao u spanjolskoj, bar mislim da ne bi bio efikasan kao sad, mozda se varam ali iz iskustva povijesti znam da se virtuozi i carobnjaci na terenu nisu dobro proveli u engleskim ligama, u spanjolskoj svi skidaju gace kad dodje barca uz to ih jos sudac pogura kad zagusti, a u engleskoj bi svi jedva cekali kako srusit barcu i ozlijedit nekog od virtuoza, takav je mentalitet tamo, dali bi uspjeli u tom to je pitanje za miljun dolara, ali ozljeda bi sigurno bilo vise nego sad

      ::: ROLEPLAY ::: Dock Brown ::: FREEROAM ::: MisanthropeX :::DEATHMATCH::: Dr.Kiklop

    9. #5788
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dock Brown Vidi poruku
      @Harry;

      Barca bi bila 7. u Premier Ligi iza WBA hahah, pa Messi bi bio na podu svakih 12 minuta, ne bi dosao do izrazaja njegov virtuozni nogomet kao u spanjolskoj, bar mislim da ne bi bio efikasan kao sad, mozda se varam ali iz iskustva povijesti znam da se virtuozi i carobnjaci na terenu nisu dobro proveli u engleskim ligama, u spanjolskoj svi skidaju gace kad dodje barca uz to ih jos sudac pogura kad zagusti, a u engleskoj bi svi jedva cekali kako srusit barcu i ozlijedit nekog od virtuoza, takav je mentalitet tamo, dali bi uspjeli u tom to je pitanje za miljun dolara, ali ozljeda bi sigurno bilo vise nego sad
      Išlo bi njih ispočetka ko Guardiolu, al sve je to prolazno i kako se sezona odmiče moraš na sve mislit i koliko ti 1 rezultat može promijenit čitavu sezonu i kako 1 meč može ubit sve planove i dogovaranja.

      Pogledajte i sami kako je Coutinho izvalio nogu i kako bi npr tu prošao Neymara koji je iste konstitucije. Bizarna situacija definitivno, al to se dešava kad u ekipi moraš imat igrače sa snagom i brzinom, al takvo kombiniranje je preteško i skupo. Da li bi Neymar za bahaćenje dobio minimalno šamarčinu? Ja mislim da bi. Mogao bi pisat i kako bi Real prolazio, oni čak igrom nisu bolji od Barcelone, jednostavno sreća i malo iskustva, al mogao bi se opkladit da će loši rezultati stić te da će Zizou za 1 godinu dobit nogu jer generalno njegov Real nema plan kako i šta dalje.

    10. Like Dock Brown se sviđa ovaj post
    11. #5789
      Dock Brown avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Cave of Wisdom
      Poruke
      2,945
      Teme
      356
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2072
      Like (dobivenih)
      2089
      Rep
      @Harry;

      Slazem se u potpunosti , ja sam misljenja da ce Real i Barca plakat kad Messi i Ronaldo odu u penziju, i sevilla i valencia ce doc na svoje tad jer mislim da uopce ne razmisljaju o scenariju nakon ere Messi&Ronaldo, trenutno na svijetu nema nijednog igraca mladjeg od 25 da bi mogao igrat takve uloge ko oni u Realu i Barci, bit ce jos zanimljiv svjetski nogomet u sljedecim godinama

      ::: ROLEPLAY ::: Dock Brown ::: FREEROAM ::: MisanthropeX :::DEATHMATCH::: Dr.Kiklop

    12. #5790
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dock Brown Vidi poruku
      @Harry;

      Slazem se u potpunosti , ja sam misljenja da ce Real i Barca plakat kad Messi i Ronaldo odu u penziju, i sevilla i valencia ce doc na svoje tad jer mislim da uopce ne razmisljaju o scenariju nakon ere Messi&Ronaldo, trenutno na svijetu nema nijednog igraca mladjeg od 25 da bi mogao igrat takve uloge ko oni u Realu i Barci, bit ce jos zanimljiv svjetski nogomet u sljedecim godinama
      Ronaldo je po meni svoje završio, a Messi se previše troši radi lijenog Neymara. Sve u svemu nije to isto rivalistvo.


      -----


      Pojavila se vijest da bi Alexis Sanchez mogao doć u Chelsea ako ne produži ugovor.

      - Radije bi ga gledao u Arsenalu gdje funkcioniše.

     

     
  • Stranica 579 od 741 PrviPrvi ... 79479529569577578579580581589629679 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •