Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 228 od 741 PrviPrvi ... 128178218226227228229230238278328728 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,271 do 2,280 od 7405
    1. #2271
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Uvijek iza nas!


      Više ste puta ispadali iz 1. lige nego što ste ju osvajali, uživajte u takvoj povijesti.

      Victoria Concordia Crescit

    2. #2272
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Marcel Vidi poruku


      Više ste puta ispadali iz 1. lige nego što ste ju osvajali, uživajte u takvoj povijesti.
      jos jedan od onih kojem je ispod casti navijati za neki klub koji nema glamuroznu povijest, nego klub za koji ce navijati cijeli zivot je prvo morao gledati 10 utakmica, pogledati kakvo je stanje u vitrini s trofejima?

      jasno mi je zasto su Arsenalovi navijaci tako kmecavi, zavoljeli klub zbog bogate povijesti, puno trofeja - a sad kad ne mogu nista osvojiti ste jalni jer cijeli zivot pricate kako "volite" taj klub i onda trazite nacine kako ocrniti nas koji smo svoj klub zavoljeli iz drugih razloga.

    3. #2273
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Nisi ti filozof za nista il ti u pravu il niko cisto filozofiranje
      Od sam iskljucen u vezi komentarisanja Arsenal chelsea dobar ste team vas dvojica .





      .


      .

    4. #2274
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od k0_ Vidi poruku
      Nisi ti filozof za nista il ti u pravu il niko cisto filozofiranje
      Od sam iskljucen u vezi komentarisanja Arsenal chelsea dobar ste team vas dvojica .
      ja samo mogu reci da je razlika izmedu vas koji navijate za Arsenal - uvijek cete podrzavati medusobno ono o cemu pricate iz razloga jer ste svi za Arsenal pa ukoliko jedan prica krivo svi cete nastaviti pricati tako i medusobno se pogubite u tome kaj pricate; dakako pogubite i mene koji stvarno dosta toga mogu pokopcati

      imas u zadnjih 20ak strancia nekoliko puta smo se @Harry i ja zakacili oko razlicitih misljenja u vezi Chelsea i ne pokrivamo gluposti koje jedan prica pa da drugi to bezglavo prati. I jos uvijek imamo nesuglasica oko Hazarda, kupnje, prodaje itd. ali to je zdraviji odnos navijaca jednog kluba nego bezglavo pratiti druge u propast i svadati se.

      Nema potrebe stvarati razdore, derbi je prosao kako je prosao nakon svake utakmice ce biti repova. Nastavimo u tonu normalnosti i ne morate nastavljati vrijedanje nekoga samo zato kaj je drugi navijac Arsenala to rekao. Do subote, do novog kola di se ponovno vracamo podrzavanju svojih timova u razlicitim utakmicama. Rado bi rekao da vam zelim puno srece u daljnjim utakmicama, ali i sam znas da bi lagao pa zato nek se svako drzi svojeg tima. Arsenalu zelim sve najbolje u Ligi Prvaka svakako jer mi je stalo do ugleda engleskog nogometa.

      #SayNoToRacism

    5. #2275
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      jos jedan od onih kojem je ispod casti navijati za neki klub koji nema glamuroznu povijest, nego klub za koji ce navijati cijeli zivot je prvo morao gledati 10 utakmica, pogledati kakvo je stanje u vitrini s trofejima?

      jasno mi je zasto su Arsenalovi navijaci tako kmecavi, zavoljeli klub zbog bogate povijesti, puno trofeja - a sad kad ne mogu nista osvojiti ste jalni jer cijeli zivot pricate kako "volite" taj klub i onda trazite nacine kako ocrniti nas koji smo svoj klub zavoljeli iz drugih razloga.
      Ovo neće biti odgovor na ovaj post već samo kratak osvrt na ono što stalno pišeš...

      Nema smisla što govoriš, Arsenal ne valja i Arsenalovi fanovi su jadni jer navijaju za klub koji zadnjih 10ak godina ne može osvojiti pošten trofej (jer kako kažeš FA kup ne vrijedi ništa, ipak je to samo najstarije nogometno natjecanje na svijetu, ništa posebno), a kad se gleda period iza tih 10ak godina onda su opet Arsenalovi fanovi jadni jer vole klub koji ima povijest dostojnu pravog velikog kluba, prepunu trofeja, obrnuto kažeš Chelsea je najbolji jer je postigao brojne uspjehe u zadnjih 10ak godina i njegovi fanovi se time diče, a prije tih 10ak godina opet su sjajni jer su vjerno navijali za klub koji nije osvajao poštene trofeje nikako...

      Znači samo u zadnjih 10ak godina je bilo bitno osvajati trofeje, a prije toga je bilo super navijati za klub koji nije osvajao trofeje...zanimljiva promjena trenda onog što je bitno u svijetu nogometu, nekako sam propustio to čini se...


      Victoria Concordia Crescit

    6. Like Gunner, Osman_Malovcic se sviđa ovaj post
    7. #2276
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Marcel Vidi poruku
      Ovo neće biti odgovor na ovaj post već samo kratak osvrt na ono što stalno pišeš...

      Nema smisla što govoriš, Arsenal ne valja i Arsenalovi fanovi su jadni jer navijaju za klub koji zadnjih 10ak godina ne može osvojiti pošten trofej (jer kako kažeš FA kup ne vrijedi ništa, ipak je to samo najstarije nogometno natjecanje na svijetu, ništa posebno), a kad se gleda period iza tih 10ak godina onda su opet Arsenalovi fanovi jadni jer vole klub koji ima povijest dostojnu pravog velikog kluba, prepunu trofeja, obrnuto kažeš Chelsea je najbolji jer je postigao brojne uspjehe u zadnjih 10ak godina i njegovi fanovi se time diče, a prije tih 10ak godina opet su sjajni jer su vjerno navijali za klub koji nije osvajao poštene trofeje nikako...

      Znači samo u zadnjih 10ak godina je bilo bitno osvajati trofeje, a prije toga je bilo super navijati za klub koji nije osvajao trofeje...zanimljiva promjena trenda onog što je bitno u svijetu nogometu, nekako sam propustio to čini se...

      Tako je - FUCK LOGIC

      Ja nikad, ali nikad nisam sam dosao i napisao bilo sto za trofeje. I da bi netko trebao ili ne bi smio navijati za neki klub zbog trofeja.

      To je logika navijaca svih klubova koji konstantno vrte to kao neki razlog zasto je Chelsea jadna, plasticna itd.
      Vracam istim argumentom koji vi koristite u kontra svrhu i opet sam ja lud? Tako da, da u pravu si FUCK LOGIC ponavljam to po drugi puta jer nema nikakve logike to kaj si ti sad napisao.

    8. #2277
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku

      Ja nikad, ali nikad nisam sam dosao i napisao bilo sto za trofeje.
      Nema smisla da tražim citate jer fakat svatko tko je bar 5 stranica ovog chata pogledao mogao je negdje vidjeti kako spominješ Arsenal i njegovo osvajanje trofeja u zadnjih 10ak godina, mah povlačim se i ja iz ove teme, mislim iz uloge komentatora, back to spectator mode. Samo se uzalud umaram tipkanjem...ovako vidim ovu temu, samo se vrtimo u krug;


      Victoria Concordia Crescit

    9. #2278
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Marcel Vidi poruku
      Nema smisla da tražim citate jer fakat svatko tko je bar 5 stranica ovog chata pogledao mogao je negdje vidjeti kako spominješ Arsenal i njegovo osvajanje trofeja u zadnjih 10ak godina, mah povlačim se i ja iz ove teme, mislim iz uloge komentatora, back to spectator mode. Samo se uzalud umaram tipkanjem...ovako vidim ovu temu, samo se vrtimo u krug;

      pa ti si bar uvijek citao s razumijevanjem, di je to nestalo?

      Ja nisam rekao da to nisam spominjao, jer jesam i to cesto no samo kao napad istim oruzjem. Taj quote ti govori tocno to kaj sam sad opet napisao. Nisam dosao u ovaj chat i zapoceo pricu o trofejima, nikad - ali bas nikad. Nisam ja kriv kaj 98% posto vas u ovom chatu imate jedan jedini argument protiv Chelsea pa vas se lako pokopa toliko da sam vas uspio sve grupirati da budete kontra mene jednoga, pa samo se mene napada u zadnjih 10ak stranica i to navijaci svih klubova. Izvuci cu citat osobe koju najvise prezirem u ovom svijetu nogometu Zdravka Mamica; "Jos uvijek sam za sve vas Joe Frazier, ali samo dodite jedan po jedan." Nemojte se grupirati i napadati kao copor divljih zivotinja

    10. #2279
      teddy avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      2,645
      Teme
      123
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1213
      Like (dobivenih)
      700
      Rep
      ''Danas svoj 36. rođendan proslavlja jedan od najboljih veznih igrača koji je branio boje Blaugrane, Xavi Hernández. Za prvi tim je debitirao davne 1998. godine, a Barcelonu je napustio prošle sezone, i u tom razdoblju je upisao 767 nastupa i uspio osvojiti 25 trofeja. O njegovim ostalim uspjesima i dostignućima je suvišno i pisati. Sve najbolje, El Maestro!''



      EDIT: @Filozof; daj i fanovima Barce te sličice
      Posljednje uređivanje od teddy : 26-01-16 at 00:12

    11. Like pyrozeN se sviđa ovaj post
    12. #2280

      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      BiH, Srebrenik
      Poruke
      584
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      59
      Like (dobivenih)
      149
      Rep
      Mnogo tvrdoglavih ljudi i bezizlaznih rasprava..
      Da pokrenemo nešto novo, danas je polufinale Capital One Cupa, na Anfieldu igraju Liverpool i Stoke.
      Crveni imaju 0-1 iz prve tekme, bolju formu, te su dosta bliže Wembleyu.
      U drugoj tekmi, koja se igra sutra, City na svom Etihadu dočekuje drugu ekipu iz grada Liverpoola, Everton.
      Karamele brane 2-1, što svakako nije siguran rezultat, ali obećava, jer su se i prije, a i posilje te tekme znali ispostaviti kao tvrd orah za Građane.
      Šta prognozirate za polufinalne susrete?
      Koga vidite kao osvajača?
      Svakom po zasluzi.

      " Svako od nas neku svoju priču ima, što u tami tišti, a puteve bira.
      Samo kad je hladno, kad umori zima, slutimo je, tužni, na krilu leptira.
      Svako od nas plaća dah svoje tišine što kroz kožu diše u vatri nemira.
      Samo kad je mokro i kad duga sine, svako na svom dlanu budi svog leptira. "
      Epitaf Nenada Radulovića - Neše Leptira.

     

     
  • Stranica 228 od 741 PrviPrvi ... 128178218226227228229230238278328728 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •