Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 555 od 741 PrviPrvi ... 55455505545553554555556557565605655 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 5,541 do 5,550 od 7405
    1. #5541
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Ne da bi se ponasali tako nego su se i ponasali na utakmici Srbija - Albanija tak da ono nema rasprave o tome, srpski mediji sad jako sokirani kao i neke osobe ovdje na forumu. Dvostruki standardi na najjace


      Ta utakmica je prica za sebe, verujem da kada bi se na Maksimiru pojavio dron sa "Velikom Srbijom" ne bi nista drugaciji scenario bio.
      Jednostavno veoma lako je isprovocirati nas narod i onda se oni upecaju na takve bedne provokacije, dalje se vec zna sta sledi.

      Sto se tice ovih grupa.

      Mislim da Bosna moze lako do baraza za SP, Belgija je jako veliki zalogaj i prepreka za mnoge .. Hrvatska ne bi trebala da ima ikakvih problema sa bilo kim u onoj grupi, dok za Srbiju iskreno ne znam sta da ocekujem, videcemo posle sutrasnjeg duela sa Austrijom u kom smeru ce ici ove kvalifikacije, smatram da je sutra mozda taj momenat kada ce se pokazati pravac u kome ovo vodi.


    2. #5542
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku

      Ta utakmica je prica za sebe, verujem da kada bi se na Maksimiru pojavio dron sa "Velikom Srbijom" ne bi nista drugaciji scenario bio.
      Jednostavno veoma lako je isprovocirati nas narod i onda se oni upecaju na takve bedne provokacije, dalje se vec zna sta sledi.

      Sto se tice ovih grupa.

      Mislim da Bosna moze lako do baraza za SP, Belgija je jako veliki zalogaj i prepreka za mnoge .. Hrvatska ne bi trebala da ima ikakvih problema sa bilo kim u onoj grupi, dok za Srbiju iskreno ne znam sta da ocekujem, videcemo posle sutrasnjeg duela sa Austrijom u kom smeru ce ici ove kvalifikacije, smatram da je sutra mozda taj momenat kada ce se pokazati pravac u kome ovo vodi.
      Pricam o navijanju prije drona - odnosno o pogrdnom navijanju vezanom za Hrvate s istom porukom koja je odaslana i s utakmice Hrvatska Kosovo za Srbe

      Sa ovim rosterom Hrvatska je top5 europe i bilo bi iznenadenje da ne vidimo svjetskog, a nadam se napokon i normalnom rezultatu na velikom natjecanju

      Euro je s**** Cacic, do SPa ostaje posto ne vidim mogucnost da dobi otkaz u meduvremenu

    3. #5543
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Stones iznese loptu do protivničkog 16erca dok Cahillov svaki dodir s loptom podiže sumnju da će zabrljat. Spavaš li mirno Mikele Obi Johne?

    4. #5544
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku

      Ta utakmica je prica za sebe, verujem da kada bi se na Maksimiru pojavio dron sa "Velikom Srbijom" ne bi nista drugaciji scenario bio.
      Jednostavno veoma lako je isprovocirati nas narod i onda se oni upecaju na takve bedne provokacije, dalje se vec zna sta sledi.

      Sto se tice ovih grupa.

      Mislim da Bosna moze lako do baraza za SP, Belgija je jako veliki zalogaj i prepreka za mnoge .. Hrvatska ne bi trebala da ima ikakvih problema sa bilo kim u onoj grupi, dok za Srbiju iskreno ne znam sta da ocekujem, videcemo posle sutrasnjeg duela sa Austrijom u kom smeru ce ici ove kvalifikacije, smatram da je sutra mozda taj momenat kada ce se pokazati pravac u kome ovo vodi.
      Za svija rece a za Crnu Goru? zar bi red bio i da oni nedje odu .p





      .


      .

    5. #5545
      Dock Brown avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Cave of Wisdom
      Poruke
      2,945
      Teme
      356
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2072
      Like (dobivenih)
      2089
      Rep
      Danas moji Slovenci moraju pobjedit ocajne engleze, ne znaju ni sami sta hoce od repke tako da su zreli za poraz, ali logicno da nece bit lako favoriti su svakako pa ko god igrao za njih

      ::: ROLEPLAY ::: Dock Brown ::: FREEROAM ::: MisanthropeX :::DEATHMATCH::: Dr.Kiklop

    6. #5546
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dock Brown Vidi poruku
      Danas moji Slovenci moraju pobjedit ocajne engleze, ne znaju ni sami sta hoce od repke tako da su zreli za poraz, ali logicno da nece bit lako favoriti su svakako pa ko god igrao za njih
      Kad u ekipi imate Hendersona, Cahilla, Lingarda, Rooneya i Sturridgea nema potrebe za nekim strahovanjem, dovoljno je da trčite.


      Slovenija je apsolutno zaslužila pobjedu i veliki heroj za Engleze je J.Hart.

      Da prepričam jednu situaciju sa utakmice - Cahill na centru bez pritiska ima loptu, pokušava da je doda do Lingaarda, ne prolazi pas, trči 15m do igrača koji mu je oduzeo i otvara kontru Sloveniji.

      B r a v o

    7. Like Dock Brown se sviđa ovaj post
    8. #5547
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od n1_ Vidi poruku
      Za svija rece a za Crnu Goru? zar bi red bio i da oni nedje odu .p
      Pored Srbije za njih bi mi bilo najdraze da prodju, nisam ih spomenuo jer kolika je verovatnoca da u 10 kola prikazu podjednako dobre partije.

      Napravili su iznenadjenje sinoc ali sumnjam da mogu daleko, imaju par vrhunskih pojedinaca i to je to.

    9. #5548
      Dock Brown avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Cave of Wisdom
      Poruke
      2,945
      Teme
      356
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2072
      Like (dobivenih)
      2089
      Rep
      Da cuo sam da su golmani bili u glavnim ulogama, nisam uspio gledat tekmu imao sam obaveze, ali sam bio uvjeren da ne mozemo izgubit jer je engleska repka u totalnom kaosu

      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Kad u ekipi imate Hendersona, Cahilla, Lingarda, Rooneya i Sturridgea nema potrebe za nekim strahovanjem, dovoljno je da trčite.


      Slovenija je apsolutno zaslužila pobjedu i veliki heroj za Engleze je J.Hart.

      Da prepričam jednu situaciju sa utakmice - Cahill na centru bez pritiska ima loptu, pokušava da je doda do Lingaarda, ne prolazi pas, trči 15m do igrača koji mu je oduzeo i otvara kontru Sloveniji.

      B r a v o

      ::: ROLEPLAY ::: Dock Brown ::: FREEROAM ::: MisanthropeX :::DEATHMATCH::: Dr.Kiklop

    10. #5549
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Pobjeda za prekretnicu u ovoj sezoni [nadam se], Hazarda je bilo svugdje i izgleda da ulazi u tu 343 formaciju, Costa uobičajna rutina.

      Mislim da bi mogli ući u pravi ritam ako pobijede ManchesterU

    11. #5550
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Pobjeda za prekretnicu u ovoj sezoni [nadam se], Hazarda je bilo svugdje i izgleda da ulazi u tu 343 formaciju, Costa uobičajna rutina.

      Mislim da bi mogli ući u pravi ritam ako pobijede ManchesterU
      Lijepo se pokazao i Chalobah s onom asistencijom petom

      Ekipa je izgledala odlicno u 3-4-3 al Luiz i Cahill mi ne uljevaju povjerenje iako je Luiz izgledao fantasticno no to je vise bilo zbog jalovih napada Leicestera. Tehnicki dosta potkovan stoper, odlicni udarci iz slobodnjaka, pokusaj skarica..

      I jedna odlicna stvar, 7 zamjeni od toga 5 engleza (3 engleza usla ko zamjene) i vjerujem da ce okosnica buduce Engleske reprezentacije biti igraci Chelsea pogotovo RLC i Chalobah

     

     
  • Stranica 555 od 741 PrviPrvi ... 55455505545553554555556557565605655 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •