Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 53 od 741 PrviPrvi ... 343515253545563103153553 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 521 do 530 od 7405
    1. #521
      AnelReal avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Republika Bosna i Hercegovina
      Poruke
      297
      Teme
      28
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      129
      Like (dobivenih)
      70
      Rep
      Dobar Pjanic pravo. On i Dzeko ce cinit ubitacan tandem u Romi ove sezone, vazda sam i cjenio.

      Ja pratim dosta ovu Seriju A, najvise moj drugi najdrazi klub AC Milan i reci SAD gdje ce Milan zavrsit na kraju sezone lutrija. Ako ne dovedu nekog kreativnog midfieldera zavrice ponovo tamo gdje su prosle sezone zavrsili. Dobar im je napad, golman osiguran, ko ce biti uparen sa ne previse iskusnim Romagnoliem? Bekovi tamo-vamo, de Sciglio truba, Bertolacci daj boze da pronadje formu, Bonaventura dobar al se brzo zadise.

      Sva sreca pa imamo ovog Sinisu koji ne trpi nicija sranja i proslogodisnji mentalitet ove ekipe. Bravo.
      Luigi Lombardi, LSPD drotina



    2. #522
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Od 30 igrača koji su igrali za Manchester United u sezoni 2012/2013(posljedna Fergusonova sezona) u kojoj se osvojili prvenstvo ostalo je samo 8 igrača(brojim De Gea-u i Johnstone-a koji još imaju vremena za otići) Ta 22 igrača koja su prodana za manje od 45 miljuna funta. Znači desetak miljuna funti manje od cifre za koju su kupili Martiala. Izgleda da SAF bio neki čudutvorac.

      Stvarno mi je žao starijih navijača Uniteda zbog ovoga, ponašaju se (vodstvo ManUtd-a) gore od nekih klubova koje se naziva "plastikama".

      Victoria Concordia Crescit

    3. #523
      YoungWolf avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      3,547
      Teme
      200
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      5510
      Like (dobivenih)
      2215
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ξ⊐Ξ⊓ Vidi poruku
      Od 30 igrača koji su igrali za Manchester United u sezoni 2012/2013(posljedna Fergusonova sezona) u kojoj se osvojili prvenstvo ostalo je samo 8 igrača(brojim De Gea-u i Johnstone-a koji još imaju vremena za otići) Ta 22 igrača koja su prodana za manje od 45 miljuna funta. Znači desetak miljuna funti manje od cifre za koju su kupili Martiala. Izgleda da SAF bio neki čudutvorac.

      Stvarno mi je žao starijih navijača Uniteda zbog ovoga, ponašaju se (vodstvo ManUtd-a) gore od nekih klubova koje se naziva "plastikama".
      Ko mi kaze da je LVG dobar trener ebem ga

      || RolePlay || Jonny_Dellucci || ex. GameSage ||



    4. #524
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Moze se i Arsenalu tako nesto desiti, nece Wenger sto godina zivjet
      Zao nam je jbg..

      - Nista od transfera...





      .


      .

    5. #525
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Wenger je navodno otišao danas u Francusku na pregovore oko Cavania i Rabiota i odbio je dati 65 milijuna eura za Cavanija pa moguće da ništa od toga svega...

      Neki su ranije i pisali da je i dalje u toku pregovaranje oko Benzeme, spomenuta cijena je 47 milijuna funti, ali to ne vjerujem zbog nedavnih Benzeminih objava na Twitteru.

      Ako fakat jedino pojačanje ovo ljeto bude Cech nakon što su objavili da Wenger na raspolaganju ima još preko 200 mil. eura, ne znam koliko će se još zadržati kao trener ako padne u vodu još jedna sezona.

      Victoria Concordia Crescit

    6. #526
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Otisao je on da poseti svoju nanu heee kakvog Cavania kakvi bakraci
      Nebi' on dao svog girouda za ne znam ti sta
      I jos ovo, sve dok je on u clubu Giroud ce bit napadac et..
      #wengerOut





      .


      .

    7. #527
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Ma kakavo dovodenje Cavania de bjez, nece dat uprava PSGa.. tj. nece pristat na ponudu. Transfer Benzeme u Arsenal pada u vodu.. da je Perez to htio prodo bi i iskesiro 100M za Aguera, ali posto nije Benzema otiso nista od Aguera. Rabiot takoder nevjerujem da ce doc.. posto su mu vece sanse za osvajanje nekakvih titula u PSGu. Plasticni klub ovog prijelaznog roka je jedino Manchester City koji je potrosio cca 200M € na nova pojacanja. Uprava Manchestera se sad moze lupat nogom u guzicu.. mogli su dobit 20M+Navasa u zamjenu za De Geu ali ovako sve pada u vodu jer su poslali papire za potpisivanje iza 00:00 kada se zakljucava transferni rok, te je De Gea osto za sad u Manchesteru a Navas u Realu, ali tko zna sad je taj "slucaj" pod FIFA-om te mozda dopuste taj transfer, ali nadam se da nece dopustit, posto bilo bi glupo od Pereza za kojeg znamo da je glup da proda golmana kojem je cijeli Bernabeu izgovaro ime tokom utakmice sa Betisom ;D

    8. #528
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jazavac007 Vidi poruku
      Ma kakavo dovodenje Cavania de bjez, nece dat uprava PSGa.. tj. nece pristat na ponudu. Transfer Benzeme u Arsenal pada u vodu.. da je Perez to htio prodo bi i iskesiro 100M za Aguera, ali posto nije Benzema otiso nista od Aguera. Rabiot takoder nevjerujem da ce doc.. posto su mu vece sanse za osvajanje nekakvih titula u PSGu. Plasticni klub ovog prijelaznog roka je jedino Manchester City koji je potrosio cca 200M € na nova pojacanja. Uprava Manchestera se sad moze lupat nogom u guzicu.. mogli su dobit 20M+Navasa u zamjenu za De Geu ali ovako sve pada u vodu jer su poslali papire za potpisivanje iza 00:00 kada se zakljucava transferni rok, te je De Gea osto za sad u Manchesteru a Navas u Realu, ali tko zna sad je taj "slucaj" pod FIFA-om te mozda dopuste taj transfer, ali nadam se da nece dopustit, posto bilo bi glupo od Pereza za kojeg znamo da je glup da proda golmana kojem je cijeli Bernabeu izgovaro ime tokom utakmice sa Betisom ;D
      Modrić mi je javio maloprije na Viberu da će Perez uložiti žalbu jer kao ima dokaze da su poslali u 23:59 .... Sada ne znam vidjeti ćemo šta će se desiti, uglavnom Luka i Mateo kažu da će valjda De Gea doći...

    9. #529
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Ostaje da vidimo sta ce se desit u narednih par dana, ja se nadam ostanu Navasa u Realu jer je odlican golman..

    10. #530
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jazavac007 Vidi poruku
      Ma kakavo dovodenje Cavania de bjez, nece dat uprava PSGa.. tj. nece pristat na ponudu. Transfer Benzeme u Arsenal pada u vodu.. da je Perez to htio prodo bi i iskesiro 100M za Aguera, ali posto nije Benzema otiso nista od Aguera. Rabiot takoder nevjerujem da ce doc.. posto su mu vece sanse za osvajanje nekakvih titula u PSGu. Plasticni klub ovog prijelaznog roka je jedino Manchester City koji je potrosio cca 200M € na nova pojacanja. Uprava Manchestera se sad moze lupat nogom u guzicu.. mogli su dobit 20M+Navasa u zamjenu za De Geu ali ovako sve pada u vodu jer su poslali papire za potpisivanje iza 00:00 kada se zakljucava transferni rok, te je De Gea osto za sad u Manchesteru a Navas u Realu, ali tko zna sad je taj "slucaj" pod FIFA-om te mozda dopuste taj transfer, ali nadam se da nece dopustit, posto bilo bi glupo od Pereza za kojeg znamo da je glup da proda golmana kojem je cijeli Bernabeu izgovaro ime tokom utakmice sa Betisom ;D
      Dao bi ga PSG za 65 milijuna eura, ali Wenger nije htio toliko platiti...

      Zar nije zadnji prijelazni rok City šparao i slabo bio aktivan? Gori je United koji ruši rekorde svakom prilikom i kešira max. koliko mogu, apsurdne cifre za neke igrače.

      Neću ni morat čekat novi Football Manager kad mi isti k ko prošle godine s Arsenalom, svakako bi mi prvi pick bio Ospina a ne Cech, ne treba mi...Eto bar nešto pozitivno u tragediji koja se zove Arsenalova transfer politika.

      Victoria Concordia Crescit

     

     
  • Stranica 53 od 741 PrviPrvi ... 343515253545563103153553 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •