Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 223 od 741 PrviPrvi ... 123173213221222223224225233273323723 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,221 do 2,230 od 7405
    1. #2221
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      hahahahahha, ahahahhahahah....... Počeo mi je se gaditi ****ni fudbal i ****na plastika.

      Drago mi je da će sad Wenger svatiti da Mertesacker ima dvije lijeve noge pa ubaciti gabriela mjesto njega zauvijek i kupiti kako treba novog štopera. Sanchez malo unio neku nadu barem da se bod osvoji, sa manje igračem teško je do boda. Vaditi Girouda a ostaviti flaminia koji je fulao ko konj, sve super, nema šta.

      Jadno do bola sve, fujj.
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    2. #2222
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      ​Što volim slatke pobjede, ne mogu opisat

    3. #2223
      Filozof
      Deleted User
      Nije bitno ko je na klupi Chelsea bitno je samo da s druge strane bude najveca trenerska neznalica Wenger

      eh da je bar svaki dan Bozic odnosno da je bar svako kolo Arsenal pa osvojili bi prvenstvo ne bez poraza nego sa 38 pobjeda hahaha

    4. #2224
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      ​Što volim slatke pobjede, ne mogu opisat
      Vrhunac sezone za Chelsea, pobjeda protiv 10 igrača, čestitke i uživajte u slavlju dok mi još uvijek razmišljamo o osvajanju lige.

      Usporena snimka pokazuje kako kontakta nije bilo, samo vi slavite prljavog igrača...jad
      Posljednje uređivanje od Mar$el : 24-01-16 at 20:17

      Victoria Concordia Crescit

    5. Like Gunner, Gambino se sviđa ovaj post
    6. #2225
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Marcel Vidi poruku
      Vrhunac sezone za Chelsea, pobjeda protiv 10 igrača, čestitke i uživajte u slavlju dok mi još uvijek razmišljamo o osvajanju lige.
      kako vrhunac pa vec je jednom pao Arsenal? haha
      Iako vise ni ne racunam s time postaje mi normalno kad se igra s Arsenalom unaprijed upisati 3 boda..

      Nego mogu u naprijed cut ko je ovaj puta sjebao Arsenal? Sudac nije sigurno jer nije sudio ni cisti penal na Fabregasu (svom srecom jer sam igrao tocan rezultat 0:1 + cista dvojka uskoro listic u kladionici).

    7. Like duc volpe se sviđa ovaj post
    8. #2226
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Od sada protiv čelzia prvo poluvrijeme na kladari crveni karton igram, zadnju marku iz kuće dajem.
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    9. Like Gambino se sviđa ovaj post
    10. #2227
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marcel Vidi poruku
      Vrhunac sezone za Chelsea, pobjeda protiv 10 igrača, čestitke i uživajte u slavlju dok mi još uvijek razmišljamo o osvajanju lige.

      Usporena snimka pokazuje kako kontakta nije bilo, samo vi slavite prljavog igrača...jad

      I prije crvenog smo imali inicijativu, moraš priznat i samo je bilo pitanje vremena kad ćemo zabit gol.

      Fabregas posebno motivisan, Costa u jednom od mojih postova sam pretpostavio da će biti glavni akter u utakmici i nisam uopšte pogriješio, sve u svemu više sreće naredne godine kada mnogo više timova bude u igri.

    11. #2228
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Pogledao sam do prvog poluvremena, utakmica je bila bezveze. Ako je netko malo pažljivije gledao, i sa malih ekrana, u snimci normalne brzine si mogao vidjeti da kontakta nikakvog nije bilo.. Ali kada sam vidio da ovaj Clattenburg vadi crveni za Mertesackera umjesto žutog za Costu, sve mi je bilo jasno.. Odgledao sam do poluvremena čisto ovako da vidim igru Ozila, Bellerina i Cesca ..

      S ovom utakmicom mi se mišljenje prema Costi još više pogoršalo. Krešo možeš ga veličati koliko hoćeš, ali samo ukaljava ugled Chelsea.. Vjerujem da kada bi Chelsea doveo bilo kojeg napadača umjesto njega, bili bi bolji klub i nebi pljuvali po njemu.

    12. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    13. #2229
      Filozof
      Deleted User
      Od sad protiv arsenala igram: kmecanje na najjace poslije utakmice jer ne znaju igrati nogomet pa optuzuju sudca iako nije nista kriv vec im je pokusao pomoci ne sudeci cisti jedanaesterac na Fabregasu, uz manipulativne troskove i porez na dobitak izgubiti cu jedno 50% uplate jer se radi o koeficijentu 1,01. No mislim da se isplati posto se radi o sigurnom paru.

      Mislio sam tj. vjerovo sam da cete imati barem toliko dostojanstva i posteno priznati poraz jer ovdje se na sudacke odluke moze jedino zaliti navijaci Chelsea, ali ocito sam se prevario. Uzivajte u imaginarnom svijetu u kojem s ovakvim rasulom od igraca i vjecitim gubitnikom od trenera mozete doci do titule..

      Nadam se da ce uprava poslati dopis BPLu da nam omoguce da svako kolo igramo protiv Arsenala kako bi ove sezone osigurali opstanak, a iduce u istim uvjetima odigrali savrsenu sezonu sa 38/0/0 naravno igrajuci samo protiv Arsenala, druge ekipe nisu toliko jadne.

      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Pogledao sam do prvog poluvremena, utakmica je bila bezveze. Ako je netko malo pažljivije gledao, i sa malih ekrana, u snimci normalne brzine si mogao vidjeti da kontakta nikakvog nije bilo.. Ali kada sam vidio da ovaj Clattenburg vadi crveni za Mertesackera umjesto žutog za Costu, sve mi je bilo jasno.. Odgledao sam do poluvremena čisto ovako da vidim igru Ozila, Bellerina i Cesca ..

      S ovom utakmicom mi se mišljenje prema Costi još više pogoršalo. Krešo možeš ga veličati koliko hoćeš, ali samo ukaljava ugled Chelsea.. Vjerujem da kada bi Chelsea doveo bilo kojeg napadača umjesto njega, bili bi bolji klub i nebi pljuvali po njemu.
      ne znam kakav ekran to imas, al mora da je mali - jer je kontakta bilo, a i sam Mertesacker je objerucke primio taj crveni jer zna da je napravio faul. Ali eto vi znate da prekrsaja nije bilo, ali Mertesacker prihvaca kaznu iako ga nije pipnuo?

    14. #2230

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      3 boda se pišu, sve se ostalo ostavlja po strani. Nisam priželjkivao ovaj rezultat, ali šta je tu je. Zašto se dovoditi u situaciju da sudačke odluke presude utakmicu ? Arsenal sa Mertesackerom, Ramseyem, Walcottom do titule ne može, koliko god oni vama izgledali solidni na terenu. To igrači za titule nisu.
      Odlična utakmica Eintracht Wolfsburg, jedna od boljih koje sam gledao u zanje vrijeme, ipak će moj fudbalski dan večerašnje dvije utakmice obilježiti.

     

     
  • Stranica 223 od 741 PrviPrvi ... 123173213221222223224225233273323723 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •