Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 503 od 741 PrviPrvi ... 3403453493501502503504505513553603 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 5,021 do 5,030 od 7405
    1. #5021
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BlakewooD Vidi poruku

      Ne znam sta se prepirete oko Barcinih pojacanja jer vjerujem da su vecina dovedena za klupe i laksih/kup utakmica. Ni jedan od njih ne moze unaprijediti igru barse, niti se moze porediti s trenutnim igracima. Jedan Arda nije mogao mjesto izboriti, a da drugi mogu. Također neko je pomenuo da je Arda ispao supak, zato sto u najboljim igrackim godinama ne zeli da grije klupu?




      @Andréas Da, Dragovic je precjenjen. Ali nije jedini takav igrac. Jest previse 20 miliona jer gledajuci prosle transfere Basela, svi oni koji su uspjeli nesto uraditi otisli su direktno u neki jaci klub, a ne preko Kyeva... Ali opet on kao takav Bayeru moze pomoci, nije ni klasa a ni panj tako da...
      Ne bih se složio s tobom da su dovedeni zato. Enrique je poznat po svojim rotacijama, i u jakim utakmicama i u slabijim utakmicama. Vjerujem da će Umtiti imati veću prednost nego Vermaelen ili Matheiu ukoliko ostanu.. Ne bitno radi li se o utakmici Lige Prvaka ili Primere.

      Postoji malo igrača koji mogu da odigraju čitavu sezonu na vrhunskom nivou, bez umora, bez stresa, mogu se nabrojati na prste jedne ruke.. I upravo zato je Barcelona dovela četiri 22-godišnjaka, žele s mladim i jako potencijalnim igračima pokušati napraviti dostojnu zamjenu za Mascherana, Iniestu, pa čak i Messija kroz par godina.

      Isto tako, prošla sezona je bila jako kritična što se obrane tiče, u svakoj utakmici u kojoj nisu igrali Alba-Mascherano-Pique-Alves sam se bojao da će početi pucati po šavovima i da će primati po 2-3 gola po utakmici, tako da sada sa Digneom i Umtitijem se zadnji red dosta pojačao, no i oslabio odlaskom Alvesa. Ako Sergi Roberto sada bude forsiran i prekomandovan u desnog beka, vjerujem da će se više posvetiti defanzivnom djelu nego onom ofenzivnom, jer je jednostavno takav igrač. Ne dopušta sebi da se zaleti naprijed, a iza sebe ostavi puno prostora koji je iskoristiv od strane protivnika, kao što je to Alves radio.

      Gomes, Denis i Samper su dovedeni kao ispomoć veznom redu koji je prošle sezone imao samo 4 igrača koji su kako treba konkurirali: Sergio, Iniesta, Rakitić i malim djelom Sergi Roberto.. Arda je dobio pravo igranja tek u drugoj polusezoni, a Rafinha je bio ozlijeđen više od pola sezone. Tako da sada i Sergio ima svoju zamjenu i neće morati da igra svaku utakmicu.

      Arda se nije uklopio, istina je, i ima pravo da ode kada god želi, no opet, gledajući s druge strane, pola sezone je jako malo da se uspiješ prilagoditi, nadam se da će ostati jo makar sljedeću sezonu i pokušati, jer znam da će mu Enrique dati šansu. On je jako kvalitetan nogometaš, ima u sebi veliku dozu borbenosti i spreman je ostaviti srce na terenu za svoj tim, radi toga ga najviše cijenim, bez obzira na ovo što North piše.

      Što se Dragovića tiče, u posljednjim sezonama, koliko sam ja uspio primjetiti, nije zaslužio da vrijedi 20 Mil €. Jest da ima 25 godina i još uvijek može jako napredovati i sigurno do svoje 35. igrati na vrhunskom nivou, ali on to prvo mora dokazati.



      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Negdje sam pročitao da je taj transfer 99% siguran, al ipak nije još ništa ozvaničeno.

      Nije mi jasno šta će Barci toliki broj igrača mlađih od 25god. Ako dođe i Vietto bit će još čudnije jer većina neće ni igrat. Možda bi jedino logično bilo da uzmu politiku od Chelseaja i šalju na posudbe.

      Barca ima jako puno starih igrqača, koji za već 2-3 sezone neće moći da prate Messijev, Neymarov, Sergiov i Albin ritam, neki od njih su Bravo, Mascherano, Iniesta, Vermaelen, Mathieu, pa usudio bih se reći čak i Suarez i Rakitić. Stoga su potrebne njihove zamjene, a najoblje vrijeme je par godina prije da se prilagode igri i uklope u sistem Barcinog rada.



      Nicolas Loderio, možda igrač za kojeg vas dosta ne zna, ali odličan Urugvajac koji čak i nije toliko star, prešao iz Boce u MLS, u Seattle. Bolje bi za njega bilo da je otišao u Europu, jer sam siguran da ima ono nešto da postane više nego solidan igrač, što je trenutno u Južnoj Americi.

      Izgleda da je i PSG zagrizao za Lacazettea, piše se da su spreni ponuditi 50 Mil € za njega. Trebao bi biti zamjena za Zlatana.

      Isto tako, Izgleda da je United ponudio 60 Mil € za Bonuccija
      .

      Real se izgleda sprema na Verrattija, kada su izgubili bitnu za Gomesa.

      Lyon je odbio Arsenalovu ponudu od 35 Mil € za Lacazettea.

      Mario Mandžukić vrlo vjerojatno bi mogau u West Ham kod Bilića. Uuu, ovo bi bio dobar transfer.

    2. #5022
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Ne bih se složio s tobom da su dovedeni zato. Enrique je poznat po svojim rotacijama, i u jakim utakmicama i u slabijim utakmicama. Vjerujem da će Umtiti imati veću prednost nego Vermaelen ili Matheiu ukoliko ostanu.. Ne bitno radi li se o utakmici Lige Prvaka ili Primere.

      Postoji malo igrača koji mogu da odigraju čitavu sezonu na vrhunskom nivou, bez umora, bez stresa, mogu se nabrojati na prste jedne ruke.. I upravo zato je Barcelona dovela četiri 22-godišnjaka, žele s mladim i jako potencijalnim igračima pokušati napraviti dostojnu zamjenu za Mascherana, Iniestu, pa čak i Messija kroz par godina.

      Isto tako, prošla sezona je bila jako kritična što se obrane tiče, u svakoj utakmici u kojoj nisu igrali Alba-Mascherano-Pique-Alves sam se bojao da će početi pucati po šavovima i da će primati po 2-3 gola po utakmici, tako da sada sa Digneom i Umtitijem se zadnji red dosta pojačao, no i oslabio odlaskom Alvesa. Ako Sergi Roberto sada bude forsiran i prekomandovan u desnog beka, vjerujem da će se više posvetiti defanzivnom djelu nego onom ofenzivnom, jer je jednostavno takav igrač. Ne dopušta sebi da se zaleti naprijed, a iza sebe ostavi puno prostora koji je iskoristiv od strane protivnika, kao što je to Alves radio.

      Gomes, Denis i Samper su dovedeni kao ispomoć veznom redu koji je prošle sezone imao samo 4 igrača koji su kako treba konkurirali: Sergio, Iniesta, Rakitić i malim djelom Sergi Roberto.. Arda je dobio pravo igranja tek u drugoj polusezoni, a Rafinha je bio ozlijeđen više od pola sezone. Tako da sada i Sergio ima svoju zamjenu i neće morati da igra svaku utakmicu.

      Arda se nije uklopio, istina je, i ima pravo da ode kada god želi, no opet, gledajući s druge strane, pola sezone je jako malo da se uspiješ prilagoditi, nadam se da će ostati jo makar sljedeću sezonu i pokušati, jer znam da će mu Enrique dati šansu. On je jako kvalitetan nogometaš, ima u sebi veliku dozu borbenosti i spreman je ostaviti srce na terenu za svoj tim, radi toga ga najviše cijenim, bez obzira na ovo što North piše.

      Što se Dragovića tiče, u posljednjim sezonama, koliko sam ja uspio primjetiti, nije zaslužio da vrijedi 20 Mil €. Jest da ima 25 godina i još uvijek može jako napredovati i sigurno do svoje 35. igrati na vrhunskom nivou, ali on to prvo mora dokazati.





      Barca ima jako puno starih igrqača, koji za već 2-3 sezone neće moći da prate Messijev, Neymarov, Sergiov i Albin ritam, neki od njih su Bravo, Mascherano, Iniesta, Vermaelen, Mathieu, pa usudio bih se reći čak i Suarez i Rakitić. Stoga su potrebne njihove zamjene, a najoblje vrijeme je par godina prije da se prilagode igri i uklope u sistem Barcinog rada.



      Nicolas Loderio, možda igrač za kojeg vas dosta ne zna, ali odličan Urugvajac koji čak i nije toliko star, prešao iz Boce u MLS, u Seattle. Bolje bi za njega bilo da je otišao u Europu, jer sam siguran da ima ono nešto da postane više nego solidan igrač, što je trenutno u Južnoj Americi.

      Izgleda da je i PSG zagrizao za Lacazettea, piše se da su spreni ponuditi 50 Mil € za njega. Trebao bi biti zamjena za Zlatana.

      Isto tako, Izgleda da je United ponudio 60 Mil € za Bonuccija
      .

      Real se izgleda sprema na Verrattija, kada su izgubili bitnu za Gomesa.

      Lyon je odbio Arsenalovu ponudu od 35 Mil € za Lacazettea.

      Mario Mandžukić vrlo vjerojatno bi mogau u West Ham kod Bilića. Uuu, ovo bi bio dobar transfer.
      Mandžukić u WHU da bi bio dobar transfer? Drag mi je Mario, al' čak je i Carroll po meni bolji od njega za Premiership
       
      HEHE

    3. #5023
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Mandžukić u WHU da bi bio dobar transfer? Drag mi je Mario, al' čak je i Carroll po meni bolji od njega za Premiership
      Slaven Bilić je bitan. Mario je bio jako dobar kada je Slaven bio izbornik. Zašto nebi i sada u WHU?

    4. #5024
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Slaven Bilić je bitan. Mario je bio jako dobar kada je Slaven bio izbornik. Zašto nebi i sada u WHU?
      Zato što se radi o Premiershipu, a ne o Bundesligi i Serii A

      Vjeruj mi ako dođe bit će flop sezone
       
      HEHE

    5. #5025
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku

      Barca ima jako puno starih igrqača, koji za već 2-3 sezone neće moći da prate Messijev, Neymarov, Sergiov i Albin ritam, neki od njih su Bravo, Mascherano, Iniesta, Vermaelen, Mathieu, pa usudio bih se reći čak i Suarez i Rakitić. Stoga su potrebne njihove zamjene, a najoblje vrijeme je par godina prije da se prilagode igri i uklope u sistem Barcinog rada.
      Real je prije par godina doveo Illaramendia, Isca, Jamesa, Kroosa u nastojanju da zamijene Modrića, Xabi Alonsa i Di Mariju.

      Ne znam koliko je to pametno, ako pogledaš Real samo Kroos od navedenih je starter trenutno ostali eventualno uđu, neki su i prodani.

      ---------

      Wissam Ben Yedder na radaru Arsenala. - Pratio sam malo taj Touluse, ne nešto posebno, al mogu reći da je Yedder izuzetan igrač.

      Pametan, brz, klinički precizan u prevodu sve što Giroud nije. Ako dođe u Arsenal, a mogao bi jer je jeftin, sa Sanchezom/Ozilom može bit ubitačan. Tip igrača kao Dybala samo dešnjak i možda za malo brži.

    6. #5026
      Filozof
      Deleted User
      Kakav Mandzo, Bilic je rekao da je to laz i da uopce ne planria dovoditi Mandzukica

      Koji ce mu ku*** Mandzo?

      Bilic ako zeli ista napraviti treba napadaca koji moze zabiti 20+ golova po sezoni, a ne Forrest Gumpa kojeg moras gadat u glavu. Iako Payet se istreniro u Francuskoj gadajuci deblo Girouda. Mandzo je modernija verzija Girouda, moze puno vise trcati, ali nije nikakav tehnicki potkovani napadac.

      __

      Chelsea se prikljucila u borbu za Matuidia, to bi znacilo da je vjerojatno dogovoren transfer Matica u Juve il kud vec; Matuidi nije zadovoljan u PSGu jer su doveli onog Krychowiaka kako vec se pise

      Ocekuje se potvrda transfera Lukakua nazad u Chelseu kroz ovaj tjedan, why not.. navodna ponuda je 40 milijuna funti, al mislim da ce to prije biti nekih 60 na kraju.

      Btw na nekoj adidasovoj stranici u prodaji je navodno bio Mahrezov dres s brojem 7 - Chelseov. Al nema mi to smisla pogotovo zato kaj Kante fura sedmicu, a i stisale su se price oko Mahreza i Chelsea.

      Cekam potvrdu da je doveden neki prvoklasni stoper krvi mu, onog Koluibalya vec pet mjeseci provlace kroz novine, kaj vjerojatno znaci da nist od tog na kraju.

    7. #5027

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Jedno je kad igrač ode iz Villarreala/Sociedada i sličnih timova u Barcelonu/Real Madrid ili iz Mainza/Stuttgarta u Bauern, a skroz druga stvar je kada igrač iz Atletica ili Dortmunda ode u Real Madrid/Barcelonu/Bauern. Atletico nije tim koji ima beskonačan budžet i koji je postigao to što jeste isključivo radom svih segmenata kluba, a ne samo skauting službe i odjela za finansije. Kada ode igrač iz takvih timova u ove kapitalističko-marketinške, to je grijeh. Još što je najgore, i u tim timovima su se borili za titulu rame uz rame sa ovim daleko finansijski superiornijim timovima, te bili dobro plaćeni. Ne osporavam Ardine kvalitete, ali je rob i nadam se da nikad neće dobiti priliku u Barceloni. Smeće i ljudski šljam, bezobrazni, nezahvalni...

      Malo si pogriješio u slovima, ali hajde nema veze. Nico Lodeiro je bio u Evropi i to još u Ajaxu koji ima fenomenalnu skauting službu i koji apsolutno svakom igraču daje prilike. Nije se snašao, vidio je koliko je sati, te se vratio nazad u Južnu Ameriku. Pošto sam sklon praćenju takmičenja iz tog dijela svijeta, mogu reći da Nico nema kvaliteta za Evropu, mislim možda ima za Malagu, Sociedad, možda dobaciti do Celta Vigoa ili Villarreala i slične klubove druge/treće španske klase. Za reprezentaciju je posebno blijed bio, puno se očekivalo, malo je pružio, a i kako god Urugvaju je vezni red najveći problem. Nije više toliko ni mlad za avantura i naporan rad na sebi, tako da je ova opcija za MLS za njega idealna, kako igrački, tako i finansijski.

      Koulibaly pravi igrač, Matuidi je bagatela, igrač koji može imati mjesto u svakom timu na ovoj planeti, ali dođe pamet Emery. Ja nešto vidim Matuidija u Juventusu ako ode Pogba, imaće tu veliku ulogu i Don Mino Raiola, koji je agent i Pogbi i Matuidiju i Lukakuu i Zlatanu i Mkhitaryanu. Veliki je keš sigurno obrnuo i na ovoj dvojici koji su u Unitedu završili, a vjerujem da će i ostale htjeti malo bolje udati. Marotta je poslovni genije, tako da će sigurno ako Pogba napusti Juve, Mino vršiti pritisak na Matuidija da završi ovamo. Da hoće kome i Balotellija uvaliti...
      Ovo za Higuaina je po mom mišljenju, kao nekoga ko prati talijansku ligu, debelo preplaćeno. Sve oko nekih 50-60 miliona bi i razumno bilo, mada je i to puno. Zna se kakva je zemlja Italija, opralo se ovdje dosta para, De Laurentiis stari krimos se tu dobro ogradio, imaće korist i Napoli, a i ljudi okolo.
      Ako će ovi Kinezi kupovati Milan, ne znam šta čekaju. Dosta igrača je već ili prešlo ili kaparisano, a sezona za mjesec počinje.

    8. #5028
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Bravo za Juve na dobru pobjedu protiv tottangama, zaliji mi je gol lamele nego sve na svijetu ali dobro nema veze porazeni su, idemo daljee





      .


      .

    9. #5029
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Zato što se radi o Premiershipu, a ne o Bundesligi i Serii A

      Vjeruj mi ako dođe bit će flop sezone

      Nadam se da griješiš. No vidjeti ćemo sve kada dođe.

      Pošalji mi na FB samo ime onog igrača za kojeg si rekao da je dobar i da je prešao u Granadu, ili je na posudbi..


      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Real je prije par godina doveo Illaramendia, Isca, Jamesa, Kroosa u nastojanju da zamijene Modrića, Xabi Alonsa i Di Mariju.

      Ne znam koliko je to pametno, ako pogledaš Real samo Kroos od navedenih je starter trenutno ostali eventualno uđu, neki su i prodani.

      Razlika je između politike Reala i Barcelone, i to velika. Prebroj koliko Real, a koliko Barca ima igrača u timu da su iz njihove omladinske škole.. Te prema tome možeš zaključiti tko više daje šansu mlađim igračima i zašto bi se ovi novi igrači trebali razlikovati od ovih Realovih starih koje si naveo. Moguće je svašta, možda se od njih 4-5 samo jedan prilagodi igri, a moguće je sa svi uspiju i zamjene one koji više ne mogu. Ostaje nam samo da vidimo.


    10. #5030
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Higuain službeno u Juventusu. Juve napada Ligu Prvaka to je sigurno ! Izgledaju strašno. 2 top momčadi se mogu složiti od igrača ovih

       
      HEHE

     

     
  • Stranica 503 od 741 PrviPrvi ... 3403453493501502503504505513553603 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •