Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 54 od 741 PrviPrvi ... 444525354555664104154554 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 531 do 540 od 7405
    1. #531
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ξ⊐Ξ⊓ Vidi poruku
      Dao bi ga PSG za 65 milijuna eura, ali Wenger nije htio toliko platiti...

      Zar nije zadnji prijelazni rok City šparao i slabo bio aktivan? Gori je United koji ruši rekorde svakom prilikom i kešira max. koliko mogu, apsurdne cifre za neke igrače.

      Neću ni morat čekat novi Football Manager kad mi isti k ko prošle godine s Arsenalom, svakako bi mi prvi pick bio Ospina a ne Cech, ne treba mi...Eto bar nešto pozitivno u tragediji koja se zove Arsenalova transfer politika.

      Eto mozda sam se krivo izrazio al sam mislio na ovaj transferni period koji je eto zavrsio jucer u 00:00 u kojem je City potrosio cca 200M

      United vise nije United.. odlaskom Fergunsona United je propo ko kuca, otisli im stupovi obrane Vidić&Ferninand.. otislo je pun klinac igraca dolaskom LVGa koji izgleda nikak drukcije nego naroljano (pijano) svaku tekmu.. Ovog novog kaj su potpisali iz Monaca mater mi moje nikad cuo za tog igraca Martins Martens kako vec dali 50M za njega..

      Wenger nije htio dat 65M, a da je u pitanju Perez Cavania bi kupio za 80M jer covjeku pare same od sebe dolaze..

      Za sad nista od transfera De Gea-e u Real, ceka se 1.1.2016 kada ce De Gea moc potpisat pred ugovor sa Realom i doc za dzabe na kraju sezone, sto bas i nije nekakvo pojacanje, bolje da dovedu jos jednu klasicnu spicu npr. Aguero..


    2. #532
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jazavac007 Vidi poruku
      Eto mozda sam se krivo izrazio al sam mislio na ovaj transferni period koji je eto zavrsio jucer u 00:00 u kojem je City potrosio cca 200M

      United vise nije United.. odlaskom Fergunsona United je propo ko kuca, otisli im stupovi obrane Vidić&Ferninand.. otislo je pun klinac igraca dolaskom LVGa koji izgleda nikak drukcije nego naroljano (pijano) svaku tekmu.. Ovog novog kaj su potpisali iz Monaca mater mi moje nikad cuo za tog igraca Martins Martens kako vec dali 50M za njega..

      Wenger nije htio dat 65M, a da je u pitanju Perez Cavania bi kupio za 80M jer covjeku pare same od sebe dolaze..

      Za sad nista od transfera De Gea-e u Real, ceka se 1.1.2016 kada ce De Gea moc potpisat pred ugovor sa Realom i doc za dzabe na kraju sezone, sto bas i nije nekakvo pojacanje, bolje da dovedu jos jednu klasicnu spicu npr. Aguero..

      Ma skužio sam ja, al' rekoh ovi su zadnji put štedili pa sad odriješili kesu, više je oke tako nego svaki baš rok stotine milijuna eura trošiti, pogotovo na upitne igrače tipa taj Martial, klinac koji po ničemu se nije istakao (odigrao dosad samo 52 utakmice sveukupno LOL) osim što su ga mediji prozvali novim Henryjem (što je zapravo loše s obzirom koliko su već klinaca prozvali novim Messijem/Ronaldom, kad oni kažu Henry to je slabo lol) košta 36 milijuna funti, dok Sanchez koji je bio provjerena klasa iz Barcelone koštao 35 milijuna funti, toliko smiješno da je za plakati stvarno...

      De Gea je u zeznutoj situaciji, ako ne potpiše produljenje ugovora s Unitedom izgubit će cijelu sezonu jer van Gaal mu neće dati nijednu tekmu da igra, sve je ovo kašnjenje planirano od strane Uniteda upravo zbog tog razloga. A ne vjerujem da se ovome gubi godina, pogotovo ako Navas se ove sezone iskaže neće ga Real više ni htjeti, a onda bi mogao biti u problemu itekako. Zato dosta je moguće da ipak prihvati ostanak u Manchesteru...
      Posljednje uređivanje od Mar$el : 02-09-15 at 01:02

      Victoria Concordia Crescit

    3. Like Fred se sviđa ovaj post
    4. #533
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      De Gea je sad ko na iglama, ako potpise ugovor, nece ga prodat a onda pak sa druge strane ako ne potpise zna da gubi cijelu sezonu, a iduce godine nas ocekuje Europsko, a sjedenje godinu dana na klupi prije Europskog i nije bas pozeljno.. City ima vrhunsku ekipu prosle godine nisu uzimali radi financijskog fair playa pa da ih ne blokiraju i ove sezone se osigurali na skoro svim pozicijama i igraju odlicno 4 utakmice 12 bodova..

      Navas ima 28 godina na ledima, ali i dalje vrhunski golman, vrati se godinu dana unazad i pogledaj mu obrane sa SPa.. covjek je branio moguce i ne moguce, i radi tog se probio na top listu golmana, kao i James. 70% nas nije culo za Jamesa dok se nije probio na SPu i osvojio zlatnu kopacku.. kako se kaze "preko noci" je posto dobar igrac i eto zavrsio u Realu za 88M i tu hvala Bogu daje dobre partije.

      Sancez je 3x klase bolji nego ovaj Martial(prvi put cujem za njega) a placen je manje nego Martial.. a Sancez kako si reko provjerena kvaliteta iz Barcelone.. Nema tu proglasanje "Ti si novi Messi / Ronaldo / Henry", brate mili onaj Odegaard da sam ja Perez **** ja sebe ako ga nebi potjero iz kluba. Alo bolan primas 80.000€ TJEDNO i jos se zalis i prkosis sto neigras za prvu postavu Reala, ne samo Odegaard nego i onaj Halilović trener te izvadi iz igre (tek si doso sa ozljede) ti njemu neces ruku pruzit, da sam na mjesu predsjednika Reala i Barcelone potero bi obojcu natrag od kud su i dosli pa nek prkose njima..

      Nogomet danas sve vise i vise gubi svoj znacaj, danas je to biznis a ne sport. Kad Mamic uspije prodat Jozu(panj od igraca) za 8M€ onda znas di je nogomet zavrsio. Danas je FIFA i UEFA mafija..

    5. Like Andrés, Mar$el se sviđa ovaj post
    6. #534
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jazavac007 Vidi poruku
      De Gea je sad ko na iglama, ako potpise ugovor, nece ga prodat a onda pak sa druge strane ako ne potpise zna da gubi cijelu sezonu, a iduce godine nas ocekuje Europsko, a sjedenje godinu dana na klupi prije Europskog i nije bas pozeljno..
      Na to sam i zaboravio, u pravu si, eto vidim sad da je i Del Bosque rekao da ako ne bude igrao u Unitedu teško da će ići na Euro...

      U Manchesteru trljaju ruke, sve im ide po planu, sad će mu uvalit neki petogodišnji ugovor...

      Victoria Concordia Crescit

    7. #535
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ξ⊐Ξ⊓ Vidi poruku
      Na to sam i zaboravio, u pravu si, eto vidim sad da je i Del Bosque rekao da ako ne bude igrao u Unitedu teško da će ići na Euro...

      U Manchesteru trljaju ruke, sve im ide po planu, sad će mu uvalit neki petogodišnji ugovor...

      Manchester misli da je sad s**** Real al su ubiti sjebali sami sebe jer su pregovore poceli vodit 31.08 tako su sjebali sami sebe za 20M+Navasa.. ali eto cudna im je uprava.. Ako De Gea nejde na Euro da se pokaze branit ce Casillas ili Kiko Casilla jer ce Benitez rasporedit ko ce sta branit izmedu Navasa i Casilla-e.. i Del Bosque ce imat uvid u svoje vratare..

      De Gea ce dobit novi 5-6 godisnji ugovor sa vrhunskom placom i De Gea vise nikad nece tj nezeli cut za Real jer mu je u Manchesteru "dobro".. ali eto sta je tu je nogomet gubi svoj znacaj..
      Posljednje uređivanje od Gambino : 02-09-15 at 14:16

    8. #536
      Filozof
      Deleted User
      Tako je i Pedro kostao 30ak milijuna eura, a eto Martial 50 (iako se jos uvijek spominju neki bonusi, manje od 20 milijuna svakako ali neka doplata bi trebala jos biti). Takodjer je LVG odbio dati 80 milijuna za Reusa i za tu lovu doveo upitnog Martiala i Calhanoglu; puno bolje za United bi bilo da je dosao Reus.

      Chelsea s Ramosa, Stonesa i Garaya spala na Hectora i Djilobodjija.. just fucking great

      Jazavac kakve veze Iker Casillas ima sa Benitezom?

    9. #537
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      @Filozof; Benitez nema nikakve veze sa Casillasom, nisam dobro mozda napisao, ali sam mislio na Del Bosquea koji ce odlucit ko ce sta branit izmedu Navasa i Cassila-e.. eto ispravljeno ti je u tekstu pa pogledaj na sta sam mislio

    10. #538

      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Stamford Bridge
      Poruke
      6,649
      Teme
      350
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1428
      Like (dobivenih)
      2018
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jazavac007 Vidi poruku
      @Filozof Benitez nema nikakve veze sa Casillasom, nisam dobro mozda napisao, ali sam mislio na Del Bosquea koji ce odlucit ko ce sta branit izmedu Navasa i Cassila-e.. eto ispravljeno ti je u tekstu pa pogledaj na sta sam mislio
      Ne znam jarane da li sam te dobro shvatio,al ti kazes da ce Del Bosque birati izmedju Kiko Casille i Keylora Navasa,pa mi nikako ne ide u glavu odkad Navas brani za Španiju

    11. #539
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      @Jay[B]; jarane sad sam se i ja izgubio haj da zakljucimo pricu
      Del Bosque ce birat izmedu Casillasa i Casille ukoliko De Gea ne produzi ugovor i krene branit
      Benitez ce birat izmedu Casille i Navasa ko ce branit Ligu Prvaka, ko ligu a ko kup jel sad jasnije ?

    12. Like El.Hazard se sviđa ovaj post
    13. #540
      YoungWolf avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      3,547
      Teme
      200
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      5510
      Like (dobivenih)
      2215
      Rep
      Manchester City se u ovom prelaznom roku opasno pojacao, igraju odlicno i bez De Bruynea i Otamendia.. Manuel ce stvarno biti na velikim mukama koga odabrati na stoperske pozicije, sa obzirom da Mangala i Kompany su sjajno zapoceli sezonu, 4 utakmice bez primljenog pogotka, odlicno obavljali svoje zadatke.. U slatkim mukama Manuel sto bi se reklo

      Zao mi De Gee, United mi nikad nije bio drag klub, sad pogotovo.. Ne pustiti ga da se vrati u svoju drzavu, u klub za koji zeli igrati sa obrzirom da bi dobili sjajno odstetu ne ide mi u glavu nikako, za mene su oni smece od kluba, izvinite navijaci istog..

      || RolePlay || Jonny_Dellucci || ex. GameSage ||



     

     
  • Stranica 54 od 741 PrviPrvi ... 444525354555664104154554 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •