Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 552 od 741 PrviPrvi ... 52452502542550551552553554562602652 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 5,511 do 5,520 od 7405
    1. #5511
      Filozof
      Deleted User
      Ne znam @Gunner kad su jos dobili u sudackoj, ja uvijek zabrijem da gol u 94 minuti iz.. khm ovaj, ne znam jel mogu to uopce nazvati tako ali ajde penala znaci da je to gol u sudackoj?

      @Harry pih najbolji stoper univerzuma Paulista je za ono trebo dobiti orden casti, a ne crveni karton

      Ponavljam Costa je bio nezaustavljiv u svim utakmicama Premierlige do sad, igrac na kojem je nacinjeno najvise prekrsaja.. a Arsenalu svaka cast kad su ga uspjeli zaustavljati bez prekrsaja jako dobro su igrali u obrani, onaj meme slika koja ismijava Costu kad ga Koss drzi u narucju govori vise o Arsenalu i sudcu nego o Costi i Chelseu

      //nisam dao objasnjenje kaj sam mislio vezano za tu sliku.. mislio da sam da je sudac sudio odlicno jer je Arsenal pobjedio

    2. #5512
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      volim ja objasnit kad baš treba

      - protiv leicestera čist penal nad musom skrivio bellerin. da, da i da zadnja linija vam u odbrani izgleda kao glumci u krim tim 2 (ako nisam pogriješio u imenu)

      - protiv sotona - ne znam da li postoji neko s tolikim mu*ima da kaže da je ono čist penal. ono se ne sudi N I G D J E. sudijska greška opet, ko bi rekao

      - protiv chelseaja - velik broj faulova nad najboljim igračem dosadašnjeg dijela PL-a i ujedno najboljeg strijelca. u većini slučajeva trebali su bit sankcionisani napadi panike arsenalove odbrane. pardon, on je to zaslužio jer je velikog stopera 'gabrijela batistutu' ponizio na jedan bizaran način, a koji gunnersi okarakterišu kao NESPORTSKI



      da sumiramo, imali bi 11 poena po svakim normalnim okolnostima i arsenal apsolutno ne pratim, sreća pa sam došao u 85oj minuti da vidim uživo, a ostale stvari se mogu svakodnevno vidit na internetu




      @Filozof; izvini molim te, al ja mislim da je gabriel batistuta gabigol paulista nepošteno odstranjen prošle sezone i arsenal apsolutno ne juri rezultat od početka sezone, baš fino i pošteno igraju
      Ne pratis Arsenal samo ga komentiras vise nego komentiras Chelsea. Prolistaj zadnje stranice vise govoris o Arsenalu nego o klubu kojeg simpatiziras. Protiv Leicestera je trebao biti dosuden jedanaesterac, ali opet tu je masu situacija gdje i Arsenal bude zakinut u istim utakmicama i kad izgube bodove šutite. Jednostavno sudci nisu roboti i ne vide sve. Razlika je krađa tipa Barcelona-Chelsea u LP i ovako neke bizarne stvari kao što navodiš penal protiv Saintsa. U gužvi podapeta noga Giroudu i ovaj pada, a sumnjiv udarac Fontea nad Koscielnyem ne spominješ? To nisi vidio? Prvo što mu je prošla lopta kroz ruke odbila se od prsa i koljenom pogodio Bossa u glavu. Nmvz. Greška je što je u istom napadu dosuđen jedanaesterac..

      Za Chelsea i dalje stojim pri svom. Mustafi je trebao dobiti žuti za 1 start nad Costom i to je sve. Ostalo je sve bilo plačljivo derište Diega Coste jer nije dobio faul. Navikao je da sudci idu u njihovu korist. Toliko ste zaobmanuti Costom i Chelsejom da ne primjećujete kakve je vrste krađa bila u utakmici Arsenal-Chelsea (obe u ligi) i ovdje. Je Paulistin IQ je nizak pa je pao pod Costin utjecaj, no nije on kriv za sudčeve glupe odluke. Ne može biti kriv. Kakve veze ima Oscar s bilo čim (odmah da se ogradim od tebe Krešo jer uvijek istu priču pričaš). Ako se govori o sudcima govori se o njima, a ne o tome što se netko bahatio nižem od sebe i šta ja znam. K'o da je bitno ko je kakav ako je zaštićen od sudca.

      Čekate greške sudca kad igra Arsenal čim vaš klub ne pobjeđuje. Kad Arsenal kiksa nije bitno je li sudac utjecao na to, Arsenal je izgubio. Ajmo se smijat Arsenalu i blatiti ga i govoriti kako nisu ništa osvojili 10 godina.

      Danas protiv Burnleya nisam gledao, ali čini mi se da je nepravedna pobjeda i to priznajem jer sam vidio neki video (low quality) i čini mi se da je Kosscielny igrao rukom u 16ercu kad je zabijen gol (nakon šuta Oxa) što je promjenilo smjer lopte.

      Sorry što navijamo za nogomet. Pobjeda, remi, izjednačeno uvijek će mi gušt biti gledati Arsenala,a na e dosadan nogomet (ne aludiram na Chelsea jer ni ne znam kako sad igraju). Da ne navijam za Arsenal vjerojatno bih navijao za Spurse u Engleskoj jer imaju odličnu igru. Nadam se da će biti ili oni ili Arsenal. City ne volim zbog Pepa (njegove čuvene Barce u ligi prvaka LOL)
      @Filozof;
       
      HEHE

    3. #5513
      Filozof
      Deleted User
      Oscara spominjem kad mi prodajes pricu da je Paulista opasan i cvrst hahahhahhaha @Gunner; a Paulista je udario petom Costu u kost(obran) i to je to namjerni start da ga se ozljedi odnosno dobio je za namjeru jer perolaki Paulista ionako nije time mogo ozljediti Costu

      Ali da cu ja nekad procitati da je igrac Chelsea naviknut da sudci sude u njihovu korist hahhahah to nisam ocekivo, budi bar tolko objektivan i ne ponovi to nikad vise

      Ja ne kazem da pobjeda Arsenala nije bila zasluzena igrali su puno bolje od Chelsea koji je poklonio 2 od 3 gola, ali svejedno nije bilo korektno nista ne suditi na Costi osim onda kad su ga pokupili s leda pa je dobio opomenu mislim Koss

      Evo ti u nesto boljoj kvaliteti gol iz offsidea postignut rukom


      Sad idem googlat sudacke pogurance za Chelseu kad nadjem 3 javim se.. za 24 godine dok se to dogodi

    4. #5514
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      Oscara spominjem kad mi prodajes pricu da je Paulista opasan i cvrst hahahhahhaha @Gunner; a Paulista je udario petom Costu u kost(obran) i to je to namjerni start da ga se ozljedi odnosno dobio je za namjeru jer perolaki Paulista ionako nije time mogo ozljediti Costu

      Ali da cu ja nekad procitati da je igrac Chelsea naviknut da sudci sude u njihovu korist hahhahah to nisam ocekivo, budi bar tolko objektivan i ne ponovi to nikad vise

      Ja ne kazem da pobjeda Arsenala nije bila zasluzena igrali su puno bolje od Chelsea koji je poklonio 2 od 3 gola, ali svejedno nije bilo korektno nista ne suditi na Costi osim onda kad su ga pokupili s leda pa je dobio opomenu mislim Koss

      Evo ti u nesto boljoj kvaliteti gol iz offsidea postignut rukom


      Sad idem googlat sudacke pogurance za Chelseu kad nadjem 3 javim se.. za 24 godine dok se to dogodi
      Nije offside (Boyda pogledaj dolje na liniji kasnio je u poravnanju s obranom).. Ali ruka definitivno je i tu smatram da je pokraden Burnley. Ostalo nista bitnim ne smatram.
      Btw ne vjerujem da sam rekao da je Paulista opasan i čvrst. Izvadi neki post ako sam rekao, ali sumnjam

      Edit: Pisu svi da Arsenalu nije dosuden neki penal protiv Burnleya tako da ono ako i je tako pravda je neka zadovoljena s obzirom da je priznat gol rukom Koscielnya
      Posljednje uređivanje od Gunner : 03-10-16 at 00:05
       
      HEHE

    5. #5515
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Nije offside (Boyda pogledaj dolje na liniji kasnio je u poravnanju s obranom).. Ali ruka definitivno je i tu smatram da je pokraden Burnley. Ostalo nista bitnim ne smatram.
      Btw ne vjerujem da sam rekao da je Paulista opasan i čvrst. Izvadi neki post ako sam rekao, ali sumnjam

      Edit: Pisu svi da Arsenalu nije dosuden neki penal protiv Burnleya tako da ono ako i je tako pravda je neka zadovoljena s obzirom da je priznat gol rukom Koscielnya
      Jel ti vidis di je Koss u trenutku kad Ox upucuje udarac? - nije Ox u offsideu da je on zabio gol bilo bi sve ok, ali Koss stoji ispred njega sa rukama u zraku od kojih se lopta odbija i mjenja smjer

      Pogodio je u ruku igraca u offsideu ako to nije utjecanje na igru onda ne znam kaj je

      Gledo sam samo zadnjih 10ak min tekme nakon kaj je Dinamo zavrsio pa ne znam za taj penal, moguce da se netko sapleo o svoje noge pa pao u 16m

      Reko si nesto u tom stilu da Paulista nije slab ili da je cvrst nesto na tu foru nakon kaj sam reko da bi ga Costa samljeo, pa si ti to reko onda sam ti ja uzvratio sa Oscarom cisto provokacijski

    6. #5516
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Pa covjece da li si realan, Chelsea u zadnje 2 godine nije bio poguran ni blizu koliko je dobio šamara od sudaca.

      Pogledaj tekmu s Tottenhamom, jednu od najbrutalnijih po meni u zadnjih par godina, pa pogledaj sa Swanseajem ove sezone, ponovit cu opet i West Ham kad su nam iz jedine sanse dali gol iz korijena sudacke greske, dosta nedosuđenih penala koji su realno morali bit prevaga u pojedinim situacijama.

      Ja priznajem poraz od Arsenala, nisu zasluzili nista tad, al sad konacno idu prave promjene u sistemu. Nadam se CBu i nekom poput Jamesa Rodrigueza, takvi bi apsolutno trebali u ovakvom sastavu, al jos je rano o tome pricat.


      Kazes nesto Costa derište i da ga sudije maze pa da li si realan. Radi njega se vrse ponovne analize, radu njega nema razgovora sa sudcem. Ali sto je najgore za sve te stvari samo on odgovara... Costa jednom odmahne rukom dajem glavu da ide zuti dok drugi mogu radit sta god hoce i opet nista.

      Covjek uvijem vrsi pritisak iako mu kontrola lopte nije nesto posebno, brzinu i trkacke sposobnosti ima na pretem. Zato ga mnogi bluesi respectuju!

    7. #5517
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Pa covjece da li si realan, Chelsea u zadnje 2 godine nije bio poguran ni blizu koliko je dobio šamara od sudaca.

      Pogledaj tekmu s Tottenhamom, jednu od najbrutalnijih po meni u zadnjih par godina, pa pogledaj sa Swanseajem ove sezone, ponovit cu opet i West Ham kad su nam iz jedine sanse dali gol iz korijena sudacke greske, dosta nedosuđenih penala koji su realno morali bit prevaga u pojedinim situacijama.

      Ja priznajem poraz od Arsenala, nisu zasluzili nista tad, al sad konacno idu prave promjene u sistemu. Nadam se CBu i nekom poput Jamesa Rodrigueza, takvi bi apsolutno trebali u ovakvom sastavu, al jos je rano o tome pricat.


      Kazes nesto Costa derište i da ga sudije maze pa da li si realan. Radi njega se vrse ponovne analize, radu njega nema razgovora sa sudcem. Ali sto je najgore za sve te stvari samo on odgovara... Costa jednom odmahne rukom dajem glavu da ide zuti dok drugi mogu radit sta god hoce i opet nista.

      Covjek uvijem vrsi pritisak iako mu kontrola lopte nije nesto posebno, brzinu i trkacke sposobnosti ima na pretem. Zato ga mnogi bluesi respectuju!
      Ne pratim bas Chelsea nego ugl samo utakmice s Arsenalom u kojima sudci obicno nisu izašli s terena cistog obraza. Mislim ns ovaj dio s Costom

      https://mobile.twitter.com/XhakaLega...293120/video/1
      Posljednje uređivanje od Gunner : 03-10-16 at 13:57
       
      HEHE

    8. #5518
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Real s Ronaldom ove sezone izgleda očajno. Konačno su sad mogli otići korak ispred Barce koja realno ima ekipu za skupljanje poena protiv slabijih timova. Transfer politika Zidanea da iskorištava igrače kojima vjeruje je veoma glupa, puno rotacija, puno nelogičnosti... Vjerujem da će Atletico ove sezone biti glavni u utrci za ligu, Barca puno zavisi od Messija, Inieste i Mashcerana sto je veoma lose s obzirom da su mnogo ulozili. Prvenstveno Gomez koji je očajan, možda za par godina bude nesto od njeg, al trenutno dosta je los.

      Španska liga će sigurno bit dosta zanimljivija jer konačno puno klubova se brzo adaptiraju na stilove Barce i Reala prvenstveno zbog velikog broja igraca koje su doveli.

      ---

      Guidolin i Big Sam dobili otkaze, uskoro će Moyes i Bilić također.

      Za Sunderland se zna ko bi mogao doći, eh sad za Englesku repku bi iskreno volio da ih Bilić vodi ukoliko dobije otkaz. Jedino on zna pokrenit motor Engleza kad gube, al svi znamo da će oni odabrat domaćeg trenera. Prvi izbor Alan Pardewu, taktičar 0 plesač 10

    9. #5519
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Naravno da prate Arsenal jer je to voljeni klub u srcu, a chelsea je samo visuelno

      Znam da boli istina al eto





      .


      .

    10. #5520
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od n1_ Vidi poruku
      Naravno da prate Arsenal jer je to voljeni klub u srcu, a chelsea je samo visuelno

      Znam da boli istina al eto
      istina je da me zanimalo kako je arsenal ispred chelseaja, istina je da je to privremeno

     

     
  • Stranica 552 od 741 PrviPrvi ... 52452502542550551552553554562602652 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •