Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 554 od 741 PrviPrvi ... 54454504544552553554555556564604654 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 5,531 do 5,540 od 7405
    1. #5531
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dock Brown Vidi poruku
      Hrvatska pobjedila jucer sa vrlo dobrom igrom, ali nisu bili toliko dobri koliko je Kosovo bilo ocajno i neprofesionalno, igraju ko neka selekcija u-17 bez glave iznenadili su me vise sam ocekivao, a najvise me veseli da se mandza probudio. Ocekujem pobjedu protiv Finske jer nakon pregledane snimke Finska - Kosovo cudi me gdje su nestali igraci Kosova jucer, jer na toj tekmi sa Fincima su ih bas nadigrali skoro pa pobjedili. Srbija isto zgazila Moldavce ocekivanoo konacno su se prebudili nakon smjene generacije. Jos danas sretno Bosni da napravi povoljan rezultat sa Belgijom i to je to, sretno i mojim Slovencima sa Slovackom ocekujem neku nezanimljivu nulu 1:1 ili 0:0 samo da ne izgube jer ce opet poskupjet gorivo haha
      Hrvatska je sinoć mogla da izađe sa 3. postavom da je htela, kad su igrali protiv novoformirane ekipe koja nikad nije igrala zajedno ranije. Sramno je to što se događalo na tribinama u Skadru, no ostaviću to sa strane jer tome nije mesto ovde. Srbija 'očekivano' pobedila Moldaviju, pa pogledaj ovako, pre 6 godina, na svetskom prvenstvu u Južnoj Africi, Srbija je pobedila jednu Nemačku, a sada igra protiv Moldavije, pa ne znam, da su odigrali šta lošije od 3:0 ne verujem da bi uopšte u skorije vreme imali ikakvu podršku javnosti ovde u Srbiji, jer su svi skeptični u vezi igre naše reprezentacije. Nadam se da će Slavoljub Muslin od ovih podmladaka naše selekcije napraviti čudo i kvalifikovati se na svetsko prvenstvo, ukoliko ne, onda bi mogli 'ladno da ugase reprezentaciju i odu da se bave boćanjem, jer za bolje nisu.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. #5532
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Begović - Bičakčić, Spahić, Kolašinac, Zukanović- Medunjanin, Pjanić, Jajalo, Lulić- Ibišević, Džeko.





      ma samo jako, znali su oni primat i po 4

    3. #5533
      BlakewooD avatar
      Zamisljeno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Poruke
      1,609
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      91 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1033
      Like (dobivenih)
      895
      Rep
      Bazdarevic usro u startu, moglo se odma zakljuciti kakav ce ishod biti...
      Mjenjati nesto mora, na njemu je. Ako pogodi s izmjenama mozemo bod izvuci.
      A ako ne, primamo jos 4...

    4. #5534
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Belgija je ipak dosta jaka reprezentacija ...

      Nema smisla komentarisati navijace u Skadru jer se nista bolje u slicnoj situaciji ne bi ponasali ni nasi, ne treba prodavati ovde neke price kako smo mi bolji od nekog kad se radi o istom mentalitetu i to je to.

      I dalje nemam poverenja u reprezentaciju, jer pobeda protiv Moldaviji apsolutno ne pokazuje nista, cak sto vise dokazala kakve rupe imamo u odbrani, sta da kazem osim da Moldavija nije nikakvo merilo nit pokazatelj kvaliteta ove ekipe.
      Muslin nema moju podrsku od trenutka kada forsira igranje na stadionu Zvezde , dokaz je utakmica protiv Irske gde je teren bio ocajan, u rangu opstinske lige, alibi ne moze da bude kisa jer kisa pada svuda pa su tereni u vrhunskom stanju.
      Cak samo 500m od Marakane nalazio se teren sa 100puta boljom podlogom tako da ovakve kvazi selektore ne treba slusati oko toga gde ce reprezentacija igrati.

      To je neko moje misljenje , zelim srecu svim komsijskim reprezentacijama i da vise volimo svoju reprezentaciju i drzavu nego sto mrzimo tudju i bice mozda boljeg zivota na ovim prostorima.

      I da ... srecu takodje zelim i nasoj filijali sa juga zemlje.

    5. Like Baustelac se sviđa ovaj post
    6. #5535

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Spahić ispoštova svoju kvotu gluposti u važnim utakmicama, idiot krenuo sa 2 špica, šta se drugo moglo očekivati, dobro je pa na 0 nismo. Pojedinci su ovdje govorili i da je Lulić dobro bek-krilo, meni nikad neće biti jasno kako je i do Young Boysa došao. Nemam ja s vama šta pričati.
      Nije ovaj poraz strašan, samo je budala mogla očekivati da ćemo ovdje i zabiti, okrenuti se ostalim utakmicama.

    7. #5536
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku

      zelim srecu svim komsijskim reprezentacijama i da vise volimo svoju reprezentaciju i drzavu nego sto mrzimo tudju i bice mozda boljeg zivota na ovim prostorima.
      Svaka čast na ovoj rečenici jer mnogi ovdje ne razlikuju rivalitet i mržnju. Na kraju krajeva ne možemo pobjeći jedni od drugih.



      ---

      Možda nismo razbili Belgiju ponovo sa 4 gola, al eto pala su nama .

      Nema šta da se kaže, puno neiskustva, nesreće i bum 4:0. Lukaku mašio prazan gol, pogodili prečku, napravili par prilika kako za njih tako i za nas i sve u svemu nije loše toliko izgubit od Belgije.

      Svima nam je jasno da Jajalo nije ni za druge ekipe, al tako je trener malo izvodio nije prošlo i gotovo. Bolje sad nego protiv Grčke koja će proć kao i mi.


      Kolašinac, Jajalo, Bičakčić, Spahić vrlo loši. Treba se obavezni zvat Samir Memišević koji iz kola u kolo je u top11 timu. On i Zukanović nadam se da će protiv velikih ekipa igrat.

    8. #5537

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Prvenstveno je Baždarević tokmak, poraz se mogao ublažiti da smo kao i svaka normalna reprezentacija igrali sa 5 igrača u sredini i Džekom kojem to odgovara. Za 4-4-2 ti moraš imati u sredini dvojicu svjetske klase da to iznesu, a mi to nemamo. Početak sa 2 špica je samo još jedan dokaz Baždarevićeve vještine, koju je i protiv Irske pokazao. Za njega je Čačić Ferguson. Dobro, nije Jajalo, a ko je za prvim tim, Medunjanin ? Za taj dio oko Memiševića se slažem, i ja sam to govorio čim je spisak izašao, ali ostalo je besmisleno. Lulić i Zukanović su jučer bili 2 najgora igrača, pored njih je i dubrovački trubadur dobar bio. Nije to pašice prvi put da nas Belgija razguzi, očigledno se ti ne sjećaš Emile Mpenzae. Dobro bi bilo kad bi se iz ovog poraza par lekcija izvuklo, prestalo eksperimentisati sa formacijama, protiv slabijih 4-5-1 prvo poluvrijeme, drugo 4-4-2, protiv jačih 4-5-1 i nadati se bodu u Zenici protiv Belgije. Može se, samo da je pameti.
      Posljednje uređivanje od North : 08-10-16 at 02:07

    9. #5538
      Doktor avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,910
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      134 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2694
      Like (dobivenih)
      1893
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Spahić ispoštova svoju kvotu gluposti u važnim utakmicama, idiot krenuo sa 2 špica, šta se drugo moglo očekivati, dobro je pa na 0 nismo. Pojedinci su ovdje govorili i da je Lulić dobro bek-krilo, meni nikad neće biti jasno kako je i do Young Boysa došao. Nemam ja s vama šta pričati.
      Nije ovaj poraz strašan, samo je budala mogla očekivati da ćemo ovdje i zabiti, okrenuti se ostalim utakmicama.
      Ne znam Ado sta bih ti rekao, Lulić djeluje kao smotan fudbaler,al' radi ono sto je najbitnije - igra sa svim svojim srcem, sto se ne moze reci bas za ostale.
      Nisam bas u toku sa igracima,ko je povrijedjen ko nije, medjutim po meni Milan Djuric zasluzuje prvu postavu, lik se bori,a ima i odredjeni kvalitet, ne znam zasto ne dobija vecu priliku.

      Spahic ko Spahic, meni i dalje jako drag,iako zaista radi neke gluposti,ali sta je tu je. Da se vratim na Lulica, tu zamjene adekvatne realno nema, a igra lik ****ga,trci i trudi se, na aparatima,ali makar to sa srcem radi. Mene je iskreno najvise veceras razocarao Miralem Pjanic, fakat ne znam koji *****,jel ga neko treba molit da potrci? Uglavnom sve u svemu jako lose, kao da se nakon onog poraza od Nigerije na SP sve raspalo, ovi sto su igrali pozrtvovano sad su ***** od lisice,mrsko im trcati, a cinjenica ako imas 11 panjeva koji igraju srcem,napravit ce bolji rezultat nego 11 superstara,koji tu igraju preko kurca
      Doktor | CoffeeiNN | MIRZABACJE | Harambasa | Marcus_Northman
      Drift Boys - 07.07.2014.
      Drift Boys lider ( prvi put ) - 23.08.2014.
      Drift Boys legenda - 28.12.2014.
      EX FR Super Admin | 1336 | EX FR DJ voditelj | 4 |

      Russian Mafia - 03.05.2016.
      Russian Mafia lider - 12.06.2016 - 11.10.2016.
      EX DM GameSage | 2 |


      GAME OVER - 11.10.2016

    10. #5539

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Miki brate pun mi je više kur.ac tih što igraju srcem, igra Lulić srcem jedno 60 minuta, onda se vuče po terenu, a i za tih 60 ništa ne uradi. Nama svi igraju jer nemamo boljih, Miralemovo nije da trči nego da lopte dijeli, pogledaj Juventus, ali šta će kad doktor stavi dva špica i fali mu igrača u sredini. Ne mogu vjerovati da još uvijek nije podnio ostavku. Narednu bih počeo sa štoperskim parom Šunjić-Memišević, dosta je više i trubadura i ovih kvazi-igrača, tipa Zukanovića.

      Citiraj Prvotno napisano od Doktor Vidi poruku
      a cinjenica ako imas 11 panjeva koji igraju srcem,napravit ce bolji rezultat nego 11 superstara,koji tu igraju preko kurca
      Al u kurcu, to jedino prolazi u Južnoj Americi ili ako te igrače vodi Ante Čačić ili neko sličan.

    11. #5540
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Belgija je ipak dosta jaka reprezentacija ...

      Nema smisla komentarisati navijace u Skadru jer se nista bolje u slicnoj situaciji ne bi ponasali ni nasi, ne treba prodavati ovde neke price kako smo mi bolji od nekog kad se radi o istom mentalitetu i to je to.

      Ne da bi se ponasali tako nego su se i ponasali na utakmici Srbija - Albanija tak da ono nema rasprave o tome, srpski mediji sad jako sokirani kao i neke osobe ovdje na forumu. Dvostruki standardi na najjace

      __

      Iskreno nisam iznenaden rezultatom Belgija - BiH kad smo s Belgijcima jedva mi izasli na kraj u kvalifikacijama za SP14, a odtad je ta repka jos napredovala pogotovo sa odlaskom Wilmotsa.

      Utakmicu sa Kosovom nisam spominjo niti ne vidim razlog da bi ju spominjao, utakmica u rangu prijateljske dosli tamo, dali narodu veselja rjesili rutinski i ostali odmorni za Fince koje bi trebalo napuniti barem sa 3-4 komada

     

     
  • Stranica 554 od 741 PrviPrvi ... 54454504544552553554555556564604654 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •