Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 52 od 741 PrviPrvi ... 242505152535462102152552 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 511 do 520 od 7405
    1. #511
      Filozof
      Deleted User
      Cityu trenutno nitko iz engleske ne moze konkurirati, jos pojacani Otamendijem i sad De Bruyneom to je to, ceka se samo njihov 'iskorak' u europi

      Ivanovic nije ni sjena igraca iz prosle sezone, tako da treba naci neko rjesenje za desni bek dok se on ne skubicira u glavi, jer je sve ove 4 utakmice najslabija karika momcadi pogotovo sad sa Palaceom, Pedro je pomago kolko je pomogo, ali svejedno Ivanovica su Zaha i Sako vozila ko balavca

      Od Stonesa nazalost po svemu sudeci nista, neka se dovede makar Garay onda

    2. #512
      Marco Brutale avatar
      Samo jako
       
      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      4,846
      Teme
      191
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      52 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2755
      Like (dobivenih)
      1716
      Rep
      Ja ne znam sto se desava sa Chelsea. Ivanovic, kako kaze Filizof, nula bodova, treba neka zamjena. Gledam Pedra, jos se decko najvise bori i trudi, onaj Costa se samo bahati naprijed. Citiju nitko ravan nije, iznenadili su me Leicester i Crystal Palace. Crysal se lijepo branio, mada su mogli zabiti jos koji gol, ali sve u svemu jako los pocetak Chelsea.


      BMW Fan






    3. #513
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jazavac007 Vidi poruku
      Chelsea ko da nije uigran ove sezone.. 2 puta izgubili 1 pobjedili i 1 remi sto je veoma lose za takvu ekipu poput Chelsea.. Ako se Chelsea ne probudi jos dok je pocetak sezone pa da uhvate vlak za naslov tesko ce podic trojef prvaka Engleske lige.. sve vise mi se cini da ce taj trofej ove sezone dic City koji igra odlicno..

      Jamesove carolije sa sinocnje utakmice



      Kroz 10-tak minuta nas ocekuje Swansea - Manchester United ? Kakve su vam prognoze
      Ovako se priča o Chelseju, a o Arsenalu kad kiksa prvu tekmu se već isprdava. Je da je Chelsea aktualni prvak Engleske no opet nije Arsenal tek došao iz 2. engleske lige u prvu.

      Što se tiče Chelsea prijeko je potreban stoper. Napad imaju dobre igrače i u vezi također. Fali im jednostavno ta sigurnost u obrani. Ne znam što se dogodilo od prošle godine kada su imali najbolju obranu u PL.

      City je po meni 80% prvak Engleske. Igraju brutalno. Od prošle sezone do ove su povezali (čini mi se) 8 utakmica (pobjede). Sad su se još dodatno pojačali sa KDB i Otamendijem.. Dobro uigrana momčad, odlično osnažena i još pod odličnim menagerom. Vidjet ćemo koliko će izdržati ovaj tempo ukoliko se budu mučili u LP. No mislim kako mogu daleko dospjeti u LP kao i PSG. Dva kluba koji su se uzdigli financijama šeika.

      Arsenalu po meni fali ona iskra u napadu. Veza je dobra, dapače odlična je samo što ima previše playmakera u klubu (po meni). Odlični igrači, odlična ekipa, a nema rezultata.
      Čech se polako iskazuje. Protiv Liverpoola je odlično branio te pokazao da nije za baciti (za razliku od utakmice s WHU). Monreal se od prošle sezone znatno pojačao jer je prošle sezone uvježbavao za igranje na stoperu (odigrao je par utakmica zbog ozlijeda stopera) te je sada zacimentirao svoju poziciju na lijevom beku. Stoperi Koscielny, Per i Gabriel. Koscielny zasigurno treba igrati svaku utakmicu, a ja bih osobno rotirao Mertesackera i Paulistu. Po meni je malo Paulista bolji zato što je brz (što se baš ne bi reklo kad ga vidite) i odlično prati igru. S druge strane Mertesacker također odlično čita igru, zna se snači u malom prostoru no njegov problem je što je punoo punoo spor pa mu to ne daje prednost protiv napadača primjera Kun Aguero. Desni bek klasično (volim brze bekove) Bellerin. Debuchy je predugo bio van terena i malo je izgubio formu pa bi ga trebalo stavljati u kupove i manje bitne utakmice u LP kao protiv Dinama. Chambers po meni na posudbe 5 godina dok ne ojača
      Coquelin najjači igrač u vezi. Vidio je @Andrés; protiv Liverpoola o kakvoj se igračini radi. Mislim da ima najviše intervencija u 2015. godini od def.veznih igrača
      Cazorla i Ozil - što reći o njima. Cazorla ne znaš koja mu je noga jača. Motor ekipe. Po meni, kad se on zaustavi zaustavila se i cijela Arsenalova igra. Jednostavno sitan, ali dinamitan Ozil je počeo napokon igrati. Prijašnjih sezona sam ga mrzio no ove sezone se počeo nekako više truditi i sve pa ga polako počinjem voliti.
      Lijevo krilo zvano Alexis Sanchez - ne trebam ništa ni govoriti. Svima je poznato o kojoj se zvijeri predanoj klubu radi.
      Desno krilo bih igrao Alex Oxlade-Chamberlaina - jednostavno mlad, brz i požrtvovan. Nevjerovatno je kako u nekim utakmicama u kojima se Arsenal muči on ulazi tek u 80. minuti. Stvarno treba malo promisliti da se takva igračina nalazi na klupi, a jedan Ramsey (koji je po meni malo ispao iz forme) igra na desnom krilu, na svojoj totalno neprirodnoj poziciji.

      U napadu Giroud. Iako ga svi vrijeđaju nije ni na njemu sva krivica Arsenalovih igrača. Arsenal u PL ove sezone ima najviše udaraca na gol, a najmanju realizaciju od svih klubova. Jedan Norwich ima bolju realizaciju od Arsenala. Nije sve u Giroudu. Evo i protiv Palacea (inače nisam gledao utakmicu nego sam čitao komentare mnogih fanova) neshvatljivo je kako je Walcott falio neku stopostotnu situaciju. Prešlo se preko toga, al' da je Giroud to bio bilo bi totalno rasuto po Facebooku, Twiteru itd. itd. Treba napadač, no Arsenal raspolaže samo Giroudom. Jest da on ne može skoro nikad sam završiti, al' opet igrač je Arsenala i treba mu biti podrška. On je poslije Henrya i Wrighta postigao najviše golova u toliko utakmica koliko je odigrao tako da ono

      Arsenal ako ne počne sada igrati bit će im kasno jer će zasigurno u drugom dijelu sezone, kao i uvijek, briljirati

      Da se dotaknem i Liverpoola malo. Opet doveli odlične igrače u team, a ti igrači se ne pokazuju. Vidio sam na Bentekeu što je promašio protiv Arsenala. Ono je stvarno nevjerovatno, no on mi je zvijer još iz Ville pa se nadam da će proraditi. Firmina nisam nigdje još vidio. Gledao sam 2 tekme, a on u igri je ko da Liverpool igra s 10 igrača. Onda se nađu glupani iz Liverpoola koji vrijeđaju Lovrena iako on nije toliko kriv za gubitak. Sjebao je protiv sad protiv WHU drugi gol, al' sigurno nije i prvi sjebao. Nije nitko ni dotakao Coutihna koji je totalno glupo dobio žuti karton. Za sve je Lovren kriv i Lovrenu se prijeti smrću.

      I da, Swansea povezao 3 pobjede protiv Man.Uniteda but nobody bats an eye
      Posljednje uređivanje od Gunner : 30-08-15 at 22:12
       
      HEHE

    4. Like Andrés, Mar$el, n1_ se sviđa ovaj post
    5. #514
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od McLegendary Vidi poruku
      Ovako se priča o Chelseju, a o Arsenalu kad kiksa prvu tekmu se već isprdava. Je da je Chelsea aktualni prvak Engleske no opet nije Arsenal tek došao iz 2. engleske lige u prvu.

      Što se tiče Chelsea prijeko je potreban stoper. Napad imaju dobre igrače i u vezi također. Fali im jednostavno ta sigurnost u obrani. Ne znam što se dogodilo od prošle godine kada su imali najbolju obranu u PL.

      City je po meni 80% prvak Engleske. Igraju brutalno. Od prošle sezone do ove su povezali (čini mi se) 8 utakmica (pobjede). Sad su se još dodatno pojačali sa KDB i Otamendijem.. Dobro uigrana momčad, odlično osnažena i još pod odličnim menagerom. Vidjet ćemo koliko će izdržati ovaj tempo ukoliko se budu mučili u LP. No mislim kako mogu daleko dospjeti u LP kao i PSG. Dva kluba koji su se uzdigli financijama šeika.

      Arsenalu po meni fali ona iskra u napadu. Veza je dobra, dapače odlična je samo što ima previše playmakera u klubu (po meni). Odlični igrači, odlična ekipa, a nema rezultata.
      Čech se polako iskazuje. Protiv Liverpoola je odlično branio te pokazao da nije za baciti (za razliku od utakmice s WHU). Monreal se od prošle sezone znatno pojačao jer je prošle sezone uvježbavao za igranje na stoperu (odigrao je par utakmica zbog ozlijeda stopera) te je sada zacimentirao svoju poziciju na lijevom beku. Stoperi Koscielny, Per i Gabriel. Koscielny zasigurno treba igrati svaku utakmicu, a ja bih osobno rotirao Mertesackera i Paulistu. Po meni je malo Paulista bolji zato što je brz (što se baš ne bi reklo kad ga vidite) i odlično prati igru. S druge strane Mertesacker također odlično čita igru, zna se snači u malom prostoru no njegov problem je što je punoo punoo spor pa mu to ne daje prednost protiv napadača primjera Kun Aguero. Desni bek klasično (volim brze bekove) Bellerin. Debuchy je predugo bio van terena i malo je izgubio formu pa bi ga trebalo stavljati u kupove i manje bitne utakmice u LP kao protiv Dinama. Chambers po meni na posudbe 5 godina dok ne ojača
      Coquelin najjači igrač u vezi. Vidio je @Andrés protiv Liverpoola o kakvoj se igračini radi. Mislim da ima najviše intervencija u 2015. godini od def.veznih igrača
      Cazorla i Ozil - što reći o njima. Cazorla ne znaš koja mu je noga jača. Motor ekipe. Po meni, kad se on zaustavi zaustavila se i cijela Arsenalova igra. Jednostavno sitan, ali dinamitan Ozil je počeo napokon igrati. Prijašnjih sezona sam ga mrzio no ove sezone se počeo nekako više truditi i sve pa ga polako počinjem voliti.
      Lijevo krilo zvano Alexis Sanchez - ne trebam ništa ni govoriti. Svima je poznato o kojoj se zvijeri predanoj klubu radi.
      Desno krilo bih igrao Alex Oxlade-Chamberlaina - jednostavno mlad, brz i požrtvovan. Nevjerovatno je kako u nekim utakmicama u kojima se Arsenal muči on ulazi tek u 80. minuti. Stvarno treba malo promisliti da se takva igračina nalazi na klupi, a jedan Ramsey (koji je po meni malo ispao iz forme) igra na desnom krilu, na svojoj totalno neprirodnoj poziciji.

      U napadu Giroud. Iako ga svi vrijeđaju nije ni na njemu sva krivica Arsenalovih igrača. Arsenal u PL ove sezone ima najviše udaraca na gol, a najmanju realizaciju od svih klubova. Jedan Norwich ima bolju realizaciju od Arsenala. Nije sve u Giroudu. Evo i protiv Palacea (inače nisam gledao utakmicu nego sam čitao komentare mnogih fanova) neshvatljivo je kako je Walcott falio neku stopostotnu situaciju. Prešlo se preko toga, al' da je Giroud to bio bilo bi totalno rasuto po Facebooku, Twiteru itd. itd. Treba napadač, no Arsenal raspolaže samo Giroudom. Jest da on ne može skoro nikad sam završiti, al' opet igrač je Arsenala i treba mu biti podrška. On je poslije Henrya i Wrighta postigao najviše golova u toliko utakmica koliko je odigrao tako da ono

      Arsenal ako ne počne sada igrati bit će im kasno jer će zasigurno u drugom dijelu sezone, kao i uvijek, briljirati

      Da se dotaknem i Liverpoola malo. Opet doveli odlične igrače u team, a ti igrači se ne pokazuju. Vidio sam na Bentekeu što je promašio protiv Arsenala. Ono je stvarno nevjerovatno, no on mi je zvijer još iz Ville pa se nadam da će proraditi. Firmina nisam nigdje još vidio. Gledao sam 2 tekme, a on u igri je ko da Liverpool igra s 10 igrača. Onda se nađu glupani iz Liverpoola koji vrijeđaju Lovrena iako on nije toliko kriv za gubitak. Sjebao je protiv sad protiv WHU drugi gol, al' sigurno nije i prvi sjebao. Nije nitko ni dotakao Coutihna koji je totalno glupo dobio žuti karton. Za sve je Lovren kriv i Lovrenu se prijeti smrću.

      I da, Swansea povezao 3 pobjede protiv Man.Uniteda but nobody bats an eye
      Mogu ti reći da imaš pravo, jedino ne znam zašto Welbecka izostavljaš. Po meni je on bolji napadač od Girouda, normalno kada nije odljeđen. Mislim da ako bude pazio na sebe, i zaigra kada se vrati, mogao bi brzo preuzeti poziciju napdača.

      Svi govorite za Chelsea nešto, obrana ovo ono.. Istina je da im treba malo jača obrana, ali ja mislim da je uzrok svih ovih sranja u zadnje vrijeme sa njima ono što se desilo sa Evom.. To ih je psihički uništilo, mislim barem bi mene da sam na njihovom mjestu. A ako je istina ono što se priča da ju je Bane mrčio, onda je to razlog zašto on igra lošije nego inače, sigurno.

      Arsenal sa Coquelinom može osvojiti Premier Ligu, on je nevjerojatan igrač, stvarno nisam jako dugo vidio tako pametnoj, požrtvovnog, aktivnog, jednostavno odličnog igrača kao što je on. Ti kada gledaš utakmicu, Coquelina ne vidiš na utakmici, ali kada gledaš samo Coquelina, vidiš cijelu utakmicu čovječe. Volio bi da jednog dana zaigra u Barceloni, ma da je to jako teško s obzirom na to kako je Sergio zacementirao poziciju zadnjeg veznog, a stariji je od Coquelina samo 3 godine. Ove sezone sam pogledao više Arsenalovih utakmica nego Barcinih, samo radi Coquelina.

      Inače, Barca mislim da bi trebala imati dosta dobru sezonu, vidim da su zainteresirani, iako nema tih "novih" igrača, zbog kazne.. Još. Definitivno smatram da ove sezone bi ter Stegen trebao dobivati malo veću minutažu, a pogotovo u La Ligi. On je jako mlad i mislim da treba steći nekakvo iskustvo. Claudio Bravo je izvrstan vratar, i ne vjerujem da bi ga mogao itko istisnuti iz Barcine trenutne prve postave, ali problem je što je on već čovjek u godinama te mislim da bi Barca trebala uvježbavati ter Stegena da peć možda naredne sezone ga pošalje u mirovinu.. Za ter Stegena smatram da bi trebao ostati jako dugo u Barceloni, i jako dugo 1. vratar! Isto kao što se priča za Chelseaovu obranu, može se reći i za Barcinu, pogotovo sad kada nema specijalca Piquea. Bartra je još premlad da igra jake utakmice, on bi trebao još uvijek učiti na nekim slabijim klubovima, dok recimo Vermaelen je sve bolji iz utakmice u utakmicu. Bojim se da Piqeu ne uzme mjesto.. Ako ovako nastavi, možda i hoće. Što se bekova tiče, Alba odličan na svojoj strani, dok se vidi da je Dani već došao do nekih godina gdje već se on ne misli vraćati kao nekada i zaustavljati kontre. Dok nisu doveli Vidala, uvijek sam htio sa se Hector Bellerin vrati nazad. On je po meni jedan od najboljih desnih bekova. Još je mlad, ali mislim da bi se jako brzo uklopio. Barcin vezni red je savršen, Busquetsu i Rakitiću mislim da nitko ne može uzeti mjesto, dok već vidim da u budućnosti će Enrique gurati Ardu ispred Inieste. A Iniesta igra odlično svaku utakmicu, nema veze što ima jako puno godina, odlično igra. Rađe nek odigra 45 odličnih minuta, da 120% od sebe i drugo poluvrijeme nek ih Rafinha ili Arda dere.. Trio MSN neću ni spominjati.

      O Realu neću puno pričati, ove sezone će James biti ispred Ronalda, sigurno, nekako predviđam odlazak Ronalda uskoro jer se sada igračina svjetske klase James uklopio, te iz utakmice u utakmicu diže svoju formu, igra odlično. Na zadnjoj utakmici je postigao dva fenomenalna gola, i mislim da je namjestio jedan. I sada će neke Barceloniste reći da je to obična utakmica protiv Betisa koji je do jučer bio u drugoj ligi.. Ali doći će on na Camp Nou, pokazati će što zna, ne bojim se. Bojim se jedino što će Kova ispaštati da on igra.

    6. #515
      Aarslan avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      #REVOLT
      Poruke
      3,042
      Teme
      240
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      123 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1772
      Like (dobivenih)
      1498
      Rep
      Jao Milana , dobio je inter fala Bogu , konkretno mišljenje nekog ko prati SERIU A , msm pratim i ja , al' sta mislite koji ce milan zavrsit?
      xxx RAP TEAM LEGENDA xxx
      xxx SINCE 4.5.2016 xxx
      xxx DID IT BITCHEZ xxx
      Poćivali u miru - ŽIVJELI LJILJANI!


      Trenutno : TSC (r1 opet)

      Ex:
      DM :
      Grove Mafia Lider , GameSage
      FRM:
      Marketing Team , Interview Team Voditelj , Film Productions
      Ex RP bande/mafije/orge :

      ×Ex : LSPD(1),SWAT(2),MD(2),TAXI(3),H(4),KGB(5),COBRA(2) ,CIA(2),FBI(2),TSC(4),UR(3),TRG(2),TIM(5),HoC(3),S G(1),MS13(5),CT(3),
      RD(3),ENC(5),PA(1),NGR(5),LK(3),RED(5),CSI(1),Y(1) ×



    7. #516
      Filozof
      Deleted User
      pa eva nije izbacena iz kluba nije mi jasno zasto bi ih to tako 'sokiralo'? - svaki klub ima tim od desetak fizoterapeuta i od toga dvoje ih bude na utakmici (tih dvoje nisu glavni u fizioterapeutskom timu ili ista takvoga, samo ih je dvoje odabrano da sjedi na klupi), znaci ona je samo maknuta s klupe i dalje obavlja svoje duznosti (iako nema pristup hotelu) i to je to. Zaboravljate glavnu stvar, a to je da svaka momcad upadne u krizu i City ce upast u krizu kad ce iz 4 tekme izvuc 4 boda, samo kaj je sad to izrazenije jer je Chelsea tako startao pa odma svi kvocaju.

      Oxlade je bio jedan od najlosijih igraca protiv Newcastlea cak i da mu se ubroji gol on je bio jedan od najlosijih, Walcott zapuco 2 zicera udje Giroud zapuca ih isto tolko - tako da kriz lose realizacije je apsolutno na toj dvojici, jer taj Giroud je debilcina od igraca, panj, letva kako oces, nekad ce uci u lucky strike zabit 5 golova u 5 utakmica ili ce biti kakav je zapravo i promasivati 3 zicera po utakmici

    8. #517
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      pa eva nije izbacena iz kluba nije mi jasno zasto bi ih to tako 'sokiralo'? - svaki klub ima tim od desetak fizoterapeuta i od toga dvoje ih bude na utakmici (tih dvoje nisu glavni u fizioterapeutskom timu ili ista takvoga, samo ih je dvoje odabrano da sjedi na klupi), znaci ona je samo maknuta s klupe i dalje obavlja svoje duznosti (iako nema pristup hotelu) i to je to. Zaboravljate glavnu stvar, a to je da svaka momcad upadne u krizu i City ce upast u krizu kad ce iz 4 tekme izvuc 4 boda, samo kaj je sad to izrazenije jer je Chelsea tako startao pa odma svi kvocaju.

      Oxlade je bio jedan od najlosijih igraca protiv Newcastlea cak i da mu se ubroji gol on je bio jedan od najlosijih, Walcott zapuco 2 zicera udje Giroud zapuca ih isto tolko - tako da kriz lose realizacije je apsolutno na toj dvojici, jer taj Giroud je debilcina od igraca, panj, letva kako oces, nekad ce uci u lucky strike zabit 5 golova u 5 utakmica ili ce biti kakav je zapravo i promasivati 3 zicera po utakmici
      Raspolaze se onim sto se ima. ****ga Wenger to gleda na to da je doveo Welbecka prošle sezone, a ako dovede još jednog napadača znači da će jedan morati ići iz kluba jer Arsenal igra 4-5-1. I ovako u veznom redu je 5 igrača pa se ne može naći mjesta za nikog. Što se tiče Oxladea inače je najbolji pojedinac na terenu. Nisam gledao protiv Newcastlea, ali inače kad igra odlično igra. To si mogao vidjeti i protiv Chelsea u Community Shieldu ako si gledao utakmicu.

      Vidjet ćemo sada sve kroz mjesec dana kakvo je stanje u klubovima. Neki su bili na odmoru zbog repki, a neki su se opustili zbog ljeta i tako to. Trebaju Wenger i Mou riješiti te probleme pa budemo vidjeli. Sve je moguće u nogometu


      Da okrenem ligu malo - najdraži mi klub u Italiji (ili ti ga Roma) svladala Juventus koji je završio utakmicu s 2 igrača manje. Szcezsny pri kraju utakmice napravio odličnu obranu s kojom je sačuvao prednost Rome od 2:1 (koliki je i konačni rezultat utakmice). Balkanci haraju Italijom (točnije reprezentativci BiH) - Džeko i Pjanić zabili.

      Nadam se da će Roma prekinuti taj niz Juventusa u Italiji.
       
      HEHE

    9. Like Andrés se sviđa ovaj post
    10. #518
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Opusteno dobri momci, znamo da je Arsenal najbolji. Hh

      Zadnji dan prelaznog roka, ocemo Edisona Cavania Wenger? please





      .


      .

    11. Like Gunner se sviđa ovaj post
    12. #519
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Sutra je zadnji dan u Engleskoj, do utorka u 19 sati traje prijelazni rok. Razlog tome je praznik koji je danas tamo (Bank Holiday), a pošto prijelazni rok mora završiti na radni dan, sutra će.

      Bit će stvarno razočarenje ako nikog još ne dovedu...


      Jeste čuli onu;

      Falcao signed for Porto - they finished 4th!
      Falcao signed for Atl. Madrid - they finished 4th!
      Falcao signed for Monaco - they finished 4th!
      Falcao signed for Man. United - they finished 4th!
      Falcao signed for Chelsea....
      Posljednje uređivanje od Mar$el : 31-08-15 at 09:31

      Victoria Concordia Crescit

    13. Like Andrés se sviđa ovaj post
    14. #520
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od McLegendary Vidi poruku
      Da okrenem ligu malo - najdraži mi klub u Italiji (ili ti ga Roma) svladala Juventus koji je završio utakmicu s 2 igrača manje. Szcezsny pri kraju utakmice napravio odličnu obranu s kojom je sačuvao prednost Rome od 2:1 (koliki je i konačni rezultat utakmice). Balkanci haraju Italijom (točnije reprezentativci BiH) - Džeko i Pjanić zabili.

      Nadam se da će Roma prekinuti taj niz Juventusa u Italiji.

      Gledaj Miralema šta je napravio Buffonu. Predivno.


    15. Like Gunner se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 52 od 741 PrviPrvi ... 242505152535462102152552 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •