Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 210 od 741 PrviPrvi ... 110160200208209210211212220260310710 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,091 do 2,100 od 7405
    1. #2091
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Sa mog gledišta utakmica je bila dosadna i mrtva, pijedini igraci poput Jamesa Milnera ili Lalane pojma nemaju zbog cega igraju, Lucas je bio bolji nego inače. Jedina svijetla tacka LFCa je bio mali Firmino koji samo da ima malo bolju potporu razvaljivao bi. Mislim kad ti Jordon Ibe ogra krilo znas ma cemu si.

      ManU konstantno jedna te ista stvar duge lopte koje Felaini spusta do najblizeg igraca i opet niko ne uspijeva iskontrolisat od Tourea ili Sakhoa

      Rekonstrukcija oba tima podhitna, smijesno je kakve propalitete imaju u timu

    2. #2092

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Liverpoolu je potreban jedan rutiner koji će brojne lopte pospremati u mrežu. To Benteke zasigurno nije, nadam se da u Ighalou neće vidjeti tog rutinera i desetine miliona iskeširati za njega. Sada kada bi se moglo maštati, meni je Cavani želja još iz doba igranja u Palermu, ali to je realno koliko i postojanje vanzemaljaca. Pojavila se interesantna priča koje je novinarima ispričao Brendan Rodgers. Naime, Alexis je trebao potpisati za Liverpool, ali su se u zadnji čas okrenuli prema Balotelliju haha.
      Većina mi se smijala kada sam rekao u septembru da će Juventus opet biti prvak. Ukoliko Napoli ne dovede 2 kvalitetna pojačanja, prvenstveno desnog beka i zadnjeg veznog, moraće se zadovoljiti 2 mjestom.

    3. #2093
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Barca dobila 6:0 .. Istina da je zasluženo, ali čim sam vidio situaciju iz 4' minute, sve mi je bilo jasno..

      Kontakt je postojao između Suareza i Gorke Iraizoza, ali da je za crveni karton nikako.. Jedanaesterac svakako, uz "možda" žuti karton. Stvarno sramotan podatak da ovaj sudac je sudio preko 15 utakmica Barce i Athletic Bilbaa, i da su bila samo 2 remija, sve ostale pobjede Barcelone.. Čim sam vidio kada su igrači izlazili iz tunela, tko ih predvodi, mogao sam očekivati sličan rezultat..

      Usrao je odmah utakmicu..

      Od ostalih vijesti, sviđa mi se što je Suarez zabio hattrick, i to što je Rakitić opet zabio.

      Ali zato mi se ne sviđa što je Jordi Alba izašao šepajući i sa rukom na zadnjoj loži.. :/


      Nisam bio u mogucnosti gledati , ali pogledao sam golove preko mobitela , Bartomeu je izjavio da nije bilo za crveni koliko sam vidio , Arda opet asistent 4 utakmice 2 asistencije nakon duge pauze to je odlična igra , Alba će izbivati 10 dana sa terena i propustit će 2,3 utakmice..


      Poštujte Pravila !

    4. #2094
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Ovo sada u Španiji se samo svodi na Real i Barcelonu ko će više dat gas, dok Atletico lagano uzima pobjede 1:0 / 2:1.

      Nisu ubojiti kao sa Costom da budemo realni, ali opet su konstantni što je bitno.

    5. #2095
      Filozof
      Deleted User
      http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet...---423409.html

      ovaj gol.hr je jedan od retardiranijih portala, ali da neko moze biti ovoliko glup to je strasno

      naime najvise kaj me iznenadilo je citiram:
      "..a sada je pokazao da je spreman i varati ako će to ići u korist njegovoj momčadi."

      kaj oni trose to mi jos nije jasno; znaci veci je grijeh vratiti se u teren i izvuci kratki prekid utakmice nego 5 puta na jednoj utakmici se bacati po 16tercu da bi iznudio penal?

    6. #2096
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet...---423409.html

      ovaj gol.hr je jedan od retardiranijih portala, ali da neko moze biti ovoliko glup to je strasno

      naime najvise kaj me iznenadilo je citiram:
      "..a sada je pokazao da je spreman i varati ako će to ići u korist njegovoj momčadi."

      kaj oni trose to mi jos nije jasno; znaci veci je grijeh vratiti se u teren i izvuci kratki prekid utakmice nego 5 puta na jednoj utakmici se bacati po 16tercu da bi iznudio penal?

      Ne pratim te portale , imam par stranica na FB samo oko transfera i za Barcu 2,3 , i Mundo Deportivo , Sport su i jedni od dražih portala , ne pišu neke gluposti i večinom bude kako objave , te ima jako zanimljivih stvari i da navodno će Messi propustit 1 mec protiv Bilba , također nema Suareza jer je suspendiran pa će biti zanimljivo koga će staviti u igru , jer baš nema puno opcija..
      Posljednje uređivanje od Hare : 18-01-16 at 17:19


      Poštujte Pravila !

    7. #2097
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep


      Izvinjavam se radi veličine slike. Stranica koja je na Facebook postavila i napisala opis " RAZLIKA ". Kakvi monteli, ukoliko igrač iz kuće posmatra svoju ekipu nije na tribinama taj igrač sigurno hajmo reći ne voli gledati svoj tim uzivo ili kako da se izrazim, nisam ih baš dobro razumio. Ovi ljudi su na tribini, a ovaj čovjek što sjedi asistira iz kuće.
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    8. #2098
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Otkotrljao se unutar granica igrališta kako bi sudac morao zaustaviti utakmicu i kako bi mu se pružila liječnička pomoć.


      Kao da je ubio čovjeka kad pročitaš naslov, a unutra možeš vidjet retardiranu stranu novinarstva...


      Na svaki način pokušavaju ocrnit Chelsea...
      Posljednje uređivanje od Harry : 18-01-16 at 17:45

    9. #2099
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet...---423409.html

      ovaj gol.hr je jedan od retardiranijih portala, ali da neko moze biti ovoliko glup to je strasno

      naime najvise kaj me iznenadilo je citiram:
      "..a sada je pokazao da je spreman i varati ako će to ići u korist njegovoj momčadi."

      kaj oni trose to mi jos nije jasno; znaci veci je grijeh vratiti se u teren i izvuci kratki prekid utakmice nego 5 puta na jednoj utakmici se bacati po 16tercu da bi iznudio penal?
      Frende nemoj se zivcirat taj/ta N.R i Ivica Medo dva najgora sportska analiticara i novinara u povijesti novinarstva..

    10. #2100
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Novinarstvo je očajno, no očajan je i Costa pa ne vidim što ga toliko branite.. Eto plemenit je potez koji je napravio hahahha o je**mti što sve neću pročitat. Ne znam što je smiješnije ovaj članak ili vaši komentari..

      I sad će klasično mjenjanje teme na Arsenal 3,2,1..
       
      HEHE

     

     
  • Stranica 210 od 741 PrviPrvi ... 110160200208209210211212220260310710 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •