Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 224 od 741 PrviPrvi ... 124174214222223224225226234274324724 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,231 do 2,240 od 7405
    1. #2231
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Ekipe koje ne znaju da igraju fudbal nalaze se na dnu tabele, a one koje znaju na vrhu, možda je ovo jedan loš dan i period za ekipu koja je izgubila energiju i povrede stigle pa došla u period taj. Čelzi je napravio 4 ili 3 remija nemam pojma i sada pobjedu i već može na titulu? Baki moj. Čelzi ima priliku igrati sa 11 igrača na 10 protiv jednog tima u Engleskoj, a to će biti veoma teško pogoditi.
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    2. #2232
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Nama lopte neće da pređu gol crtu, penal je zabranjeno tražit ako si Plavac, utakmice sa više golova se gledaju pod posebnom lupom jer smo dosadan tim, ako si povrijeđen ne smiješ ući u teren jer je to valjanje u korist sebe.

      Možda smo najuomraženiji u ligi, ali ni Arsenal nije dostižan titule!
      Posljednje uređivanje od Harry : 24-01-16 at 20:35

    3. #2233
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku
      Ekipe koje ne znaju da igraju fudbal nalaze se na dnu tabele, a one koje znaju na vrhu, možda je ovo jedan loš dan i period za ekipu koja je izgubila energiju i povrede stigle pa došla u period taj. Čelzi je napravio 4 ili 3 remija nemam pojma i sada pobjedu i već može na titulu? Baki moj. Čelzi ima priliku igrati sa 11 igrača na 10 protiv jednog tima u Engleskoj, a to će biti veoma teško pogoditi.
      jednostavno te ne shvacam, mozes biti ljut jer konstantno Arsenal gubi od Chelsea, ali takve jadne postove imati to je stvarno - jadno.

      Chelsea je aktualni prvak BPLa? Zaboravljas to mozda?

      Jedan los period ne znaci da vise nisu medu najboljim ekipama ovog prvenstva. Arsenal nije sampionska ekipa ovi igraci nemaju taj mentalitet jednostavno znaju da nisu spremni, a to je problem trenera koji nema nikakve komunikativne vjestine za odrzati jedan pravi team building podici svijest igraca na drugi nivo i utuviti im u glavu da su spremni za naslov. Kako drugacije opisujes suludo prosipanje bodova u situaciji kada se lagano moze izbiti na prvo mjesto? Boje se toga, boje se tog pritiska. Ovo je najlosija sezona godinama u nazad, nema pravog konkurenta za naslov i to iskoristi - Leciester, a ne Arsenal na vasu zalost; ne moju. Ovakvim tempom Arsenal ce zavrsiti 3.

      Posljednje uređivanje od Filozof : 24-01-16 at 20:39

    4. #2234
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep



      Šta još treba topdžije

    5. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    6. #2235
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku



      Šta još treba topdžije
      Zuti Costi, vratiti Mertesackera

      Nema dodiraaa kmeeeee

      Njimaa uopce nije cudno kaj se Mertesacker nije zalio hah, ali dodiraa nema on tako iz zajebancije oce crvene dobivati kao bezveze..

    7. #2236
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku

      ne znam kakav ekran to imas, al mora da je mali - jer je kontakta bilo, a i sam Mertesacker je objerucke primio taj crveni jer zna da je napravio faul. Ali eto vi znate da prekrsaja nije bilo, ali Mertesacker prihvaca kaznu iako ga nije pipnuo?
      Pa podosta velik ekran.. Kontakt po mojem mišljenju i dalje nije postojao. A i da je postojao i onaj najmanji, minimalni kontakt, siguran sam da nije za crveni karton iako je zadnji igrač. Costa je dosta dobro izglumio, naveo Clattenburga da dosudi u njegovu korist i to je to. I logično je da ćeš ga ti braniti, nemam ništa protiv toga, ali makar probaj pogledati situaciju sa realne strane, sa strane na kojoj sam ja, jer nisam navijač niti jednog niti drugog kluba.

      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku



      Šta još treba topdžije

      Za Mertesackera pričaju da je vrlo inteligentan igrač, da jako puno razmišlja za vrijeme utakmice i to.. Ovo mu je onda vjerojatno najgluplji potez u karijeri. Da je razmišljao uopće nebi išao uklizivati na Diega Costu, nego bi išao u remplanje s njim, gdje bi ga dobio.. Bilo je potrebno samo da digne ruke. Sa svojih 190+, nek raširi ruke i ne može mu Costa proći nema šanse.

      U trenutku kada sam vidio da Mertesacker ide prema njemu, pomislio sam da bi remplanje bila najbolja opcija u tom trenutku, ali eto, kreten je uklizao i zeznuo utakmicu..

    8. #2237
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Pa podosta velik ekran.. Kontakt po mojem mišljenju i dalje nije postojao. A i da je postojao i onaj najmanji, minimalni kontakt, siguran sam da nije za crveni karton iako je zadnji igrač. Costa je dosta dobro izglumio, naveo Clattenburga da dosudi u njegovu korist i to je to. I logično je da ćeš ga ti braniti, nemam ništa protiv toga, ali makar probaj pogledati situaciju sa realne strane, sa strane na kojoj sam ja, jer nisam navijač niti jednog niti drugog kluba.




      Za Mertesackera pričaju da je vrlo inteligentan igrač, da jako puno razmišlja za vrijeme utakmice i to.. Ovo mu je onda vjerojatno najgluplji potez u karijeri. Da je razmišljao uopće nebi išao uklizivati na Diega Costu, nego bi išao u remplanje s njim, gdje bi ga dobio.. Bilo je potrebno samo da digne ruke. Sa svojih 190+, nek raširi ruke i ne može mu Costa proći nema šanse.

      U trenutku kada sam vidio da Mertesacker ide prema njemu, pomislio sam da bi remplanje bila najbolja opcija u tom trenutku, ali eto, kreten je uklizao i zeznuo utakmicu..
      Ja sam odma napisao pogledaj dvije stranice ranije - bacio se teatralno. Tako se to radi da se naglasi da je bilo kontakta. Kontakta je bilo sjebao je cistu sansu Costi s kojom izlazi 1 na 1 prema Cechu i to Costa ne promasuje. Ja kao navijac Chelsea su ti reci da se Neymar nekoliko puta na utakmici tako baca kad ga nitko ni ne dodirne, a kud jos ako ga netko i dodirne.

      Mertesacker je bio dosta inteligentan prije uklizavanja je pogledao jos da li je zastavica podignuta, a u tom trenutku je zakljucio da ga ne bi stigo jer je Costa bio u punom sprintu kad je gurnuo loptu u for, bilo je biti ili ne biti, poglavnik ili pokojnik. Sad mu je sahrana posto je ispao pokojnik.

    9. Like Andrés se sviđa ovaj post
    10. #2238
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    11. #2239
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Onaj Djilobodji bi bio u njihovoj prvoj postavi

    12. #2240
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      jednostavno te ne shvacam, mozes biti ljut jer konstantno Arsenal gubi od Chelsea, ali takve jadne postove imati to je stvarno - jadno.

      Chelsea je aktualni prvak BPLa? Zaboravljas to mozda?

      Jedan los period ne znaci da vise nisu medu najboljim ekipama ovog prvenstva. Arsenal nije sampionska ekipa ovi igraci nemaju taj mentalitet jednostavno znaju da nisu spremni, a to je problem trenera koji nema nikakve komunikativne vjestine za odrzati jedan pravi team building podici svijest igraca na drugi nivo i utuviti im u glavu da su spremni za naslov. Kako drugacije opisujes suludo prosipanje bodova u situaciji kada se lagano moze izbiti na prvo mjesto? Boje se toga, boje se tog pritiska. Ovo je najlosija sezona godinama u nazad, nema pravog konkurenta za naslov i to iskoristi - Leciester, a ne Arsenal na vasu zalost; ne moju. Ovakvim tempom Arsenal ce zavrsiti 3.

      Poštujem te kao čovjeka al kad je nogomet u pitanju znaš srat džaba k'o niko. Chelsea je tim koji igra najneatraktivniji nogomet u Engleskoj, ruku pod ruku sa Unitedom, pod broj jedan, na čelu sa najvećim jadom i propalitetom današnjeg nogometa, Diegom Costom. O tome kakav ste tim bili i ostali, dovoljno govori podatak da su otjerali na polusezoni čovjeka koji im je dao sve što sada imaju, ti bi bar to trebao znat.
      Pod dva, pobjedili ste Arsenal sa igračem manje minimalnom razlikom, a kuješ ih u nebesa kao da ste dobili Barcelonu na Camp Nou. Sa druge strane, Chelsea je daleeeeko iza Arsenala sa 16 bodova zaostatka.
      Također ti si kvalificiran da kažeš gdje bi mogao završiti Arsenal na kraju sezone... strašno
      Arsenal je bar tim koji drži konstantu već godinama unatrag. Bar nije bio aktuelni prvak koji se pola sezone borio za opstanak, i sad kad su konačno prevazišli opasnost izgmižete se vi navijači Chelsea (koji naravno navijate maaaaksimalno od 2005.) gdje ćete ispljuvat tako neki tim koji je statistički puno iznad i u prošlosti i sadašnjosti.
      Nisam Arsenalov navijač da naglasim.
      Posljednje uređivanje od Raskolnikov : 24-01-16 at 21:02
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    13. Like teddy, Arnel King se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 224 od 741 PrviPrvi ... 124174214222223224225226234274324724 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •