Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 216 od 741 PrviPrvi ... 116166206214215216217218226266316716 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,151 do 2,160 od 7405
    1. #2151
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Luka_12 Vidi poruku
      Ogromna je prednost u igri bit prgav,ali Costa je i izvan igre dosta prgav prema ostalima.

      dobro je jasno mi je da spammas, al brate mili jucer sam ti stavio ono kaj je rekao David Luiz za njega i opet laprdas da je prgav van terena?

      eto ti opet citat pa mozda neces 5 puta pisati iste stvari


      Citiraj Prvotno napisano od Luka_12 Vidi poruku
      Costa je kao igrac kompletan i dobar,ali kao covjek ne. Isto se ne slazem da je Cavani bolji od Coste.
      Razlika je biti covjek i biti prgav igrac, to morate nauciti.

      "Diego and myself have had our clashes on the field, but you must understand there are two Diegos.
      On the field he is physical, he is confrontational, he will get in your face, that is part of his game.
      Off the field he is a good friend, one of the nicest guys you can meet, somebody I would go to dinner with."
      - David Luiz

      Mozda ne znas engleski pa nastavljas blebetati isto, ako treba budem ti preveo.

      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Po ovoj temi, zaključilo bi se da su Chelsea i Arsenal jedina dva kluba. Treba se okrenuti drugim temama, jer pojedinci idu iz krajnosti u krajnost, izvlače iz konteksta pa svoju priču sastavlju.
      Mauro Zarate i Tino Costa pojačali Fiorentinu, obradovaše me ovo jutro, možda se i u borbu za LP uključe
      Ja sastavim pricu, a ti mrzis Chelseu i seres po 99% njihovih igraca i cim kazem nesto protiv toga presutis i okreces temu, slobodno ako to znaci da ces iz usta izostaviti izmisljotine o igracima koje ne volis. Ili da pogledas utakmicu umjesto kaj citas statisticke podatke pa ces sam shvatiti neke stvari, tabovi na chromeu/mozili/operi ne mogu sve reci, treba nekad pogledati i utakmicu.
      Posljednje uređivanje od Filozof : 22-01-16 at 14:45

    2. #2152

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      Ja sastavim pricu, a ti mrzis Chelseu i seres po 99% njihovih igraca i cim kazem nesto protiv toga presutis i okreces temu, slobodno ako to znaci da ces iz usta izostaviti izmisljotine o igracima koje ne volis. Ili da pogledas utakmicu umjesto kaj citas statisticke podatke pa ces sam shvatiti neke stvari, tabovi na chromeu/mozili/operi ne mogu sve reci, treba nekad pogledati i utakmicu.
      Nije mi jasno na osnovu čega neke stvari zaključuješ. Ne mrzim Chelsea, jedina 2 kluba koja mrzim su Bauern i Široki Brijeg. Šta više, podržavao sam ih prošle godine. Ne serem po 99% igrača Chelsea, možeš iz prethodnih postova uvidjeti, samo po Costi. Prešutim jer imam poštovanja prema drugim članovima foruma i njihovim mišljenjima, kakva god ona bila, svrha je razmijeniti ih, a ne svađati se. Još jedan apsurdan zaključak, ja za svojih 20 i kusur godina, od toga preko 14 aktivnog praćenja fudbala nikada, ali apsolutno nikada nisam statistike gledao niti ih kao neko mjerilo uzimao. Ne čitam portale, ne utječu na mene igrice, kakvi članci i kvazi novinari. Kod igrača najviše cijenim korektnost na terenu, ne cijenim beka koji leti po terenu i napravi par dobrih poteza, već onoga koji zatvori svoju stranu i ne dopusti da tuda prođe ni jedna akcija protivničkog tima. Cijenim i mušku igru, ali divljanje i uzimanje pravde u svoje ruke ne, niti ću ikad. Ti si zapeo za Costu, Costa je dobar napadač, jedan od trenutno najboljih, ali je malouman.

    3. #2153
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku


      Poraz u nedjelju i oproštaj od titule za Ars!
      Hvala što si me oraspoložio.

      Prošlu tekmu ste dobili i vi znate samo kako, vi i costa.
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    4. #2154
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Nije mi jasno na osnovu čega neke stvari zaključuješ. Ne mrzim Chelsea, jedina 2 kluba koja mrzim su Bauern i Široki Brijeg. Šta više, podržavao sam ih prošle godine. Ne serem po 99% igrača Chelsea, možeš iz prethodnih postova uvidjeti, samo po Costi. Prešutim jer imam poštovanja prema drugim članovima foruma i njihovim mišljenjima, kakva god ona bila, svrha je razmijeniti ih, a ne svađati se. Još jedan apsurdan zaključak, ja za svojih 20 i kusur godina, od toga preko 14 aktivnog praćenja fudbala nikada, ali apsolutno nikada nisam statistike gledao niti ih kao neko mjerilo uzimao. Ne čitam portale, ne utječu na mene igrice, kakvi članci i kvazi novinari. Kod igrača najviše cijenim korektnost na terenu, ne cijenim beka koji leti po terenu i napravi par dobrih poteza, već onoga koji zatvori svoju stranu i ne dopusti da tuda prođe ni jedna akcija protivničkog tima. Cijenim i mušku igru, ali divljanje i uzimanje pravde u svoje ruke ne, niti ću ikad. Ti si zapeo za Costu, Costa je dobar napadač, jedan od trenutno najboljih, ali je malouman.
      Kako je sad Costa trenutno jedan od najboljih tri posta iznad si reko da maltene ne moze Cavaniu cistiti kopacke, znaci li to da je Cavani najbolji napadac danasnjice ili kaj?

      Nije malouman samo je zustar, zasto ne bi bio? Pa igrace vise zivciraju padavicari koji su 10 puta na utakmici na podu (vecinom se bacaju po 16m) nego jedan takav zustri igrac koji se bori konstantno.

    5. #2155
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku
      Hvala što si me oraspoložio.

      Prošlu tekmu ste dobili i vi znate samo kako, vi i costa.

      Vi ste pokradeni u jednoj utakmici koja i nije nešto bitna, zapitaj se kako je bit navijač Chelseaja kada nas je Overebo opljačkao protiv Barce...

    6. #2156
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku
      Hvala što si me oraspoložio.

      Prošlu tekmu ste dobili i vi znate samo kako, vi i costa.
      To im je hobbi..
      A u ostalom svi su upoznati njihovom prgavom igrom, ovog puta ni to nece pomoci





      .


      .

    7. #2157
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od k0_ Vidi poruku
      To im je hobbi..
      A u ostalom svi su upoznati njihovom prgavom igrom, ovog puta ni to nece pomoci
      Tako je Chelseu je hobi uveseljavati njihove navijace trofejima.. nekima je veselje imati 100 dodavanja i gubiti utakmice, trofeje itd. pa kmecati..

      Arsenalu i njihovim navijacima bi bilo najbolje pravac Spanjolska liga jer u Engleskoj se igra NOGOMET, ne nogomet u kojem se igrace ne smije dirati, ne nogomet u kojem se mices od igraca koji driblja nego NOGOMET u kojem se igra zustro u kojem Hazarda lupaju 30 puta na utakmici po nogama bacaju ga po podu i ne kmeci stalno ko neki koji imaju privilegiran status u engleskom nogometu..

    8. #2158
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku

      Vi ste pokradeni u jednoj utakmici koja i nije nešto bitna, zapitaj se kako je bit navijač Chelseaja kada nas je Overebo opljačkao protiv Barce...
      Počni pratiti sadašnjost i realnost Chelsea, a ne se osvrtat na tu krađu.. To je bilo pa prošlo, sada se može samo tugovati za time, umjesto da se potrude i naprave nešto, osvoje tu LP opet... Iako znam da im je PL bitniji, no nema veze. Lijepo je biti prvak Europe jbg.

    9. #2159
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Uredu je bit prgav igrac i to sve, al nemos bit ovakav supak i ic gurnut klinca od 19-20 godina bez lopte iz cistog razloga..


    10. #2160
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Počni pratiti sadašnjost i realnost Chelsea, a ne se osvrtat na tu krađu.. To je bilo pa prošlo, sada se može samo tugovati za time, umjesto da se potrude i naprave nešto, osvoje tu LP opet... Iako znam da im je PL bitniji, no nema veze. Lijepo je biti prvak Europe jbg.

      Ma samo kažem koliko su nas nekad sudije znale oštetit u bitnijim situacijama od ove jedne utakmice, mislim Arsenal je i sada prvi, al utakmice u LŠ teško da možeš popravit

     

     
  • Stranica 216 od 741 PrviPrvi ... 116166206214215216217218226266316716 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •