Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 502 od 741 PrviPrvi ... 2402452492500501502503504512552602 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 5,011 do 5,020 od 7405
    1. #5011
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Uzevsi u obzir da ce Hrvatska kroz dvije godine imati 2 predstavnika u kvalifikacijama za Ligu Prvaka, da zadnjih 10ak godina barem jedan klub, a vecinom i dva igraju grupnu fazu europskih natjecanja ti kazes da nije istina da je Hrvatska daleko naprednija?

      Nitko nije rekao da je Dinamo Zagrebacki Real Madrid, ali da je deset koplja ispred ostatka Balkana - ne mozes poreci. Onaj Ibanez koji je nista vise nego solidan igrac za balkanske lige mi se malo malo prikazuje u sportskim novostima, ne znam zasto uopce i dobiva prostor valjda zato kaj trpa zagrebacku curu kojoj je stari agent pa eto da ga ne zaboravimo ovdje u Hrvatskoj, valjda zato. On prica o tome da je Zvezda alpari sa Dinamom, a s druge strane jedva produ predstavnika Malte, nije ni da je Dinamo pregazio Vardar kao plitki potok - ali ne moze se ni usporediti predstavnika Malte s Vardarom.

      Odlaskom Pjace malo se oslabio roster ali evo dosao je Leskovic i ko zna mozda se napokon pojaca i obrana s jos jednim postenim igracem, rak rana lijevi bek dok se ne oporavi Pivaric.

      Ali sve u svemu, ne vidim razloga da propitkujes kvalitetu HNLa pogotovo na europskoj sceni jer koef iz godine u godinu raste. HNLu bi trebalo biti ispod casti ulaziti u taj sistem natjecanja s istim ili manjim brojem klubova od bilo koje druge lige, ako se ide onda Hrvatska mora imati 4 predstavnika, a iduci pratitelj 3.
      Vec odma sam sam ti sugerisao da je ova liga samo projekat pomocu kojeg se prodaje magla ljudima.
      Ja licno nisam da se kroz ovo ide u Evropu, ali sam za kup , razumes ? 2 grupe pred kraj sezone kao nekadasnja UEFA CUP sistem i onda nokaut faza i to je to , da se za 2 3 meseca zavrsi i da to bude neka novina i zanimljivost, e sad me zanima sta mislis o tome, jer ne razumem , zasto bi Dinamu i ostalim klubovima bilo ispod casti da igraju kup kroz koji bi promovisali svoje igrace a usput i podizali bi formu za predstojece kvalifikacije, dakle nadam se da si shvatio poentu ... Nema smisla da se kroz ovo ide u Evropska takmicenja, ovo je na primeru neke egzibicije, malo da se vrati lepota nekadasnjeg rivaliteta i tako to ...

    2. #5012

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Nisam ga gledao u Valenciji, da se ne lažemo, gledah ga u Benfici i sad na Euru, isti je i sad kao što je bio i tad, klocina. Nadam se da nisam u pravu i da će procvjetati, po mom mišljenju nikad neće moći zamijeniti Iniestu. Ardi želim u karijeri sve najgore, klasičan rob.
      Dinamo jest daleko ispred svih ostalih timova odavde.
      Bolje imati jednog pravog kriminalca nego više sitnih kriminalčića.

      Drago mi je što je Ganso konačno došao u Evropu, velika je greška što još prije 2-3 godine došao nije. Nakon osvajanja Cope propao mu je transfer u Milan, te zbog toga valjda i nije imao neku želju da dolazi ovamo.

    3. #5013
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Novo pojačanje Barce - Kevin Gameiro

      Očekujte zvanično kroz par sati

    4. #5014
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Nisam ga gledao u Valenciji, da se ne lažemo, gledah ga u Benfici i sad na Euru, isti je i sad kao što je bio i tad, klocina. Nadam se da nisam u pravu i da će procvjetati, po mom mišljenju nikad neće moći zamijeniti Iniestu. Ardi želim u karijeri sve najgore, klasičan rob.

      Nisi svjestan koliko odličnu prošlu sezonu je imao. Radi toga, da se ne lažemo, nemoj pričati takve stvari. Na Euru je bio većinom prosječan, možda u jednoj ili dvije utakmice nadprosječan, ali ništa posebno. No taj Euro nije toliko ni bitan, meni je bitnija prošla sezona jer klub i prerezentacija su drugo. Stoga očekujem da će se brzo prilagoditi i nastaviti tamo gdje je stao u Valenciji prošle sezone.

      U nečemu ćemo se ipak složiti, a to je da je Iniesta nezamjenjiv, ali uvijek postoje igrači koji će pokušavati, i dati sve od sebe pokušavajući.

      Za komentar o Ardi nemam riječi, pokazao si samo kakav si čovjek.



      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Novo pojačanje Barce - Kevin Gameiro

      Očekujte zvanično kroz par sati


      Nisam našao da je službeno kroz par sati, ali sam našao na Sport.es-u da je Atletico zagrizao za Gameira, pošto im je Chelsea odbio prodati Costu, te Vietto najvjerojatnije odlazi.


      Gazzetta delo Sport: Arbeloa u Milanu.

      Bayer Leverkusen ponudio 20 Mil € za Dragovića. Precijenili su ga, moje mišljenje.

    5. #5015
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1708
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Novo pojačanje Barce - Kevin Gameiro

      Očekujte zvanično kroz par sati
      nece ga uzeti barsa

      atletiko ga uzima za 30mil i daje jos 1 igraca
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    6. #5016
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Mertesacker vjerojatno ozlijeđen na 5 mjeseci. Radi se o ozlijedi koljena sad na pripremama u Americi. Ako sad ne dovede nekog dobrog stopera neće nikada. Ajmo Wenger. Djeluuuuuuuj
       
      HEHE

    7. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    8. #5017
      BlakewooD avatar
      Zamisljeno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Poruke
      1,609
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      91 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1033
      Like (dobivenih)
      895
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Mertesacker vjerojatno ozlijeđen na 5 mjeseci. Radi se o ozlijedi koljena sad na pripremama u Americi. Ako sad ne dovede nekog dobrog stopera neće nikada. Ajmo Wenger. Djeluuuuuuuj
      Precjenjujes ti Arsenal previse...
      Dobar stoper nece doci u Arsenal sto posto. Prosjecan stoper, stoper na zalasku karijere, neki precjenjeni panj (kao sto je City to u vise prilika pokazao) ce doci. Jedino da dovedu nekog ko moze izrasti u dobrog/odlicnog stopera, al to nije ono sto Arsenal treba u ovom trenutku.




      Ne znam sta se prepirete oko Barcinih pojacanja jer vjerujem da su vecina dovedena za klupe i laksih/kup utakmica. Ni jedan od njih ne moze unaprijediti igru barse, niti se moze porediti s trenutnim igracima. Jedan Arda nije mogao mjesto izboriti, a da drugi mogu. Također neko je pomenuo da je Arda ispao supak, zato sto u najboljim igrackim godinama ne zeli da grije klupu?




      @Andréas Da, Dragovic je precjenjen. Ali nije jedini takav igrac. Jest previse 20 miliona jer gledajuci prosle transfere Basela, svi oni koji su uspjeli nesto uraditi otisli su direktno u neki jaci klub, a ne preko Kyeva... Ali opet on kao takav Bayeru moze pomoci, nije ni klasa a ni panj tako da...




      Eh sad malo da na Seriu A pređem. Iako mi je drago da se radi na tome da neki klub iz Serije A pokaze zube spanskim klubovima, ili cak proba i osvojiti neki europski trofej, zao mi je gledati kako ostali italijanski klubovi padaju u sjenu Juventusa. Prosle godine je bilo bar malo naznaka da se nesto promjeni, cak je i Juventus imao los start, ali opet... Ove godine je izgleda sve rjeseno i prije pocetka sezone.
      Najvise mi je zao viditi sta se radi Milanu. Trenutno ne mogu dovesti ni jedno pojacanje (osim slobodnih igraca) dok ne postignu dogovor o prodaji kluba, ili dok ne prodaju Baccu, Meneza... Opet, igraci koji se spominju kao moguca pojacanja nisu nista bolji od ovih trenutnih. Ja mislim da Montella sad zali sto je uopste i preuzeo Milan, igraci se tjeraju protiv njegove volje da bi sto prije zaradili koji €. Europu mogu samo sanjati osim ako se ne desi neko cudo, a navijaci ili Berluskonijevi placenici ne rade nista po tom pitanju...
      Toliko su nisko pali, da sam prije par dana citao da su pregovarali s nekim igracem iz turske lige, i uslov da dođe u Milan bio je da raskine ugovor s trenutnim klubom jer Milan nema novac da ga plati...

    9. #5018
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Joe Allen prešao u Liverpool. E ovo me iznenadilo
       
      HEHE

    10. #5019

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Za komentar o Ardi nemam riječi, pokazao si samo kakav si čovjek.
      Nema to veze s time, za mene je svaki igrač koji napusti tim u kojem ima status legende radi slave ili boljih primanja rob klasični. Otišao radi čega ? Da sjedi na klupi, možda je pomislio da će tako biti prvi Turčin u Barceloni, samo što je to Ruštu već bio. Malo je reći da je imao status legende, bio dobro plaćen i bio jedan od najvažnijih igrača, te vođa tima, napustiti to sve i preći u Barcelonu je meni besmisleno. Zahvaliti se na interesu, reći da mu godi, ali ipak ostati u Atleticu jer je to pravi klub za njega. Sa druge strane, da ga Atletico nije izvukao iz Galate, i dan danas bi bio dole kod onih muljatora, kao Inan npr. Pratili su ga brojni timovi, uključujući i Liverpool i United, te su svi osim Atletica izgubili interes i oni su jedini bili voljni dati pare za njega. Njegov potez je čisti bezobrazluk, odnos prema klubu koji ga je proslavio 0. Slična stvar i sa Lewandowskim kada nije htio produžiti ugovor sa Borussiom kako bi zaradili nešto na njegovom transferu, već kao slobodan radi slave u Bauern. Ni njemu da nije bilo Dortmunda i danas bi u Lechu čekao Štilića da mu ubaci, ili bi eventualno do Mainza dogurao. Robovi, bili su i biće.

      Malo si se Anđele za****, al hajde zna se šta htjede reći. Liverpool je na platnoj listi za prvi tim imao 40+ igrača, brojni odlasci su se očekivali i još uvijek se očekuju. Za Allena se šuškalo i prije prvenstva da ide, Swansea/Celtic/Stoke destinacije, dobre partije na Euru ga nisu spasile, mada bih ga rado zadržao, a leđa vidio recimo Hendersonu. Pod Kloppom u drugom dijelu prvenstva je ličio na pravog igrača. Jurgen je najavio da neće računati na više od 25 igrača prvog tima za sezonu, tako da će odlazaka još biti. Već je 7 igrača napustilo tim, naredni u redu su Illori posudba, Flanagan/Wisdom prodaja ili posudba, Lucas, Alberto, Lazar (mada igra solidno na pripremnim), Benteke i Balotelli. Ima i dosta mladih igrača na koje Klopp računa i koje je poveo na pripremne, te će i dosta tih igrača biti uključeno u tim. Tu se prvensveno misli na Gomeza, Randalla, Smitha, Stewarta, Ojoa, Chirivellu, Ejariu, Brannagana, Kenta, te malog Woodburna koji je zasjenio sve na prve dvije pripremne uz naravno Grujića i Origija. Vjerujem mu više nego bilo kome do sada, vjeruje mu i uprava i ostatak navijača, tako da je dobar rezultat moguć. Još samo da se kakav lijevi bek dovede, Hector recimo.

    11. #5020
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Već su počele varnice u Manchesteru radi Ibrahimovića koji je uzeo 9ku Martialu bez ikakvog pitanja, Pogba odlaže dolazak u Manchester i nadam se da će tako i ostat. Sa sadašnjom ekipom ponovio bi se Chelseajev scenario.


      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku

      Nisam našao da je službeno kroz par sati, ali sam našao na Sport.es-u da je Atletico zagrizao za Gameira, pošto im je Chelsea odbio prodati Costu, te Vietto najvjerojatnije odlazi.
      Negdje sam pročitao da je taj transfer 99% siguran, al ipak nije još ništa ozvaničeno.

      Nije mi jasno šta će Barci toliki broj igrača mlađih od 25god. Ako dođe i Vietto bit će još čudnije jer većina neće ni igrat. Možda bi jedino logično bilo da uzmu politiku od Chelseaja i šalju na posudbe.

      ------------------
      Pjanić debitirao asistencijom
      Posljednje uređivanje od Harry : 26-07-16 at 14:36

     

     
  • Stranica 502 od 741 PrviPrvi ... 2402452492500501502503504512552602 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •