Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 229 od 741 PrviPrvi ... 129179219227228229230231239279329729 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,281 do 2,290 od 7405
    1. #2281

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Nekadašnji strah i trepet brazilske lige i igrač od kojeg se mnogo očekivalo, Leandro Damiao, nakon posudbe u Cruzeiru i otkaza u Santosu, kao slobodan igrač dolazi u Betis. Nadam se da će se vratiti u formu iz Intera, kada je čak i do prvog izbora u reprezentaciji dogurao.

    2. #2282
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      ja samo mogu reci da je razlika izmedu vas koji navijate za Arsenal - uvijek cete podrzavati medusobno ono o cemu pricate iz razloga jer ste svi za Arsenal pa ukoliko jedan prica krivo svi cete nastaviti pricati tako i medusobno se pogubite u tome kaj pricate; dakako pogubite i mene koji stvarno dosta toga mogu pokopcati

      imas u zadnjih 20ak strancia nekoliko puta smo se @Harry i ja zakacili oko razlicitih misljenja u vezi Chelsea i ne pokrivamo gluposti koje jedan prica pa da drugi to bezglavo prati. I jos uvijek imamo nesuglasica oko Hazarda, kupnje, prodaje itd. ali to je zdraviji odnos navijaca jednog kluba nego bezglavo pratiti druge u propast i svadati se.

      Nema potrebe stvarati razdore, derbi je prosao kako je prosao nakon svake utakmice ce biti repova. Nastavimo u tonu normalnosti i ne morate nastavljati vrijedanje nekoga samo zato kaj je drugi navijac Arsenala to rekao. Do subote, do novog kola di se ponovno vracamo podrzavanju svojih timova u razlicitim utakmicama. Rado bi rekao da vam zelim puno srece u daljnjim utakmicama, ali i sam znas da bi lagao pa zato nek se svako drzi svojeg tima. Arsenalu zelim sve najbolje u Ligi Prvaka svakako jer mi je stalo do ugleda engleskog nogometa.

      #SayNoToRacism
      Oduvijek sam bio realan u ovoj temi, vidim ti si to upratio #poštovanje

      @Marcel; odavno se finale FA kupa nije igralo između dvije podjednako jake ekipe i ne znam zašto tom kupu dajete toliku važnost.


    3. #2283
      teddy avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      2,645
      Teme
      123
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1213
      Like (dobivenih)
      700
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Malovcic Vidi poruku
      Da pokrenemo nešto novo, danas je polufinale Capital One Cupa, na Anfieldu igraju Liverpool i Stoke.
      U zadnja dva navrata Liverpool je dobio ih sa jednim golom... A sjetimo se samo Stoke-a kada je velikih 6:1 savladao Liverpool.
      Mislim da će biti čvrsta, jaka utakmica, te pobjeda Liverpoola.

    4. #2284
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep


      Danas je rođendan jednoj od najvećih legendi kluba.

      Special One

    5. #2285
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku


      Danas je rođendan jednoj od najvećih legendi kluba.

      Special One
      Ne samo kluba vec jednom od najvecih takticara nogometa u povijesti.

      Velika trenerska ikona koja je s igracki losijim kadrom od konkurencije dva puta osvajao LP. Prvo s Portom, a poslije toga i s Interom.

      Naklon do poda i zahvala za sve sto je napravio za Chelseu.


    6. #2286
      Selmin_Colone avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Poruke
      191
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      32
      Like (dobivenih)
      84
      Rep

      Pozdrav za najbolje navijace na svijetu i veceras do pobjede YNWA

    7. #2287
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku


      Danas je rođendan jednoj od najvećih legendi kluba.

      Special One
      Hm hm, sretan nam rođendan onda.. Inače, kada smo već kod te teme, danas i Sebastian Giovinco (ex. igrač Juventusa) isto tako danas ima rođendan.. Jučer je imao Xavi, za dva dana Buffon.. Izgleda da su ovo dani kada su rođendani legendi.

      Nego da post ne bude skroz "offtopic".. Barca sutra ugošćuje Athletic Club de Bilbao. Utakmica je u okviru Kupa Kralja, a prva utakmica je završila 2:1 za Barcu.. U 21:30 igraju.

    8. #2288
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Hm hm, sretan nam rođendan onda.. Inače, kada smo već kod te teme, danas i Sebastian Giovinco (ex. igrač Juventusa) isto tako danas ima rođendan.. Jučer je imao Xavi, za dva dana Buffon.. Izgleda da su ovo dani kada su rođendani legendi.

      Nego da post ne bude skroz "offtopic".. Barca sutra ugošćuje Athletic Club de Bilbao. Utakmica je u okviru Kupa Kralja, a prva utakmica je završila 2:1 za Barcu.. U 21:30 igraju.
      i prije koji dan bio meni, pa Marcelu i sad tebi.. i tu se legende okupile (kako jadno samog sebe nazivam legendom haha )

      __

      volio bi da finale Capital One Cupa igraju Liverpool i Everton u tom sam srazu svakako za Everton. Bila bi zustra utakmica kao i svaka njihova pa bi ih volio opet pogledati.

    9. Like Andrés se sviđa ovaj post
    10. #2289
      Arnel King avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stadion Koševo
      Poruke
      2,669
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      129 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2667
      Like (dobivenih)
      2298
      Rep
      I ja priželjkujem upravo to finale. Samo što bih ja u tom finalu bio više za Liverpool.

      Što se tiče Barcelone, daleko od toga da će biti lahko, pogotovo bez Inieste, Busquetsa i Arde kako sam pročitao da neće biti u sastavu. Možda i Neymar ne bude..
      Prednost jeste, ali ne velika. Bit će zanimljiva utakmica i nadam se pobjedi Barcelone.

      Večeras Milan igra polufinale kupa protiv trećeligaša ako se ne varam, baš bih volio da prođu i osvoje kup, red bi bio nakon toliko godina da osvoje nešta...
      Terror Squad Crew Legenda, Lider.



    11. Like Archer se sviđa ovaj post
    12. #2290
      Filozof
      Deleted User
      Ramires odlazi za 32 miliona eura, nikako los posao gotovo dupla zarada u odnosu na kupovnu cijenu iz Benfice

      Pato dosao na posudbu u Chelseu (pametno!) s mogucnoscu kupnje na ljeto. Da vidimo ima li kruha od njega ili neka tera nazad u Brazil

     

     
  • Stranica 229 od 741 PrviPrvi ... 129179219227228229230231239279329729 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •