Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 241 od 741 PrviPrvi ... 141191231239240241242243251291341 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,401 do 2,410 od 7405
    1. #2401
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gambino Vidi poruku
      Oprosti nogometni znalče nisam te prepozno.

      Kažeš Real nije 1 na tablici, e bogami nije ni tvoj Chelsea koji je tolika "SILA" u Engleskoj i nalazi se na 13 mjestu. Najveći derbi smo izgubili radi konobara Beniteza koji jede sendvič dok gubi utakmicu 3-0, sa Zidaneom ce to bit drukcije. Al opet koliko god ti klubovi iz Spanjolske imali nepoznate igrace i dalje osvajaju Europsku Ligu i Ligu Prvaka, za razliku od tvog Chelsea koji ce opet ispast od PSGa..

      Ja sam se pomirio sa sudbinom da ove godine nismo na običnom nivou za razliku od tebe.


      MCity odličan posao dovođenjem Guardiole
      Stoke doveo Giannelija Imbulu isto strava transfer

      ManU raznio Stoke-a, nisam mislio da ću ovo napisat ove sezone, ali eto

    2. #2402
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      ManU raznio Stoke-a, nisam mislio da ću ovo napisat ove sezone, ali eto
      Puno stvari ja nisam mislio da cu morati napisati ove sezone, jedno vrijeme sam samo zazivao opstanak - ali eto igraci su se uozbiljili danas ako padne Watford to je onda vec solidna pozicija, 31 bod.

      Svakako postoji i realna sansa za hvatanjem Lige Prvaka jer 14 bodova zaostatka u 14 utakmica nije nedohvatljivo - ali je previse to za ocekivati neka se barem uzme neko mjesto za europu pa da se s drugom ekipom igra Europska Liga, neka dobivaju neko iskustvo pa ako dodju do nekog cetvrtfinala osvojiti to tek toliko da bude.

      Sada zeljno iscekujem tekmu s PSGom koji izgleda jako dominantno u jadnoj francuskoj ligi koja je priljevom takvog kapitala u potpunosti propala. Ajde Engleska je u kurcu zbog velike love koja se vrti pa kaskaju u europskim natjecanjima, ali je prvenstvo makar zanimljivo dok su Francuzi otisli u drugu krajnost di nema zanimljivosti kada netko na polusezoni ima +20 znas da je liga shit. Vec se jednom bodovno ispalo iz igre za Ligu Prvaka - pa ju se osvojilo.. nogomet je stvarno nepredvidljiv i jedna akcija moze rijesiti utakmicu, a Bogu hvala sudci nam ove sezone pomazu daju crvene za udaranje nogom na kost, daju crvene za ciscenje s leda kada ides 1 na 1 tako da ono mislim da nas mogu pogurati i u Ligi Prvaka
      (malo sarkazma i ironije nije na odmet)

    3. #2403
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Puno stvari ja nisam mislio da cu morati napisati ove sezone, jedno vrijeme sam samo zazivao opstanak - ali eto igraci su se uozbiljili danas ako padne Watford to je onda vec solidna pozicija, 31 bod.

      Svakako postoji i realna sansa za hvatanjem Lige Prvaka jer 14 bodova zaostatka u 14 utakmica nije nedohvatljivo - ali je previse to za ocekivati neka se barem uzme neko mjesto za europu pa da se s drugom ekipom igra Europska Liga, neka dobivaju neko iskustvo pa ako dodju do nekog cetvrtfinala osvojiti to tek toliko da bude.

      Sada zeljno iscekujem tekmu s PSGom koji izgleda jako dominantno u jadnoj francuskoj ligi koja je priljevom takvog kapitala u potpunosti propala. Ajde Engleska je u kurcu zbog velike love koja se vrti pa kaskaju u europskim natjecanjima, ali je prvenstvo makar zanimljivo dok su Francuzi otisli u drugu krajnost di nema zanimljivosti kada netko na polusezoni ima +20 znas da je liga shit. Vec se jednom bodovno ispalo iz igre za Ligu Prvaka - pa ju se osvojilo.. nogomet je stvarno nepredvidljiv i jedna akcija moze rijesiti utakmicu, a Bogu hvala sudci nam ove sezone pomazu daju crvene za udaranje nogom na kost, daju crvene za ciscenje s leda kada ides 1 na 1 tako da ono mislim da nas mogu pogurati i u Ligi Prvaka
      (malo sarkazma i ironije nije na odmet)
      Siguran sam da ova ekipa može osvojit LŠ ma koliko gadnu polusezonu imali

      @VIKING; za Elnenya tvrdim da ne može sigurno bit sljedeća velika stvar u fazi DMF-a, mislim pogledaj historiju Vieira, Toure, Matić sve ogromni zadnji vezni jedino je Scholes bio jeb*no dobar DMF, teško da ga Wenger može dovest do tog nivoa. Zato mislim da on ne može u EPL da uspije, ako bi smio prognozirat nekog zadnjeg veznog ove sezone da će bit odličan u budućnosti onda je to Kante iz Leicestera.

    4. #2404
      Selmin_Colone avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Poruke
      191
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      32
      Like (dobivenih)
      84
      Rep
      veceras Chelsea ide po pobjedu i Everton takodjer nece biti iznenadjenja ja bar tako mislim
      aaa volio bi da Leicester uzme ligu nego ista ( navijac samo liverpoola ) jer Leicester je svakome pokazao zube

    5. #2405
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Večeras prognoziram Costinu noć kako golovima tako i skandalima

    6. #2406

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Watford zna biti tvrd orah, ali im je problem promjenljiva igra. Odlična je prilika i test za Chelsea, da se pokaže na čemu su.
      Guardiola nikako ne može biti dobar posao, dobar je za akademije i za budućnost, ali za tim koji ima velike ambicije, nije. Posebno ako se očekuje da će Chelsea dosta ozbiljniji biti sljedeće sezone.
      Govorite za Imbulu da je dobar transfer, smijem ruku u vatru staviti da ga nikada na terenu niste vidjeli. Nevezano za to, Giannelli je odličan igrač, iznenadio me njegov odlazak u Porto, jer je tokom čitave prošle sezone sa Chelseaem bio povezivan.
      Po mom mišljenju, utakmica dana je Lazio Napoli.

    7. #2407
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Gledao sam ga dok je igrao i za Marsej pa evo i sad za Porto i tvrdim da bi mogao biti dobar za Stoke, možda ode i u koji elitni klub na kraju ove ili slj sezone.


      Samo Guardiola može podić City na novi nivo!

    8. #2408
      Filozof
      Deleted User
      Pellegrini se priblizava klupi Chelsea.. Brutalno ono

      Thibaut Courtois - Ivanovic, Kurt Zouma, Terry (c), Cesar Azpilicueta - Mikel, Matic - Willian, Cesc Fàbregas, Oscar - Diego Costa

      Postava za danas.. Hazard opet na klupi trebo bi uci oko 60e, doziraju mu se minute malo

    9. #2409
      pyrozeN avatar
      1950
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      16,293
      Teme
      674
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      11056
      Like (dobivenih)
      3974
      Rep
      Barca nakon 35 min vodi 3-0 protiv Valencie eheheheheh
      FAF since 28.6.2013.
      Tom Barry


    10. #2410
      Filozof
      Deleted User
      Watford bio bolja ekipa 10 minuta i u tih 10 minuta pucali 7 puta, sveukupno 10 suteva

      Molim Boga da se poslije poluvremena vrate bez Matica jer je decko propo, a Ivanovnic po obicaju rupa

      Azpili imao jedan lijep udarac.. desnom nogom s lijevog ruba 16m, svom srecom korner zastavica ostala na svom mjestu - ona desna jel. Boze dragi kako ga treneri mogu drzati na lijevoj strani

     

     
  • Stranica 241 od 741 PrviPrvi ... 141191231239240241242243251291341 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •